مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرداخت می شود میلیون ها نفر برای لوله های آزمایش. آنها را غیر قابل استفاده مینی بطری نوشابه به جای

پس ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرداخت نوپای تگزاس شرکت $7.3 میلیون برای تست لوله های مورد نیاز در ردیابی گسترش coronavirus در سراسر کشور. اما به جای استاندارد ویال Fillakit LLC عرضه لوله های پلاستیکی برای بسته بندی مایعات جایگزین نوشابه که دولت مقامات بهداشتی می گویند غیر قابل استفاده هستند.

مقامات دولتی می گویند که این “پریفرم های تولیدی” است که طراحی شده برای گسترش و با گرما و فشار به 2 لیتری و بطری نوشابه و اصلا متناسب با قفسه های مورد استفاده در آزمایشگاه تجزیه و تحلیل آزمون نمونه است. حتی اگر بطری بودند اندازه مناسب کارشناسان می گویند این شرکت روند به احتمال زیاد آلوده به لوله و می تواند عملکرد نادرست نتایج آزمون. Fillakit, کارکنان, برخی نه با پوشیدن ماسک, جمع آوری مینیاتوری بطری نوشابه با بیل برف ریخته و آنها را به سطل های پلاستیکی قبل از انزال شور به همه آنان را در هوا باز با توجه به کارمندان سابق و ProPublica را مشاهده عملیات شرکت.

تبلیغات:

“نبود حتی پاک کردن اجازه دهید به تنهایی استریل گفت:” ترزا سبز بازنشسته معلم علوم که مشغول به کار در Fillakit را موقت انبار در خارج از هوستون برای دو هفته قبل از خروج از نا امیدی.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس امضا شده خود را در برخورد اول با Fillakit در مارس 7, فقط شش روز پس از این شرکت تشکیل شد با یک telemarketer بارها و بارها متهم به کلاهبرداری می کنند بیش از دو دهه گذشته. Fillakit عرضه کرده است و در مجموع بیش از 3 میلیون موضوعی که FEMA و سپس تصویب و ارسال به تمام 50 ایالت. اگر این شرکت برآورده قرارداد خود را موظف به ارائه 4 میلیون و لوله آن را دریافت خواهد کرد و در مجموع $10.16 میلیون.

مقامات در نیویورک و نیوجرسی تگزاس و نیومکزیکو تایید آنها نمی توانند با استفاده از Fillakit لوله. سه کشورهای دیگر گفت: Marketplace که آنها دریافت Fillakit تامین و توزیع آنها را به تست سایت. FEMA خواسته است مقامات بهداشت و درمان در کشورهای مختلف برای پیدا کردن یک جایگزین برای استفاده از ناتمام بطری نوشابه.

تبلیغات:

“ما هنوز در تلاش برای شناسایی استفاده از جایگزین” گفت: Janelle فلمینگ سخنگوی نیوجرسی وزارت بهداشت.

Fillakit صاحب پل Wexler اذعان کرد که این لوله ها به طور معمول مورد استفاده برای بطری نوشابه و اما در غیر این صورت کاهش یافته است به نظر.

این Fillakit معامله را نشان می دهد خطرات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کوره در رفته و استخدام اولین بار پیمانکاران فدرال با کمی موشکافی در طول بیماری همه گیر. دولت فدرال اعطا شده بیش از 2 میلیارد دلار برای اولین بار از پیمانکاران برای کار مربوط به کروناویروس یک ProPublica تحلیل خرید داده ها را نشان می دهد. بسیاری از این شرکت ها مانند Fillakit تا به حال هیچ تجربه با تجهیزات پزشکی.

تبلیغات:

ایالات متحده عقب مانده بسیاری از کشورهای اروپایی در نرخ آن از مردم تست برای coronavirus تا حدودی به دلیل کمبود عرضه و یا بیآنکه. اپیدیولوژی می گویند آزمایش حیاتی برای ردیابی ویروس و کاهش انتقال است. حداقل در یک حالت از حمل و نقل غیر قابل استفاده Fillakit لوله منجر به تاخیر در نورد گسترده تست.

“آنها بیشتر غیر قابل استفاده لوله های من تا کنون دیده ام” گفت: یک بهداشت عمومی دانشمند در آن دولت که خواست ناشناس باقی می ماند برای محافظت از کار خود را. “آنها در حال رفتن به نشستن در یک انبار و هیچ کس نمی تواند از آنها استفاده کنید. ما نمی خواهد بود قادر به انجام کامل طرح است.”

تبلیغات:

در پاسخ کتبی به سوال FEMA گفت: این بازرسی تست محصولات “برای اطمینان از بسته بندی دست نخورده است به حفظ نازایی; که لغزش بسته بندی مسابقات درخواست محصول دستور داد که ویال در حال چکه نمی کند.” آن گفت که “محصول اعتبار” که لوازم پزشکی موثر هستند “تقویت شده است در دولت آزمایشگاه.”

آژانس جواب نداد سوال در مورد اندازه و عدم عقیم سازی Fillakit های لوله و یا در مورد اینکه چرا در آن به دنبال یک جایگزین برای استفاده از آنها.

Fillakit یکی از بیش از 300 جدید فدرال و پیمانکاران و ارائه تجهیزات مربوط به COVID-19. یک ProPublica تجزیه و تحلیل در ماه گذشته در حدود 13 درصد از کل هزینه های دولت فدرال در همه گیر مربوط به قرارداد رفت و برای اولین بار فروشندگان. FEMA گفت: در ماه گذشته است که آن را تنها برای محصولات یک بار تحویل داده شده اند به حداقل رساندن خطر به هدر رفتن مالیات دهندگان دلار است.

تبلیغات:

“FEMA نیست به قرارداد را وارد کنید مگر اینکه آن را دلیلی برای باور کردن آنها خواهد بود با موفقیت اجرا شده است ،

پریفرم های تولیدی کوچک لوله نیز شناخته شده در صنعت پلاستیک به عنوان “کودک و بطری نوشابه” یا “شاهد” باید موارد زیر را در میان مدرسه ابتدایی معلمان علوم و تازه دانشمندان, اما آنها برآورده نمی دقیق آزمایشگاهی استاندارد. آنها بسیار ارزان تر از شیشه ویال و می تواند مهر و موم شده با بطری نوشابه کلاه. هنگامی که باد با فشار هوا, نرم پلاستیکی گسترش می یابد به اندازه 2 لیتری بطری نوشابه.

پریفرم های تولیدی می رسند Fillakit انبار در یک کانتینر حمل و نقل. این لوله ها پس از آن کلوخ به کوچکتر سطل. کارگران اضافه کردن محلول سالین و پیچ در کلاه. لوله ها و سپس آزادانه انباشت اشیاء بدست آمده در کیسه و ارسال به FEMA که آنها را به جلو به ایالات متحده. به طور معمول لوله های آزمایش به صورت جداگانه بسته بندی شده برای محافظت در برابر آلودگی.

تبلیغات:

ایالت واشنگتن یک کانون از اولین شیوع این ویروس بیش از 76 ، 000 Fillakit ویال از FEMA. هیچ کدام می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

“آنها بسته بندی شده غیر منتظره ای گفت:” فرانک Ameduri سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان. “نه در راه ما به دیدن استفاده می شود و آنها برچسب نیست. برخی از آنها فرستاده شده به آزمایشگاه ما برای کنترل کیفیت. هیچ یک از ویال استفاده خواهد شد تا زمانی که ما مشخص کرده ایم آنچه در آنها و آنها هستند که امن برای استفاده است.”

در مورد 140,000 Fillakit لوله نیز در کنار گذاشتهشدن در تگزاس که در آن مقامات آهسته به رول از تست. تعداد موارد تایید شده در تگزاس افزایش یافته است و بیش از یک سوم در دو هفته گذشته با توجه به داده های جمع آوری شده توسط COVID پیگیری پروژه.

“وجود دارد مسائل را با برچسب زدن و استفاده از آنها شور به جای ویروسی حمل و نقل متوسط بنابراین ما باید استفاده نمی شود آنها را برای آزمایش ما تلاش گفت:” کریس ون Deusen سخنگوی تگزاس در بخش بهداشت و درمان.

تبلیغات:

سازمان غذا و دارو تنها اعتبار یک راه حل شناخته شده به عنوان ویروسی متوسط حمل و نقل به عنوان قابل اعتماد در حفظ coronavirus RNA از پوسیدگی و یا تخریب توسط مواد را در ظرف. اما به دلیل که متوسط است در تامین کوتاه مدت FDA نیز اعطا اضطراری مجوز برای دیگر محصولات آن معتقد است می تواند ویروس را دست نخورده تا سه روز.

Fillakit شده است انزال زن یکی از جایگزین های آن به لوله فسفات بافر سالین که FDA می گوید باید قرار داده به “استریل شیشه ای یا پلاستیکی ویال.”

یک سخنگوی مریلند مبتنی بر کانون سلامت, آزمایشگاه, عضویت در سازمان است که می نویسد: بهترین شیوه و کمک می کند تا اتصال بهداشت عمومی آزمایشگاه با سازمان های دولتی گفت: آن را شنیده است rumblings در مورد Fillakit های لوله اما “هیچ چیز کشنده است.”

“موضوع بزرگتر است و اندازه لوله گفت:” سخنگوی میشل Forman. “آنها یک شکل غیر معمول به طوری که آنها نمی قفسه مناسب, و ما در حال گرفتن مقدار زیادی از پوش بک کردن در مورد چگونه آن را دشوار است به کار با آنها را از ما بالينی همکاران.”

تبلیغات:

ریچارد لوئب قرارداد کارشناس حقوقی در دانشگاه بالتیمور گفت: FEMA قدرت پنجه بازگشت پول پرداخت شده به پیمانکاران و حذف آنها را از هیئت دولت لیست فروشندگان مورد تایید و یا ارجاع آنها به سازمان بازرس کل.

“این ظالمانه به اندازه کافی است که آنها [FEMA] دستور داد چیزی به آزمون برای COVID-19 و آنها چیزی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تست COVID-19,” لوئب گفت. “من هنوز هم کمی مشکل که چرا FEMA آنها را پذیرفته. … آنها ممکن است ابلهانه پذیرفته شده است چیزی است که nonconforming.”

Wexler, Fillakit صاحب یک پس زمینه در قانون املاک و مستغلات و نه تجهیزات پزشکی. در سال 2012 کمیسیون تجارت فدرال متهم Wexler و تلفنی شرکت غیر قانونی robocalling ساخت اتهامات غیر مجاز به مصرف کنندگان حساب های بانکی و به دروغ ادعا می شود یک سازمان غیر انتفاعی. Wexler شرکت گفته تحریف خود را به عنوان یک اعتباری مشاوره خدمات برای چندین سال شارژ مشتریان برای این کار انجام نمی شود, با توجه به سوابق دادگاه.

Wexler که رد اتهامات حل و فصل پرونده یک سال بعد. حل و فصل ممنوع او را از ارائه خدمات امدادی بدهی — اما نه از اینکه فدرال پیمانکار — و تحمیل $2.7 میلیون قضاوت.

تبلیغات:

Fillakit و دیگر Wexler شرکت Cleargate آزمایشگاه های کار در خارج از همان انبار در جنگل وسیع حومه هوستون.

Cleargate توصیف خود را به عنوان یک “شبکه اولیه در آزمایشگاه های بالینی” در وب سایت خود را. در سال گذشته شرکت سرد-به نام سالمندان آیووا زن به او گفت که آن را بازاریابی DNA غربالگری برای سرطان ژن و ارائه به او ارسال تست لوازم در ازای او مدیکر شماره تمپا بی تایمز گزارش داد. مشکوک کلاهبرداری زن در گزارش این شرکت به اجرای قانون محلی است. Cleargate نمی بیل بود و نه متهم به جرم و جنایت.

سه سابق Fillakit کارکنان گفت که روند آن بود نابارور. کارگران کلوخ تا لوله از غیر بهداشتی سطوح. مایع است که آنها اضافه شده به هر لوله به حفظ نمونه برای آزمایشگاه تجزیه و تحلیل نگه داشته بود در سینی در معرض هوا بود که شلاق در اطراف بزرگ طرفداران.

استانداردهای مصالحه شد در عجله برای دیدار با اهداف بهره وری سبز گفت. “در ابتدا آنها در حال ضربه زننده گفت:” شما باید مطمئن شوید که آن را حداقل 2 میلی لیتر.’ و گاهی اوقات از لوله وجود دارد که هیچ ندارد [راه حل] در آن وجود دارد,” او گفت:.

Wexler در خواهد آمد و “فحش دادن و فریاد همه در این انبار در مورد چگونه هیچ کس را با توجه به آنچه آنها در حال انجام,” او گفت:.

Wexler و استفان Wachtler یک مدیر در Cleargate و Fillakit, “گفتن ما بودند, ‘آره ما باید چهار سطل ناهار,'” سبز گفت. “”ما باید 10 سطل قبل از اینکه شما را ترک و در ساعت 5 صبح. کار سریع تر سریع تر کار می کنند.'”

سبز گفته است که تعداد کمی از کارکنان در این شرکت تا به حال در زمینه های علمی و یا پزشکی. در طول Fillakit اولین هفته از عملیات شرکت را ارائه نمی دهد کارگران با ماسک صورت او گفت: نگرانی که مایع از بینی و دهان می تواند زمین داخل لوله. بعد از سرپرستان آیا دست از ماسک اما نیاز به کارکنان به آنها را می پوشند.

در ژوئن 10, ProPublica خبرنگار مشاهده کارگران برخی نه با پوشیدن ماسک ایستاده بیش برف بیل و سطل کوچک بطری نوشابه.

Wexler و کارگران لود حمل و نقل لوله به یک شرکت اجاره کامیون که فاقد سردخانه است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند که نیاز به با خیال راحت حمل و نقل مشروع تست لوازم.

Wexler رد یک درخواست به تور انبار. خواسته در مورد عدم شرایط استریل و با استفاده از نوشابه پریفرم های تولیدی Wexler فریاد زد “چه مشکلی؟”

میشل هاردی بازنشسته پرستار که مشغول به کار در Fillakit از طریق ژوئن 10, گفت: نگرانی در مورد آلودگی اخراج شدند توسط Wachtler. او در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“من به نوعی گفت: به استفان” است این تصور به, مانند, تمیز, تکنیک یا روش استریل و یا چه؟'” هاردی گفت. “او مانند:” بدون آن خوب است. آن را خوب آنچه شما انجام می دهند چرا که آنها فقط برای تست COVID و بنابراین اگر وجود دارد هر گونه باکتری یا ویروس در آن وجود دارد و سپس آن را به نشان می دهد.'”

این درست نیست با توجه به Vjollca Konjufca استادیار میکروب شناسی در دانشگاه ایلینوی جنوبی. اگر Fillakit کارکنان آلوده شدند, آنها ممکن است آلوده به لوله ها با خود ویروس به طور بالقوه باعث نادرست نتایج آزمون, او گفت:.

Konjufca بخشی از یک تیم در دانشگاه که تولید ویروسی حمل و نقل راه حل تایید شده توسط FDA. او گفت: آنها به دنبال پروتکل های دقیق برای اطمینان آزمایش نیست آلوده.

“ما فیلتر استریل و سپس ما اضافه کردن آنتی بیوتیک ها” Konjufca گفت. “کل کار گرفته شده است تحت ایمنی زیستی هود … پس از آن اجازه نمی دهد که هر نوع هوا از اتاق ذرات یا هر چیز دیگری را به ویال.”

وجود دارد راه های بسیاری برای ظروف سرباز یا مسافر تا پزشکی, تست خیلی دقیق تولید حیاتی است. برخی از مواد موجود در بزاق یا پلاستیکی ویال می تواند آسیب ویروس RNA و تغییر نتایج آزمون Konjufca گفت.

“شما نمی توانید فقط موقت با استفاده از بطری نوشابه برای ساخت لوله های گفتگوی,” او گفت:. “شما باید آنزیم ها در آن وجود دارد و شما باید آلاینده های است که می تواند ظروف سرباز یا مسافر تا نتایج.”

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>