بی سابقه سونامی بیکاری بیمه ادعا می کند توضیح داد

ایالات متحده با آن مواجه است قریب الوقوع افزایش بیمه بیکاری ادعا می کند که تهدید به طور کامل باتلاق سیستم برای این ادعا و پرداخت مزایای.

افزایش است به طوری بی سابقه ای از نظر تاریخی است که آن را اساسا مخالف تلاش ها برای پیش بینی که در آن اقتصاد ممکن است در آینده و تأکید حدی که بلندی coronavirus رکود اقتصادی کاملا متفاوت در آن مکانیک از سال 2008 رکود بزرگ اما به طور بالقوه حتی بیشتر شدید در تاثیر آن.

در پنسیلوانیا به عنوان مثال گزارش از وزارت کار و صنعت نشان می دهد که آنها را ببینید حداقل 121,000 جدید تعداد مدعیان بیکاری در این هفته است. در مقابل, وجود دارد, مورد 281,000 ادعاهای جدید در سراسر کشور در هفته گذشته که به خودی خود به افزایش از هفته گذشته در سطح 211,000 ادعا می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود بنابراین نگران از dribs و drabs از نشت اطلاعات به خارج از سازمان های دولتی است که آن را خواسته متحده برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد این ادعا که آنها در حال دیدن تا کامل گزارش فدرال می آید در روز پنج شنبه. در ضمن یک گلدمن ساکس پژوهش توجه داشته باشید توسط David Choi پروژه بر اساس آنچه در حال حاضر به بیرون درز کرد که ادعاهای جدید را به 2.25 میلیون وقتی که گزارش نهایی است — یک شماره است که به طور کامل خرد تمام سوابق.

در اینجا یک نمودار هفتگی مدعیان جدید بیکاری در دوستیابی تمام راه برگشت به سال 1967 در مقایسه با گلدمن ساکس تخمین 2.25 میلیون — سنبله آنقدر بزرگ است که اگر آن را به تصویب خواهد خراب کردن پوسته پوسته شدن از آینده نرخ بیکاری نمودار. در زیر یک اقتباس از یک نمودار توسط اندی Kiersz از خودی کسب و کار:

کریستینا Animashaun/Vox

که لزوما به این معنا نیست که مجموع نرخ بیکاری را بی سابقه ای برسد نشد. در یک جداگانه تجزیه و تحلیل گلدمن را Jan Hatzius تخمین می زند که بیکاری را به اوج در حدود 9 درصد در بخش چون او را در شمارش قابل توجهی محرک های مالی — که خواهد بود بسیار بد است اما هنوز هم تا حدودی پایین تر از قله رسیده در 2009 اکتبر یا دسامبر سال 1982.

با این وجود این واقعیت است که ما هرگز شاهد افزایش نرخ بیکاری به عنوان سریع به عنوان یکی از ما به نظر می رسد در مواجهه به این معنی است که تمام تلاش های ما برای پیش بینی چه خواهد شد در آینده اتفاق می افتد تا حد زیادی حدس و گمان. رکود در گذشته اتفاق افتاده اند اما آنها می آیند به آرامی. این نوع از توقف ناگهانی در فعالیت های اقتصادی است که ما به دنبال خوبی در خارج از قلمرو هر چیزی که ما تجربه کرده ایم. و آن را به شکستن بیمه بیکاری سیستم مگر اینکه کنگره طول می کشد برخی از گام های سریع برای تزریق بودجه و تغییر قوانین است.

بیمه بیکاری سیستم های در حال اجرا توسط دولت با ترکیبی از دولت و پول فدرال و اداره برخی از قوانین فدرال قابل توجهی با دولت نيست.

اما به طور کلی راه, بیمه بیکاری, بیمه کار می کند این است که اگر شما یک کار پس از آن شما و کارفرمای شما پرداخت به صندوق. که صندوق پس از آن می پردازد و مزایا برای افرادی که از دست دادن شغل خود. مزایای طراحی شده توسط آنها تنها کسری از ذینفع درآمد معمول هستند مشروط بر ارائه شواهدی وجود دارد که او به طور فعال به دنبال یک کار جدید هستند و تنها پرداخت به صورت محدود در طول زمان.

اساسا سیستم نشانی از یک کار بزرگ از کمک به افراد در مقابله با این واقعیت است که در یک بازار سالم اقتصاد همیشه وجود دارد برخی از کسب و کار در جایی که در حال شکست. با تشکر از بیمه بیکاری اگر کارفرمای شما می رود و شما باید یک کوسن در حالی که شما را در پیدا کردن شغل دیگری — اما این برنامه به عمد ناشی از خست به مطمئن شوید که شما بیرون بروید و یکی دیگر. در طول رکود بزرگ کنگره به طور معمول در عمل به گسترش محدودیت زمانی در جهت به رسمیت شناختن است که حتی سخت کوش کار متقاضیان را دچار مشکل شدن کار جدید به سرعت.

Coronavirus همه گیر است و باعث بیکاری به افزایش است اما با توجه به وضعیت منحصر به فرد ما در واقع نمی خواهید مردم ضربه پیاده رو به دنبال شغل.

Arindrajit Dube یک کار اقتصاددان در دانشگاه ماساچوست است, یک پیشنهاد برای تغییرات گسترده در ساختار برنامه آمده با افزایش تقاضا برای کمک به.

“به جای [بیمه بیکاری] بودن حقوق و دستمزد مالیات تامین وسیله نقلیه برای کمک به کارگران به میزان متوسطی در حالی که تشویق آنها به دنبال کار” او می نویسد: در یک سیاست کوتاه اقتصاد برای فراگیر رفاه “ما می خواهیم آن را (به طور موقت) به طور کامل تبدیل به یک دولت فدرال تامین مالی وسیله نقلیه اجازه می دهد کارگران را به ماندن در خانه و شرکت ها به ورشکسته اند.”

این بدان معناست که ساخت این برنامه خیلی بیشتر سخاوتمندانه بنابراین به عنوان به طور کامل پوشش درآمد را از دست داده و آرامش بخش الزامات واجد شرایط بودن به طوری که مردم نیازی به فعال شکار برای یک کار جدید و همچنین گسترش حوزه مربوط به افراد تحت پوشش است که با داشتن ساعت خود را قطع و به جای افرادی که در حال گذاشته شدن. این آخرین تغییر بسیار مهم است. در تمام طول غذا بخش خدمات کارفرمایان در حال حاضر در تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با تبدیل به take-out تنها و کاهش تقاضا است که ترکیب به شدت کاهش نیاز خود را برای کارگران است.

بسیاری از صاحبان کسب و کار به رسمیت شناختن است که بیمه بیکاری به شما کمک می کند اگر شما گذاشته اما نه اگر شما ساعت قطع در حال تلاش برای انجام کار درست توسط تخمگذار کردن یک نوار از کارکنان خود را.

اجازه می دهد بیمه بیکاری به شنود گذاشته شود توسط افرادی که خود را ساعت قطع خواهد به جای آن اجازه می دهد تا برای “شغل های” که در آن یک کسب و کار hobbled با رکود اقتصادی می تواند به حفظ کامل آن کارکنان, حقوق و دستمزد, فقط با تا حد زیادی کاهش می یابد ساعت. آن بهتر خواهد بود برای روحیه کمک خواهد کرد که مردم در مقابله با منحصر به فرد کودک مراقبت از چالش های مرتبط با تعطیلی مدارس و نیز آن را آسان تر برای کسب و کار برای بهار به ظرفیت کامل زمانی که اورژانس به پایان می رسد.

شما نمی خواهید به طور کامل جایگزین درآمد از دست رفته به دلیل وجود خواهد داشت یک چند بخش به دنبال اضافه کردن کارکنان (آمازون خارج شده و بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی شاهد افزایش تقاضا و امیدوارم ما توان تولید بیشتر ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی به زودی). اما اجازه دادن به کارگران و کسب و کار را به یک نوع حالت خواب زمستانی است و در این بیمه بیکاری سیستم تنظیم نشده اما می تواند با تغییرات قانونی.

اما کنگره واقعا نیاز به سرعت حرکت می کند.

روند قانونی خود منطق و منطق اساسا آهسته است.

همین دلیل است که این مهم برای اعضای کنگره به درک که بازار کار در حال حاضر در حال سقوط در یک رای که کاملا بی سابقه است. یکی می تواند امید خواهد شد که خود محدود فرایند — که ما تجربه پنج هفته ارزش واقعا بد اولیه ادعا می کند همه در یک هفته و سپس پایین — اما این واضح نیست که از آن خواهد شد. اخراج که اتفاق می افتد در حال حاضر نتیجه مستقیم از coronavirus اقدامات است. اما اگر گذاشته و کارگران خود را ببینید درآمد افت شتاب آنها را به جلو و عقب در هزینه است. و هزینه های خود را درآمد برای بقیه از ما.

کسب و کار است که می تواند باز بماند و تحت شرایط قرنطینه را به درهای بسته خود را به هر حال اگر آنها هیچ مشتریان. امواج از ورشکستگی می تواند نابود مالی سیستم از پایین به بالا و نه از بحران مالی به trickling پایین راه آن را 12 سال پیش.

سیاستمداران به وضوح آگاه باشید که وضعیت وخیم است اما محض با سرعت از حوادث است و نه تا کنون به نظر می رسید که واقعا از طریق شکسته در کنگره است. و مگر آن را به زودی پیش بینی سریع جستن به عقب هنگامی که ویروس تحت کنترل است می تواند به اثبات می شود یک بیکار امید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>