Noah Centineo and Lana Condor in To All the Boys: P.S. I Still Love You.

نوح Centineo و لانا شاهرخ در به تمام پسران: P. S. I Still Love You.

Bettina استراوس/Netflix

در تمام carping شده است وجود دارد در مورد وضعیت کمدی رمانتیک در طول چند سال گذشته و شده است وجود دارد بسیاری فکر نمی کنم کسی گفته است که چه نوع واقعا نیاز است که دنباله. هالیوود است که بیش از خوشحال به greenlight هر تعداد از جنس تعویض رام-com ری بوت اما شما تقریبا رو به تحسین جمعی خویشتن داری است که مانع When Harry Met Sally 2 از موجود. توسط برخی از معجزه هر کس بدست هم و توافق: به تماشای یک زن و شوهر در عشق سقوط در یک کمدی رمانتیک است والا اما زمانی که زن و شوهر در سوال می شود با هم داستان است برای تمام مفاهیم و اهداف ،

همه این را می گویند که به تمام پسران: P. S. I Love Youعاقبت به سال 2018 را با پنبه و آب نبات و شیرینی از یک نوجوان رام-com به همه پسران من دوست داشتم قبل ازبه حال کار خود را برای آن قطع است. من به طور طبیعی نگرانی در مورد مفاهیم گسترده تر از این وسواس با سقوط در عشق بیش از بودن در عشق—برای بشریت, برای داشتن یک همسر. من نگران هستم که همه ما یک دسته از همین Drapers که “تنها مانند آغاز چیزهایی که” محکوم به همیشه به دنبال جدید بیش آشنا. اما من همچنین فکر می کنم که اگر Nancy Meyers نشسته است در اطراف تلاش برای نوشتن دنباله به او رام-coms—شاید Diane Keaton آمد حواس او در مورد کیانو بعد از همه ؟ —که احتمالا دلیل آن را نمی ممکن است ارزش انجام می دهند.

بنابراین من متاسفم اما نه دقیقا تعجب به گزارشی که 2 تمام پسران است و نه ترک خورده کد برای ساخت یک خوب کمدی رمانتیک عاقبت—و من صحبت کردن به عنوان کسی که احساس exhilarated اول به تمام پسران فیلم. تا آنجا که من عاشق تماشای لارا ژان و پیتر Kavinsky برای یکدیگر قرار می گیرند یک سال و نیم پیش به عنوان آنجا که من اعتقاد خود را غیر محتمل عشق (برف اما واقعی) و خوشحالم که من به دیدن آنها دوباره این زمان در اطراف, در این فیلم جدید در آن احساس می کند مانند چیزی از دست رفته است. P. S. من … نمی دانم اگر من هنوز به این ؟

من متاسفم اما رفتن از یک عشق sextet به صرف مثلث عشق است جمع و جور کردن.

اول به تمام پسران به ما معرفی لارا ژان کاوی—نیم کره ای, نیمه, سفید, دانشجو, خواهر, دختر, علاقه مندان از preppy سبک و رمانتیک naïf. ریخته گری از یک آسیایی آمریکایی سرب (لانا شاهرخ) بود حق جشن گرفتند و لارا ژان فقط به نظر می رسید مانند یک پیروزی شخصیت ویژگی به طور کامل متوجه شدم شخصی که ما تا به حال دیده نشده در یکی از این, فیلم, قبل, مفید همسان با نوح Centineo به عنوان پیتر یک بازیگر زیبا به اندازه کافی منجر به هفته و يا ماه از رسانه های اجتماعی swooning. که فیلم لگد از این مفهوم است که هر زمان که لارا ژان واقعا دوست پسر او می نویسد: نامه ای طولانی به او فقط به احساسات خود را به در واقع ارسال و یا به طوری که او می گوید. این می رود swimmingly و boyfriendlessly تا زمانی که ما به ملاقات او در آغاز سال سوم و پنج از روح او تحمل نامه باید به نحوی فرود آمد در دست پنج پسر به آنها خطاب شد. به منظور متقاعد کردن او زمان (ع) له جاش که او نیست به او علاقه مند لارا ژان شروع جعلی عاشقانه با یک حرف متفاوت گیرنده (و سابق کلاس هفتم له) پیتر و پس از آن که رابطه جعلی واقعی می شود یکی yada yada yada آنها را دوست داشت آنها از دست آنها پیوست ما گوگل Yakult.

فیلم جدید درآمد حاصل از جزئیات نشان داد و در پایان از اولین فیلم. شما به یاد بیاورید که شد پنج تا عشق نامه در ابتدای این همه: علاوه بر آنهایی که پیتر و جاش دریافت یکی دیگر خطاب به همکلاسی از لارا ژان است که معلوم می شود گی و دیگری بازگشت به فرستنده پس از فرستاده شدن به اردوگاه تابستانی. پنجمین نامه هر چند رفت و به کسی به نام ” جان آمبروز McClaren که لارا ژان ظاهرا می دانست از مدل U. N. و در پایان به تمام پسراناو نشان می دهد تا در درب خود را به عنوان یک تیزر. (در فیلم جدید نقش شده است توزیع مجدد با گریس زندگی می کنند! و اجاره: زندگی جانباز اردن فیشر که سیاه و سفید است—قبلی بازیگر در نقش سفید بود—تصمیم گیری است که به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای پاسخ به انتقاد این فیلم برای اولین بار دریافت که آن مرد عشق منافع تمام شد سفید. TAtB: P. S. I Still Love You همچنین می افزاید: آسیایی, آمریکایی, مرد, عشق, علاقه, 13 دلیل برای‘s راس ساقی یکی از لارا ژان دوستان زن.)

در P. S. I Still Love You, آن را در ترم بهار سال سوم و پیتر و لارا ژان رسما از یک زن و شوهر زن و شوهر انجام کارهایی مانند رفتن در تاریخ واقعی خود و جشن نخستین روز ولنتاین با هم در حالی که او تلاش می کند برای مقابله با ناامنی در مورد پیتر که بیشتر شاعرانه با تجربه تر از او. سپس جان آمبروز وارد تصویر برای اولین بار در نامه ای فرم: او در پاسخ به لارا ژان عشق توجه داشته باشید شدیدا flattered اما قبل از او می تواند کشف کردن آنچه برای نوشتن به او نیز نشان می دهد تا در گوشت به عنوان یک شخص داوطلب در لوکس بازنشستگی جامعه برای شهروندان ارشد که در آن لارا ژان کار مسخره جایی که تنها وجود دارد به طوری که این فیلم می تواند استخدام هلند تیلور به عنوان یک کنایه سالمند که عادلانه است. (با تشکر برای این پندر Netflix بکشد.) نیز وجود دارد یک subplot که در آن تازه کردن موفقیت عروسکی-تسلط بر آغاز لارا ژان و پیتر رابطه لارا ژان جوان خواهر زن سبک و جلف تصمیم می گیرد که لارا ژان پدر و مرد زن مرده با بازی John Corbett, نیاز به یک کمی عاشقانه خود را. پس او را بهترین بازیگر شناخته شده برای بازی در یکی از کری شعله های آتش در سکس و شهر, چرا بله ما آن را اجازه می دهد.

مانند سلف خود, P. S. I Still Love You به نظر می رسد بخش: جذاب طراحی و تولید این زمان لارا ژان مدرسه تحت پوشش با streamers برای روز ولنتاین و یک دانش آموز a cappella که آواز می خواند Billie Eilish آهنگ ها در کافه تریا به علاوه تصویر کامل فانوس تاریخ و treehouse hangouts. شاهرخ و Centineo به مسرت و مثل همیشه و هیچ کس را در مورد شکایت علاوه بر این از اردن فیشر. اما که در آن برای اولین بار یکی از باهوش, اگر پیچیده فرض در این نامه که منجر به استقرار است که بسیاری از لذت از فیلم استعارههای جعلی رابطه این یکی فاقد هر گونه (مبتکرانه) حیله. در حال حاضر پیتر و LJ با هم هستند و نیز وجود دارد یک پسر جدید. با حال خمیازه سخن گفتن درست است ؟ فیلم کار ممکن است برای سری ارتش از طرفداران جوان که فقط می خواهید بیشتر لارا ژان و پیتر اما آن را بطور قابل توجهی کمتر انحراف—اگر برای اولین بار یک احساس حماسی به حدی که هر مدرسه بالا می, این یک احساس اپیزودیک و uninspired. و من متاسفم اما رفتن از پنج رقابت عشق نامه دریافت کنندگان (عشق sextet) به صرف مثلث عشق است جمع و جور کردن.

حوادث جدید فیلم نیز در زمان تجدید نظر و بی ارزش فریبندگی ، به دوام عشق و علاقه به رقیب بزرگ پیتر جان McClaren نوشته شده است به عنوان یک فویل که او باعث می شود شما سوال که آیا لارا ژان و پیتر تا به حال چیزی در مشترک آغاز خواهد شد. با مشابه کنار هم قرار داده و عاقلانه-فراتر از-خود-سال هوا جان به نظر می رسد مانند یک بازی بزرگ برای لارا ژان که پیتر گاهی اوقات به عنوان خوانده شده کمتر dreamily بعید کمال از پسر که از نوع فقط اشتباه به نظر می رسد برای او. برای مثال لارا ژان و جان آمبروز هر دو fuddy-duddies که مانند حلق آویز کردن با مردم و تماس یکنوع بازی شبیه لوتو شماره در حالی که پیتر را دوست دارد به انجام عادی دبیرستان پسر چیزهای شبیه به بازی های ورزشی و تلنگر-جام. (در زندگی واقعی که در آن روابط زن و شوهر است منافع مختلف هستند و به سختی نا امید کننده فیلم منطق کمتر است گسترده.)

این همه خوب است اما: من فقط تماشا لارا ژان سقوط در عشق با پیتر. من اعتقاد دارم با تمام قلب من است که عشق واقعی من صحبت با رمانتیک-کمدی مغز در اینجا لطفا با آن—و من نمی خواهم به تماشای او لاس زدن با یه مرد دیگه نه من تا به حال واقعا خرید که فیلم veer از چه زیبا به وضوح نوشته شده است به عنوان یک OTP. این مشکل غیر قابل اجتناب است: هر گونه درست رام-com عاشق تعریف می شی به این فیلم وجود دارد که می شکند مقدس عهد رام-com. مشکلات در 2 تمام پسران احساس واجب و آنها pop اصلی فیلم bubblegum براق در دبیرستان های عاشقانه, ترک ناخوشایند طعم غذا در دهان. حتی بدتر, فیلم رنج می برد از اینکه وسط یک برنامه ریزی سه گانه—راه اندازی است که با این نسخهها کار بهتر در جنی هان بله منبع مواد از آن را برای یک سری از فیلم—پس از آن مجاز به قرار دادن تا داستان و در نتیجه فقط نوع یک سرهم بندی کردن همراه برای یک ساعت و 40 دقیقه است. این فقط یک عمیقا غلط حالت حق رای دادن-ساختمان.

هنوز هم وجود دارد لذت در 2 تمام پسران? برای طرفداران? وجود دارد. بسیاری از آنها لانا شاهرخ لباس. آن را می سازد حس صفر است که او به پایان می رسد تا با پوشیدن یک مدل لباس در این فیلم اوج که می گیرد در یک مهمانی در کانون بازنشستگی کشوری, اما در برخی از سطح عمیق تر این فیلم می داند که دقیقا چه مخاطبان خود می خواهد برای دیدن: Lana شاهرخ به دنبال شایان ستایش در لباس prom. حداقل Netflix میخ که بخشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی