این غیر قابل تحمل تنهایی از COVID-19


A man wearing an oxygen helmet sitting at his bedside at a hospital.

کارلو Leonti, 51, شده است, مبارزه با COVID-19 روز است. او در حال درمان با اکسیژن کلاه ایمنی است که کمک می کند تا تنفس او در مونتزا بیمارستان را pneumology بخش.

آریانا Arcara

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

اولین چیزی که دامیانو Rizzi به من گفت: داستان یک زن است که در مورد مرگ است. نبود Rizzi خود داستان—این یک داستان بود که دکتر دیگری به اشتراک گذاشته بود در جلسه هیات. که دکتر شده بود ایستاده در کنار او بیمار تخت. قبل از بیمار بسته چشم او کشیده دست خود را قرار داده و آن را در پلاستیک گیر که محافظ دکتر چهره به عنوان اگر به دنبال آخرین, از جان گذشته انسان را لمس کنید.

Rizzi رئیس جمهور از مراقبت های بهداشتی غیر دولتی Soleterre که با این نسخهها کار بر روی مسائل مربوط به حقوق بشر در سراسر مراقبت های بهداشتی. او همچنین یک روانشناس در سان ماتئو بیمارستان در پاویا, یکی از شهرهای آسیب دیده از COVID-19 اضطراری در ایتالیا. او با استفاده از آن دکتر داستان به عنوان یک پرتره از آنچه اتفاق می افتد در بخش هزاران نفر از بیمارستان ها در سراسر جهان است. “این ویروس به ایجاد یک حس قوی از تنهایی” او می گوید. “پزشکان تحت پوشش از سر تا پا در مصنوعی مناسب هستند تنها لینک به زندگی واقعی برای بیماران انتوبه و یا زندانی آنهایی که در اکسیژن کلاه اغلب قادر به گفتن یک کلمه.” به این دلیل او و تیم خود را در خط مقدم در کنار سلامت پرسنل در COVID-19 و مراقبت ويژه از سن ماتئو بیمارستان به تلاش برای حمایت روانی به این جهنم. “ما شده اند در جبهه جنگ در بالکان در Donbass در اوکراین, در اردوگاه پناهندگان در شمال اوگاندا. زمانی که coronavirus اضطراری شکست من احساس مهم بود که به اینجا.”

وجود دارد بسیاری از انجمن ها از روانشناسان که ارائه مشاوره تلفنی به بهداشت حرفه ای اما تقریبا هیچ کس در این بخش توسط سمت خود را به دلیل خطر عفونت است. در حال حاضر در لومباردی ایتالیایی منطقه بیشتر تحت تاثیر COVID-19 ذهنی بیمار و پرستار است که به همان اندازه درمان. این اورژانس نگه داشته است مراقبت های بهداشتی کارگران در دولت از ضربه مداوم برای بیش از یک ماه است. “آنها اشتباه هستند. بسیاری خودشان را انجام می دهند کار آنها انجام داده اند هرگز دور از خود را در گروه” Rizzi می گوید. “برخی از تجربه گناه بازمانده کلاسیک برای کسانی که زندگی می کنند از طریق تراژدی.” آنها می گویند که آنها احساس درماندگی آنها در حال دیدن بسیاری از مردم در حال مرگ از آنها استفاده می شود برای دیدن آنها هنوز هم لازم نیست که این دارو برای درمان این بیماری و گاهی اوقات آنها حتی نمی باید از این حق حمایت می کند. آنها ترس از بیمار شدن و یا آلوده کردن عزیزان خود.

A man in a suit wearing a surgical mask briefs a conference room full of masked doctors.

هر روز صبح از پزشکان که کار در COVID-مناطق 19 سان خراردو بیمارستان در مونتزا انجام یک جلسه توجیهی در طرح خود را برای به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات عمومی با مدیر پزشکی ماریو Alparone.

آریانا Arcara

اغلب COVID-19 ما را به استعاره از جنگ و ترانشه. با توجه به Rizzi است چرا که ما هیچ عبارت دیگر برای توضیح این وضعیت که دمیده شده است تا ما یقین. اما او می گوید که در برخی موارد حتی بدتر از درگیری های مسلحانه. “در طول جنگ وجود دارد جنگ که نیاز به حداکثر حالت روانی, هشدار, اما پس از آن وجود دارد این است که زمان برای استراحت و یا زمانی که شخص دیگری می رود به خط مقدم. در اینجا از سوی دیگر وجود یک تنش ثابت: در طول نبرد در این بخش بلکه در خانه که در آن آنها می ترسند از آوردن این ویروس به خانواده است.”

بسیاری از پزشکان و پرستاران باید تصمیم به حرکت به دور از عزیزان مانند Pierluigi ویاله مدیر بیماری های عفونی در سانت’Orsola-Malpighi پلی کلینیک در بولونیا: “من شده اند به تنهایی زندگی می کنند در مادر من در خانه برای چند هفته. او رفت و ما 4 ساله پسر. من دوباره دیر از کار. گاهی اوقات من با زیر بالکن و یک بوسه از ماشین. پسر من yells, ‘پدر, دختر, مراقب باشید!’ و من به دور با قلب من در قطعه. از آن آسان است برای زنده این لحظه بدون آنها و بدون در آغوش گرفتن. اما این برای خود ما خوب است.”

A doctor wearing personal protective gear.

یکی از ده ها تن از پزشکان که در مونتزا بیمارستان شخصی دنده محافظ.

آریانا Arcara

A man wearing a crucifix bracelet grasps the rail of of a hospital bed.

به تنهایی و بدون خانواده را در کنار خود و بدون آسایش یک کشیش وفادار تکیه بر نماز.

آریانا Arcara

در حالی که در امریکا و کشورهای دیگر این ویروس هنوز هم در حال افزایش است پیش از همه گیر در ایتالیا به نظر می رسد کمی کاهش. این موارد از مجموع آلوده هستند و بیش از 140,000 و عفونت های جدید در حال کاهش است. از این 140,000 موارد 10,000 هستند مراقبت های بهداشتی کارگران دو بار به عنوان بسیاری از کسانی که در چین است. یک شکل است به ویژه نگران کننده: 100 پزشکان فوت کرده اند پس از وقوع. صد پزشکان فقط در یک ماه. آنها فوت ناشی از کار در خط مقدم; اند چرا که بدون حق دستگاه های محافظ آن را آسان تر برای بیمار. و مشکل این است که نه تنها در ایتالیایی. در اسپانیا 14 درصد از عفونت ها در میان گذاشت. در اصلی بیمارستان در شهر نیویورک بیش از 200 کارگران بیمار افتاده اند. دو پرستار که در حال حاضر مرده وجود دارد.

ایزابل فرناندز روان است که متخصص در موارد اضطراری. او در خط مقدم گوش دادن به پرسنل بهداشتی. دانستن است که یک همکار از یک بخش و یا از یکی دیگر از بیمارستان آلوده است و یا دیدن یک همکار مرگ ایجاد یک تروما در سلامت کارگران او می گوید: “آن را تبدیل به یک تصویر است که سرخی به سر شما و به یاد شما که یک بعدی می تواند شما. COVID-19 مخلوط شده کار بعد با خصوصی یک: به عنوان یک پزشک شما به راحتی می توانید تبدیل شدن به یک بیمار است.”

A nurse in PPE touches the chest of a male patient wearing an oxygen helmet.

Giulia یک پرستار در مونتزا بیمارستان. امروز او در حال کمک به کارلو با فیزیوتراپی به عنوان او همچنان به بهبود می یابند.

آریانا Arcara

این ویروس خستگی و خش روح همه اما کسانی که در خط مقدم این تجربه بیشتر از هر کسی. دو ایتالیایی پرستاران درگذشت خودکشی در چند هفته گذشته. فرناندز می گوید که نه تنها می تواند وجود داشته باشد گسترده موارد PTSD اما وجود دارد نیز به احتمال زیاد قسمت از افسردگی و اضطراب و تحریک پذیری و همچنین دشواری بازگشت به زندگی مانند قبل: “ما در حال تلاش برای به حمایت فوری برای از بین بردن و جلوگیری از — ما می خواهیم به جایی از حالت فشرده خارج کنید. اما برای کمک تماس بگیرید خواهد آمد تنها در پایان اضطراری است. در حال حاضر پزشکان بسیار متمرکز انجام و زمان کمی برای گوش دادن به احساسات خود را,” او می گوید.

Rizzi و تیم خود را در دیدار با کارکنان بهداشتی درمانی در طول جلسات گروه. هر فرد در جلسات آنها قادر به انجام تمایل به اتفاق می افتد در راهروهای بیمارستان “بین یک دیدار و دیگری” هر زمان که پزشکان باید زمان. “این است که چرا ما [فیزیکی] حضور مهم است. ما سعی می کنیم به وجود داشته باشد زمانی که آنها به آن نیاز دارید,” او می گوید. برخی از پزشکان گریه چون آنها احساس گوش و less lonely; دیگران گریه چون آنها نمی تواند خود را نجات دهد آخرین بیمار است. “اما همه آنها به ما بگویید که سخت ترین چیز این است که قادر به تماس با انسان. مردم انتوبه و یا تحت زیادی اکسیژن و کلاه. کسانی که به خوبی انجام دهد باید یک ماسک می گوید:” Rizzi. پزشکان باید با این احساس که آنها را تنها در برخورد با بدن. آنها فاقد سابقه این بیماران است. “در بیمارستان ما سعی می کنیم برای بازسازی تاریخ خود ما صحبت می کنند با خانواده های محلی و محله و حتی با شهرداران. و ما کمک به پزشکان در برقراری ارتباط با عزیزان حتی دردناک ترین اخبار” Rizzi به من می گوید.

وجود دارد یکی دیگر از جنبه های COVID-19 که برگ پزشکان لال—سرعت که با آن همه چیز را تغییر, چگونه سرعت پارامترهای حیاتی شاقول و فرد می میرد. “بیمار شما فکر بهتر شدن بدتر می شود به طور غیر منتظره در پنج دقیقه این کار باعث ایجاد احساس درماندگی می گوید:” آلبرتو Pesci رئیس pneumology از سن خراردو بیمارستان در مونتزا که در حال حاضر حدود 500 COVID-19 بيمار. این سرعت باعث ایجاد احساس تعقیب ویروس با هیچ امیدی در چشم.

Medical workers in PPE in a hospital hallway.

Monza, بیمارستان در خانه های 500 بيمار مبتلا به COVID-19. در مقایسه با دیگر لمباردی شهرهای آن دارای بالاترین تعداد بهبود موارد است. بیمارستان دستخوش یک دگرگونی کامل برای مقابله با شرایط اضطراری تغییر تمام بخش اختصاص داده شده به مراقبت های ویژه.

آریانا Arcara

“وجود دارد که به نظر می رسد که من نمی تواند انجام دهد کافی است. وجود دارد بیماران که زمانی که من ترک برای شب رفته صبح” می گوید: S. یک پرستار از Monza. S. که خواست برای گمنامی فقط بازگشت به کار پس از آلوده شدن با COVID-19 خودش: “من به دنبال به جلو به رفتن به این بخش با وجود ترس از بیمار شدن دوباره.” مدیریت بیمارستان با ارسال یک ایمیل به تمامی کارکنان و گفت که کسانی که احساس نمی کند به آن می تواند گام پایین. “اما هیچ یک از ما بود” سهراب می گوید. “در زمان وجود دارد هنگامی که ما گریه یا احساس بد است مثل زمانی که در یک شیفت ما از دست داده و پنج نفر اما پس از آن ما بلند شدن و رفتن در یک روز در یک زمان.”

احتمالا این حس قدرت و عشق است که Rizzi صحبت می کند. او به ما می گوید که در یک طرف وجود دارد وحشت از مرگ “اما از سوی دیگر ما در حال تجربه یک لحظه از بزرگ بشریت است.” در وسط همه از آن او را نیز شاهد چیزی نادر است: “من هرگز چنین فوری تحریک یک همزیستی به سوی یک هدف واحد: صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>