بی قراری و خوی در آزادی دانشگاه پردیس به عنوان COVID-19 پیشرفت


A young woman viewed through her window in a brick building.

یک دانش آموز در آزادی تلاش می کند برای باز کردن پنجره خوابگاه در روز سه شنبه.

آماندا Andrade-Rhoades/خبرگزاری گتی ایماژ

هفته گذشته جری فالول جونیور ساخته شده از چندین حضور در تلویزیون در نظر گرفته شده برای اطمینان از بینندگان که آزادی دانشگاه بود coronavirus جدی است. مدرسه دریافت کرده بود انتقاد گسترده برای فالول جونیور تصمیم به نگه داشتن محوطه باز برای هر دانش آموزانی که می خواست می شود وجود دارد, اگر چه کلاس های منتقل شده بود آنلاین. در حال حاضر او در پیام خود بود که دانشگاه به طور موثر خالی بعد از همه که رهبری آن بود که مصرف هر احتیاط ایمنی ممکن است. “تنها ضروری کارکنان در محوطه دانشگاه: تمیز کردن کارکنان مواد غذایی preparers, امنیت,” او گفت:. روز بعد در سی ان ان, وی با تشریح پردیس به عنوان یک “شهر ارواح.”

برای بسیاری از افرادی که در آزادی این دانشگاه در طول هفته گذشته احساس شده است بسیار متفاوت است. “من واقعا احساس می کنم به من می gaslit” یکی آزادی عضو هیات به من گفت. (کارکنان عضو خواسته ناشناس باقی می ماند چرا که او ترس او می تواند از دست دادن شغل خود را برای صحبت کردن رک و پوست کنده. در آزادی “سکوت امنیت شغلی,” او گفت:.) فالول جونیور اعلام می کند که تنها ضروری کارکنان مشغول به کار بودند در محوطه دانشگاه را شگفت زده کرد او یک دلیل: او به تماشای این کلیپ از روی میز او وجود دارد. هر چند او می تواند انجام تمام توابع از کار او در خانه هیچ کس به او گفته بود قابل قبول بود که برای کار از راه دور. همان روز که فالول جونیور ABC گفت که تنها ضروری کارکنان در پردیس آزادی وب سایت—با توجه به یک نسخه بایگانی شده—بود آموزش تمام اعضای هیات علمی و کارکنان برای “گزارش کار به صورت عادی.”

“آنها سعی کردم به راه رفتن آن را به عقب اما روشن بود که آنها می خواستند به مبارز [در صورت صحت عامه سفارشات] و استفاده از دانشگاه به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن.” — آزادی کارمند دانشگاه

برای آزادی دولت حداقل “کار به صورت عادی” است و به معنای یک سری از انتقال پیام در مورد کوروناویروس به عنوان مدرسه به ظاهر تولید سیاست رسمی برای مطابقت با رئیس جمهور آن را بدهند. در روز جمعه 13 مارس به عنوان دانش آموزان آماده می شدند تا برای ترک رخصتی بهار, فالول جونیور را رد کرد و این ویروس به عنوان “اعتیاد به مواد مخدره” و دانشجویان گفت: او را دیدم هیچ دلیلی برای نزدیک دانشگاه. “شما بچه ها پرداخت می شود در اینجا شما می خواستم در, دانشگاه,” او گفت:, در تمام پردیس رویداد برگزار می شود آنلاین. “من می خواهم به شما آنچه شما برای پرداخت می شود.” دوشنبه آینده گفت: اکثر کلاس ها را آنلاین پس از همه, اما دانش آموزان خوش آمدید در محوطه دانشگاه. توسط جمعه این هفته فالول تا به حال به تصویب رسید لحن جدی تر نوشتن در یک op-ed در رادیو فردا که از مدرسه به دنبال دولت و دستورالعمل های فدرال و به سادگی “انجام مسیحی ما ماموریت” با باز ماندن به چند دانش آموزان نیاز دارند. “آنها سعی کردم به راه رفتن آن را به عقب اما روشن بود که آنها می خواستند به مبارز و استفاده از دانشگاه به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن” گفت: یکی دیگر از کارکنان. “او در حال فریبنده است.”

تصمیم به بازگشایی منجر به یکی دیگر از آبشار از سردرگمی است. فالول جونیور در ابتدا گفت: آزادی آماده می شد تا به 5000 دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار. سپس این مدرسه گفت: 1,900 بازگشته بود با حدود 800 ترک دوباره هفته بعد. در op-ed در نیوزویک این هفته فالول جونیور نوشت که تنها از 1100 دانش آموزان تا کنون در بازگشت از رخصتی بهار. که قطعه مشخص آزادی به عنوان “انجام سهم ما برای محدود کردن گسترش coronavirus مسئولانه و اخلاقی, در حالی که همچنین انجام مسیحی ما ماموریت است.”

دانش آموزان بیش از حد شده اند دریافت پیام های مخلوط. دفتر و محل اقامت و زندگی فرستاده مسکونی دانش آموزان یک ایمیل در 17 مارس یادآوری آنها که کلاس های در حال حرکت بودند حاضر و “تشویق شما به نظر ماندن در خانه است.” بعد فالول جونیور به نظر می رسد در جناح راست مفسر Todd Starnes’ پادکست و breezily اعلام کرد او انتظار می رود اکثر دانش آموزان به بازگشت. “بسیاری از دانش آموزان از آنچه ما می توانیم بگویم در حال آمدن به عقب و آنها در حال رفتن به در خوابگاه زندگی می کنند و آنها در حال رفتن به کلاس های آنلاین” فالول جونیور گفت. “آنها نمی خواهید به نشستن در خانه در زیرزمین و انجام لباس های شسته شده خود را.” در 20 مارس از زندگی ساکن ارسال یک به روز “توضیح” و توضیح داد که آن نامه قبلی در نظر گرفته شده بود به عنوان یک توصیه به ماندن در خانه و گفتن دانش آموزان در bold-faced نوع که “همه مسکونی به وجود نیامده یا از اقامت در محل یا بازگشت به دانشگاه.”

برای بسیاری از آزادی کارکنان سردرگمی منجر به افزایش اضطراب. همانطور که از هفته گذشته سهم قابل توجهی از آزادی اعضای هیات علمی و کارکنان هنوز هم در حال کار از دفاتر خود را با توجه به گفتگو با کارکنان چند که نمی خواهید به توان نام برد. تا هفته گذشته آزادی وب سایت آموزش کارکنان به گزارش سرپرستان خود را اگر آنها تجربه علائم اما در غیر این صورت آنها انتظار می رود در محوطه دانشگاه. اگر آنها می خواستند به دنبال بهداشتی دستورالعمل ها را به خود منزوی و بدون علائم یا آنها بود “نگرانی ها در رابطه با COVID-19 و تاثیر بر روی بستگان و یا کودکان” به عنوان وب سایت قرار داده آن, آنها مجبور به استفاده از تعطیلات و یا بیمار روز به معاف شود.

چهار شنبه, مارس 25 وب سایت به روز شد به دستور هیات علمی و کارکنان را COVID-19 “کار مربوط به تنظیمات” با سرپرستان خود را. در عمل بسیاری از کارکنان هنوز هم احساس با احتیاط در مورد نزدیک شدن به کارفرمایان خود را در مورد کار از خانه. “همه نگران چه جری فکر می کند” این عضو هیات به من گفت. “که قوی انگیزه عاملی است که trickles.” این کارمند افزود: “مردم در نظارت بر نقش wonder: ‘آیا او می آیند را بر من اگر من اجازه دهید یک کارمند فراموش X, Y و یا Z؟’ شما نمی خواهید به دیده می شود به عنوان یک مزاحم.”

در ضمن coronavirus ادامه داد: برای پیشبرد. به گزارش نیویورک تایمز روز دوشنبه که آزادی دانش آموز که زندگی خارج از دانشگاه تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. که در داستان ذکر Thomas W. Eppes جونیور, دکتر همسو با آزادی عنوان کرد و گفت که نزدیک به یک دوجین آزادی دانش آموزان علائم است که پیشنهاد عفونت ممکن است. در آزادی مطبوعات, آزادی گفت Eppes “را انکار می کند او تا کنون در گفت خبرنگار است که آزادی حدود دوازده دانش آموزان [که] بودند که بیمار با علائم است که نشان می دهد COVID-19.” انتشار لعنتی این بار داستان به عنوان “پر شور کلیک کنید-طعمه” و “خبر جعلی.”

یکی از دانشجویان من صحبت کرد و به آنا Kelchner حال بازگشت به دانشگاه از رخصتی بهار در فورت Lauderdale و خود منزوی در اتاق او را از اراده خود او. او خواندن نیویورک تایمز و پس از آن خواندن دولت را رد. او داده بود و تلاش برای کشف کردن که درست بود. “فقط مانند هر رسانه دیگر” او گفت: “من نمی دانم چه چیزی را باور کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>