با وجود پرندگان شکاری, Warner Bros. را Harley Quinn spinoff, درآمد عالی, بررسی و با وجود ساخت حدود 81 میلیون نفر در سراسر جهان در آخر هفته باز آن این فیلم شده است برچسب تجاری ناامیدی در DC جهان گسترش کانن.

اما چیزی که احمقانه است که چگونه زنان نادر-خوی قهرمان فیلم هستند, پرندگان شکاری‘s ناامیدی است که یک معامله بزرگ برای طرفداران به دنبال نمایندگی در خود قهرمان فیلم است.

با تشکر از حرص و ولع خوردن از مرد ابرقهرمان رهبری, فیلم, که , Thor, فیلم شما را نمی بینم و محاصره لیگ عدالت هستند آسان تر به نوشتن کردن به عنوان فلش-در تابه, فلیپ فلاپ زمانی که آنها نمی تواند گیشه شماره.

در عین حال چون پرندگان شکاری است که در حال حاضر فقط فیلم سوم پس از 2017 را در تعجبم که زن و 2019 را کاپیتان مارول در هر دو مدرن روز DCEU و MCU به تمرکز بر روی ابر قهرمانان زنان وجود دارد آزار دهنده نگرانی که استودیو مدیران آن را به معنی مردم نمی بینم زنان-led ابرقهرمان فیلم. این اتفاق در گذشته با بلایای طبیعی مثل Catwoman و Elektraو کسانی که در دفتر جعبه رکود باید به طور مستقیم منجر به روشن شدن عدم زنان-led ابرقهرمان فیلم در مقایسه با همتایان مرد خود.

توجه به پرندگان شکاری و آن گروه و خواندن موفقیت خود را به عنوان یک bellwether نیست منحصر به فرد برای زنان-خوی قهرمان فیلم است. اما نگرانی این است که موفقیت هر فیلم در حاشیه ژانر اثرات آن نوع را در آینده با خاک می آید. وجود فشار بر دیوانه غنی آسیایی‘s box office اعداد برای مثال به دلیل موفقیت خود را دیکته آینده آسیایی آمریکایی نمایندگی; زمانی که یک فیلم به جرات نشان دادن چیزی غیر از وضعیت موجود, فیلم حامیان مجبور به عبور از انگشتان دست خود را.

فشار اهمیت خود را به ابرقهرمان فیلم اشکال پرندگان شکاری و گفتگو پيرامون آن است. فکر می رود: بهتر فیلم می کند و بیشتر آن را احساس می کند مانند یک پیروزی برای نمایندگی و بالعکس. اما آیا این درست است برابری است ؟ اگر مبارزه واقعی برای نمایندگی در یک فیلم کاستی — به عنوان ممکن است این مورد برای لذتبخش کثیف پرندگان شکاری?

سخت ترین چیز برای پرندگان شکاری ممکن است که این در آمد در سال 2020. برای پرندگان شکاری و زنان محور ابرقهرمان فیلم هایی که قبل از آن به سادگی موجود در یک زمان زمانی که این فیلم هستند و چند دور بین را مطرح کرد نبرد دشوار.

تا کاپیتان مارول’s اولین در سال 2019, Marvel هرگز ساخته شده زنان-led فیلم ابرقهرمان. و برادران وارنر پس از سال ها بی مهارت و شکایت در مورد چقدر سخت خواهد بود برای ایجاد یک Wonder Woman فیلم در نهایت پس از 2017.

این فیلم به دلیل جنسیت خود را-سد-شکستن نقاط عطف تا به حال نه تنها پول به اندازه کافی برای متقاعد کردن مدیران است که آنها می تواند ایستادن به طور سنتی با مرد-led قهرمانان, اما آنها نیز تا به حال به را تشکیل می دهند برای دهه از داستان که در آن زنان بودند در درجه اول sidekicks عشق منافع یا damsels in distress, نه اکشن قهرمانان. در تعجبم که زن و کاپیتان مارول تا به حال به زنان یک ابرقهرمان در آنها می تواند خود را — یک شخصیت فراگیر هزاران زندگی درست مثل چند نر قهرمانان شده اند که بر روی صفحه نمایش بزرگ بیش از دهه گذشته به معنای انجام دهد.

بینندگان به نوبه خود می خواهم هر کسی که برای تشویق و حرکت به تشویق کردن در مورد. این که چرا این زنان به رهبری, فیلم, قاب و فروخته شده در راه است که قهرمانان زن توانمندسازی. کاپیتان تعجب, تعجب, زن و فیلم است که به طور مشابه افرادی را نشان میدهد که اغلب نمی توجه آنها سزاوار بر روی صفحه نمایش بزرگ — Black Panther, Spider-Man: به عنکبوت-آیه, و حتی یک فیلم مثل دیوانه ثروتمند آسیاییاست که وجود دارد در سبک های مختلف — تغییر راه ما صحبت در مورد فیلم (نگاه کنید به: تمام قطعات مورد این که چگونه این فیلم می تواند آینده را تغییر فیلمسازی).

به دلیل کمیابی و نایابی فیلم در مورد کمتر صدای تبدیل نمادین است. آنها مورد بحث و نگاه در راه است که شما نمی بینید می گویند, با انواع مرد عنکبوتی ری بوت یا بتمن طرفداران به خصوص توسط مردم آنها را نمایندگی کند.

شخصیت خود را بیش از فقط فیلم آنها در تبدیل شدن به نمادهای نمایندگی بیش از حد.

هر دو در تعجبم که زن و کاپیتان مارول می توانید پا زدن و پانچ به عنوان سخت به عنوان مردان و آنها نیز از نظر اخلاقی بدون عارضه است. آنها مبارزه برای خوب است و برای افرادی که نیاز به حفاظت از (پناهنده Skrulls برای کاپیتان مارول و تمام بشریت برای Wonder Woman) را از آن قوی تر از آنها است. و فمینیسم در کاپیتان مارول و Wonder Woman اقدام به عنوان تلفظ و روشن به عنوان امکان پذیر است — این زنان در حمایت از زنان دیگر آنها را در اتهام از خود تمایلات جنسی و ظاهر آنها فورا خوب و خوب در آنچه انجام می دهند.

برای بهتر و بدتر اتفاق می افتد که در پرندگان از شکار بیش از حد.

در حالی که پرندگان شکاری سرگرم کننده است و کراکل با شور و هیجان آن بسیار مراقب باشید که نه به دست آن زن-توانمندسازی-لحظه می تپد. خود را فمینیست قلب پاک مشخص شده و بسته بندی محکم. Harley Quinn, یک زن, ما می دانیم که بهترین عنوان بذله گو اصلی فشار به ما می گوید که او و تیم ملی خشن در اطراف لبه های — بیشتر dinged از معمول جیر جیر تمیز قهرمان. اما اسکریپت هرگز اجازه می دهد تا هارلی یا پرندگان شکاری را به طور کامل وجود دارد فراتر از بازنمودی آواتار — و نه بر خلاف تعجبم که زن یا کاپیتان مارول.

اگر او مرتکب اعمال وحشتناک شکستن پای یک مرد های فرار از پلیس و باد کردن یک کارخانه مواد شیمیایی — Harley Quinn عمدتا صرف بازیگری فیلم را به عنوان یک نتیجه از فروپاشی مرد پیر با دختر جوان, the Joker. پس زمینه خود را بلافاصله به بتمن جهان منفور ترین تبه کار قرار دادن هارلی بسیار grayer منطقه از معمول ستاره قرار است فیلم ابرقهرمان.

در نیمه دوم از این فیلم در حالی که او مواجه خاموش در برابر شرور زن ستیز Roman Sionis (هارلی روایت از طریق بر روی صفحه نمایش یادداشت می گوید: یکی از نارضایتی در برابر او است که او را به داشتن یک غلاف) هارلی نیز به پایان می رسد ارتکاب برخی خیلی بد جرایم آدم ربایی کاساندرا قابیل برگزاری برای باج نقص عضو شکارچیان فضل ، اما این ها انجام می شود در راستای حفاظت از خودش از Sionis نه از مطلق کینه توزی.

اگر نه برای این خیلی بد در راه او در این فیلم به نظر می رسد نشان می دهد و سپس Harley Quinn است که بد نیست. او یک فرد وفادار به عنوان توسط اثبات رابطه او با صاحبخانه Doc. او هرگز مضرات کاساندرا قابیل او را حفاظت از Sionis و شکارچیان فضل چندین بار. و در پایان فیلم او را به راحتی با بقیه موقت تیم و قابیل در زیر بال او.

تا به حال تاس نورد دیگر در راه بود و او هرگز ملاقات Joker, فیلم, نشان می دهد, Quinn نمی تواند یک تبه کار. و فیلم به ما نشان می دهد که او بیشتر ضدقهرمان از تبه کار.

دیگر اعضای دختر بچه, باند هارلی به پایان می رسد تا corralling خود را در موقعیت های مشابه. هر یک قوی ستم مردان (رنه مونتویا و Huntress) و یا نگهداری به عنوان حیوان خانگی خود را (Black Canary). آنها بسیار به وضوح قهرمانان در داستان های خود را و این زنان تنها باعث آسیب رساندن به افرادی است که به وضوح آن را سزاوار است در این فیلم. (و به طور معمول, آنها بچه ها که حتی بهتر است.)

در قانون نهایی زمانی که همه زنان در تصمیم گیری بسیار سریع به تبدیل شدن به دوستان همه چیز — موفقیت استقلال و قدرت قفل را به محل.

پرندگان شکاری‘s بدون عارضه فمینیستی پیام ساخته شده من فکر می کنم حدود یک سال 2018 BuzzFeed قطعه از منتقد فیلم آلیسون Willmore که در آن او نوشت: در مورد او تردیدی با راه قدرت است کالایی در هالیوود است. او در تقابل عدم پیچیدگی در زنان heist دانلود فیلم اقیانوس 8 با ثبات قدم به دست آورده که در آن سال را دیگر همه زنان heist دانلود فیلم سکسی زنان بیوه.

Willmore موجز توضیح می دهد که چه چیزی باعث می شود زنان بیوه آنقدر بزرگ که در آن اقیانوس 8 موفق به ترک یک احساس قوی:

آنها نمی مانند هر حق دیگر دور و آنها فورا در جرم و جنایت. چرا آنها بود ؟ لبخند Viola Davis می دهد یکی از costars در آخرین قانون است heartstopping به دلیل آن را بسیار سخت به دست یکی از چند اصل عبارات گرما در فیلم. این خدمه موفقیت همه شیرین تر چرا که آنها تا به حال به اشتباه از طریق و کار برای پیدا کردن به معنای واقعی کلمه اگر آنها می تواند تحت وزن از آنچه آنها انجام می دهند.

خواندن این در حال حاضر فکر کردم در مورد چقدر بهتر پرندگان شکاری می تواند بوده ام تا به حال آن را اجازه داده شده است که بیشتر مانند زنان بیوهواقعا فیلم عالی.

اعطا پرندگان است که یک ابر قهرمان و ابرقهرمان فیلم تمایل به درمان موفقیت به عنوان یک نتیجه از چگونه به خوبی شما پانچ راه خود را از طریق تضاد است. و زنان بیوه پر شده بود با خشونت های خونین و تم ها که هرگز آن را به یک PG-13 امتیاز معمولی هدف برای یک ابر قهرمان فیلم است. اما “سخت” R-rated پرندگان شکاری بنابراین با صدای بلند وعده داده شده یک داستان در مورد یک هرج و مرج غیر متعارف ضدقهرمان آن شرم آور است که آن را نمی نوسان برای چیزی تیره تر grittier — و چیزی با ارزش تر است.

ناخواسته یا نه هارلی کویین پرندگان شکاری است که هدف قرار دادن تئاتر درست بعد از یک فیلم در مورد پسر بد: Joker, به کارگردانی تاد فیلیپس. و با وجود داشتن یک گوجه فرنگی فاسد نمره (68 درصد) پایین تر از پرندگان شکاری (79 درصد) که فیلم یورش برده و راه خود را به بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان در دفتر جعبه را.

در حالی که منتقدان مخلوط شد در Joker, بسیاری از بینندگان ستایش فیلم و فیلیپس برای تمرکز بر یک شخصیت که revels در خود ghoulishness. بذله گو بود و هیچ وابستگی به بزرگتر DC سینمایی جهان و هیچ نگرانی در مورد پر از شکوفه خشونت است. بر خلاف پرندگان شکارینبود افسار به گذشته تصاویر یعنی به خصوص ملال انگیز یکی Jared Leto در تیم ملی خودکشی.

“این یک فیلم برای ما ساخته شده و برای متقاعد کردن DC و استودیو” فیلیپس آسوشیتدپرس گفت در ماه اوت است. “و انصاف در استودیو در زمان پررنگ نوسان با فیلم و اجازه دهید ما انجام دقیقا آنچه ما می خواستیم … واقعا وجود دارد هیچ قانون و مرزی برای آن است.”

خواندن فیلیپس مصاحبه های متعدد در مورد خود فیلم edginess و چگونه “بیدار” فرهنگ الهام بخش او را به ایجاد بذله گو است hilariously خسته کننده هنگامی که در مقایسه با آنچه در آن طول می کشد به زنان ابرقهرمانان بر روی صفحه نمایش. هرگز به ذهن پرتال تخصصی اولی یک فیلم در مورد یک زن supervillain را مجبور به پرش از طریق به دست آوردن ساخته شده — مانند شهرستان Gotham Sirensچه خواهد شده اند برادران وارنر اولین زن-supervillain محور فیلم (که همچنین قرار است به ستاره رابی Harley Quinn). آن گزارش شده است را در خود نگه دارد.

آن را احساس می کند مانند در حالی که وجود دارد همینگ و hawing بیش از هارلی کویین, انفرادی, box office پتانسیل فیلیپس است که در حال حاضر در راه خود را به ساخت یکی دیگر از لبه پروردگار فیلم که به وعده شوک توده ها.

و آن را خشن است که ما هنوز در یک نقطه که در آن هارلی نمی تواند یک شخصیت است که می تواند به عنوان آشفته و کثیف و قابل سرزنش به عنوان دوست پسر خود. این تعداد Harley Quinn و یا در تعجبم که زن فیلم است که تعیین خواهد کرد که آیا آنها برابر با پسران, بلکه اگر هر یک و یا هر زن ابرقهرمان که برای ماده — همیشه لذت می برد همان آزادی هنری به عنوان فیلیپس و بذله گو.

تصور کنید که اجازه هارلی بود خود را انسان-فاجعه خود نه مجبور مدل نقش برای زنان است. تصور پرندگان شکاری نداشتن فشار از جلسه پوچ دفتر جعبه اهداف به منظور مربع دور آینده آن است. تصور کنید که چه نوع از bonkers, off-the-wall منحصر به فرد خشمگین فیلم است که می تواند.

ما نیست که در آن نقطه هنوز, اما, امیدوارم, پرندگان شکاری همراه با این سال بیوه سیاه prequel و در تعجبم که زن 1984خواهد ما را در جایی نزدیک تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی