زمان برایان Tyree هنری به سرقت برده نشان می دهد از Chris Evans


Brian Tyree Henry on the red carpet

برایان Tyree هنری در 91سنت جوایز اسکار در هالیوود کالیفرنیا در فوریه. 24, 2019.

علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

Bim Adewunmi و Nichole پرکینز هستند اشاره کرد طرفداران کریس ایوانز—بنابراین شما می دانید آن را جدی هنگامی که آنها می گویند که یکی دیگر از بازیگر upstaged او در برادوی نشان می دهد لابی قهرمان. که بازیگر شد برایان Tyree هنری این ستاره رو به افزایش از Atlanta, اگر بیل استریت می تواند صحبتو به زودی مارول Eternals. در این گزیده ای از یک قسمت جدید از تشنگی کیت کمک های Bim و Nichole توضیح دهید که چگونه برایان مشتعل فانتزی خود را. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Bim Adewunmi: شما و من چیزی چند سال زندگی در این شهر بزرگ است. ما رفت برای دیدن یک بازی و به همین دلیل ما رفت و دید که با هم بازی فراتر بدیهی است که لذت بردن از یکی دیگر شرکت بود که ما آن را انجام می دهند به طوری که ما می تواند با رعایت یک خاص تشنگی جسم است که ما در مورد به مصاحبه.

Nichole پرکینز: راست. ما رفت و به لابی قهرمان به طوری که ما می تواند یک احساس برای کریس ایوانز در برادوی خود اولین است.

Adewunmi: بنابراین ما در حال صحبت کردن در مورد Kenneth Lonergan بازی است که بسیار خوب است. و آن احیای اولین بار در برادوی در سنین. کریس ایوانز در وجود دارد. او بسیار خوب بود.

پرکینز: او واقعا خوب است.

Adewunmi: و همچنین در این بازی بود, Michael Cera و ادم Powley و البته برایان Tyree هنری. بدیهی است که ما در رفت و برای بیان هدف از چک کردن کریس فرم هیچ جناس در نظر گرفته شده. و ما عاشق کریس بدیهی است که ما صحبت در مورد نشان می دهد. اما آیا ما یا نه ما بگو عیسی, برایان Tyree هنری او دارای محدوده” هنگامی که ما در سمت چپ ؟

پرکینز: آره او کاملا به سرقت برده نشان می دهد. و به سرقت نشان می دهد از motherfucking Chris Evans, که می گوید زیادی.

Adewunmi: آن را نمی کند?

پرکینز: او خیلی خوب بود.

Adewunmi: او بازداشت. او حضور. و آن را دشوار است ، چون مثل شما گفت, Chris Evans بود به معنای “ستاره” نشان می دهد. او را بزرگ هالیوود ، او کسی است که من فکر می کنم کشیده در تعدادی از کسانی که جمعیت—هیچ سایه ای به هر کس دیگری اما بیا حقایق حقایق هستند. و او ظاهرا کردم نقش سرب در این—آن را بین او و Michael Cera, آنها دو بچه. و در عین حال من خودم را با تکیه به جلو کمی بیشتر برای برایان.

اول از همه این شخصیت بزرگ بود. او نوع بد خلق جهان خسته اما همچنین به وضوح یک فرد خوب یک فرد خوب است که فقط در تلاش برای ایجاد این گه کار می کنند. بنابراین چیزی که در حال حاضر می کشد شما در مورد شخصیت. اما پس از آن برایان انجام آن را در این بازی واقعا انسان گرم از راه های که من تا به حال هیچ شک من به او اعتقاد داشتند. در هیچ نقطه ای بود و من پریشان توسط این واقعیت است که وجود دارد یک بازیگر بازیگری. آن بود فقط از نوع طبیعی است. او بسیار ماهر مجری و او می داند که. او می داند که چگونه به زیر و بم کردن به طوری که شما احساس به عنوان اینکه شما در حال گرفتن یک فرد به عنوان یک فرد و یک شخص است.

پرکینز: راست. وجود دارد برخی از افرادی که در حالی که آنها عمل می کنند برای این مرحله آنها نمی توانند عمل برای تلویزیون و یا اگر آنها می تواند عمل برای تلویزیون, آنها نمی توانند عمل برای این مرحله. اما برایان خیلی راحت روی صحنه در راه است که من فقط مثل او می داند آنچه که او انجام می دهد و او انجام شده است این در حالی که برای.

Adewunmi: او نمی تلو تلو خوردن بر روی صحنه تصادف.

پرکینز: راست. شما می توانید بگویید که او نه تنها فقط روت شده است اما این واقعا طبیعی هدیه ای برای آن است و او به نظر می رسید خیلی راحت در نقش.

Adewunmi: و من فکر می کنم او تنها سیاه و سفید شخصیت در مرحله. او بازی قدرت شکل. او در حال بازی با یک گارد امنیتی است که رئیس Michael Cera شخصیت. مسابقه واقعا نمی آمد تا در بزرگ راه, اما آن را احساس ظاهری و آن را احساس مانند یک تفسیر. من از دیدن او دست و پنجه نرم کردن با آنچه در آن به معنای این مرد در این محیط خاص با وزن پر از دانش در مورد آنچه در آن به معنی در این جامعه آمریکا به برگزاری این نوع از موقعیت. و برای انجام تمام است که بدون هیچ کلمه کاملا هدیه.

پرکینز: آره چرا که او تا به حال لحظات که در آن او می تواند خنده دار که در آن او می تواند بسیار جدی و جایی که او بسیار غم انگیز است. او رفت و از طریق طیف گسترده ای از احساسات را روی صحنه و او واقعا این قیمت از پذیرش ارزش آن. بله, Chris Evans عالی بود—همه به وضوح وجود دارد برای دیدن او یک راه یا دیگری. اما برایان بود که نوع مستحکم کل بازی به نظر می رسید مانند. و او نامزد دریافت جایزه تونی را از آن حق است ؟

Adewunmi: دقیقا. و هیچ سایه ای به کریس—love you, boo—اما از همه نامزد من بود و شما می دانید چه, برایان ؟ به خوبی سزاوار. شما که می گه. تونی نامزدی است که یک معامله بزرگ صرف نظر از آنچه شما فکر می کنم کیفیت Tonys هر سال داده شده. من مانند شما می دانید چه ؟ ما شما را تشخیص. شما این رو یکی از سمت راست.

پرکینز: آره. پس از این بازی بود و با ما بود در این مرحله درب و—

Adewunmi: بله زمانی بود که فانتزی من مشتعل شد. من به صداقت.

پرکینز: بله. و ما تنها کمی شکلات همه چیز در جمعیت آن را مانند به نظر می رسید. و تا زمانی که برایان بیرون آمد من به یاد داشته باشید اگر ما گفت: “سلام برایان” یا—

Adewunmi: ما انجام داد. بله Nichole. من به یاد داشته باشید من به خانه رفت و من آن را نوشته و در دفتر خاطرات من. ما مطلقا گفت: “سلام برایان.”

پرکینز: بله و او و او را دیدم دو سیاه خندان در او تبریک و او فقط شکوفا شده است.

Adewunmi: او مخابره شد.

پرکینز: و او مانند “چه خبر؟”

Adewunmi: که در آن است!

پرکینز: او آن را با چنین شور و شوق است که همه در اطراف ما نگاه کرد و آنها مانند “آیا آنها می دانند که هر یک از دیگر؟” چرا که ما تنها مردم سیاه و سفید وجود دارد و خود پستال خیلی effusive مردم فقط فرض بر این است که ما من نمی دانم مردم خود نوعی از راه. ما نمی kin اما ما مردم خود را. او درمان ما که در راه است.

Adewunmi: او واقعا بود. و همه این افراد برکت آنها همه تبدیل به gawk در ما. و من و شما هر دو preened مانند “درست است ما خانواده ، این زمانی بود که من به خودم فکر من علاقه داشتن به شما.

پرکینز: صورت خود را فقط روشن در چنین راه به دلیل, به عنوان بسیاری از مردم می دانند که این تئاتر نیست متنوع ترین محل به عنوان دور به عنوان مخاطبان نگران هستند.

Adewunmi: یا نویسان! LOL.

پرکینز: این می تواند گران قیمت برای رفتن به تئاتر و همه در نیویورک زندگی می کند بنابراین همه این نوع از مسائل است که درگیر در آن است. اما او بسیار خوشحال بود برای دیدن ما. آن را واقعا گرم قلب من است.

برای گوش دادن به کل قسمت با کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>