امروز توضیح داد پادکست تیم میدارد مورد علاقه خود را در قسمت

امروز, توضیح داد, Vox روزانه, مبین, پادکست انتشار آن 500 قسمت این بعد از ظهر. به مناسبت این نقطه عطف تیم ما فکر برای به اشتراک گذاشتن چند از مورد علاقه خود را. (من در حال حاضر برداشت a baker’s dozen خودم.) از رئیس جمهور تهمت را استیضاح به مدفوع در ماه ما تحت پوشش بسیاری از موضوعات در طول دوره (تقریبا) دو سال است. لطفا لذت بردن از سرپرستی یک لیست پخش.

(ضمنا اگر شما در حال حاضر مشترک شدن در امروز, توضیح داد, مطمئن شوید برای انجام این کار در هر کجا که شما خود را دریافت پادکست ها از جمله اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, و Stitcher.)


من هنوز هم نمی توانم باور کنم که ما به سمت چپ فضولات انسانی بر روی ماه. این قسمت است که تا کنون از داستان که خبرها را هر روز اما آن را در مورد ریشه های زندگی خود را پس از آن مهم است ؟ من دوست دارم زمانی که ما می توانیم در یک لحظه به دور از سخت کار کردن روزانه برای درک بهتر جهان است.

—آمنه Al-سعدی تهیه کننده

این قسمت روده پانچ, اما آن را به من آموخت که بسیار در همان زمان. پدر من سال ها وقت صرف مراقبت از مادرش و این قسمت به من کمک کرد تا ببینید که تجربه جدید در نور با یک درک جدید از چگونگی انتخاب سختی در اطراف مراقبت از سالمند می شود.

—Noam Hassenfeld تهیه کننده/خبرنگار

این قسمت تا به حال آن همه: خنده دار یوتیوب, کلیپ از بچه ها انجام کلاهبرداری با Juul جدی توضیح vaping و خطرات بهداشتی آن از جولیا Belluz اول-شخص صدای (از یک مدیر دبیرستان در برخورد با کودکان و نوجوانان رخنه خود را vape قلم به کلاس درس و دانشجو متأسفانه معتاد به vaping) و یک تقلید مسخره امیز آهنگ برای پایان دادن به تمام آهنگ تقلید مسخره امیز.

Brigid مک کارتی editor/تهیه کننده

“شهر قدیمی جاده” یک آهنگ از سال گذشته که سخت را فراموش کرده ام و بنابراین این قسمت. صنعت موسیقی به خصوص موسیقی کشور—دارای یک تاریخ شگفت انگیز است که عمیقا در هم پیچیده با مسابقه در امریکا است. من قلاب شده بود که قسمت کبوتر به جنجال بر سر نحوه دسته بندی آهنگ پدید آمده است که در Infinite دنباله-تبحر یک سبک جدید و جوان و کودکان صحبت کردن.

—Haleema شاه, تولید کننده

اخبار روزانه نمی کند و قرض خود را به استراحت در laurels بنابراین در این لحظه من احساس می کنم یک مقدار زیادی از غرور و افتخار برای نیوهمپشایر نتایج قسمت. اگر ما در آنجا ماند تا 3 بعد از ظهر به انتشار آن احساس نمی مانند بسیاری از ناراحتی. در واقع این یک هیجان برای کار با این تیم برای ایجاد چیزی بسیار به موقع و معلوم شد واقعا خوب!

—Efim شاپیرو, مهندس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی