شکنجه منطق نژادپرستی: A field guide to the “استدلال” در برابر سیاه زندگی ماده تظاهرات

شکی نیست که واکنش ها به مرگ جورج فلوید نشانه یک نقطه عطف در جریان اصلی پشتیبانی برای ضد نژادپرستانه فعالیت. برای برخی از کسانی که قبلا در حاشیه نشسته از زندگی ماده (پل) حرکت خیره کننده در معرض ظلم و ستم در این سری از ویدئوها که اسیر لحظات پایانی فلوید زندگی به سادگی بیش از حد آشکار را نادیده بگیرد. ناگهان متحدان جدید مانند میت رامنی بودند راهپیمایی در کنار جانبازان چاشنی جنبش.

اینها نشانه های دلگرم کننده. ما شاهد نه فقط گسترش از این پایگاه برای حمایت از جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند اما همچنین موفقیت خود را در خواستار واقعی تغییر سیاست یک شاهکار است که گرفته شده به مراتب بیش از حد طولانی برای رسیدن به. در مثال بعد از مثال تظاهرات رفته اند فراتر از بیان توجیه خشم و سرخوردگی آنها منجر به سریع و قاطع شیفت است که وعده تغییر دهید. ما آموخته اند که نه تنها دارای مینیاپولیس شورای شهر رای دادند پال خواستار قطع بودجه دولت و از بین بردن پلیس وجود دارد اما کمتر از 16 شهرهای دیگر با توجه به پیشنهادات و به سمت منابع از پلیس.

تبلیغات:

و این دقیقا به دلیل حرکت موفقیت است که ما شاهد روزافزون حمله به پل توسط مخالفان. هیچ چیز وجود دارد به خصوص در این ایده است که هر گونه تلاش قابل توجهی برای اصلاح سیستمیک نژادپرستی عملکرد یک حس وحشت و خشم در میان کسانی که حاضر به رسمیت شناختن خود را امتیاز و تعصب است. آنچه جدید است این است سهولت که با این نژادپرستانه واکنش سوگ می تواند گردش مدرک که آنها هر دو عمومی و نامرد و توجه آنها قرعه کشی دور از حرکت خود را.

را تقریبا روزانه meltdowns در ارائه از رادیو فردا میزبان مانند Tucker Carlson تغذیه مخاطبان خود را’ نژادپرستانه هذیان. در یکی از فوق العاده غیر منطقی بیهوده گویی کارلسون ادعا کرد “این ممکن است بسیاری از چیزهایی که در این لحظه ما در حال زندگی می کنند از طریق, اما آن است که قطعا در مورد سیاه و سفید زندگی می کند و به یاد داشته باشید که زمانی که آنها می آیند برای شما در این رای آنها خواهد شد.” از آن لذت ببرید بدانند که “آنها” است که در جمله. در ضمن اعتراض عمومی به خود را به رهبری نشان می دهد از دست دادن پشتیبانی از تعدادی از عمده تبلیغ.

اما در اینجا چیزی نیست. در داخل دایره تاکر خانه مخاطبان و زیر است که بیهوده گویی به احتمال زیاد به نظر نمی رسد ظالمانه در همه — آن را احتمالا کامل حس به بیننده است. در هم پیچیده جبر معاصر نژادپرستی بیشتر جریان اصلی پل جنبش رفته بیشتر unhinged مخالفان آن تبدیل شده اند. به عنوان منطق پشت BLM رشد می کند در دید و شواهد بی چون و چرا آن را تبدیل شدن به سخت تر را مخالف با هر گونه مشروعیت منجر مخالف صداها را به تکیه بر روی شل و ول استدلال است که به طور فزاینده ای غیر منطقی و آشفته.

تبلیغات:

این امر می تواند خنده دار برای دیدن اگر آن نیست بنابراین نگران کننده است. مهمتر از آن یک یادآوری از چه نژاد پرستی متکی و خوردها خود را در آن شکنجه منطق است.

در اینجا برخی از نمونه های.

1. ساخت آمار

تقریبا همه نژادپرستانه استدلال بستگی ساخت تا چیز چرخاندن حقیقت و ارائه تاب جهان بینی. پل به مدت طولانی به حال برای مقابله با ساده لوحانه انتقادات مانند “همه زندگی ماده” و “آبی زندگی می کند ماده” است که به سادگی به دست نقطه به طور کامل.

تبلیغات:

اما یکی از خاص زیر مجموعه ای از چیزهایی است که ساخت آمار ، ساخته شده تا آمار ارائه نادرست مشروعیت و آنها به سرعت را نژادپرستانه دور.

به عنوان مثال برای تجدید حیات این آمار غلط است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم گران برای گردش به عقب در سال 2015. کسانی که به طور کامل ساخته شده تا تعداد اند مماشات دوباره در روزهای اخیر.

تبلیغات:

اما ساخت آمار تا روند ضربه سطوح جدید است. اتمام این doozy: Politifact, گزارش که در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 یک Facebook پست دور این ادعا که مارتین Gugino بوفالو از معترضان تحت فشار قرار دادند به زمین توسط پلیس شده بود “قبلا بازداشت 300 بار 82 بار برای تحریک.”

فراموش نکنید که این اعداد هستند بنابراین بدیهی است که ساخته شده و پر از شکوفه. چه شگفت زده می کند آشکار آگاهی که گردد که این نوع از نوشته ها را به دست آوردن کشش زیرا آنها شامل ساخته شده تا اعداد. پست اصلی تا به حال از 1200 سهام قبل از آن حذف شد, از Facebook به خاطر آن بود که پرچم به عنوان اطلاعات غلط.

2. غلط شباهتها

تبلیغات:

غلط شباهتها مشترک اصلی در منطق نژادپرستانه آرسنال. اما حوادث اخیر ارائه داده اند تا یک فرصت فوق العاده ای برای این بازی ذهن. چند بار باید به شما دیده می شود تلفیق از COVID-19 با تظاهرات اخیر? اگر یک فرماندار تحمیل COVID-19 محدودیت سپس وجود اعتراضات علیه خشونت پلیس به مردم در دولت خود را “ثابت” است که COVID-19 هرگز یک تهدید واقعی برای شروع با.

در اینجا به خصوص مثال خوب: گرافیک ارسال شده به نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook صفحه نشان می دهد “لیبرال فرمانداران” در حال منافقان و یا احتمالا حتی درگیر در یک گسترده دموکراتیک توطئه برای “اجازه می دهد معترضان به شکست هم مانند ساردین” پس از خاموش کردن کسب و کار و مدارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19. “واضح است که coronavirus هرگز در مورد صرفه جویی در زندگی آن را در مورد از بین بردن تهمت اقتصاد!”

صبر کنید ، تصویر به اشتراک گذاشته شد 14,000 بار در دو هفته.

تبلیغات:

این غلط equivalencies ادعا می کنند برای ارائه بینش عمیق, وقتی, واقعا, آنها فقط نمونه دیگری از پیچیده منطق نژادپرستانه تفکر است. و برای اضافه کردن به آن این الگوهای فکری اغلب مربوط به بعد عادت — توطئه تفکر است.

3. توطئه تفکر

بهترین نشانه شما درگیر با توطئه نظریه پرداز است که آنها را نمی خواهد طولانی قبل از آنها اشاره جورج سوروس یا “دولت عمیق” و یا سرزنش هیلاری کلینتون برای چیزی که به وضوح در خارج از حوزه به عنوان یک سیاستمدار بازنشسته. اگر آنها اشاره به یک, در واقع, آنها به احتمال زیاد به ذکر است هر سه.

هنوز سوروس دریافت کند توجه ویژه است. تئوری توطئه میکند: سوروس گفته پرداخت معترضان به شورش او وجوه antifa و او امیدوار است برای متقاعد کردن آمریکایی های آفریقایی تبار را در سراسر امریکا برای globalists. برخی حتی ادعا می کنند که جورج فلوید مرگ یک پرچم دروغین سوروس ایجاد شده به علت تظاهرات.

تبلیغات:

ضد افترا لیگ گزارش می دهد که او افتاده از 20,000 منفی توییتهایی روزانه در 26 ماه مه به بیش از 500 ، 000 هر روز در 30 مه.

زمانی که رئیس جمهور تهمت توییتی (در مورد تظاهرات) “این ANTIFA و چپ رادیکال است. دراز نمی تقصیر را به گردن دیگران!,” سابق بازی میزبان نمایش thefootprint مخالفت کرد. “این جورج سوروس” او هنوز توییتی. دیوید Wohl تهمت جانشین و پدر دروغ فعال یعقوب Wohl, موافقت کرد و گفت: “سوروس بودجه rent-a-باندهای بدون شک.” بازیگر-تبدیل-جناح راست-توییتر-دانشمند جیمز وودز با اشاره به “شب وحشی هرج و مرج” در 30 مه نوشت که “[هنگامی که] جورج سوروس قوانین خیابان های ما, ما محکوم به فنا هستند. #TakeAmericaBack.”

تئوری های توطئه به دست آوردن وزن نه تنها به دلیل آنها ارائه فریم روایت است که کنسول نژادپرستانه باورها اما همچنین به این دلیل که دولت مزخرف با چنین یقین است. هرگز به ذهن هیچ اثبات آنها ادعای عدم اثبات خود را اثبات. سخت به استدلال می کنند که با منطق.

4. Whataboutism

احتمالا دردناک ترین جنبه های نژادپرستانه رجزخوانی می گیرد وقتی که غم انگیز قتل قربانی پس از آن تبلیغ می شود به عنوان یک مجرم از جرم. منطق این است که اگر کسی مانند جورج فلوید چیزی اشتباه در همه, پس از آن واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای سوگواری او و یا به تعقیب کسانی که او را کشتند چرا که البته او نمی تواند یک قربانی است. این همان تفکر است که منجر به این استدلال که آفریقایی-آمریکایی جوامع را نمی توان قربانی نژادپرستانه و خشونت اگر وجود دارد هر گونه خشونت در درون جوامع خود ،

تبلیغات:

که غلط منطق نیز نهفته است و این بارها تکرار شده و پرس و جو: “چه خوب پلیس؟” متعجب? به عنوان مزاحم و بی معنی که این تاکتیک این است که شما باید اعتراف که آن موثر است به این دلیل که چیزی که بعد از شما می دانید که شما در حال کشیده شده به بحث در مورد یک نژادپرست “آنچه در مورد” سوال و نه از موضوع خود را.

Whataboutism شمار می اید به عنوان شواهد هنگامی که آن را در واقع یک بازی زیبا و فکری طراحی شده برای منحرف کردن اذهان از حقایق در دست و مسائل در خطر است.

5. صالح rantings نما به عنوان دلیل

زمانی که همه از این تاکتیک موفق, شما می توانید انتظار برای دیدن صالح بیهوده گویی نما به عنوان یک استدلال منطقی. فراموش نکنید که در مورد تشخیص و استدلال به باز کردن و بحث است. این سوگ تمایل به نامنسجم تلنگر ناشران که کمی اگر هر حس.

تبلیغات:

ما می توانیم با تشکر از کارلسون برای یکی از بهتر اخیر نمونه هایی از این تاکتیک است. در یک قسمت جدید از خود نشان می دهد او موجب می شود توسط “Sesame Street” قسمت توضیح BLM تظاهرات و ارائه می دهد یک مشخصه بیان سر در گم خشم در پاسخ.

“این کودکان نشان می دهد” کارلسون گفت. “من که بابی? امریکا بسیار بد محل و آن را تقصیر شما نیست. بنابراین بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد بدون توجه به آنچه آنها را به شما هنگامی که شما رشد می کنند تا شما هیچ حق شکایت دارند. این پیام و آن شروع می شود بسیار جوان است.”

آن را سخت به دنبال منطق در اینجا — کارلسون نشان می دهد علم است unpatriotic برای حمایت از BLM? او همچنین به نظر می رسد به این معنا که “Sesame Street” است که او را متهم و یا محافظه کاران و یا سفید مردم به طور کلی از ساخت امریکا یک “جای بد” و در نتیجه “شما” — پیش دبستانی-aged “Sesame Street” طرفداران ؟ — مجاز نیست به شکایت در مورد هر فرضی درمان بد هر آنچه که ممکن است توسط این unnamed “آنها.”

کلید صالح بیهوده گویی است که آن را دشوار است به کشف کردن آنچه که دقیقا ranter است که در مورد آن به اندازه کافی است که آنها ظاهر می شود به این باور خود پاسخ عاطفی است که بر اساس استدلال.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن teargassed معترضان مسالمت آمیز برای یک عکس op با یک کتاب مقدس, Taryn Manning از “Orange is the New Black” ارائه شده و در عین حال یک مثال دیگر از این تاکتیک در عین حال او می آید پیچیده در حرف از “من فقط دوست دارم همه” و “من به خدا ایمان دارند” اما اخبار مربوط به تظاهرات جعلی است. حتی بهتر است او خط من “نمی ‘حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن’ به عنوان شما خواهد شد همه به من حمله. من از انسان است.”

هل دادن به عقب

خبر خوب این است که این موج از مزخرف در حال رشد counterculture که می داند که بهترین راه برای صحبت در حقیقت به غیر منطقی و نژاد پرستی است که با یک دوز سالم از طعنه و گزارش روز.

اتمام این مثال که در آن Infinite کاربران @alexengelberg و @rynnstar به اشتراک گذاشتن یک آهنگ که تعطیل نژادپرستان که با استفاده از ساخته شده است تا آمار.

حتی بهتر بود بسیج K-pop fan پایه به دادن رسانه های اجتماعی در دفاع از پل. The Daily Beast گزارش می دهد که طرفداران K-pop در زمان بیش از برنامه های پلیس و نژادپرستانه هشتگهای پر کردن آنها را با فیلم های مورد علاقه خود را رقص پاپ ستاره: “آنها سقوط یک پلیس دالاس مخفی برنامه در روز دوشنبه; آنها آب گرفتگی #WhiteLivesMatter برچسب روز چهارشنبه و پنج شنبه به سراغ QAnon هشتگهای.”

طرفداران K-pop لزوما شناخته شده بودن فعال سیاسی اما آنها شناخته شده برای توانایی خود را برای منحرف کردن رسانه های اجتماعی موضوعات ارسال swarms از fancams — ویدئو کلیپ با تمرکز بر فرد K-pop هنرمندان از هنرمندان مورد علاقه خود را. به همین دلیل تصمیم خود را به نوبه خود مهارت های هرزه به یک بیانیه سیاسی در حمایت از پل مانند یک داستان بزرگ: بستن تهاجمی سفید ناسیونالیسم با نرم و صاف کردن, خوش بین, K-pop, رقص حرکت می کند و پیام همبستگی و پشتیبانی ارائه می دهد یک تیز و کنایه آمیز مقابل.

این حرکت نه تنها خنده دار آن شد و با حمایت یک نمایش واقعی از پشتیبانی: روز بعد, K-pop, گروه BTS اهدا $1 میلیون نفر به پل جنبش و کمتر از 24 ساعت بعد طرفداران خود را همسان کمک مالی خود را پس از انتشار هشتگ #MatchAMillion.

بنابراین فقط به عنوان نژادپرست استدلال در برابر BLM رشد و حتی بیشتر پوچ عمومی و واکنش در برابر آنها می رود و حتی گسترده تر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی