ایالات متحده را همه گیر پاسخ به صدمه زدن آمریکایی ها — نمونه هایی در سراسر جهان نشان می دهد که چگونه به انجام بهتر

در ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 انجام شده در مرکز کمک مالی از مگا-شرکت ها و بانک های بزرگ است. شهروندان دریافت کرده اند یک بار $1,200 پرداخت از دولت که به مقدار کمتر از یک ماه اجاره برای بسیاری از. در همین حال نرخ بیکاری سر به فلک کشید نزدیک (و مسلما رسیدن به) رکود بزرگ-عصر سطوح. کسب و کارهای کوچک و افرادی که دارای درآمد کم و یا هیچ به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر شده است در سمت چپ تکاپوی حرکت ناقص بیکاری سیستم و یا گرفته اند در بدهی های اضافی از طریق وام.

پس از همه گیر و در نتیجه اقامت در خانه تلاش در اثر خشونت نرخ شده اند در حال افزایش است. در حالی که نرخ کودک آزاری گزارش پایین است تحلیلگران می گویند که آمار است که به احتمال زیاد یک شاخص است که موارد نقض حقوق بشر که به طور معمول خواهد بود گزارش شده توسط معلمان و یا مهد کودک برنامه های در حال حاضر گزارش نشده. برخی از کارشناسان معتقدند که نرخ خودکشی را افزایش می دهد با توجه به اقتصادی داخلی و ناآرامی همراه با تنهایی خود انزوا و در حال حاضر سلامت روان شده است منفی نهفته و برخی از کارشناسان نگران آن هستند مسائل مربوط به اعتیاد ممکن است بدتر با این وضعیت.

تبلیغات:

در ایالات متحده بیش از 100 ، 000 نفر به دلیل ویروس—قابل توجه نژادی و نابرابری و آمریکایی های آفریقایی تبار به نمایندگی از تناسب تعداد کسانی که مرگ و میر. این ممکن است در بخشی نسبت به نابرابری نژادی در آمریکا, بهداشت و درمان و در بخش با توجه به این واقعیت است که سیاه و اسپانیایی آمریکایی ها تمایل به نگهداری کم-پرداخت ضروری کارگر مشاغل که نیاز به آنها سلامت خود را به خطر روزانه برای زنده ماندن.

در تظاهرات اخیر که فوران در سراسر کشور علیه نژادپرستی و خشونت پلیس مجموعه ای به حرکت های اخیر قتل جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس در مارس 25, تماس, توجه به اختلافات دیرینه در سراسر کشور سیستم. در حالی که خط مقدم مراقبت های پزشکی کارگران در ادامه به خطر جان خود را به دلیل کمبود ایمنی اولیه دنده و تجهیزات افسران پلیس در حال نشان دادن تا در کامل riot gear آنها به عنوان پاسخ به تظاهرات توده.

پاسخ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در طول همه گیر و به تظاهرات گسترده بوده است مخلوطی از گیج کننده ریاکارانه و خطرناک اطلاعات است. پس از از بین بردن این بیماری همه گیر پاسخ طرح که توسعه داده شد بیش از دو دهه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس تا حد زیادی در تضاد کارشناسان پزشکی قرار دادن زندگی های بی شماری در معرض خطر و شکست خورده به آدرس مبارزات روزمره آمریکایی ها در حال حاضر چهره. او در پاسخ به این کشور اعتراض شده است به استفاده از نژادپرستانه innuendos gaslight صدای معترضان و دعوت به خشونت نظامی و پلیس سرکوب تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است.

تبلیغات:

اگر این لحظه است که ساخت هر چیزی روشن آن است که اهمیت قرار دادن زندگی مردم و سلامت قبل از سود و غرور—به خصوص در زمان بحران. به عنوان جهان می خواهم برای پاسخ به طور مستمر اتفاق می افتند تغییر در واقعیت جهانی وجود دارد بسیاری از نمونه هایی از پاسخ های که نسبت به دولت ایالات متحده است. در زیر مدل های از سراسر جهان از شفقت رهبری و انسانی همه گیر پاسخ که باید ارائه درس به ایالات متحده در حال حرکت به جلو است.

سازمان ملل به رهبری زنان به طور معمول به کار گرفته همه گیر بهترین

سازمان ملل با موثر ترین و مفید COVID-19 پاسخ تا حد زیادی شده است سازمان ملل با زنان در راس به عنوان یک مقاله نیویورک تایمز توسط Amanda Taub بررسی. از جمله سازمان ملل نیز سیستم های متناسب رأی در محل.

تبلیغات:

در میان آنها نیوزیلند که نخست وزیر است مجرد مادر تنها Jacinda protocol wine studio. نیوزیلند مسلما تا به حال موثر ترین پاسخ به COVID-19 شیوع در سراسر جهان است. آن را با اتکا بر علم اطلاعات و همدلی برای مهار این ویروس در سراسر کشور و از بین بردن آن گسترش یافته است. این کشور آماده خود را به با خیال راحت به زندگی عادی بازگشت تا اواسط ماه ژوئن آن را به عنوان تا به حال هیچ فعال موارد coronavirus از ژوئن 8. در حالی که این درست است که اندازه و جدا جغرافیای نیوزیلند به احتمال زیاد خود را برگزار قطعات ملت را رهبری ایفا نقش کلیدی در موفقیت آمیز آن دست زدن به این بیماری همه گیر. قبل از پایان ماه مارس این کشور جزیره ای بسته تمام مرزها و اماکن عمومی تصویب اجباری قرنطينه برای تمام بازدید کنندگان قرار داده و در سراسر کشور مستند به محل با یک مهلت قانونی برای مسافرت داخلی. و بر خلاف بسیاری از آمریکایی ها زلاند نو و بزرگ در هیئت مدیره با محدودیت. در یک National Geographic مقاله مقیم ارائه می دهد یکی از دلایل خود را در سراسر کشور همکاری: زلاند جدید خود اعتماد رهبری است.

Julie Anne Genter عضو مجلس نمایندگان نیوزیلند حزب سبز (که او نیز اتفاق می افتد به پسر عموی من) می گوید: کشور متناسب با سیستم رای گیری مختلط کاربران متناسب (MMP) و کلید این کشور را رهبری موفق و در ریشه موفقیت خود را در دست زدن به COVID-19 بحران است. Genter می گوید MMP به معنای مردم بهتر نشان داده شده در دولت است.

تبلیغات:

“پس از انتخاب رهبران و دولت هستند که متنوع تر و نزدیک تر به تنوع جمعیت منجر به بهتر تصمیم گیری” Genter نوشت: در یک ایمیل. “MMP به معنای بیشتر زنان در مجلس بیشتر اقلیت های بیشتر در افراد جوان و اگر نیست آن را برای MMP, Jacinda protocol wine studio نمی خواهد نخست وزیر—و او بسیار صالح” Genter اضافه شده است. “این همان است که در بسیاری از دموکراسی های اروپایی با رهبران زن: ایسلند و فنلاند و دانمارک و آلمان همه باید متناسب با سيستم انتخابات.”

کسانی که دموکراسی های اروپایی نیز نماینده سازمان ملل با موفق ترین پاسخ برای این بیماری همه گیر در سراسر جهان است. آلمان ستایش شده است بالاتر از بسیاری از همسایگان اروپایی خود را برای دست زدن به آن از همه گیر و آنگلا مرکل صدراعظم ارائه شده ساده و مبتنی بر حقیقت پاسخ از ابتدا. ایسلند و فنلاند و دانمارک و همچنین نروژ (که همچنین دارای یک متناسب انتخابات سیستم) نیز در میان ملت ها در اروپا با اعتبار بهترین پاسخ.

مقایسه پاسخ در ایالات متحده آمریکا (و به طور خاص در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن) شده است پیچیده و دشوار نادیده گرفتن حقایق و مشاوره و دلیلی به خطر انداختن زندگی های بی شماری. مقاله اخیر توسط رابین Dembroff در گاردین کالبدشکافی چگونه “ماچو” پاسخ از رهبران جهان در حال مسئولیت در زمان بحران.

تبلیغات:

این مقاله به بررسی تمایل نر رهبران جهان مانند تهمت و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که در مارس توصیف COVID-19 به عنوان یک “کمی آنفولانزا” به “انکار تحریف و اخراج شواهد در مورد بهداشت عمومی بحران” و نقش سمی مردانگی پشت آن آسیب رساندن به پاسخ. Dembroff نقل از انجمن روانشناسی آمریکا نقطه “است که این اشکال سنتی مردانگی آسیب نه تنها مردان بلکه کسانی که در اطراف آنها” و اضافه می کند که سلامت مردان متخصص دکتر راجر کربی:

“روزجهانی که سمی اشکال مردانگی که منجر به غالب مهاجم [و] خطر’ رفتار باعث به دیدن بیماری و یا مشکلات بهداشت و سلامت دیگر به عنوان بی رنگ و ضعیف آنها را که منجر به انتخاب خطر و ناراحتی بیش از ’emasculation’ به دنبال درمان های پزشکی. به عنوان یک نتیجه, مردانی که دنبال این اشکال از مردانگی نمایش ‘قوی ترین پیش بینی از خطر فردی رفتار در طول عمر دوره است.'”

این آخرین صفات هر کسی که می خواهد برای دیدن در رهبران در طول یک بحران بهداشتی.

کمک مالی و حمایت اقتصادی

تبلیغات:

در سراسر جهان بسیاری از کشورها تصویب قوی اقتصادی تلاش های امدادی که به طور مستقیم کمک به فردی شهروندان—از جمله به عنوان تضمین پرداخت های تکرار شونده رفتن به شهروندان قادر به بازگشت با خیال راحت به کار—در پاسخ به همه گیر اقتصادی اثرات. برای مثال دولت کانادا قول داده است پرداخت های ماهانه به ارزش حدود $1,450 به کسی آسیب دیده و استرالیا قصد دارد به حدود 1000 $در هر دو هفته به هر کارمند نهفته کسب و کار. در اواخر ماه مه کمیسیون اروپا پیشنهاد $820 میلیارد coronavirus بسته محرک. به گزارش میامی هرالد کلمبیا برنامه های دولت برای توزیع 3 میلیارد دلار از شرکت نفت و 700 میلیون دلار از ملی صندوق بازنشستگی “به امضاء کردن برنامه های حمایت از گذاشته شدن کارگران و کسانی که با کاهش حقوق و دستمزد.” دولت شیلی به تصویب مالیات deferrals برای کسب و کارهای کوچک گسترش مزایای بیکاری به کارگران و حفاظت از قرارداد خود را. تلاش های سازمان ملل در سراسر جهان به ارائه اقتصادی امداد در حال بی سابقه است.

در همین حال ایالات متحده اقتصادی تلاش های امدادی باید متمرکز بر نجات بزرگ و قدرتمند موسسات harking به اشتباهات و سهل انگاری های که منجر به فروپاشی اقتصادی در سال 2008. این نجات رویکرد یک بار دیگر موفق به طور قابل توجهی تحریک اقتصاد آغاز شد که برای ورود به یک رکود اقتصادی در ماه فوریه است.

در حالی که دولت ایالات متحده توزیع شده است $700 میلیارد دلار مالیات دهندگان به یونان لایحه و همچنین به عنوان یک جداگانه Fannie Mae و Freddie Mac نجات هر دو از کسانی که تلاش در درجه اول از بین بردن صنعت خودرو, بانک های بزرگ و دیگر مگا-شرکت های بزرگ. ProPublica شده است به طور فعال پیگیری توزیع کسانی که کمک مالی دلار برای دلار از ماه آوریل به عنوان آنها پس از دولت بوش را ناموفق و مشابه محرک اندازه گیری در سال 2008. در یک مقاله در ماه مارس Marketplace منتشر شده مقایسه دقیق بین بحران سال 2008 و امروز و دلایلی مانند بالا-پایین محرک تلاش ها به احتمال زیاد بهترین راه برای حمایت از مردم است.

درس هایی از تایوان

تبلیغات:

تایوان در پاسخ به COVID-19 است که در میان اکثر نمونه های مثبت در سراسر جهان است. در حالی که بسیاری از کشورهای نزدیک برخی از آنها قابل مقایسه در اندازه و جغرافیا به تایوان, در تلاش برای جلوگیری از شیوع تایوان را خیلی زود و با موفقیت.

تایوان is a self-حکومت دموکراتیک جزیره از 23 میلیون نفر با ملی سیستم مراقبت های بهداشتی و رئیس جمهور. آن را به سرعت و به طور موثر در پاسخ به شیوع بیماری با یک رویکرد شفاف است که شامل روزانه عمومی جلسات از بالا مقامات پزشکی از شروع. تایوان تبدیل به یک کلید مثال از اینکه چگونه کشورهای دموکراتیک با موفقیت می تواند شامل همه گیر.

تایوان سرعت ممنوع تمام تماس های دریافتی سفر از چین و جاهای دیگر نگه داشته و باز و صادقانه گفت و گو با شهروندان است. به احتمال زیاد اطلاع شیوع سارس در تایوان در سال 2003 تایوان به سرعت در حال افزایش ماسک صورت تولید و شاغل مراقب تماس با ردیابی برای جلوگیری از گسترش عفونت است. آن را قادر به جلوگیری از انزوای اجتماعی اقدامات بسیاری از کشورهای دیگر را تصویب کرده اند در حالی که هنوز نگه داشتن آن موارد این ویروس در راه پایین. از اواسط ماه مه در این کشور تا به حال تنها 440 مورد از ویروس و هفت, مرگ و میر, به گزارش سی ان ان.

در مقابل ایالات متحده تا به حال تا حد زیادی بی ربط پاسخ به این ویروس با گیج کننده پیام از مقامات دولتی و رئیس جمهور که در دامن زد شعله های آتش از سردرگمی در تمام جهات. مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات او را نادیده گرفته و هشدارهای پیش از وقوع و برچیده آمریکا همه گیر طرح پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن است بار ها و بارها در تضاد تجزیه و تحلیل از مقامات بهداشتی در طول بحران در همه چیز از اثبات اثربخشی محافظ ماسک صورت به انزوای اجتماعی اقدامات به فشار برای بی اثر و خطرناک دارو و درمان و فراتر از آن. ایالات متحده رفت و ماه بدون اجرای هر نوع تماس با ردیابی سیستم و به طور کلی آرام و درهم پاسخ رهبری به صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر و جدی اقتصادی خرید اینترنتی.

تبلیغات:

کمک های متقابل و سازماندهی جامعه در ایالات متحده آمریکا

در ایالات متحده تلاش های شهروندان به جای حکومت در حال ارائه موثر ترین نمونه از پاسخ به همه گیر. در بسیاری از مناطق آن کاهش یافته است به افراد داوطلب و شبکه های اجتماعی در طول این زمان بی سابقه برای حمایت از بقای آسیب پذیر ترین آمریکایی: مردم که نمی توانیم وعده غذایی بعدی خود را بی خانمان جوامع و مردم از رنگ به حاشیه رانده شده و با توجه به طولانی سیستمیک نژادپرستی که قادر به دست آوردن ضروریات اولیه زندگی.

کشور همسایه به همسایه پاسخ اضطراری کمک های متقابل تلاش پدید آمده است به ارائه مواد غذایی و ملزومات آن جوامع به صورت رایگان بر روی یک داوطلب بر اساس. مردم در سراسر کشور در حال سازماندهی جوامع خود به ارائه آنچه در کوتاه مدت کمک آنها می توانید به کسانی که بیشتر نهفته است. (برای کسب اطلاعات بیشتر در محلی کمک های متقابل و تلاش در ایالات متحده در پاسخ به coronavirus اتمام این صفحه گسترده گوگل.)

علاوه بر این, سهم من, بررسی کمپین متمرکز بر حمایت از کسانی که بیشتر تحت تاثیر این اورژانس را تشویق می کند آمریکایی ها هستند که می توانند برای اهدای تمام یا بخش هایی از 1200 دلار محرک چک به اقدام مستقیم برای افرادی که نیاز به.

تبلیغات:

سهم من بررسی کمپین پیشگام اقتصاد جدید ائتلاف (NEC). NEC یک شبکه از حمایت گروه های کاری به منظور توسعه یک مدل جدید اقتصادی اغلب به عنوان “همبستگی اقتصاد” است که مجموعه ای از سیستم های جدید که جای سلامت مردم و سیاره بیش از سود و سرمایه خصوصی است. NEC ارائه می دهد کمک مالی مبتنی بر کمک های مالی موجود در محله و جامعه سازمان های کار بر روی زمین به سمت چشم انداز اقتصاد جدید.

“من فکر می کنم آنچه که ما در حال دیدن با COVID-19 یکی دیگر از حوزه آبخيز لحظه ای که در آن اثرات نابرابری ثروت هستند بنابراین آشکار می گوید:” کلی بیکر یک مدیر شرکت NEC. “ما همه به همان اندازه ترس و اشتباه و تنظیم به عنوان انسان این جهانی حاضر, اما در زندگی تجربه افراد در این لحظه بسیار متفاوت است بسته به نژاد بسته به کلاس بسته به موقعیت های مختلف است که شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در.”

بیکر می گوید او فکر می کند ما خواهد بود دست و پنجه نرم کردن با آنچه نازل شده coronavirus در این زمان با توجه به بی عدالتی در آمریکا اقتصادی سیستم های نژادی تقسیم بین است که بیشتر به حاشیه رانده شده و کاستی های ما سیستم مراقبت های بهداشتی و همچنین خدمات اجتماعی برای سال آمده است.

“راه هایی وجود دارد ما می توانیم دبستان در حال حاضر وجود دارد راه های ما می توانید دانه های گیاهی جدید برای موسسات و سیستم های است که می تواند جایگزین آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد,” او می گوید. “یکی از دلگرم کننده ترین چیزی است که [در حالی که] یک بحران مانند این افتضاح و بی سابقه ای در راه های بسیاری از مردم در سراسر کشور و دانه هایی که کاشته شد سال پیش هستند و شاید تحمل میوه در حال حاضر و یا در آینده.”

بیکر می گوید که در حالی که NEC اهدای برخی از پول آن را بالا می برد برای تسکین فوری و کمک های متقابل و تلاش و همچنین حمایت از سازمان های کار برای بازسازی اقتصادی و اجتماعی سیستم های طولانی مدت.

رفتن به جلو با درس

پاسخ بخشی از رهبری در ایالات متحده صدمه دیده آمریکایی در راه است که در ادامه به آشکار شدن و تاثیر زندگی به طور نامحدود. رفتن به جلو ضروری است که در ایالات متحده نگاه کنید به نمونه هایی از آنچه با این نسخهها کار به خدمت جمعی و چه کار می کند برای خدمت به تنها چند.

بسیاری از نمونه های موثر از سراسر جهان—از جمله کسانی که ارائه شده در امریکا توسط شهروندان بر روی زمین برای تغییر—آن را روشن است که یک رویکرد بهتر به حوادث غیر منتظره است که ممکن است. و یک رویکرد بهتر لازم است. وقت آن است که برای آمریکایی ها بپرسید: چه چیزی می تواند ما را از این بحران در مورد آنچه که یک جامعه سالم به نظر می رسد مانند ؟ چه درس هایی می تواند ما را در مورد دریافت اقتصادی و اجتماعی و اثرات زیست محیطی فعلی ما و سیستم های ما رهبری است ؟

این یک محوری لحظه حساب می آید به نژادی و بی عدالتی اجتماعی و نابرابری به عنوان تظاهرات در سراسر کشور در حال شکل دهی مجدد سیستم پلیس و spotlighting نژادپرستانه واقعیت بسیاری از آمریکایی شناخته شده برای قرن ها به سایر نقاط کشور و جهان است و به احتمال زیاد نه یک تصادف است که این در حال آمدن است به سر در میان این همه گیر. هنگامی که شرایط اضطراری مانند یک جریان ضربه مردم رنگ و سیاه و سفید جوامع در حال نامتناسب نهفته است. از آن زمان به گوش دادن به رهبران جوامع به حاشیه رانده شده در مورد تغییرات سیستمیک است که به نام برای. این است که در انتخابات سال است. در حال حاضر زمان برای مردم به رای دادن, صحبت کردن, نگاه به خارج از حباب های خود را و از خواب بیدار به تغییراتی که مدت طولانی است که لازم است به منظور ایجاد یک جامعه ای که در آن مکان زندگی انسان و واقعیت های زندگی شهروندان بیش از این غرور و سود چند در بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole