مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقصر Covid-19 میزان مرگ و میر در سلامت فقیر. آن را باید سرزنش سیاست های خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را — به طور فزاینده شروع به رسمیت شناختن این واقعیت است که آمریکایی های سیاه و سفید در حال مرگ هستند از Covid-19 در میزان بیشتری از آمریکایی ها از دیگر اقوام است. اما در تلاش برای توضیح دهید که چرا رئیس جمهور و مقامات در حال گرفتن یک دیدگاه محدود از مشکل — و یکی که نادیده بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کمک کرده است را سیاه و سفید آمریکایی ها منحصر به فرد در معرض coronavirus.

“ما در حال دیدن فوق العاده ای شواهدی وجود دارد که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند تحت تاثیر قرار بسیار بیشتر از درصد تعداد نسبت به دیگر شهروندان کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه. “اما چرا از آن است که آمریکایی آفریقایی جامعه بسیار متعدد بار بیش از هر کس دیگری ؟ ما می خواهیم برای پیدا کردن دلیلی برای آن است.”

سه مقامات دولت — مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci, وزیر مسکن و شهرسازی بن کارسون جراح و کلی جروم Adams — به همان فرضیه برای این که چرا پنج شنبه: که سلامت از آمریکایی ها بدتر از سلامت دیگر آمریکایی.

“یکی از چیزهایی که ما می دانیم در جامعه آمریکا وجود دارد بالاتر بروز فشار خون بالاتر بروز دیابت و آسم و بسیاری از شرایط اساسی است که ما با دیپلم بالاتر مرگ و مير” کارسون گفت: فاکس نیوز’ Dana Perino سه شنبه. “این یکی از دلایلی است که ما واقعا نیاز به تمرکز به طور جدی در این جمعیت خاص وقتی که می آید به سلامت کلی. به دلیل آن را تشدید کند هر چیزی است که می آید همراه از جمله چیزی شبیه به این ویروس است.”

Fauci به همان ارزیابی در طول کنفرانس مطبوعاتی و افزود: “ما بسیار نگران است. این بسیار غم انگیز است. آن چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهید در حال حاضر به جز به سعی کنید و آنها را به بهترین شکل ممکن مراقبت برای جلوگیری از این عوارض است.”

در آینده نزدیک این درست است. اما چیزهایی وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند انجام دهد در حال حاضر و می تواند انجام داده اند در طول آن سه سال در قدرت به طور گسترده بهبود سلامت برای آمریکایی های سیاه و سفید و به کاهش خطر مرگ ناشی از ویروس است.

به عنوان Fabiola Cineas توضیح داده شده است برای Vox مردم سیاه و سفید در آمریکا در حال مرگ هستند با توجه به کروناویروس در نرخ بالاتر از دیگران:

همانطور که از شنبه, مردم سیاه و سفید ساخته شده تا 33 درصد از موارد در میشیگان و 40 درصد از مرگ و میر با وجود اینکه فقط 14 درصد از جمعیت این ایالت. در میلواکی ایالت ویسکانسین که در آن سیاه پوستان نمایندگی 26 درصد از جمعیت آنها تقریبا نیمی از شهرستان 945 موارد و 81 درصد از آن 27 مرگ و میر با توجه به Marketplace گزارش. در ایلینوی, مردم سیاه و سفید ساخته شده 42 درصد از مرگ و میر را تشکیل می دهند اما تنها 14.6 درصد از جمعیت این ایالت. در شیکاگو داده است و حتی قلمزن: مردم سیاه و سفید نشان داده شده 68 درصد از این شهر مرگ و میر و بیش از 50 درصد از موارد اما تنها 30 درصد از کل جمعیت شهر را.

در جنوب این شماره ها نیز تیره و تار. در لوئیزیانا,مردم سیاه و سفید اختصاص بیش از 70 درصد از مرگ و میر در حالت جمعیت است که حدود 33 درصد ، حدود 33 درصد از دولت 512 مرگ و میر ناشی از صبح روز سه شنبه رخ داده است در Orleans Parish که در آن مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند بیش از 60 درصد از جمعیت و در آن 29 درصد از مردم در فقر زندگی می کنند با توجه به سرشماری سال 2018 داده است. لوئیزیانا برای اولین بار, نوجوانان, مرگ نیز یکی از اولین, نوجوانان, مرگ و میر در کشور — بود که از 17-year-old New Orleans ساکن Jaquan اندرسون مشتاق NFL بازیکن با توجه به محلی گزارش.

وجود دارد چند چیز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند انجام دهد در حال حاضر سعی کنید برای کاهش این اعداد.

رئیس جمهور شده است مردد به تجميع ما را coronavirus پاسخ به جای این استدلال که هر دولت باید نگاه کردن برای خود و بر دولت فدرال تنها به عنوان آخرین چاره. اما با در نظر گرفتن نقش فعال تر در مدیریت تخصیص منابع و در جمع آوری داده ها اجازه می دهد که دولت فدرال باید بهتر و بیشتر گرانول درک درستی از چگونه جمعيت های مختلف تحت تاثیر قرار می گیرند و می گویند که آیا آمریکایی های سیاه و سفید در سراسر گروه اقتصادی در حال مرگ هستند در نرخ های بالاتر و یا کسانی که در انتخاب اقشار و اجازه می دهد آن را به ارسال منابع مانند ماسک و هواکش به متحده آمریکا است که جمعیت بیشتر در خطر مرگ است.

متحده در حال حاضر شروع به انجام این کار خود را به برخی از درجه — اورگان ارسال نیویورک تجهیزات روز شنبه به عنوان مثال — اما مدیریت مصرف شارژ خواهد اجازه می دهد برای این توزیع مجدد منابع انجام شود موثر تر است.

این استراتژی نیز کمک به اطمینان از تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس است به تمام کسانی که به آن نیاز دارید — قطعا کسانی که در بخش بهداشت و درمان بلکه ضروری دیگر کارگران مانند کارمندان فروشگاه های مواد غذایی. حداقل چهار فروشگاه خواروبار کارگران فوت کرده اند با توجه به Covid-19 و حداقل سه نفر از کسانی که کارگران سیاه پوست بودند.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده است در تعدادی از کنفرانس مطبوعاتی خود در مورد گرم ارتباط با رهبران صنعت از جمله کسانی که در بخش مواد غذایی و می تواند — اگر او در حال حاضر کار به اهرم این روابط به حمایت بیشتری برای حمایت از این کارگران مانند کسانی که برخی از فروشگاه ها از جمله خارج شده و Kroger آغاز کرده است به موسسه.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد کنترل بر این شرکت های او می تواند اطمینان بیشتری برای حمایت از کارکنان کاخ سفید; برای مثال تعدادی از تصاویر نشان داده اند که کاخ سفید در حین بازداشت کارگران تمیز کردن بردی جلسه اتاق که در آن بسیاری از رئيس جمهور coronavirus روزانه جلسات مطبوعاتی برگزار می شود. همه عکس ها نشان می دهد کارگران — بسیاری از آنها به نظر می رسد سیاه و سفید — انجام کار با محدود PPE; با دستکش, اما هیچ smocks یا ماسک.

A man and woman in black and white uniforms clean the president’s podium. The seal of the White House is behind them. They have on nitrile gloves, but no other form of PPE.
کاخ سفید اعضای هیات ضد عفونی بردی اتاق جلسه مرحله جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن آوریل 1 coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.
برنده McNamee/گتی ایماژ

سیاست عاقلانه می تواند رئيس جمهور را به تعدادی از اقدامات به عنوان به خوبی. او می تواند حمایت کنگره تلاش برای اطمینان از کارگران ضروری دریافت hazard pay — کارگران ضروری دریافت دستمزد بالاتر در حالی که به خوبی می تواند کمک کند تا انتخاب راحت تر از اینکه به کار در حالی که بیمار احساس بالقوه مشمئز کننده دیگران و یا در خانه بمانند. و او نیز می تواند کمک به گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی — بازگشایی Obamacare, بورس, حذف حمایت خود را برای مدیکید کار مورد نیاز و معکوس برنامه اجازه می دهد تا هزینه های پزشکی کلاه.

به طور گسترده وجود دارد سیستماتیک مشکلات اساسی مسائل Fauci و کارسون شناسایی سهشنبه چیزی Adams — که سیاه و سفید است — سخن گفته است.

“من به اشتراک گذاشته ام خودم شخصا که من فشار خون بالا” آدامز میگوید. “من بیماری قلبی و صرف یک هفته در ICU به علت یک بیماری قلبی است که من در واقع آسم و من prediabetic و بنابراین من نمایندگی که میراث رشد فقیر و سیاه در امریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب سرزنش فدرال ناتوانی دولت در فراهم متحده با به شدت مورد نیاز منابع در گذشته رئیس جمهور گفت که او به ارث برده “سیستم های شکسته.” درست است اما این درست است که او به ارث برده در سیستم های شکسته از میراث Adams صحبت از اینجا و در بسیاری از راه های ساخته شده از آن بدتر است.

دولت نورد ده ها تن از مقررات زیست محیطی به منظور اطمینان از کیفیت هوا و آب باقی می ماند و منجر به خوب بهداشت عمومی و به تازگی تغییرات پیشنهادی که استراحت زیست محیطی بررسی الزامات مورد نیاز برای ساختمان و چیزهایی که مانند خطوط لوله در حالی که گفتن آلوده نیست به نگرانی در مورد نقض استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای در طول بیماری همه گیر. و به عنوان بورسی را متی Yglesias است توضیح داد: این قوانین می تواند یک عامل در بالا سیاه مرگ و میر در ایالات متحده:

آن است که به خوبی شناخته شده در میان افرادی که مطالعه آلودگی هوا که آفریقایی آمریکایی محله بسیار بیشتر احتمال دارد به سطح بالایی از آلودگی — نتیجه چند وجهی تاریخی روند. ارتباط بین آلودگی هوا و Covid-19 مرگ و میر می تواند بخشی از توضیح این که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار به نظر می رسد در حال مرگ در یک نامتناسب رای دادن. آن را نیز می تواند تا حدی توضیح دهد که چرا همه چیز آنقدر بد در ایتالیا است که در مورد دو غلظت آلودگی هوا در ایالات متحده است.

این نیز توجه داشته باشید با توجه Fauci و کارسون استناد به آسم به عنوان یک بیماری زمینه ای که باعث می شود Covid-19 بدتر است. اگرچه دانشمندان هنوز در تلاش برای درک اینکه چرا آمریکایی ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر آسم کارشناسان اشاره کرده اند که نگرانی های زیست محیطی مانند قرار گرفتن در معرض آلاینده ها و آلرژن های موجود در بخش هایی از شهرستانها به طور معمول ساکنان توسط آمریکایی های سیاه و سفید می تواند سبب بروز و تشدید علائم آسم. اساسا نیاز به دسترسی به هوای پاک و کاهش خطر آسم و دولت می تواند انجام داده اند به مراتب بیشتر به این خطر را کاهش دهد.

به طور مشابه, سیاست های دولت در مسکن انجام داده اند کمی برای کمک به کاهش خطر آسم — وزارت مسکن و شهرسازی پیشنهاد نورد در ماه ژانویه خواهد استراحت به اوباما-دوران حکومت که مورد نیاز دولت های محلی برای پیگیری و تصحیح موارد تعصب در مسکن. منتقدان می گویند این قانون خواهد آن را مشکل تر برای آمریکایی های سیاه و سفید برای دسترسی به نمایشگاه مسکن و به ترک مناطق با شرایط که تشدید شرایط مانند آسم. و این دور از اولین پیشنهاد طرفداران مسکن استدلال کرده اند disenfranchises سیاه آمریکایی ها و محدودیت های که در آن آنها می توانند زندگی می کنند.

سیاست های مانند این ایجاد بیشتر Covid-19 خطر Cineas می نویسد چرا که آنها را اجتماعی فاصله گرفتن سخت تر به عنوان آنها محدود کردن توانایی آمریکایی های سیاه و سفید برای پیدا کردن اجاره و خرید مکان برای زندگی منجر به بیشتر multigenerational خانوار. و آنها افزایش فقر و استرس اقتصادی — ارزش خانه در محله باقی می ماند پایین تر از محله که عمدتا سفید و آن را دشوار است به اهرم ملک برای تغییر وضعیت اقتصادی چه از طریق اجاره, فروش و یا گرفتن وام.

تحقیقات زیادی انجام شده بر روی اثرات منفی سلامت اقتصادی استرس و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسلما کمک به اجتماعی استرس در میان آمریکایی های سیاه و سفید و همچنین پایان دادن به سیاست به معنای اطمینان از آمریکایی های سیاه و سفید احساس امن تر در خارج از خانه های خود را از وزارت دادگستری حاضر به دنبال جدید نظارت از ادارات پلیس متهم به تعصب نژادی به وزارت آموزش و پرورش اپیدمیولوژیک قوانین به منظور اطمینان از دانش آموزان سیاه پوست نظم ندارد بیشتر به شدت از دانش آموزان سفید.

استرس نکته مهم برای کاهش, دلیل آن است که یک عامل فشار خون بالا یکی دیگر از شرایط Fauci و کارسون اشاره شایع تر است در سیاه و سفید آمریکایی ها است و می تواند به افزایش احتمال عوارض با Covid-19. چیزهای دیگر است که می تواند باعث بیماری که مبتلا به دیابت — شامل رژیم غذایی یک فرد وزن و توانایی ورزش و توانایی خوب غذا بخورید و ورزش می تواند محدود که در آن است که فرد زندگی می کند.

سه شنبه تهمت وعده داده شده به انجام مطالعه بیشتر در مورد چگونه coronavirus تاثیر می گذارد سیاه آمریکایی ها و گفت: داده های بیشتر در دسترس خواهد بود. اما او امر می تواند عاقلانه برای گوش دادن به چیزی Fauci گفت که چیزی از نسخه ای برای چگونه دولت او و آینده آنهایی که بهتر می تواند محافظت از آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر اقلیت های نامتناسب از سقوط قربانی به بهداشت عمومی بحران.

“سلامت اختلافات همیشه وجود داشته و برای آمریکایی آفریقایی جامعه” Fauci اضافه شده است. “اما در اینجا دوباره با بحران در حال حاضر آن را درخشان نور در چه غیر قابل قبول است که چون حال دوباره زمانی که شما یک وضعیت مانند coronavirus آنها رنج می برند به طور نامتناسبی. … تا زمانی که همه این است که بیش از و به ما گفت: آن را به پایان خواهد رسید و ما را بیش از coronavirus اما هنوز نابرابری های سلامت است که ما واقعا نیاز به آدرس در جامعه آمریکا.”

و از بین بردن کسانی که نابرابری نیاز به پرداختن به آنچه Fauci به نام “برخی از نقاط ضعف و حقانیت در جامعه ما است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>