Andrew Yang in New Hampshire.

یک دلیل برای لبخند.

اسکات ایسن/گتی ایماژ

قدیمی وجود دارد Chris Rock معمول در مورد اکسیر مانند نقشی که در شربت سرفه Robitussin در خانواده اش زندگی است. “من شکست من پا پس پدر ریخت Robitussin بیش از آن. ‘آره پسر! اجازه دهید که ” Tussin در آن وجود دارد. اجازه دهید که ” Tussin پایین به استخوان!’ ”

این یک خط است که شروع به پریدن کرد به ذهن جایی بین پنجم و 50th زمان که اندرو یانگ صحبت کرد در بحث مرحله در مورد قدرت خود را “آزادی سود سهام” سیاست پیشنهاد مستقر در هر مناسبت ممکن است به عنوان پاسخ به تقریبا تمام جامعه مشکلات و تن به تن برای مردم آمریکا با چنین شادی بخش تضمین است که شما تقریبا می تواند احساس دارونما اثر تراوش به بینندگان از طریق تلویزیون. اجتماعی و اقتصادی یک Robitussin. بعد از همه, چه ساده تر به grok از پول نقد ؟

چه آسان به دست می شود و ممکن است آسان به را فراموش کرده ام, حالا که یانگ به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود است که قدرت خود را در زمین بود و نه ایده اساسی جهانی درآمد خود را—هر چند که نمی خواهم اضافی بزرگ در جیب هر ماه ؟ —اما جهان بینی که یانگ بیان شده از طریق آن را دوباره و دوباره با تقریبا طنز یک noteness (و یا نظم و انضباط با توجه به چگونه شما آن را دیدم) بدون توجه به اینکه آیا اعلان شد در مورد قانون مراقبت های بهداشتی و یا سیاست خارجی. خود را کوچک اما مشتاق حمایت بود نه فقط در مورد پول نقد بلکه به این دلیل او قاب حیوان خانگی خود را به عنوان یکی از توانمندی و آژانس: به مردم پول زیرا آنها بهترین می دانم چه چیزی برای انجام با آن. به مردم پول چرا که هر کس—همه—آن را سزاوار. به مردم پول به دلیل آن اجازه خواهد داد که آنها را به انجام آنچه آنها می خواهند. آن را بیش از حد ساده انگارانه نسخه تاسیس عمیق و جدی پیام از اعتماد یک کنتراست مشخص شده از هر دو ناجی امواج ناشی از کاخ سفید و ساختاری پانچ-به سمت بالا وعده های خود را دموکراتیک رقبا.

آن را نیز یک پیام از شگفت خوش فردگرایی که از یک مرد متولد شده به مهاجران تایوانی—یک نسل است که به طور کلی می تواند احساس در بنده به یک فرهنگ آبا و اجدادی است که اماکن خود به دور دوم—در همان زمان که آن را مبتنی بر یک ایده از کار سخت و اجتماعی سودمندی که چنین فرهنگ خواهد ماند. یانگ آموزنده تناقضات ختم نشد. بله, او بیش از حد انعطاف پذیری که یک UBI خواهد استطاعت. مطمئن شوید که او حسابداری robo ناشی از صنعتی از دست دادن شغل است که توسط پژوهش. او کمی bro-y در ظاهر راه بی ضرر (انگشت اسلحه و smirks, اسپری خامه به حامیان’ دهان) و در بخش خصوصی شخص رئیس راه که کنده به آرامی در ما سمی-مردانگی ظن رشته های بدون تنظیم کردن کامل آلارم. تخت خود را تحت تاثیر قرار دهد و بدون کراوات سبک می تواند خفیف cringey برای آسیایی آمریکایی است که سعی کنید برای جلوگیری از آمدن در سراسر به عنوان یک ثابت کلیشه در حالی که به طور همزمان در تلاش برای ایجاد که اجتناب از نگاه effortful.

اما او استدلال نمی شد چه ممکن است مرسوم انتظار می رود از یک نامزد از رنگ. نژادپرستی و بیگانه ستیزی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 کمپین آنقدر تکان دهنده است که آنها را تهدید به تبدیل شدن به یک one-size-fits-all توضیح برای ما زمان تنگه اصلاحی در برابر دانشمند موقعیت که تهمت حمایت رانده شد “اقتصادی اضطراب است.” یانگ اعطا اعتبار به اقتصادی که اضطراب خاطر هدف راه حل خود را به طور مستقیم در آن را—نه در تئوری که نژاد پرستی است اغراق آمیز باشد اما آن را آسان تر برای مردم را به محدود خود را نژادپرستانه انگیزه در هنگامی که احساس می کنند از لحاظ اقتصادی امن و کنترل زندگی خود را. در ضمن خود mockable incantation از “اتوماسیون” نیز به آسانی به عنوان یک راه برای تغییر مسیر خشم و ترس نسبت به روبات و technologized سرمایه داری و به دور از رقابت بین دو گروه از مردم (روبات فقیر). به جای آدرس نژادپرستی و اثرات آن بر روی سر او در تلاش بود تا کسل کننده خود را نیش می زنند. شما قادر نخواهد بود برای متوقف کردن برخی از افراد از احساس عمیق عاطفی از دست دادن ایستاده است. اما شما می توانید آنها را کمتر انگیزه برای سرزنش شما برای مشکلات خود را.

یانگ پیشنهاد شد برای تقویت ایمنی خالص ترین فقیر و محروم اما به درخواست آن را یکسره (مایکل بلومبرگ را نیز بدست ماهانه 1000 $در بررسی تحت رئیس جمهور یانگ). طرح خود را به پرداخت هزینه برای آن در بخشی با مالیات بر ارزش افزوده در همان حال ضروری بود. خود ائتلاف حداقل به عنوان گسترش به عنوان زمان پیشتاز است زیرا استدلال خود skirted سیاسی و اخلاقی ناراحتی از غرامت—به عنوان مرکزی زمین از زمان جلو-دونده. جهانی پایه درآمد, نشاط بخشی, گسترده بدون اینکه redistributive. آن را مجاز یک بخش خاصی به اذعان نابرابری و فشار مالی بدون اجازه رفتن از یک (منسوخ شده) حس انصاف. UBI نمی خواهد حل نژادی شکاف ثروت. اما ممکن است افزایش کف.

که او این موقعیت به عنوان یک نامزد از رنگ ساخته شده آن را وسوسه انگیز برای نوشتن او را از برخی دیدگاه (یک فرد از رنگ با یک آزادیخواه شبکه ساطع قدرتمند بوی یا به فروش می رسد و یا آن را از دست داده). همچنین لنت او را مسخره درخشش است که چوب به راحتی به هر دو آسیایی و سیاستمداران که تقلا انتظارات. او به نظر می رسید همیشه به بسیار از آن آگاه شین او انجام شده و آگاهانه بلکه offhanded که راه نجات او را از عمیق تر انتقاد شده است که دو خارجی نقش به جای آشکار مخالف آن است. او crowdsurfed او اسکیت سوار او انگشت به ضرب گلوله کشته او ریاضی می خواهم او گریه او به نظر می رسید خود را در عجیب و غریب بودن به سرپیچی از نوع و همچنین در خدمت به عنوان یک یادآوری است که هویت سیاسی در مورد ترکیب هویت به سیاست—نه در مورد رسم خطوط سخت و هویت مبتنی بر fealty. که در آن است در مورد گسترش درک ما از آنچه که به انتخاب مردم و نه محدود کردن آن. در بسیاری از راه های یانگ سر در گم این جامعه است که او را به عنوان یک pathbreaker در همان زمان که نامزدی خود را برانگیخت امداد: به درک که برای آسیایی ها در آن واقع می شود به حمایت از او. و خوب وقتی این همه گفته و انجام داده, به احساس یک مقدار قابل توجهی از غرور و افتخار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی