ایالات متحده نیست در موج دوم coronavirus – موج اول هرگز به پایان رسید

پس از پایدار کاهش در تعداد COVID-19 نفر در طول ماه های اخیر محدودیت های در حال شروع به سهولت در سراسر ایالات متحده است. تعداد موارد جدید در حال کاهش و یا ثبات در تعداد کم در برخی از ایالت ها, اما آنها صعودی در بسیاری از دیگران است. به طور کلی ایالات متحده در حال تجربه یک افزایش شدید در تعداد موارد جدید در روز در اواخر ماه ژوئن تا به حال پیشی گرفتن نرخ اوج گسترش در اوایل ماه آوریل.

وقتی که با دیدن این افزایش تعداد مورد آن است که معقول و منطقی به تعجب می کنم اگر این مخوف موج دوم coronavirus – احیای افزایش عفونت پس از یک کاهش در موارد.

تبلیغات:

ایالات متحده به عنوان یک کل است که در موج دوم به دلیل موج اول واقعا هرگز متوقف شد. این ویروس است که به سادگی كردن به جمعیت جدید و یا resurging در مکان هایی که اجازه پایین گارد خود را بیش از حد به زودی.

به موج دوم موج اول نیاز برای پایان دادن به

یک موج از یک عفونت توصیف زیادی افزایش و کاهش در تعداد موارد است. وجود ندارد دقیق اپیدمیولوژی تعریف هنگامی که یک موج آغاز می شود و یا به پایان می رسد.

تبلیغات:

اما با صحبت از موج دوم در اخبار به عنوان یک اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی محقق, من فکر می کنم وجود دارد لازم است عواملی که باید قبل از ملاقات ما می محاوره اعلام موج دوم.

برای اولین بار این ویروس را باید کنترل شده و انتقال پایین آورده به سطح بسیار پایین است. که می تواند پایان موج اول. سپس این ویروس نیاز به ظهور و در نتیجه یک افزایش بزرگ در موارد و بستری شدن در بیمارستان.

بسیاری از کشورها در اروپا و آسیا را با موفقیت به پایان رسید موج اول. نیوزیلند و ایسلند نیز آن را از طریق خود را برای اولین بار امواج و در حال حاضر اساسا coronavirus رایگان با سطوح بسیار پایین از جامعه انتقال و تنها تعداد انگشت شماری از موارد فعال در حال حاضر.

تبلیغات:

[ما بهترین علوم سلامت و تکنولوژی ، ثبت نام برای مکالمه علم عضویت در خبرنامه.]

در ایالات متحده موارد مشخصی در مارس و آوریل و سپس trended رو با توجه به اجتماعی فاصله راهنمایی و پیاده سازی. اما آمریکا هرگز کاهش می یابد و به تعداد کم بودند که پایدار در طول زمان است. از طریق مه و اوایل ماه ژوئن شماره plateaued در حدود 25000 موارد جدید روزانه.

تبلیغات:

ما را ترک کرده اند که فلات. از اواسط ماه ژوئن موارد شده اند صعودی به سمت بالا. علاوه بر این درصد COVID-19 آزمون که در حال بازگشت مثبت است بالا رفتن شدت نشان می دهد که افزایش موارد جدید است که به سادگی یک نتیجه از تست بیشتر اما نتیجه افزایش گسترش یافته است.

همانطور که از نوشتن این جدید مرگ و میر در هر روز را آغاز کرده اند و برای صعود به اما برخی از بیمارستان ها’ واحد مراقبت های ویژه به تازگی به ظرفیت کامل رسید. در ابتدای شیوع مرگ و میر اغلب عقب مانده تایید عفونت. آن است که به احتمال زیاد به عنوان Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-متخصص بیماری های گفت: در ژوئن 22, که مرگ و میر به زودی به دنبال افزایش موارد جدید.

کشورهای مختلف متفاوت روند

تبلیغات:

به دنبال اعداد ایالات متحده به عنوان یک کل پنهان آنچه که واقعا در رفتن. کشورهای مختلف هستند در بسیار موقعیت های مختلف در حال حاضر و زمانی که شما در نگاه متحده به صورت جداگانه چهار دسته عمده ظهور.

  1. مکان های که در آن موج اول در حال پایان یافتن است: ایالت در شمال شرقی و چند پراکنده در جاهای دیگر تجربه بزرگ اولیه خوشه اما قادر به عمدتا حاوی ویروس و قابل ملاحظه ای پایین آورده عفونت های جدید. نیویورک یک مثال خوب از این است.

  2. مکان هنوز هم در موج اول: چندین ایالت در جنوب و غرب – مشاهده تگزاس و کالیفرنیا – تا به حال برخی از موارد در اوایل اما در حال حاضر شاهد موج عظیم با هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

  3. مکان در بین: بسیاری از ایالت ها بودند آمار اولیه در موج اول موفق به کاهش سرعت آن پایین اما هستند یا در فلات مانند داکوتای شمالی – یا در حال حاضر شاهد شیب تند افزایش می دهد – مانند اوکلاهما.

  4. مکان تجربه محلی دوم امواج: به دنبال تنها در سطح ایالتی هاوایی, مونتانا و آلاسکا می توان گفت به تجربه دوم امواج. هر ایالت با تجربه نسبتا کوچک اولیه شیوع بیماری و قادر به کاهش گسترش به تک رقمی روزانه جدید موارد تایید شده اما در حال حاضر همه شاهد جهش دوباره.

این روند نیست تعجب آور بر اساس چگونه متحده شده اند برخورد با بازگشایی. این ویروس خواهد شد به هر جا که وجود دارد افراد مستعد و تا زمانی که آمریکا متوقف می شود و جامعه در سراسر کشور موج اول نیست بیش از.

چه چیزی می تواند موج دوم نگاه مانند?

تبلیغات:

ممکن است – هر چند در این نقطه به نظر می رسد بعید است که ایالات متحده می تواند به کنترل این ویروس قبل از واکسن توسعه یافته است. اگر اتفاق می افتد که این امر می تواند زمان شروع به فکر کردن در مورد موج دوم. سوال از آنچه در آن ممکن است مانند نگاه بستگی دارد در همه اقدامات است.

1918 آنفولانزای همه گیر شد و مشخص خفیف موج اول در زمستان 1917-1918 که رفت در تابستان. پس از محدودیت برداشته شد مردم بسیار به سرعت رفت و برگشت به قبل از همه گیر زندگی. اما یک دوم مرگبارتر فشار آمد در پاییز 1918 و سوم در بهار 1919. در مجموع بیش از 500 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شدند و بیش از 50 میلیون کشته در طی سه موج.

آن را ترکیبی از یک بازگشت سریع به حالت عادی زندگی و جهش در آنفولانزا را در ژنوم ساخته شده است که آن کشنده تر است که منجر به وحشتناک دوم و سوم امواج.

خوشبختانه coronavirus به نظر می رسد خیلی بیشتر ژنتیکی پایدار از ویروس آنفلوانزا و بنابراین کمتر احتمال دارد به جهش به یک کشنده تر variant. که برگ رفتار انسان به عنوان عامل خطر اصلی.

تبلیغات:

تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر است توسعه یافته محاکمه و درست بهداشت عمومی اقدامات ماه گذشته – اجتماعی فاصله, جهانی, ماسک پوشیدن مکرر شستن دست و اجتناب از شلوغ فضاهای داخلی – تنها راه برای متوقف کردن موج اول و خنثی کردن یک دوم. و هنگامی که وجود دارد موج مانند آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر در آمریکا بیشتر بازگشایی برنامه نیاز به قرار داده می شود در خود نگه دارد.

ملیسا Hawkins, استاد بهداشت عمومی, مدیر بهداشت عمومی دانشمندان برنامه دانشگاه

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>