مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به طور ناگهانی تظاهر آن نبود که منفجر ایران


Mike Pompeo adjusts his suit jacket in the Rayburn building while standing up to leave

“روان” مایک Pompeo نگفت اما می تواند داشته باشد. (در بالا Pompeo پس از شهادت در برابر کمیته روابط خارجی مجلس در کاپیتول هیل در فوریه. 28.)

مندل فا نگن/گتی ایماژ

در حالی که همه پرچ به مرگبار اسیاب COVID-19 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است پله تا تلاش های خود را برای درهم شکستن جمهوری اسلامی ایران از طریق یکی از squirrely استدلال حقوقی است که یک ملت-دولت تا به حال ابداع است.

این حرکت نیز سیاسی به ضرب گلوله در پا چرا که آن را به مقدار یک بی خبر پذیرش است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه بود به خروج از ایران شد.

امضا شده در 2015 توسط رئیس جمهور باراک اوباما و رهبران پنج کشور دیگر این معامله—که مدون به عنوان یک شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه—نیاز ایران برای از بین بردن تقریبا تمام برنامه هسته ای خود را در بورس امضا و U. N. خواهد آسانسور بیشتر از خود تحریم ها علیه ایران و همچنین عادی سازی روابط تجاری با این کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف از معامله در سال 2018 نمی کند چرا که ایران تقلب شد—در واقع بازرسان بین المللی در تأیید خود را به طور منظم گزارش می دهد که ایران مطیع معامله شرایط—اما نه به دلیل تهمت به سادگی آن را دوست ندارم: نمی خواهم چیزی برای انجام با ایران نمی مانند هر چیز انجام شده توسط اوباما.

Pompeo استدلال ساختگی است در چندین فقره است.

با خروج تهمت reimposed تحریم ها علیه ایران و سپس تهدید به اعمال تحریم های جدید در کشور است که انجام کسب و کار با ایران و این کشورها که وابسته به معاملات با آمریکا-کنترل سیستم مالی با اکراه اطاعت.

این بود بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن “حداکثر فشار” سیاست که او مطمئن بود می تواند آخوندها از تهران به غار در—هر دو به مذاکره یک معامله بیشتر به شهوت و میل خود و یا (در اين زمينه) به داخل منفجر شدن به عنوان یک رژیم است. اما آخوندها هنوز هم اینجا. در واقع شکست از ایران را تقویت دست رژیم سخت ترين خط جناح.

بنابراین وزیر امور خارجه مایک Pompeo به شدت فشار و در راه ساخته شده است که ناظران در سراسر جهان خود را رها فک و یا سر خود را خراش.

به گفته نیویورک تایمز Pompeo ساخت یک استدلال حقوقی است که ایالات متحده هنوز هم یک “شرکت کننده” در ایران. به این ترتیب, او گفت: تهمت به زودی به استناد بند در معامله شناخته شده به عنوان “snapback بند” که نیاز به شورای امنیت سازمان ملل به reimpose تحریم های اقتصادی اگر ایران یافت می شود ، پس خود را برای پذیرش خود ایران را نقض کرده است و برخی از جنبه های معامله در ماه های اخیر تحریم ها به طور خودکار reimposed پس از مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش تجاوزات.

Pompeo استدلال ساختگی است در چند فقره است. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی خروج از ایران آن است که مضحک به ادعا می کنند که این ایالات متحده است که هنوز هم یکی از شرکت کنندگان. یا اگر تهمت می خواهد به ادعای او از شرکت کنندگان او برای اولین بار به لغو تحریم او reimposed دو سال پیش. او نمی تواند در آغوش یک بخشی از یک توافق در حالی که رد تمام بخش های دیگر.

دوم از تابستان گذشته ایران انباشته شده است تا حدودی بزرگتر هسته ای, ذخایر و غنی سازی بیشتر اورانیوم از معامله اجازه می دهد اما آن را به طوری در پاسخ به تهمت خروج از معامله و موفقیت خود را در اعمال فشار و دیگر امضا کنندگان به بازگرداندن تحریم. جالب اینجاست که ایران در حرکت بود که به طور کامل سازگار با شرایط ایران—به طور خاص با بند 36 آمده است که اگر یکی از امضا کنندگان معتقد است که دیگران “بودند و نه خود را ملاقات تعهدات” پس از برخی جلسات و مشاوره آن را “زمینه را برای توقف اجرای تعهدات خود.” (ایرانی و دیپلمات ها تلاش برای منصرف اروپا امضا کنندگان از بازگرداندن تحریم ها برای یک سال کامل قبل از گسترش برنامه هسته ای خود را.) به عبارت دیگر از لحاظ فنی در ایران است که هنوز اقدام تحت شرایط این قرارداد. آن دیپلمات ها می گویند که اگر ایالات متحده و دیگر کشورها برداشته تحریم دوباره ایران خواهد مقیاس آن ذخایر و غنی سازی.

سوم مغلوب ساختن پیشی جستن در نقض این توافق حتی قبل از او در خارج از آن. در جولای سال 2017 در اولین نشست g20 او تحت فشار رهبران متفقین برای جلوگیری از انجام کسب و کار با ایران است. این فشار contravened بند 29 از توافق می گوید که ایالات متحده و دیگر امضا کنندگان “به خودداری از هر گونه سیاست به طور خاص در نظر گرفته شده به طور مستقیم و منفی بر عادی سازی روابط تجاری و اقتصادی با ایران و مغایر با تعهدات نه به تضعیف اجرای موفقیت آمیز” از معامله.

هنوز هیچ یک از این معنی Pompeo خواهد اجازه دهید این موضوع رها کردن و یا است که کشورهای دیگر نمی خواهد اجازه دهید او را از دور با چنین دوگانه حرکت می کند. اگر ایالات متحده اعلام کرد خود را یک شرکت کننده در دولت روحانی و با فراخوانی snapback بند—و اگر کشور و ریاست شورای امنیت در آن زمان موی چتری gavel در موافقت—سپس تحت شرایط است که بند این سند انجام خواهد شد; وجود خواهد داشت هیچ رای بسیار کمتر باز برای حق وتو.

“این امر ایجاد چیزی شبیه به یک بحران قانون اساسی در شورای امنیت می گوید:” تریتا پارسی معاون اجرایی رئیس جمهور از کوئینسی, موسسه و نویسنده از دست دادن یک دشمن: اوباما, ایران و پیروزی دیپلماسی. پارسی همچنین پیش بینی کرد که اگر این اتفاق می افتد نه تنها ایرانیان را امید برای بازگشت به ایران آنها احتمالا خواهد شد همچنین خروج از هسته ای و پیمان عدم اشاعه. “این چیزی است که تهمت و Pompeo می خواهید” پارسی گفت: من در یک مکالمه تلفنی است. “آنها می خواهند یک حقوقی بنیاد برای تغییر رژیم و یا جنگ است.”

در ضمن با توجه به اداری و بی کفایتی سیاسی سرکوب و ضعیف کمبود منابع نزدیک به 100,000 موارد coronavirus—و در نتیجه بیش از 5800 مرگ و میر—گزارش شده در ايران است. سفت تحریم ها تنها به بدتر شدن این کشور وضع اسفناک که Pompeo بدون شک با توجه به عنوان پیشرفته اندازه گیری خود را در “حداکثر فشار” کمپین. که خواهد شد با فشار رژیم بر لبه او ممکن است فکر. شاید پس احتمالا نه. در هر صورت آن را به کشتن تعداد زیادی بیشتر ایرانیان و تهمت و Pompeo به نظر نمی رسد به مراقبت از. اگر تغییر رژیم که تقریبا تضمین جدید رژیم نمی خواهد هیچ کمتر مشکوک نسبت به امریکا از یک جریان است. آن را احتمالا خواهد بود بیشتر هنوز هم خصمانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>