مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است برای کنترل و چگونگی coronavirus مورد اعداد گزارش شده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به صدور یک فرمان برای بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده برای دور زدن مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از زمانی که رله اطلاعات در مورد بیماران مبتلا به COVID-19. به جای آن که از روز شنبه کاخ سفید می خواهد که اطلاعات فرستاده شده به طور مستقیم به یک پایگاه داده مرکزی کنترل می شود توسط یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی را دریافت خواهد کرد تمام گزارش های روزانه در مورد بیماران تحت درمان با هر بیمارستان تعداد موجود هواکش و تخت و دیگر اطلاعات حیاتی به گفته نیویورک تایمز. پایگاه داده در دسترس خواهد بود به یک عامل است که می تواند تاثیر مقامات بهداشت عمومی’ و محققان توانایی آگاهانه در سیاست تصمیم گیری در مورد این بیماری همه گیر. در نور از مغلوب ساختن پیشی جستن را کاهش نظرسنجی شماره به عنوان همه گیر بدتر شده است — و این واقعیت است که آن را قرار داده و او را در یک نقطه ضعف تاریخی وقتی که می آید برای اینکه مجددا انتخاب — نگرانی وجود دارد که این تصمیم می تواند اجازه می دهد او را به انتشار اطلاعات به مردم در راه است که به لحاظ سیاسی چاپلوس بدون در نظر گرفتن حقیقت است.

تبلیغات:

“امروز CDC هنوز حداقل یک هفته تاخیر در گزارش بیمارستان اطلاعات” مایکل Caputo, معاون وزیر امور عمومی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: بار. “امریکا نیاز به آن را در زمان واقعی است. جدید و سریع تر و کامل اطلاعات سیستم چیزی است که ملت ما نیاز به شکست coronavirus و CDC عامل تقسیم HHS قطعا شرکت در این کارآمد همه از دولت پاسخ. آنها را به سادگی دیگر آن را کنترل کنید.”

سالن رسیده به Caputo نظر و نمی شنوند هر چند سالن صحبت با کارشناسان دیگر که وزن در.

“به عنوان بهترین من می توانم بگویم وجود ندارد هر معنی دار نمایندگی از دولتی بهداشت عمومی” زمانی که این تصمیم دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association (APHA) و وزیر سابق بهداشت در مریلند گفت: سالن. “من در با بررسی آن مردمی صبح امروز [نمایندگانی از دولت و بخش بهداشت محلی سازمان های] و [زمانی که] آنها آگاه — تا آنجا که من می توانم بگویم ما نه بخشی از بحث” بنیامین اضافه شده است. او اشاره کرد که بهداشت محلی افسران نیاز به این اطلاعات برای اولین بار به طوری که آنها می توانید تصمیم گیری آگاهانه برای خود و دیگر مقامات محلی مانند فرمانداران و شهرداران.

تبلیغات:

“من تصمیم گیری آگاهانه در مورد منابع مورد تماس ردیابی در مورد تخت تخصیص. زمانی که من در ایالت مریلند ما تنظیم بیمارستان” بنیامین توضیح داد. “من نیاز است که داده ها ، و یکی از چیزهایی که ما به صورت محلی بود که ما اعتبار برخی از داده ها را به مطمئن شوید که آن را در دو محسوب می شود. که آن را درست کنید. نه لزوما که هر قطعه از اطلاعات است که می رود اما ما یک فرایند تضمین کیفیت برای اطمینان از داده ها مناسب است.” او با اشاره به این که در طول همه گیر “این جریان داده ها می رود از طریق بیمارستان به واقع یک CDC سیستم. و CDC اساسا آیا برخی از همین مسائل است. آنها اعتبار داده و آنها را در آن نگاه کنید آنها آن را درک کنند. آنها آن را ماساژ کمی برای دیدن آنچه در آن به معنی. آنها کارشناسان. در حال حاضر در وسط یک فاجعه است که شما در واقع ساخت یک سیستم جدید است.”

جن Kates مدیر بهداشت جهانی و H. I. V. با سیاست های حزبی قیصر بنیاد خانواده ابراز مشابه نگرانی به بار.

“از لحاظ تاریخی C. D. C. شده است جایی که بهداشت داده شده است فرستاده و این پرسش در مورد نه فقط دسترسی برای محققان بلکه برای دسترسی به, خبرنگاران, دسترسی برای عموم به سعی کنید به درک بهتر آنچه که اتفاق می افتد با شیوع” Kates توضیح داد. “چگونه داده ها محافظت می شود? آیا شفافیت به وجود خواهد دسترسی به و چه نقش C. D. C. در درک داده؟”

تبلیغات:

بنیامین و Kates هستند و نه مردم به ابراز نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رفتار نسبت به CDC. قبل از اعلام در مورد بیمارستان ها نیاز به دور زدن آژانس اطلاعاتی یک گروه از سابق آژانس مدیران نوشت: در واشنگتن پست است که “این فوق العاده است که به صورت دستورالعمل به تضعیف شود و پس از آزادی. در هفته ی گذشته و به توصیه دولت در ادامه به بازیگران سکس شک در این سازمان توصیه و نقش مهمی در اطلاع رسانی و هدایت این کشور همه گیر پاسخ.”

آنها افزود: “روز یکشنبه وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos مشخص CDC دستورالعمل به عنوان یک مانع برای بازگشایی مدارس به سرعت و نه از آنچه آنها عبارتند از: راه برای انجام این کار با خیال راحت. تنها دلیل معتبر برای تغییر منتشر شد دستورالعمل جدید اطلاعات و علوم جدید — و نه سیاست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>