ایالات متحده امن ترین زمانی که همه آزمایش های هسته ای در حال مجازی


A mushroom cloud in the desert
اولین سلاح هسته ای انفجار که رخ داده در 16 جولای 1945 صورت گرفت در تثلیث سایت در نیومکزیکو.
وزارت انرژی

ما نمی دانیم که نام اولین قربانیان بحران هسته ای, اما ما می دانیم که ملیت خود را. آنها آمریکایی ها بیشتر از زندگی در روستایی جدید در مکزیک و هنگامی که ارتش ایالات متحده منفجر اولین بار در جهان سلاح هسته ای در تثلیث سایت در تاریخ 16 ژوئیه 1945 از این افراد شد اولین downwinders.

عصر هسته ای ساخته شده رسمی خود را هنگام ورود به ایالات متحده کاهش یافته است یک بمب اتمی در هیروشیما و سپس بر روی ناگازاکی کشتار بین 130,000 و 256,000 مردم است. اما در حالی که اثرات ذرات در بازمانده جمعیت هیروشیما و ناکازاکی شد به طور گسترده مورد مطالعه توسط ایالات متحده طیف وسیعی از سلامت اثرات بر تثلیث downwinders ناشناخته باقی مانده به این روز است.

چه شروع در ترینیتی ادامه خواهد داد تا سپتامبر. 23, 1992 هنگامی که یک انفجار در یک اتاق زیرزمینی در نوادا سایت آزمون مشخص شده ایالات متحده 1054th و نهایی زنده آزمایش هسته ای. تجمعی ناشی از نزدیک به نیم قرن از به طور منظم هسته ای آزمایش شد و گسترده مجموعه داده ها در انفجارات اتمی یک آرسنال است که باقی می ماند staggeringly قدرتمند به این روز هزاران نفر از غیر نظامیان ناخواسته در معرض.

به عنوان برگ برنده دولت شناور راه اندازی مجدد زنده هسته ای, تست این تهدید را به کل سیاره به downwinders در حالی که خطر انداختن موجود آمریکا استفاده در علم هسته ای و سلاح های مختلف—همه در نام بردن از یک مسابقه تسلیحاتی هسته ای ایالات متحده ممکن است قادر به برنده شدن.

پایان زندگی هسته ای تست این معنی نیست که پایان هسته ای مدرن. هدف از این گذشته زندگی می کنند آزمایش هسته ای به نام ” “تقسیم” ” بود به عنوان مستند ملی هسته ای در اداره امنیت “برای اطمینان از ایمنی از ایالات متحده آمریکا نیروهای بازدارنده.” این یک بررسی کیفیت توسط تکنسین های, یک, که تنها ساخته شده راه خود را به تاریخ به دلیل abruptness که با این برنامه متوقف شده است. تقسیم شد نه یک تظاهرات از هر چیزی جدید اما بخشی از تکراری تعمیر و نگهداری از موتورهای ساخته شده برای پایان دادن به جهان است.

زیرساخت های پروژه منهتن طراحی شده تنها برای رسیدن به تثلیث و قابل استفاده در سلاح های هسته ای. اتمی زیرساخت های ساخته شده پس از آن مجموعه ای از آزمایشگاه و بیشتر دولت هماهنگی صرف جنگ سرد هر دو نوآوری و تکرار در سلاح هسته ای طراحی شده است. حتی پس از انفجارات زیرزمینی رفت و در سال 1963 با ظهور جزئی Test Ban Treaty این آزمون ادامه داد: برای طراحی کلاهک جدید.

پس از تثلیث تست, جدید, مکزیک خواهد میزبان فقط دو تا بیشتر زنده آزمایش های هسته ای. کلرادو خواهد میزبان دو و آلاسکا و می سی سی پی برگزار شد هر یک. باقی مانده از آزمایش های هسته ای توسط ایالات متحده صورت گرفت یا در جزایر اقیانوس آرام و یا در نوادا ملی امنیت سایت. این آزمون ایجاد شده downwinders در هر استفاده به عنوان fallout بازم به جایی که مردم زندگی می کردند. در اقیانوس آرام مردم downwind زندگی در جزایر مارشال و با وجود اینکه در معرض خرید اینترنتی از 67 آزمایشهای نشینان دریافت فقط 150 میلیون دلار غرامت و یا کمتر از قیمت خرید از دو F-35As.

که برخی خرید اینترنتی از نوادا آزمایش انجام شد از طریق فضای جدید مکزیک یکی عارضه در مرتب کردن میزان آسیب انجام می شود به تثلیث downwinders. در میان عوارض دیگر به نظر می رسد که خرید اینترنتی از تثلیث تست کمک به anomalously بالا مرگ و میر نوزادان در نیومکزیکو با تجربه در نیمه دوم سال 1945.

دولت می دانستم که وجود دارد خواهد بود خسارت در مناطق اطراف تثلیث, اما آنها به نظر نمی رسد به درک آن قدر. قبل از تثلیث ارتش مستقر 20 ماموران دولت در شهرهای تا 100 مایل دورتر از محل انفجار به طور خاص به طوری که ارتش می خواهم که شواهد برای مقابله با هر گونه دعاوی در مورد اموال خسارت از مردم در این منطقه است.
در حالی که محاسبات انجام شده در هفته قبل از آزمون نشان داد که خطر واقعی از fallout “شبح بی پایان دعاوی خالی از سکنه نظامی و بسیاری از مقامات به سادگی می خواستم برای قرار دادن کل آزمون و پس از آن اثرات خارج از دید و ذهن” به عنوان یک 2010 CDC مطالعه لوس آلاموس اسناد اشاره کرد.

اما آن جغرافیای سیاسی و نه نگرانی های بهداشتی که در نهایت به ارمغان آورد در مورد پایان زندگی آزمایش هسته ای در ایالات متحده است. در سال 1991 صرف ماه قبل از نهایی انحلال اتحاد جماهیر شوروی, اتحاد جماهیر شوروی دبیر میخائیل گورباچف اعلام یک جانبه و توقف در آزمون مربوط به انفجارات هسته ای در بخشی به عنوان پاسخ به پیشنهادهای از کاهش سلاح از ایالات متحده است. در سال 1992 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به دنبال کت و شلوار و هر رئیس جمهور پس از تمدید این مهلت قانونی—هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است برای اولین بار به تغییر است.

پس از توقف لس آلاموس, Sandia و آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور را تبدیل به پیچیده و گاهی اوقات حتی طبقه بندی شده ریاضیات برای نگاه کردن به درون موجود اتمی بدون نیاز به کرک آنها باز است. زنده تست لازم نیست به سادگی سلاح های جدید و یا حفظ آنهایی که قدیمی, به ویژه هنگامی که labs می توانید در قرعه کشی شبیه سازی های آگاهانه و با مطالعه دقیق از داده های جمع آوری شده از 1054 قبل از آزمون. در نتیجه یک نوع کشتی جنگی از تیسوسهایی: در حالی که بدون کلاهک جدید ساخته شده در این آزمایشگاه هنوز طراحی و ساخت جدید بمب و موشک به خانه های موجود در انبار کلاهکهای.

مدل سازی کامپیوتری نیست یک امتیاز در صورت عدم وجود تست زنده—از شروع شبیه سازی هسته ای مشکلات به عنوان بخشی از این برنامه به عنوان حوزه آزمون. در سال 1952 لوس آلاموس ساخته شده است یک انیاک ارتقاء نام دیوانه وار (برای ریاضی آنالیز عددی انتگرال و کامپیوتر) و استفاده از آن برای اجرای محاسبات مورد نیاز برای توسعه بمب هیدروژنی. ابر بزرگ شده در آزمایشگاه در همگام سازی با تست زنده.

مدرن سوئیچ به طور کامل شبیه سازی تحقیقات پارادایم کمک دهه توسعه در قدرتمند و پیچیده سوپرکامپیوترها حل و فصل برخی از به ظاهر مقاوم به درمان مشکلات است.”برای دهه های هسته ای weaponeers متعجب و بیش به همین دلیل [live] نتایج تست به نظر می رسد به شکستن از [حفاظت از انرژی] اصل” گزارش واشنگتن پست در سال 2011. در حال حرکت به شبیه سازی ها و مدل های ریاضی ساخته شده این مشکل قابل حل است. “سپس ‘تعادل انرژی’ مشکل آن را به عنوان شناخته شده بود حل شد توسط یک لیورمور فیزیکدان عمر طوفان که برنده سال 2009 E. O. لارنس جایزه از بخش انرژی برای کار خود را که طبقه بندی شده باقی مانده است.”

آزمایش بمب شامل بیش از فقط تست رونق در داخل آنها. هنوز هم وجود دارد زندگی می کنند آزمون از برخی از سلاح هسته ای قطعات مانند airdropping خنثی بمب روده از جت های جنگنده در حالی که ترک واقعی اتم-sundering بخشی از آزمون به کامپیوتر. با تکیه بر شبیه سازی و مدل سازی برای سلاح های تعمیر و نگهداری نیز تا به حال این اثر—و از اواخر 1990s اظهار داشت: هدف از کاهش پیچیدگی زرادخانه هسته ای. کمتر انواع کلاهک یعنی زمان بیشتری را صرف نگهداری انواع خدمات ساختمان و عمیق تر دانش پایه در آنچه مفید ترین است.

اما در حال حاضر رانده شده توسط یک نگرانی چین که متوسط زرادخانه هسته ای محدود نمی شود همان معاهدات به عنوان عظیم ذخایر هنوز هم برگزار شده توسط ایالات متحده و روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید شناور است ایده راه اندازی مجدد آزمایش های هسته ای به عنوان یک راه حل برای چین به یک جدید پیمان سه جانبه.

راه اندازی مجدد زنده هسته ای تست همراه با یک میزبان کامل از خطرات ناشی از سلاح نژادها به تازگی آسیب downwinders به بالقوه فاجعه بار حوادث است. آن را نیز نادیده واقعیت چگونه آزمایشگاه باید متناسب هسته ای نظارت برای یک نسل کامل. تخصص آمد که با نزدیک به 50 سال از زندگی تست همه اما بازنشسته شد و در حالی که وجود سوابق در دسترس برای مردم به تلاش برای تکرار چگونه هسته ای آزمایش شد و پس از انجام آن است و دیگر ذاتی مهارت هسته ای آزمایشگاه نیروی کار است.

حتی تنزیل کامپیوتر شبیه سازی های ایالات متحده در حال حاضر انجام شده و صدها نفر دیگر آزمایش های هسته ای بیش از هر کشور دیگری است. این درست است به خصوص در مقایسه با جدیدتر هسته ای کشورهای مانند هند و پاکستان و کره شمالی که محدود برنامه ها و زرادخانه های پایه به عنوان محصولات طلاق از جنگ سرد تلاش های ایالات متحده و روسیه است.

زیگفرید Hecker به عنوان مدیر ملی لوس آلاموس و آزمایشگاه از سال 1986 تا 1997 بی میلی قبول نوبه خود به مجازی هسته ای تست. اما در حال حاضر اشاره کرد که ایالات متحده در حال انجام بیش از 20 بار به عنوان بسیاری از آزمایش های هسته ای به عنوان چین Hecker گفت که با راه اندازی مجدد از تست زنده “ما از دست دادن بیش از ما به دست آورید.”

اگر راه اندازی مجدد هسته ای آزمایش رانده شده توسط میل به نشان دادن قدرت ملی را تمدید مسابقه تسلیحاتی هسته ای این مجموعه در حال حرکت را مخالف دقیق تاثیر است. تا آنجا که دولت به نظر می رسد قصد تنظیم این حرکت وجود دارد هیچ برنامه مشخص برای رسیدگی به خرید اینترنتی.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>