بریتانیا از حزب کارگر به یک رهبر جدید: Keir Starmer

بریتانیا حزب کارگر رسما دارای یک رهبر جدید است.

Keir Starmer که قبلا به عنوان مخالفان سایه مبارزه با تروریسم در اروپا, منشی, برنده رهبری مسابقه با 56 درصد آرا شکست دو نامزد دیگر ربکا طولانی بیلی و لیزا Nandy.

Starmer انتخابات نشان می دهد که حزب کارگر است که به دنبال یک تغییر پس از پنج سال از جرمی Corbyn جناح چپ رهبر است که به توافق گام, گذشته پس از شکست سنگین حزب در ماه دسامبر انتخابات است. Starmer وعده داده است به آغوش برخی از محبوب کارگر, سیاست است اما به عنوان کسی که می تواند درخواست تجدید نظر به طور گسترده تر به انگلستان رای دهندگان به این دلیل که او نه به عنوان جناح چپ به عنوان Corbyn.

Starmer بود presumptive مورد علاقه هر چند coronavirus به تازگی تحت الشعاع مخالفان جستجو برای یک رهبر جدید است. کار هدف این بود که اعلام یک رهبر جدید آوریل, مدت کوتاهی قبل از مهم ممکن است انتخابات محلی خواهد بود که کار را برای اولین بار جدی انتخاباتی آزمون. اما کسانی که در انتخابات حاضر شده به تعویق افتاد.

Starmer اذعان زمان های عجیب و غریب در پیروزی او در بیانیه ای. “این افتخار و امتیاز از زندگی من برای انتخاب شدن به عنوان رهبر حزب کارگر” او گفت:. “این می آید در یک لحظه مثل هیچ کدام دیگر در طول عمر ما.”

Starmer, 57 است که به حقوق بشر و وکیل که در خدمت به عنوان مدیر سابق تعقیب عمومی و سر از خدمات تاج دادستان. او عضو پارلمان در سال 2015 به دست آورد و به مقدار زیادی از توجه در طول Brexit بحث خدمت به عنوان کار سایه Brexit منشی و کمک به خلق و خوی Corbyn رویکرد به Brexit.

در مجلس او اغلب بیان یک مورد علیه دولت محافظه کار Brexit برنامه های منسجم تر از کار رهبر Corbyn. Starmer پشتیبانی باقی مانده در اتحادیه اروپا هر چند در حال حاضر که Brexit کامل است او خواست به حرکت می کند از این موضوع و به جای تمرکز بر انتقال صاف کردن بلوک.

در پیشنهاد خود را برای حزب رهبری Starmer دریافت حمایت از اتحادیه های کارگری که کمک سوق نامزدی خود را و یکی از دلایلی که او در اوایل مورد علاقه برای برنده شدن در انتخابات. اعضای حزب امیدوارم که اتحادیه حمایت می تواند کمک به Starmer اطمینان از حزب اوکراین working-class حوزه است که در طول تاریخ مورد حمایت حزب کارگر اما این رای برای نخست وزیر بوریس جانسون و محافظه کاران در طول سال 2019 انتخابات است.

Starmer دیده می شود به عنوان چیزی از یک مصالحه نامزدی که می تواند متحد حزب کارگر را دور چپ پایه و متوسط بیشتر اعضا. Starmer خدمت در Corbyn سایه کابینه (هر چند او ترک در اعتراض در سال 2016 بیش از Brexit تنها به بازگشت پس از Corbyn بود دوباره انتخاب رهبر) و وعده داده است به قهرمان مواضع که کارگری در آغوش خود 2019 مانیفست مانند ضد ریاضتی. در طول انتخابات رهبری او اجتناب حمله Corbyn و سعی کردم به درخواست تجدید نظر به هواداران خود.

طولانی بیلی نه Starmer شد دیده می شود به عنوان Corbyn را ایدئولوژیک جانشین. اما Starmer دیده می شد به عنوان کسی که کمی بیشتر عملگرا و می تواند درخواست تجدید نظر به متوسط بیشتر کار رای دهندگان و چه کسی می تواند قهرمان محبوب جناح چپ کارگری سیاست ها و فروش آنها را به مخاطبان گسترده تر از Corbyn قادر به. و Starmer را قاطع برنده به نظر می رسد نشان می دهد حتی حزب را پایه مایل است برای انطباق با یک رهبر است که ممکن است بهتر است مجهز به حزب از مخالفان.

Starmer را بیش از کار به عنوان هر دو حزب و کشور هستند در یک لحظه از بحران, هر چند به صورت بسیار دلایل مختلف.

سلف خود Corbyn شد جناح چپ رهبر بود که شخصا به شدت منفور. Corbyn سازی حزب دور به سمت چپ جذب انرژی پایه پشتیبانی می کند. اما با عموم مردم Corbyn دیده می شد که بیش از حد رادیکال اگر چه برخی از کار به سیاست شد و به طور گسترده محبوب است. به درک کلی از Corbyn همراه با حزب مبهم مبنی بر مبارزه با تروریسم در اروپا منجر به شکست خیره کننده در برابر جانسون و محافظه کاران.

اما coronavirus بحران است به احتمال زیاد به تسلط بر دستور کار سیاسی در انگلستان (به عنوان جاهای دیگر) برای آینده قابل پیش بینی. آن قرار می دهد Starmer در یک موقعیت تا حدودی عجیب به عنوان یک کار جدید رهبر.

جانسون (که در حال حاضر در انزوا با coronavirus) مواجه شده است و انتقاد خود را برای دست زدن به بحران در زمان, اما ملی اضطراری اغلب زمان بی دست و پا به صورت مخالف: دیده می شود که بیش از حد بحرانی می تواند به عنوان خرده و معکوس اما بودن بیش از حد حمایتی دولت می تواند از بین بردن مهم را بررسی کنید.

Starmer در پیروزی بیانیه مشخص شده کار نقش در بحران است. “این یک مسئولیت بزرگ و آیا ما برای این دولت رای دادند یا نه همه ما با تکیه بر آن برای به دست آوردن این حق است. همین دلیل است که در جهت منافع ملی حزب کارگر را بازی کامل خود را بخشی از” او گفت:.

“تحت رهبری من ما تعامل سازنده با دولت و نه مخالفان و مخالفان را به خاطر. نمره حزب سیاسی امتیاز و یا خواسته های غیر ممکن است. اما با شجاعت به پشتیبانی که در آن است که کار درست را انجام دهد.”

و Starmer استدلال این ویروس ساخته شده است آن را بیشتر آشکار تر از همیشه چرا که سیاست کار ترویج در بهترین بهره را از این کشور گفت: انگلیس نمی تواند به بازگشت به “کسب و کار به طور معمول” به عنوان بحران عبور می کند — و این که Covid-19 تا به حال در معرض “شکنندگی در جامعه ما” است که نیازمند یک دید بهتری برای کشور و برای تغییر در درون حزب نیز هست.

جانسون گفت: در توییتر شنبه که او می خواهم صحبت با Starmer و آنها توافق کردند که با هم کار سازنده “از طریق این ملی اضطراری است.”

محافظه کاران باید اکثریت قریب به اتفاق بنابراین کار بسیار ندارد اما Starmer خواهد شد که این کار از حمایت حزب خود را از اولویت های ویژه در هر اقتصادی و امداد رسانی بسته. اما این بیماری همه گیر به احتمال زیاد به این معنی است که قصد دارد برای کمک به بازسازی حزب کارگر پس از ماه دسامبر را شکست خواهد شد تا حد زیادی توان را در خود نگه دارد در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>