اخر جریان در Netflix پاره پاره قلب من و تغذیه آن را به من. من نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید.

در اوایل سال جاری یک چیز فوق العاده برای من اتفاق افتاده: من برای یک سریال درام به نام اخر (چن چینگ لینگ)یک جارو داستان در مورد دو سحر و جادو-صاحبان مبارزه با نیروهای شیطانی و پیچیده مبارزات قدرت در یک فئودال-عصر دنیای فانتزی.

من تا به حال شده است از دیدن مراجع به نمایش در سراسر رسانه های اجتماعی برای ماه ها رو توسط Netflix بکشد آزادی کامل 50-قسمت سری در اکتبر 2019. (آن هم رایگان به جریان در WeTV با زیرنویس فارسی.) این نمایش متشکل از یک قوس داستان بر اساس یک عجیب و غریب رمان عاشقانه به نام Mo دائو Zu شیعهیا استاد بزرگ شیطانی کشت.

طرح من برای نمونه چند صحنه از تماشای 50 قسمت تمام طول است نه در زمان تعهد است. اما به جای فقط نمونه من خودم را استنشاق قسمت در سرعت نزدیک شدن کل پریش. من بلافاصله قلاب را در لباس زیبا اسراف تولید, طراحی, شمشیر, دعوا ثابت آشفتگی عاطفی و مهمتر از همه داستان عشق زیبا. اخر یک فانتزی حماسی با یک داستان عاشقانه در مرکز آن رهبری یک مشکل کودک است که می آید از مردگان به منظور رفع این جهان شکسته او را پشت سر گذاشت و در نهایت متحد با عشق واقعی خود را.

A screenshot of four characters from The Untamed.
این طرف چشم است فقط آنچه اتفاق می افتد در اطراف وی 杨村镇.
Tencent/Netflix

منتشر شده در تابستان 2019 به عنوان یک سری وب در Tencent, اخر بود یک ضربه بزرگ, racking تا نزدیک به 8 میلیارد انداز در پایان سال و تبدیل آن دو منجر شیائو ژان و وانگ Yibo به عمده افراد مشهور در کشور خود.

دلیل نشان دادن موفقیت واقعا شهودی است. اخر کثیف و پیچیده و ساختاری عجیب و غریب است. سه قسمت شیرجه رفتن شما به وسط یک طرح پیچیده با یک شخصیت اصلی که ناگهان در بازگشت از مرده و هیچ ایده چه خبر است. سپس ما محوری به 30 قسمت-فلاش بک طولانی که شامل قوس اصلی داستان مجموعه در حدود 18 سال قبل از اینکه شخصیت اصلی بازگشت. وجود بازیگران و اکثر شخصیت های دو یا سه نام; من آن را فوق العاده مفید برای حفظ این صفحه ویکیپدیا, پر از شخصیت, نام, باز, به عنوان من تماشا.

اما اگر شما فقط رول با همه که اخر به سرعت در حال تبدیل به اعتیاد آور به عنوان جالب و watchable به عنوان آن را گیج کننده است. مانند بسیاری از داستان در Xianxia, فانتزی, ژانر, اخر ویژگی های بسیار پیشرفته سحر و جادو-صاحبان شناخته شده به عنوان کشتکار. ما به دنبال درخشان کشت, دانش آموز, وی 杨村镇 (Xiao) او به عنوان اولین برتری سپس شورشیان در درون این سنت است. در حالی که در کشت مدرسه او اشکال بعید است frenemy-کشتی با رویایی اما نجس ice prince Lan Wangji (وانگ) جایی بین اولین و سومین و یا چهارمین بار او را محاکمه و hilariously موفق به لاس زدن با او له شما جلوگیری از عرق کردن گیج کننده است جزئیات این طرح به منظور لذت بردن از خود را شکوفا شیمی.

Two characters from The Untamed talk to each other.
علامت گذاری کلمات خود وی 杨村镇.
Tencent/Netflix

از آنجا داستان entangles شما در gnarled طرح موضوعات و افراد شما را به ثابت خوشمزه تحول عاطفی به وی 杨村镇 می شود هدف از تمسخر با توجه به توانایی های خود را به خوب بکار بردن سحر و جادو سیاه و سفید. در کنار تبدیل شدن به طور کامل سرمایه گذاری در دو شخصیت اصلی شما شروع به عشق تقریبا همه از اخر‘s گسترده بازیگران; من آمد و به صورت عجیب و غریب exorcists, و در پایان, من نگرانی بیش از تبه کار کلاه و گریه در مورد خوانده خانواده و سوگند برادری.

شما صبر کنید هفت قسمت برای این کوچک بیان و آن را به شما دست کشیدن از نفس افتاده.

Mo دائو Zu Shi‘s, نویسنده ناشناس آنلاین نویسنده شناخته شده به عنوان MXTX است زیرک در مورد استفاده از آن در چشم انداز تاریخی برای کاوش تم ها مانند حفاظت از پناهندگان انصراف از فرهنگ و استفاده از تبلیغات برای گسترش اطلاعات غلط. اخرماندن وفادار به منبع آن انتقادات collectivism و اوباش عدالت در حالی که کاوش در این راه فردی فساد چپ بدون کنترل می تواند گسترش به لکه دار کردن کل سیستم قدرت است. و آن را نمی کند از روی لئامت دادن در این استدلال که گاهی اوقات این سیستم باید به طور کامل برچیده و بازسازی شده.

این همه بسیار سنگین ، اما اخر سبک خلق و خوی از طریق آن مکرر کمدی آن بسیاری از نرم لحظات — قهرمانان ما پیوند بیش از خرگوش اسم حیوان دست اموز! — و وی 杨村镇 خود را با بازی شیائو ژان به عنوان یک سرکش توپ از آفتاب. مطمئن شوید که در وسط سریال او نوع از سقوط کردن ریل و تبدیل به یک لرد اما آنچه طرد وهمی نوجوان شورش توسط با تجربه نهفته نه ؟

آیا ما به ذکر او نقش یک, شیطان, رابطه جنسی? آن را داغ.
Tencent/Netflix

اخر‘s غش کردن عاشقانه آشکار در اطراف Lan Wangji که می آید از سخت ترین و محدود از تمام قبیله. او بعید است بازی برای وی 杨村镇 اما آن را به سرعت روشن می شود که در راه خود او را فقط به عنوان untamed. اوراق قرضه خود را — که Netflix بکشد به عنوان ترجمه “مادام العمر confidantes” اما که جایگزین ترجمه معمولا به عنوان تفسیر “روح در یک بدن” — می شود, افضل پاکدامن اما بی پروا حسرت نگه داشتن آنها را با هم در سراسر زمان و تراژدی. Wangji دودی روح ریختن اشتیاق که وانگ Yibo انتقال از طریق مسحور بینهایت کوچک صورت تنظیمات که به نحوی شامل گراند دره از عمق احساسی که شما را ترک خواهد کرد clawing طبقه. مثل تماشای یک ملتهب ویکتوریا ملودرام به جز به جای شمال و جنوب آن 50 ساعت از Wangji حمایت ابدی عشق به وی 杨村镇 با کوچکترین منحنی از دهان او.

اخر تولید شد در زمینه عمیقا ضد همجنس جامعه و در نتیجه مجبور به رعایت دقیق چینی سانسور مقررات. بسیاری از بینندگان خود را ببینید queerness به عنوان صرفا subtextual — یا شاید دیدن آن در همه. اما با وجود بهترین تلاش های چینی سانسور برای من عجیب و غریب تم بی تردید. تیم تولید به نظر می رسد که مبارزه برای عاشقانه ترین تفسیر از آن را نشان می دهد می تواند دور با و به تازگی منتشر شده یک نسخه ویژه re-edit نشان می دهد که فقط حتی بیشتر homoerotic ویرایش از تمام صحنه های بین Lan Wangji و وی 杨村镇 — تمام لحظات لمس کردن, دست نگه داشتن و ogling آنها قادر به دزدکی حرکت کردن به فاینال کات.

این نشان می دهد که نه ظریف.
TenCent/Netflix

اگر شما از طرفداران عجیب و غریب, عاشقانه, و یا هر گونه شدید, درام, پر از soulmates صرفه جویی در هر یک از دیگر در حالی که ایستاده پشت به پشت ایران در برابر جهان و سپس اخر آشکار rec.

اگر شما فقط به دنبال یک واقعا بزرگ, جاذب جهان به دست داده و سپس این هم یک نمایش بزرگ را در نظر بگیرید. به عنوان یک حق رای دادن Mo دائو Zu شیعه را تولید کرده است مقدار زیادی از مواد: وجود انیمیشن های اقتباسی منتشر شده در یوتیوب, چینی, طنز سری (با رسمی ترجمه انگلیسی) در حال حاضر در حال پیشرفت صوتی درام و دو طرف, فیلم, مرده زنده و کشنده سفردومی بود که اتفاقا منتشر شد فقط این هفته است. نیز وجود دارد یک تن متریک از پشت صحنه فیلم منتشر شده برای هر دو نشان می دهد و فوق special edition.

اگر شما نیاز به یک مجرا برای بسیاری از احساسات اخر مقدار زیادی از اشک زود کشیدن, لحظات, از جمله بسیاری از شخصیت میر و چند rebirths. آن را با وسواس اوراق قرضه خانواده هر دو واقعی و مصنوعی اما وانمود نمی کند کسانی که اوراق قرضه مقدس. و نه آن را ارائه پاسخ ساده برای آن بی شمار اجتماعی سیاسی سوالات. در عوض آن را به ما ارائه می دهد عمیقا لایه داستان با موضوعی تشابه غنی نماد و بارهای از نمایشی طنز.

و خودت معاشقه به مدت 50 ساعت ،

تاریخ شب در این روستا در یکی از اخر’s بسیاری از زرق و برق دار تنظیمات.
TenCent/Netflix

بسیاری از طرفداران قاب اخر به عنوان یک گناه لذت ملودرام و من می توانید ببینید که. اما آن را نیز با دقت گردد. آن را به طور کامل متعهد به آن جدی, لایه, تم برای ملاحظه تعبیه شخصیت تاب نمی پرداخت برای چند دهه و صادقانه تطبیق آن منبع مواد حتی و به خصوص آن بحث برانگیز مرکزی ارتباط است. اخر است, خوب, در فضیلت حس. آن را دوست داشتن.

مانند Lan Wangji, اخر می پوشد قلب خود را در آستین خود را و مانند وی 杨村镇 آن خوشدل در مورد خود را کوچک شورش: آن را کاملا ناقص — کمی untamed خود را.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>