مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که در حال حاضر آشکارا آشنائی QAnon پردازان توطئه

اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کمپین انتخاب مجدد اجتناب ذکر راست QAnon فرقه با نام این بدان معنا نیست که آنها نمی آمدید حمایت از QAnon جانبازان — و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی ارین پررین با توجه به رسانه های مهم ” اریک Hananoki شد به وضوح چرخش برای QAnon آرا هنگامی که او به نظر می رسد در QAnon برنامه “حس مشترک نشان می دهد.” که ظاهر Hananoki یادداشت شد: “قبلا گزارش نشده.”

پیروان QAnon تئوری توطئه افراطی هستند حتی توسط Trumpian استاندارد و بر این باورند که برنده شد ارسال شده به کاخ سفید برای مبارزه با بین المللی جنسی کودک حلقه — که یک شخصیت مرموز به نام “س” است که آنها را به روز رسانی دوره ای در مورد نبرد خود را.

تبلیغات:

رسانه ها مسائل Hananoki گزارش آموخته است که پررین رفت و در “حس مشترک نشان می دهد” — که بخشی از QAnon را Patriot Soapbox شبکه در 24 اکتبر 2019 و تشویق مخاطبان به “ثبت نام و حضور در یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی رهبری ابتکار آموزش” و “بحث خود را به محلی حزب جمهوریخواه خود دولت.” Hananoki اشاره می کند که پررین بود مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معاون مدیر ارتباطات در آن زمان بود اما از آنجا که ارتقا به مدیر مطبوعات ارتباطات برای مبارزات انتخاباتی.

“میهن پرستان’ Soapbox است QAnon شبکه که به نظر می رسد آنلاین و در جریان سیستم عامل مانند Roku” Hananoki یادداشت ها. “ان بی سی نیوز نوشت: در ماه اوت سال 2018 که آن را ‘یک round-the-clock livestreamed کانال یوتیوب برای QAnon مطالعه و بحث است. کانال است که در اثر پخش از اختلاف چت روم با ثابت تفسیر صوتی از یک چرخش بازیگران از داوطلبان و مدیران است.”

پررین نیست به طور خاص مورد بحث QAnon تئوری توطئه که در طول پخش. به جای او گیر کرده به ترویج تهمت انتخاباتی و گفت: شرکت میزبان وجدان آبه: “بهترین چیزی که همه می توانید انجام دهید این است که ثبت نام و حضور در یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی رهبری ابتکار آموزش. راستش این است که در آن نه تنها شما دریافت بهترین اطلاعات در مورد آنچه در این کمپین انجام شده است اما شما می توانید به طور فعال درگیر در بخشی از 2 میلیون داوطلب که این کمپین با هدف آموزش به دست کشیدن درب به شرکت رای دهندگان وجود داشته باشد در سطح توده مردم بر روی زمین هر روز تا 3 نوامبر سال 2020 برای برنده شدن در انتخابات.”

تبلیغات:

“QAnon یک خشونت مرتبط تئوری توطئه بر اساس مرموز پست به آنلاین تابلوهای پیام از یک کاربر ناشناس شناخته شده به عنوان ‘Q’ که در گسترش rampantly در رسانه های اجتماعی و در میان حاشیه های جناح راست, رسانه,” Hananoki توضیح می دهد. “QAnon نظریه پردازان توطئه در اصل بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن است مخفیانه کار را ادعا ‘دولت عمیق” که قرار است دوز و کلک از مقامات عالی رتبه که آنها ادعا می کنند عامل پدوفیلیا حلقه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>