آمریکا فقط تضعیف ماموریت خود را برای حمایت از آزادی اینترنت در سراسر جهان


A large group of people stand in a city street at night, holding up phones with the flashlights turned on.

معترضان در هنگ کنگ در ژوئن 12.

آنتونی والاس/گتی ایماژ

در ماه نوامبر گذشته من با هواپیما به تایپه و بررسی به یک هتل برای دو روز جمع آوری حدود 150 فعالان امنیتی محققان و توسعه دهندگان نرم افزار از سراسر جهان متعهد به کمک به مردم استفاده از تکنولوژی برای مبارزه با استبدادی سرکوب و محافظت از خود را از افراطی حملات.

تایوان دیجیتال وزیر آدری تنگ یک هکر و نرم افزار منبع باز توسعه دهنده خودش باز این کنفرانس با سخنرانی در مورد چگونه شهروندان می توانند با استفاده از فناوری برای پیشبرد دموکراسی است. مخاطب او شامل تبت و اویغوری تبعیدیان که در حال کار برای کمک به اعضای جوامع فرار از دستگیری و یا حتی بدتر. مردم به خطر زندگی خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با دنیای خارج در مورد حوادث بر روی زمین و برای انتشار حقایق در داخل چین برای مقابله با حزب کمونیست رسمی روایت است.

تایپه کنفرانس برگزار شد با باز کردن فن آوری صندوق مستقل غیر انتفاعی grantee از آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی, که همچنین بودجه صدای آمریکا, Radio Free Asia, رادیو, رایگان, اروپا و خاورمیانه پخش شبکه های. در حال حاضر سیاسی لرزش تا در USAGM را تهدید می کند OTF رویکرد به توسعه تکنولوژی و همچنین به عنوان حیاتی آن برای حمایت از آسیب پذیر جوامع که استفاده از تکنولوژی برای کمک به آنها را امن باقی بماند.

OTF ارشد اجرایی لیبی لیو ارائه استعفای او در ژوئن 13, یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منصوب مایکل بسته شد و تایید شده توسط سنا به عنوان آژانس جدید اجرایی. سپس در ژوئن 17 او رسما اخراج همراه با سران دیگر USAGM grantee سازمان. مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور و استراتژیست استیو Bannon به تازگی گفته واشنگتن پست است که او تا به حال توصیه می شود بسته برای این کار چون USAGM را سازمان نمی شد به اندازه کافی “در نقطه” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به خصوص آن سخت-خط موضع در برابر حزب کمونیست چین. دشوار بودن در چین در هر دو کلمات و اعمال به طور گسترده ای گزارش شده بود که سنگ بنای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد استراتژی است.

چند روز قبل از بسته اخراج Liu مهمان در Steve Bannon را اتاق جنگ , رادیو, نشان می دهد, را محکوم کرد ، “او باید اخراج بلافاصله اگر ما می خواهید به پاره کردن دیوار آتش” گفت: Michael Horowitz دیرین آزادی مذهبی مدافع با روابط نزدیک هر دو به راست مسیحی و به فالون گونگ یک سازمان مذهبی است که ممنوع است توسط حزب کمونیست چین به عنوان یک “شر فرقه است.” به نظر می رسد که لابی های هوروویتس و دیگر متحدان در واشنگتن میان به این تصمیم به آتش لیو که همان مردم هستند بخشی از یک لابی ائتلاف برای نفوذ OTF آینده. که نگران کننده است. پس حداقل سال 2009 هوروویتس شده است گوش خراش مدافع در کاپیتول هیل و در رسانه ها برای بودجه دولت از نرم افزار طراحی شده برای دور زدن سانسور اینترنت شناخته شده به عنوان چین “فایروال بزرگ” طراحی شده توسط اعضای فالون گونگ مانند Freegate و Ultrasurf. هر دو ابزار ذکر شده در نامه با سازمان ها و ائتلاف های که هوروویتس است. آنها خواستار آن است که بیشتر از بودجه اختصاص داده شده توسط کنگره به OTF و همچنین وزارت امور خارجه برای حمایت از آزادی اینترنت باید به هدایت می شوید و این دو سازمان های دیگر که ارائه دورزدن نرم افزار به جای حمایت گسترده تر مجموعه ای از دریافت ها و برنامه هایی که هدف این است که برای پیشبرد آزادی اینترنت در سطح جهان است. (افشای کامل: من موسس و مدیر جدید امریکا رتبه بندی حقوق دیجیتال برنامه که از سال 2016 دریافت بودجه از وزارت امور خارجه ایالات متحده از آزادی اینترنت برنامه; ما همچنین میزبانی چندین OTF-بودجه پژوهش همراهان. جدید امریکا یک شریک با تخته سنگ و دانشگاه ایالتی آریزونا در زمان آینده.)

بودجه فالون گونگ ابزار می تواند یک راه خوب برای پاداش وفاداری سیاسی: از سال 2016 فالون گونگ–وابسته Epoch Times تبدیل شده است و مشتاق عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی تیم ملی cheerleading. اما اگر هدف این است که در واقع به تضعیف حزب کمونیست چین شلیک OTF بالا رهبری با قصد تغییر سازمان بودجه محدوده و استراتژی کمی احساس می کند. به هر کسی با دانش OTF برنامه و جامعه روشن است که یک رادیکال تعمیرات اساسی OTF بودجه استراتژی می تواند یک پیروزی برای CCP.

دستور کار در تایپه کنفرانس شامل یک جلسه برک آوت در مورد چگونه برای طراحی موثر امنیت دیجیتال برنامه های آموزشی برای جامعه مدنی تحت تهدید. وجود دارد ویژگی های بحث از نحوه سانسور اینترنت در حال تحول است در کشورهای مختلف چگونه نرم افزاری است که مردم می توانید استفاده کنید برای دور زدن سانسور همچنین نیاز به تکامل به عنوان بازرسان بیشتر پیچیده. چند جلسه با هم به ارمغان آورده فعالان که کار روزانه برای مقابله با دولت چین سرکوب. یک گروه ارائه تحقیقات جدید در توده نظارت در سین کیانگ. یکی دیگر از تمرکز بر امنیت دیجیتال نگرانی از هنگ کنگ به معترضان طرفدار دموکراسی. در عین حال یکی دیگر از کار گروه محور در تلاش تایوان برای مقابله با دروغ مبارزات است که بخشی از حزب کمونیست چین را به تلاش برای انحراف این جزیره انتخابات است.

“از آن گرفته شده تا برای ساخت و حمایت از جامعه که به یکدیگر اعتماد در شرایطی است که می تواند تهدید کننده زندگی” لیبی لیو به من گفت. قبل از مصرف در زمان, نقش لیو آموخته ارزش دورزدن سانسور فن آوری به عنوان رئیس رادیو آزاد آسیا آغاز شده است که به حمایت از توسعه ابزارهای دورزدن پس از آن سایت مسدود شده بود در چین بیش از 20 سال پیش. پس 2012, OTF که او راه اندازی شده است و کار برای پیشبرد آزادی اینترنت در سرکوب محیط های بودجه طیف گسترده ای از تحقیقات و پروژه های نرم افزاری. OTF انکوباتور امن برنامه چت, سیگنال استفاده می شود به طور گسترده ای توسط معترضان مبارزات سیاسی و دیپلمات. سیگنال را در زمینه open-source فناوری گنجانیده شده بود به بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر از جمله WhatsApp در حال حاضر متعلق به Facebook با 2 میلیارد کاربران است.

چرا باید این عجیب و غریب به مبارزه با بیش از بودجه دولت با آن پیچیده بازیگران از شخصیت های مهم به کسی در خارج از واشنگتن کمربندی? OTF مسئولیت به خرج مالیات دهندگان ایالات متحده پول در فن آوری است که اند بررسی شده است برای امنیت و اثربخشی. Freegate و Ultrasurf های فالون گونگ–کنترل ابزار پشتیبانی توسط لابی استفاده از بسته-منبع اختصاصی تکنولوژی به جای استفاده از کد منبع باز است که می تواند به طور مستقل مورد بررسی قرار گیرد و باید در برابر این نوع ممیزی های امنیتی که OTF نیاز به هر گونه نرم افزار از آن پشتیبانی می کند. این است که یک احمق نیاز هنگامی که زندگی از فعالان در معرض خطر هستند.

OTF سالانه بودجه زیر 10 میلیون دلار ممکن است به نظر می رسد مانند بادام زمینی در این صورت از چه عمده دولت از سرمایه گذاری در سیستم های نظارت اجازه دهید به تنهایی چه چینی دولت خرج می کند و برای جلوگیری از آن مردم را از دسترسی به ممنوع مطالب منتشر شده در خارج از کشور “فایروال بزرگ.” اما مقدار کمی از پول دانه می تواند کمک به یک پروژه با هیچ زنده ماندن تجاری زمین و حمایت هدفمند می تواند به فعالان یک مزیت در لحظات بحرانی ،

نگاهی به هنگ کنگ. OTF رئیس جمهور لورا کانینگهام که همراه با دیگر رهبران USAGM سازمان است suing به ابقاء می گوید که قبل از او بود و اخراج او و همکارانش در حال آماده شدن برای صندوق جدید هنگ کنگ با تمرکز بر برنامه. دولت چین اعلام کرده است یک شدیدی جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ باز کردن درب به گسترش چین نظارت و سانسور رژیم به خاک که اجازه داده شده تا به حال به نگه داشتن خود را جدا حقوقی و تجاری رژیم تحت “یک کشور دو سیستم” سیاست. “ما باید بسیار کوچک پنجره برای کار با جامعه مدنی وجود دارد به ارائه آنها را با تکنولوژی و آموزش آنها نیاز” او گفت:. “آن را به 10 برابر سخت تر برای انجام این کار یک بار در هنگ کنگ است که در پشت یک فایروال.” هنگامی که او و دیگر USAGM رهبران از کار اخراج شدند, بسته, در ابتدا مسدود تمام کمک های مالی جدید برنامه ها و یا استخدام به صورت تمام USAGM سازمان. یخ برداشته شد روز جمعه به عنوان گزارش آمده است که دولت به طور موثر انکار بحرانی بودجه به دلار هنگ کنگ جنبش اعتراضی.

به فالون گونگ ابزارهای دور زدن نمی خواهد کمک به هنگ کنگ با معترضان بسیار. در حالی که سانسور اینترنت است که انتظار می رود به یک نگرانی در هنگ کنگ آینده نزدیک در حال حاضر فوری تهدید چین پیچیده فن آوری نظارت توربوشارژ با تشخیص چهره برنامه ها و طرح های دیگر-به رسمیت شناختن هوش مصنوعی مقامات را قادر می سازد برای پیگیری و شناسایی فعالان در ساخت این امکان را به اتهام مردم را تحت قانون جدید استرداد آنها و زندانی کردن آنها در سرزمین اصلی چین زندانها. OTF پشتیبانی از countersurveillance تکنولوژی و آموزش می تواند کمک به آنها را به یک شانس مبارزه.

“آزادی در چین ساده نیست” می نویسد: Nathan فریتس که با این نسخهها کار با تبت جوامع از طریق نگهبان پروژه و تبت عمل موسسه و توصیه می کند که OTF grantee TibCERT, یک سازمان است که با پشتیبانی از تبت جامعه امنیت دیجیتال نیاز دارد. “برای توانمند سازی کسانی است که به دنبال آن, شما نیاز به ابزار های بسیاری از جهانی toolbox برای مبارزه در بسیاری از جبهه.” مردم نیاز به ابزار برای ایمن جذب و انتقال شواهدی از سوء استفاده دولت از قدرت است. تبعیدیان تبتی نیاز به آموزش و کمک به مبارزه پیچیده دولت چین هک کردن سیستم های کامپیوتری خود را دستگاه و نرم افزار. در سین کیانگ Uighurs نیاز به کمک گرفتن اقدامات متقابل برای محافظت از خود را بعد از اینکه مجبور به نصب دولت برنامه های ردیابی در تلفن های همراه خود. دولت چین همچنین با استفاده از برنامه های اداره شده توسط شرکت های وطنی مانند Tencent را WeChat برای جاسوسی بر سانسور و ارعاب دانش آموزان چینی و حرفه ای در سراسر جهان است.

OTF پشتیبانی از یک جامعه از محققان مربیان و توسعه دهندگان برای کمک به جامعه مدنی آدرس همه این تهدیدات است. خود را باز تحقیق, کامپیوتر, کد, و امنیت, آموزش تکنیک های در حال استفاده در سراسر جهان با تمام انواع از مردم است. آنها در حال کمک به همه در همه جا که جرات به صحبت می کنند حقیقت به قدرت است. آنها این امکان را برای ما به یاد بگیرند که چگونه برای محافظت از خودمان زمانی که ما در چالش با افراطیون که تهدید به حقوق اقلیت یا گروه های آسیب پذیر. کار خود را باید مجاز به ادامه. به انجام در غیر این صورت خواهد بود یک هدیه به حزب کمونیست چین و autocrats در سراسر جهان است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>