دو کشور که فقط اعلام کرد این بیماری همه گیر همه اما بیش از


People sip drinks while cyclists protest Slovenia's coronavirus restrictions on May 8, 2020.

مردم جرعه نوشیدنی در حالی که دوچرخه سواران اعتراض اسلوونی coronavirus محدودیت در 8 مه سال 2020 است.

قانونی MAKOVEC/گتی ایماژ

این کشور کوچک اروپایی از اسلوونی اعلام کرد coronavirus همه گیر بیش از روز پنج شنبه پس از ضبط تک رقمی مورد جدید در هر روز بیش از دو هفته گذشته در حالی که نیوزیلند اعلام کرد گسترده بازگشایی پس از سه روز متوالی هیچ مورد جدید در همه. اسلوونی اولین کشور اروپایی به تماس پایان دادن به فوق العاده بهداشت و درمان اقدامات ناشی از این بیماری همه گیر. این کشور از دو میلیون نفر خواهد شد و در حال حاضر عقبگرد ترین اقدامات در جای خود قرار داده حاوی ویروس را گسترش; هفته آینده تمام کافه ها و رستوران ها خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است. “اسلوونی رام کرده است این بیماری بیش از دو ماه گذشته… امروز اسلوونی بهترین اپيدميولوژيک تصویر در اروپا” نخست وزیر Janez Jansa گفت: مجلس پنج شنبه.

نیوزیلند برداشته ملی آن کشور وضعیت اضطراری در روز چهارشنبه اجازه می دهد اکثر کسب و کار—میله, رستوران ها و مدارس و مراکز و سینما—به بازگشایی با برخی از محدودیت در ظرفیت. اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی خواهد ماند در این کشور از پنج میلیون اما زندگی را شروع به شکوه و شکایت کردن به حالت عادی بازگشت. “ما رفت و ما زود رفت. ما کنترل این ویروس و در حال حاضر ما در یک موقعیت که در آن ما می توانید با خیال راحت قدم از کسانی که کنترل و باز کردن اقتصاد ما به بالا,” نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در این هفته. نیوزیلند ثبت کرده است حدود 1500 مورد از این ویروس و 21 مرگ و میر. “وجود دارد هیچ گسترده کشف نشده جامعه انتقال در نیوزیلند. ما باید برنده آن نبرد” protocol wine studio اعلام کرد دو هفته پیش. “اما ما باید هوشیار باشند اگر ما به آن را نگه دارید که راه.”

اسلوونی است و مشابه در یک مسیر و در حال حاضر شروع کاهش محدودیت های خاص; حمل و نقل عمومی این هفته از سر گرفته و برخی از دانش آموزان را به مدرسه بازگشت در اوایل هفته آینده. دولت را به توقف کمک های مالی به شهروندان و کسب و کار در پایان ماه. بازدید کنندگان پس از رسیدن از دیگر کشورهای اتحادیه اروپا دیگر نمی خواهد به دستور قرنطینه به مدت هفت روز پس از ورود در هر 14 روز در قرنطینه باقی خواهد ماند و در مکان های غیر عضو اتحادیه اروپا ورود.

اسلوونی که همسایگان سخت-آمار ایتالیا و ثبت آن در اول coronavirus مورد در مارس 4 و یک هفته بعد اعلام کرد شیوع مصرف سویفت اقدامات در اواسط ماه مارس به خیلی از زندگی عمومی از جمله مغازه های مدارس, رویدادهای ورزشی, کافه ها و رستوران ها و حمل و نقل عمومی. بیش از دو ماه گذشته با داخل اروپا جنبش اساسا متوقف اسلوونی ثبت نزدیک به 1500 نفر از coronavirus موارد و 103 مرگ و میر. “شهروندان هنوز هم باید به دنبال قوانین اساسی برای جلوگیری از امکان گسترش عفونت از دولت گفت: بدون توضیح,” رویترز گزارش. “مردم شده اند و نیاز به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی ایستاده حداقل 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا و ضد عفونی کردن دست ها پس از ورود به فضاهای عمومی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>