این “بگو همه” کتاب که ادعا کرد مایکل جردن از دست داد $1.25 میلیون بازی گلف


Michael Jordan in a hat swinging a golf club

مایکل جردن در Monte-Carlo باشگاه گلف جولای 22, 1992.

ژاک Soffer/خبرگزاری گتی ایماژ

مایکل جردن همیشه فوقالعاده برخوردار رسانه ها ادراک پس از مصاحبه با احمد رشاد در طول سال 1993 NBA Finals بود به خصوص عجیب و غریب است. موضوع قمار و به طور معمول شوخ و کاریزماتیک اردن متلاطم به نظر می رسد حتی اگر او بود که مورد سوال یکی از نزدیکترین دوستان خود را. اددر هنوز اردن در لباس. به عنوان رشاد نشان دهنده طول ESPN آخرین رقص “آن را کمک نمی کند که مایکل تا به حال عینک های آفتابی در زمانی که او انجام مصاحبه.”

قسمت 6 از ESPN 10-بخش Bulls مستند با تمرکز بر اردن قمار یک روایت است که دهانه دهه اما به سر آمد و در تابستان سال 1993. آن آغاز شده در مارس 24, زمانی که اردن معروف در بازدید از یک شهر آتلانتیک کازینو شب قبل از بازی 2 از نهایی کنفرانس شرق. گاو از دست داد که مسابقه را به نیکز و نیویورک روزنامه گزارش داد که اردن کشف شد قمار تا اوایل صبح است. (او هنوز هم ادعا می کند او در هتل بسیار زودتر در شب.) اردن در پاسخ به این پوشش با یک کل رسانه خاموشی. او در سکوت به طول انجامید تا ژوئن 9, زمانی که او ملبس به عینک آفتابی به صحبت با Rashad.

“به زودی هر زمان که من در راه رفتن به دور از این بازی من فکر می کنم این تنها چیزی است که مردم در حال رفتن به می گویند یک چیز بد در مورد مایکل جردن,” او گفت: در مورد قمار.

“می تواند ‘به زودی’ بود پس از این سال؟” رشاد می پرسد.

“می تواند باشد.”

NBC پخش مصاحبه در حاصل کار دو تیم در طول بازی 1 NBA Finals و یک تکه بزرگ از این گفتگو اختصاص داده شده بود به کسی که شما هر دو مورد را فراموش کرده و یا هرگز از شنیده می شود در وهله اول: ریچارد Esquinas.

Esquinas بود سن دیگو تاجر که تا به حال ساخته شده است یک رابطه با اردن در اطراف گلف. در اوایل ماه ژوئن درست در وسط اردن رسانه خاموشی Esquinas اعلام کرد که از انتشار یک ارسال به تمام کتاب با عنوان Michael & Me: ما اعتیاد به قمار … من گریه برای کمک به! (علامت تعجب Esquinas’). او ادعا کرد که سوپراستار از دست داد $1.252 میلیون به او در طول 10 روز گلف شراب خواری و اردن مذاکره به بدهی کاهش به $300,000. (البته در این کتاب و هم مصاحبه Esquinas ادعا کرد که اردن بود و هنوز هم تنها او را به پرداخت $200,000 که او در انتظار نهایی صد گرند.)

زمانی که Bob Costas مصاحبه Esquinas در حاصل کار دو تیم در طول بازی 6 از کنفرانس غرب نهایی Esquinas گفت: انگیزه این کتاب به “تسریع در بهبودی من” و “رسیدن و کمک به مایکل جردن.” برای کمک به تقویت خود ادعا Esquinas ارائه NBC با دو چک از اردن در مجموع $200,000 به عنوان شواهد. اما او نمی تواند ثابت کند که اردن را به او بدهکار 7-رقم بدهی. “وجود دارد هیچ مدرکی سخت است که می گوید آن را $1.252 [میلیون],” Esquinas گفت: Costas. “در نهایت آن را به پایین می آیند به مایکل در مقابل کلمه من است.”

Esquinas نبود کاملا قانع کننده زمانی که فشار در مورد زمان کتاب خود را اعلام که در وسط برگشتی و به زودی پس از آتلانتیک سیتی اختلاف است. “بسیاری از مردم … تا به حال دیده می شود این کتاب آن را به عنوان تبدیل شدن به تولید” او گفت:. “ما می دانستیم که وجود دارد, سوالات حال ساخته شده است و یک نشت در مورد اتفاق می افتد.” لازم به ذکر است که این کتاب خود منتشر شده است.

قانع کننده است یا نه, مصاحبه اغوا اردن از سکوت. او با انتشار بیانیه ای از طریق نماینده او روز بعد پرداختن به Esquinas ” ادعا می کند: “من بازی گلف با ریچارد Esquinas با شرط ساخته شده بین ما. چون من نمی نگه داشتن سوابق من نمی توانم تایید من چقدر برنده و یا از دست داده است. من می توانم به شما اطمینان دهم که سطح ما شرط بود قابل ملاحظه ای کمتر از این مقدار مضحک است که گزارش شده است.” چهار روز بعد اردن خواهد نشستن با Rashad برای رسیدگی به این موضوع در دوربین.

در آخرین رقصاردن معاصر را در این وضعیت برای تلفن های موبایل متفاوت از بیانیه خود در سال 1993. “من در واقع بازی گلف با مردم در همه زمان ها … و اگر آنها می خواهند به قمار ما در قمار. شخصیت افراد—من بعد چه نوع از مردم من در بازی با. من یاد گرفتم که درس است. اما عمل قمار است ؟ من هیچ ایرادی نمی کنند.”

آخرین رقص ارائه امر به عنوان یک accelerant به شعله های آتش که درایو اردن از بسکتبال است اما در آن زمان Esquinas که در زمان بسیاری از گرما. اعطا تن و تنور از کتاب خود کمک نمی کند درآمد او هر همدردی. “مایکل جردن بود و شایسته ترین دشمن. و من شایسته دشمن برای مایکل” او می بالد. “من مانند همه پیستون در یک بدن.”

آن ممکن است کار کرده اند در زمین گلف, اما مایکل جردن در مقابل تصادفی, کالیفرنیا, کسب و کار شخص بود نه یک نبرد عادلانه در دادگاه افکار عمومی. “ریچارد Esquinas یک موش حریص سرباز مزدور موش در آن” sneered سان Francisco Examiner هنر Spander. “ریچارد Esquinas نشان دهنده همه چیز اشتباه است با این ملت است.”

“هر کسی که پرداخت پول واقعی برای ریچارد Esquinas’ کتاب … است کمک به کوتاهی یک sleazeball” نوشته شارلوت آبزرور نویس تام Sorensen. آتلانتا قانون اساسی خوانده شده را علامت Bradley ادعا Esquinas ” کتاب “زمین خواهد … در هیچ لیست پرفروشترین وارد شده خارج از خانواده خود.”

همزمان ساکرامنتو زنبور نویس پیت دکستر تا به حال حتی شدیدتر کلمات برای Esquinas’ نوشتن شریک: “همکاری نویسنده در این مورد توسط راه دیو Distel, یک سردبیر سابق در لس آنجلس تایمز ورزشی بخش. من نمی دانم چه مرد پرداخت شد اما شما می توانید فقط امیدوارم که آن را بیش از صد یا دو صد دلار است که بسیاری از مردم در آقای Distel موقعیت برای اجاره بدن خود را.” خوبی!

چند به نظر می رسید به مراقبت است که اردن شرط عجیب مبالغ از پول در گلف; واقعی تجاوز شد Esquinas’ تصمیم به انتشار آن است. “آیا مردم نیاز به دانستن نژاد عادات خود را محبوب ترین چهره های ورزشی پرسید:” استیو Farinaru از بوستون گلوب. “اردن دارای هیچ است. تنها اعتماد عمومی است که به عنوان سخت به عنوان او می تواند.”

ریچارد Esquinas’ کتاب ساخته نشده بود برای خرید در دسترس عموم تا اواخر ماه ژوئن است. اردن و گاو ضرب و شتم Phoenix Suns خود را امن سوم قهرمانی NBA داستان پژمرده در یکدفعه و Esquinas’ رسانه ها ظاهر خشک شده بود. یک استثنا بود 27 ژوئن مصاحبه با فلوریدا امروز. Esquinas استفاده می شود این فرصت را به خود را در “شایسته دشمن” برای آخرین بار.

“من باید بسیار کمتر رسانه ای تجربه و در عین حال من رفت و پا به پا با Bob Costas بدون پوشیدن عینک آفتابی” Esquinas گفت. “برای او به در آمد با عینک آفتابی و lobs پرتاب به او از احمد رشاد آن را تقریبا یک شوخی است.” هنگام مصرف Michael Jordan, شما نیاز به ادعا می کنند هر پیروزی شما می توانید.

برای اطلاعات بیشتر در این تاریخ و زمان آخرین رقص, گوش دادن به مارس 20 قطع کرده و گوشکنید. مشترک شدن در به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>