مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متوقف نیویورکی ثبت جهانی ورود و دیگر برنامه هایی که ارائه پردازش سریع تر برای پیش شماری از مسافران در پاسخ به یک دولت محراب قانون است که مانع از اطلاعات به اشتراک گذاری با مقامات فدرال.

سرپرست معاون وزیر امنیت میهن کن Cuccinelli به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که نیویورک چراغ سبز قانون — ارائه می دهد که دولت مجوز رانندگی به مهاجران غیر مجاز — همچنین جلوگیری آژانس از دسترسی گروه از وسایل نقلیه موتور سوابق. کسانی که سوابق او گفت: ضروری است به مناسب دامپزشک نیویورکی برای “اعتماد مسافرتی” برنامه هایی مانند جهانی ورود است که برای مسافران بین المللی از ورود در ایالات متحده است.

Cuccinelli گفت که تغییر سیاست برای اولین بار اعلام کرد در فاکس نیوز را Tucker Carlson امشبدر جهت منافع امنیت عمومی. پس از اجرای قانون فدرال افسران دیگر نمی تواند دسترسی به اطلاعات آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که متقاضی است که در واقع یک اعتماد مسافرتی تروریست ها و جنایتکاران دیگر می تواند غیر قابل تشخیص است.

این سیاست جدید را تنها می گذارد نیویورک ساکنان. آنها قادر خواهند بود برای حفظ خود اعتماد مسافرتی وضعیت تا آن منقضی می شود اما بدون, برنامه جدید برای اعتماد مسافرتی وضعیت و یا برنامه های کاربردی برای تمدید که وضعیت تایید خواهد کرد. کسانی که در انتظار برنامه های کاربردی برای اعتماد مسافرتی وضعیت را نیز رد می شود و کاربرد آنها هزینه پرداخت خواهد شد, با توجه به DHS.

دموکرات ها خواستار محدودیت های جدید در یک فرم از اقدامات تلافی جویانه در برابر نیویورک پناهگاه قوانین ایالتی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت همه نیویورکی تقاضای جهانی ورود و دیگر اعتماد مسافر برنامه صرفا تنبیهی حرکت می کند که هیچ ربطی به امنیت” Rep. Bennie تامپسون صندلی از خانه کمیته امنیت داخلی در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “این است که به وضوح آشکار از تلاش های کاخ سفید به نمره امتیاز سیاسی و تداوم یک حزبی مبارزه با نیویورک مقامات منتخب.”

چراغ سبز قانون در زمان اثر در دسامبر اجازه می دهد مهاجران غیر مجاز به درخواست دولت برای مجوز رانندگی و همچنین پیشگیری از دولت راهنمایی و رانندگی و مسئولان از توزیع بیش از هر یک از اطلاعات پایگاه داده را به مقامات فدرال وجود ندارد و حکم دادگاه.

ده ها تن از کشورهای دیگر باید تصویب قوانین مشابه ارائه مجوز رانندگی به مهاجران غیر مجاز اما هیچ یک از آنها شامل یک پتو منع دسترسی به سوابق راهنمایی و رانندگی.

کالیفرنیا, کانکتیکات, نوادا, یوتا, کلرادو, New Mexico, Washington, Illinois, ورمونت, مریلند, دلاور, هاوایی و اورگان به عنوان به خوبی به عنوان پورتوریکو و واشنگتن دی سی در حال حاضر ارائه مجوز رانندگی به مهاجران غیر مجاز — به این معنی که حدود 5.3 میلیون مهاجران غیر مجاز در سراسر کشور واجد شرایط برای دریافت یک با توجه به 2017 تخمین می زند. نیوجرسی نیز اخیرا به تصویب یک قانون مشابه.

مهاجر طرفداران همچنان به لابی کشورهای دیگر به تصویب قوانین مشابه از جمله فلوریدا, کانزاس, مینه سوتا, کارولینای شمالی و تگزاس و ایالت ماساچوست که برای اولین بار پیشنهاد چنین قانون 15 سال پیش.

تحقیقات نشان می دهد که راننده مجوزهای موجود برای مهاجران غیر مجاز ایمنی را بهبود می بخشد. اخذ مجوز نیاز به تست و آموزش در ایمنی جاده ها و همچنین اثبات است که متقاضی می تواند دریافت بیمه خودرو. رانندگان با مجوز نیز بیشتر مایل به همکاری با اجرای قانون کاهش بار بر روی نیروهای پلیس.

یک سال 2016 مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم مجله پیدا کردم که بعد از کالیفرنیا اجرا آن قانون گواهینامه رانندگی در سال 2015 آمار-و-اجرا می شود کاهش یافته و بین 7 درصد و 10 درصد به طور میانگین به مقدار حدود 4,000 کمتر چنین حوادث سالانه است.

این سیاست همچنین به مزایای مالی هم برای دولت های محلی و برای رانندگان است. سیاست های مالی موسسه در بر داشت در سال 2017 است که دولت و شهرستان دولت می تواند جمع آوری حدود 57 میلیون دلار در درآمد سالانه و همچنین 26 میلیون دلار در یک زمان درآمد با صدور 150,000 مجوز رانندگی به مهاجران غیر مجاز در شهر نیویورک است. محققان همچنین مشخص شد که این امر به احتمال زیاد پایین تر حق بیمه خودرو به طور کلی.

یک تجزیه و تحلیل انجام شده توسط New York شهرستان نیز در بر داشت که داشتن گواهینامه رانندگی اضافی را فراهم می کند ثبات مالی برای خانواده ها و افزایش فرصت های شغلی برای مهاجران غیر مجاز. داشتن یک ماشین اجازه می دهد تا آنها را به دنبال شغل و مسکن هستند که در نزدیکی حمل و نقل عمومی.

همچنین کمک می کند تا محافظت از آنها از تبعید. اگر یک افسر پلیس می کشد بیش از یک مهاجر غیر مجاز رانندگی بدون مجوز آنها می تواند به ما مراجعه مهاجرت و گمرک و ارسال به رسیدگی به حذف.

ما شهروندان دارندگان کارت سبز و شهروندان از 11 کشور دیگر — آرژانتین و هند و کلمبیا, انگلستان, آلمان, پاناما, سنگاپور, کره جنوبی, سوئیس تایوان و مکزیک — می توانید برای واجد شرایط جهانی ورود.

نرم افزار مورد نیاز توسط کشور متفاوت است اما ما شهروندان و دارندگان کارت سبز اعمال می شود اگر آنها با پرداخت 100 دلار هزینه و ارائه گذرنامه معتبر و شکل دیگری از شناسایی از قبیل گواهینامه رانندگی و یا دولت ID که شامل اثبات اقامت. آنها نیز باید در مصاحبه حضوری, دریافت انگشت نگاری و تصویب یک چک پس زمینه.

وزارت امنیت میهن می گوید که متقاضی ممکن است رد شود اگر آنها محکوم شده اند از هر گونه جرم و جنایت را در حال بررسی اتهامات جنایی یا باید حکم برجسته و همچنین در صورتی که هر گونه نقض قوانین مهاجرت و یا در حال پیدا کردم به ناروا به ما.

سوابق راهنمایی و رانندگی به ما کمک گمرک و حفاظت مرزی انجام یک چک پس زمینه در متقاضیان: آنها حاوی اطلاعات به منظور بررسی هویت و محل سکونت و زندگینامه داده های ارائه شده توسط متقاضیان و همچنین سوابق کیفری است.

آژانس می تواند دسترسی به همان سوابق کیفری در نیویورک دادگاه جنایی پایگاه داده به غیر از غیر کیفری جرائم رانندگی مانند در حال اجرا یک چراغ ترمز سرعت ساخت غیر قانونی به نوبه خود و یا داشتن پارکینگ متر نقض. اما این آژانس نمی تواند تایید سایر اطلاعات ارائه شده توسط متقاضیان بدون راهنمایی و رانندگی پرونده ترزا کاردینال قهوه ای, مدیر مهاجرت و مرزی سیاست در مرکز سیاست دو حزبی توییتی پنج شنبه.

“[T]او ناتوانی CBP در حال حاضر دسترسی و اعتبار هر یک از این اطلاعات اولیه برای نیویورک ساکنان آن را بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای انجام لازم کیفری و چک های پس زمینه هستند که پایه و اساس اعتماد مسافر, برنامه,” او گفت:. “پس DHS کند که نگرانی های معتبر با شدید و قطعی محدودیت در دسترسی به راهنمایی و اطلاعات در نیویورک دولت قانون است که مانع از آن مرز و اجرای قانون توابع در خارج از مهاجرت.”

اما به گفته کارشناسان نیز وجود دارد که هزینه ها برای محدود کردن جهانی دسترسی به ورود در نیویورک است که برخی از پر رفت و آمدترین فرودگاه ها در سراسر کشور:

DHS می گوید که نیویورکی دسترسی به اعتماد مسافر برنامه یک امتیاز است — که می توان آن را دور اگر آنها دیگر مطابق با استانداردهای امنیتی.

گذشته از جهانی ورود دیگر تحت تاثیر برنامه ها شامل Nexus است که برای مسافران از ورود به آمریکا از کانادا با هواپیما مرز زمینی یا دریایی; Sentri است که برای مسافران از ورود به آمریکا از کانادا و مکزیک از طریق هواپیما و یا زمین مرز و رایگان و امن تجارت برنامه است که برای رانندگان کامیون ورود و خروج آمریکا از کانادا و مکزیک است. TSA PreCheck برنامه ای است که اجازه می دهد تا مسافران برای رفتن از طریق کوتاه خطوط امنیتی در فرودگاه تحت تاثیر قرار نمی.

Cuccinelli گفت: نیویورک شد reintroducing یکی از آسیب پذیری های امنیتی ساخته شده است که 9/11 احتمالی: “عدم اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر سازمان از دولت است.”

“رئیس جمهور تهمت قطعا روشن ساخته است که اگر محراب شهرستان سیاستمداران نمی خواهد مردم خود را امن خواهیم انجام بهترین ما می توانیم به آنها را امن نگه دارید,” او گفت:.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در بیانیه ای گفت که او هنوز هم بررسی سیاست (که او می تواند در نهایت سعی کنید به چالش در دادگاه) اما قاب آن را به عنوان تلاش برای “مجازات نیویورکی برای عبور از قوانین خاص خود را دارد و ایستاده به [تهمت] و بیگانه سیاست.”

این تنها یکی از بسیاری از موارد که در آن تهمت و دولت را هدف قرار پناهگاه شهرها و ایالات متحده. دولت نیز تلاش برای خودداری از اجرای قانون فدرال کمک های مالی از آنها و به تخلیه کالیفرنیا پناهگاه قوانین (اما عمدتا شکست خورده).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی