مشکل در Bon Appétit است دم کرده برای سال—و خلاص شدن از رئیس نمی خواهد آن را تعمیر


Adam Rapoport speaks on a stage in front of a screen with the Bon Appétit logo.

سابق Bon Appétit سردبیر آدم Rapoport صحبت می کند روی صحنه در طول Ellie جوایز 2019 در بروکلین جراحی در 14 مارس 2019 در شهر نیویورک است.

برایان Bedder/گتی ایماژ

به عنوان اعتراض به نژادپرستی پلیس در آمریکا همچنان به بازی کردن در این کشور را به خیابان ها همزمان یک حساب با نژاد و نابرابری در حال شکل گیری در داخل کشور به شدت سفید شرکت های رسانه ای نشان داد در بخشی از خروج ناگهانی از بالا مشخصات مدیران. قابل توجه ترین خروج تا کنون جیمز بنت که تصدی به عنوان صفحه سرمقاله سردبیر نیویورک تایمز به پایان رسید و پس از یک دیوانگی بیش از یک op-ed by ایالت آرکانزاس تام پنبه که خواهان استقرار نظامی علیه صلح آمیز معترضین. اما در روزهای اخیر ما نیز دیده می شود Christene Barberich کنار به عنوان سردبیر Refinery29 پس از حساب از تبعیض در مواجهه با زنان سیاه و زنان دیگر رنگ رفت و ویروسی تحت هشتگ #blackatR29 و استن Wischnowski استعفا از پست خود در Philadelphia Inquirer پس از ده ها تن از روزنامه نگاران در اتاق خبر راه می رفت پس از انتشار قطعه ای با تیتر “ساختمان ماده بیش از حد.”

در حال حاضر رسانه های گرسنگی توپ برای Bon Appétit را سردبیر آدم Rapoport که استعفای اعلام شد روز دوشنبه ساعت پس از یک عکس از او و همسرش را تا لباس پوشیدن و به عنوان پورتوریکو کاریکاتور برای یک سال 2004 پارتی هالووین در توییتر دوباره. در بیانیه ای که در Instagram, Rapoport گفت که او پله به “تأمل در کار است که من نیاز به انجام به عنوان یک انسان و اجازه می دهد تا Bon Appétit برای رسیدن به یک جای بهتر.” این حادثه در تنظیم کردن دردناک بحث در مورد Condé Nast آشپزی عنوان تاریخ از اتهام پرداخت عدالتی و پردازش زبانهای طبيعی در میان کارکنان و نویسندگان و طرفداران به طور یکسان. (افشای کامل: من یک هم اتاقی که با این نسخهها کار در Bon Appétit.)

برای برخی از, Bon Appétit طوفان از هیچ جا آمد. اما برای ناظران وجود دارد همیشه نکات مشکل نهفته در زیر شاعرانه سطح بسیار محبوب مواد غذایی نام تجاری رسانه های آن آشکار این روزها در آمار یوتیوب سری مانند “لذیذ می سازد” و spin-off وب عمودی مانند “Healthyish” بیش از در مجله براق. در سال گذشته منتقد مواد غذایی Soleil هو نوشت: در مورد “بن Appetit تست آشپزخانه نژاد مشکل” سان فرانسیسکو کرونیکل با اشاره به عدم وجود تنوع در فیلم هایی که تا به حال به دست آورده مجله بیش از 6 میلیون یوتیوب مشترکین. و خیلی از انتقاد به تازگی اهرمی در مواد غذایی نویسنده آلیسون روم مورد که پرداخت می شود به صورت عمومی “عجیب و غریب” مواد و تکنیک ها از چه نویسنده Navneet Alang خواستار “جهانی شربت خانه” نیز می تواند وارد در انتشار کجا روم کردم او شروع می شود.

که دقیق تنش روشن بود روز دوشنبه زمانی که مستقل پورتوریکو غذایی نویس Illyanna Maisonet ارسال شده تصاویری از یک مکالمه او با Rapoport در Instagram مربوط به همین دلیل یکی از رزین رد شد. در گفتگو Rapoport اعتراف کرد که Bon Appétit ندارد داستان به اندازه کافی در مورد پورتوریکو آشپزی و شگفتی در مورد چگونه Maisonet می توانید پیدا کردن “راه” به مجله. منتقد غذا و شراب حرفه ای Tammie Teclemariam سپس اعلان مجدد Rapaport را شنیع صحنه و لباس, به tweeting, “من نمی دانم چرا آدم Rapoport به سادگی نمی نوشتن در مورد پورتوریکو غذایی برای @bonappetit خودش!!!” در این عنوان برای این عکس که در حال حاضر گرفته شده پایین Rapaport و همسر او را “پاپی” و شامل هشتگ #boricua, که NPR تعریف به عنوان “یک اسم محلی برای پورتوریکو است که مشتق از نام بومی این جزیره است.” این انزجار بیش از عکس پس از آن ظاهر دیرینه شکایت در مورد راه نام تجاری دسته تنوع و حقوق صاحبان سهام.

در یک Instagram پست دستیار سردبیر و یکی از معدود ثابت غیر سفید شخصیت در آشپزخانه تست ویدئوها—Sohla ال-Waylly نوشت که او “عصبانی و منزجر” در عکس Rapaport و خواستار استعفای فوری او. او سپس در ادامه به توصیف برخی از مجله شیوه های دیگر نوشته است که “تنها سفید سردبیران برای پرداخت های ویدئویی خود را ظاهر. هیچ یک از مردم از رنگ جبران شده است برای ظاهر خود را.” در مصاحبه با BuzzFeed, El-Waylly بازگو چگونه به زودی پس از او استخدام شد در $50,000 در سال, مجله گسترش نقش خود را بدون غرامت اضافی. “آنها درخواست شد به من ایستاده در پس زمینه از شاخه های عکس و ویدئو, شاخه های ساخته شده است که من فوق العاده ناراحت کننده” ال-Waylly گفته خبرنگار استفانی K. بائر. “من به ارمغان آورده بود به انجام این کار و من به نوعی گرفته شده در نقش یک سردبیر ارشد, کمک به تمام عمودی در چاپ و تصویری.” ال-Waylly در ادامه به توصیف خصوص برآمدگی تجربه:

در ماه اوت گذشته او فرستاده شد در انتساب به فیلادلفیا برای یک ویژگی با سه سیاه سرآشپزها اما به دلیل انتشار “ندارد سابقه کار با سرآشپزها” سرآشپزها خواسته به کار با تمام سیاه, کارکنان, El-Waylly گفت.

“وجود دارد هیچ کس در تیم بود که سیاه و سفید به طوری که آنها فرستاده من به جای چون من تاریک ترین, یک,” او گفت:, و اضافه کرد که نه او و نه سرآشپزها داده شد سر تا در مورد وضعیت. “من وارد شده و من سیاه و بسیار عجیب و غریب برای همه درگیر است.”

پس از ال-Waylly را Instagram پست های بسیاری از او تست آشپزخانه همکاران و طرفداران بسیج پشت سر او و در بعد از ظهر دوشنبه “Sohla” trended در توییتر. بسیاری از نام Bon Appétit به آدرس پرداخت آن اختلاف مسائل از جمله ارشد مواد غذایی ویرایشگر مولی باز و مواد غذایی مدیر کارلا Lalli موسیقی که قول داد به نظر می رسد در هر فیلم اضافی تا ال-Waylly و همکاران خود را از رنگ دریافت دستمزد برابر و کافی اضافی برای جبران تصویری ظاهر. دیگر به خوبی شناخته شده Bon Appétit کارکنان پیوست آنها از جمله ارشد مواد غذایی ویرایشگر اندی Baraghani آزمون, آشپزخانه, مدیر, کریس مراکش و آشپز براد لئون. در پاسخ مت Duckor از برنامه نویسی برای شیوه زندگی و سبک Bon Appétit شرکت مادر Condé Nast نوشت که “این راهی است که ما تعیین می کند چه کسی باید و نباید منظور جبران تصویری فراتر از حقوق خود ناقص است و نیاز به تغییر است.”

پس از مدت کوتاهی پیر توهین آمیز توییتهایی از Duckor را ظاهر و خواستار او را به استعفا شروع به گردش. فقط پنج شنبه شب, Condé Nast بود پرسیدم به عنوان یک رسانه های جهانی, شرکت, Condé Nast اختصاص داده شده به ایجاد یک متنوع و فراگیر و عادلانه محل کار. ما باید یک سیاست تحمل صفر نسبت به تبعیض و آزار و اذیت در هر فرم.”

این بیانیه همراه با یکی از Condé مدیر عامل راجر لینچ نشان می دهد که نگرانی های اطراف پرداخت و حقوق صاحبان سهام شده اند “در برخورد با دیر” اگر آنها “آورده شده است تا قبل از آن” بود و نه قابل پیش بینی ملاقات با هتک حرمت از کارمندان سابق بسیاری از آنها از جوامع به حاشیه رانده شده.

روشن به نظر می رسد در این نقطه است که Rapoport استعفای و پس از آن نامگذاری آماندا شاپیرو به عنوان موقت ویرایشگر نیست پایان این حماسه. حداقل به این خاطر در روز سه شنبه, عکس, ظاهر از نوشیدنی های ویرایشگر Alex زیر زنانه قدیمی, وبلاگ Tumblr, صفحه است که نشان می دهد او یک بار پخته یک کیک برای یک دوست تحمل مؤتلفه پرچم در شکر و تخم مرغ. (حساب توییتر خود را در حال حاضر غیر فعال شده است و خود را Instagram خصوصی ساخته شده.) و با توجه به ایزابل گزارش “یک گروه کوچک از ارشد کارکنان و مردم از رنگ کاری داخل BA در حال حاضر در حال کار بر روی یک پیش نویس از خواسته ها و نیاز به شفافیت بیشتر و جبران خسارت برای کارکنان از رنگ در این شرکت است.”

برخی خواهد شد قابل پیش بینی اعلام کرد که این اخیر قایق از استعفا و محاسبات جز انصراف از فرهنگ رفته وحشی. اما برای روزنامه نگاران رنگ که یا رنج در سکوت یا که نگرانی ها نادیده گرفته شده اند و این لحظه ای است که هیچ اگر نه دیر شده است.

من خوشحال هستم برای آنها, اما در همان زمان, من نمی تواند کمک کند احساس دیوانگی در Bon Appétit و بزرگتر رسانه ای فرضی است که همه بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. به عنوان زمان ” جینا Wortham با اشاره به در توییتر عواقب تنها پس از وارد نسل از روزنامه نگاران و روزنامه نگاران از رنگ سوخته خود را در تلاش برای دامن زدن تغییر دهید و یا به سادگی تصمیم سلامت عقل خود را و سمت چپ. چه واشنگتن پست جورج فلوید پوشش اگر وسلی Lowery تا به حال نشده است محکوم و سانسور برای چشم انداز است که به دست آورده این پست پولیتزر? چه خواهد شد زمان ” تغییر آب و هوا پوشش از دست داده و در حال حاضر که Kendra Pierre-Louis ترک کرده است تا حدی که او منظم برای اشاره به نژاد پرستی است که پی ریزی سنتی روزنامه نگاری مفاهیم عینیت? و چه از کسانی که نام ما نمی دانیم که مانده اند سکوت از ترس از عذاب در یک سرعت در حال کوچک شدن صنعت که در آن اشاره به نژاد پرستی را بدست آورده به شما بیشتر از محکومیت در واقع در حال نژادپرستانه? آنچه در مورد مشتاق روزنامه نگاران که پس از دیدن نابودی محلی و دیجیتال شغل خود را و ببینید که چه Lowery و Pierre-Louis و ال-Waylly رفته در معتبر ترین اتاق های خبر و فکر می کنم که هیچ راه مناسب رو به جلو ؟

روشن است که آنچه از دست داده است و با خفقان و gaslighting غیر سفید روزنامه نگاران نمی شه با چند سطح بالا خروج. آن را کمتر روشن که در آن دقیقا ما از اینجا بروید. اما اگر این تظاهرات که باید لرزاند ملت در دو هفته گذشته نشان داده اند هر چیزی آن است که مسئولیت برای حل این مشکل نمی کند و بقیه صرفا بر دوش کسانی که در حال حاضر بر دوش دو آگاهی است. این مشکل در حال حاضر استوار است که در آن همیشه باید شده اند: در امن و امن و ممتاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی