آمریکا و طالبان را اولین گام به سمت یک توافق صلح در افغانستان

ایالات متحده و طالبان را به یک معامله است که می تواند آغاز پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ.

این است که یک توافق صلح بلکه چیزی است که از قبل از توافق. آمریکا و طالبان توافق کرده اند که به هفت روز “کاهش خشونت” پیمان یک مقام آمریکایی تایید جمعه به رسانه ها.

روشن نیست که این معامله خواهد اثر را در هر NPR و یا چگونه از آن خواهد شد با توجه به وال استریت ژورنال.

اما خشونت کاهش معامله در نظر گرفته شده است به عنوان یک تست از اینکه بیشتر ماندگار آتش بس ممکن است به گفته یک مقام ارشد افغان رسمی. آنچه ماندگار آتش بس — به طور خاص یکی بین دولت افغانستان و طالبان ممکن است مانند نگاه کنید و چگونه آن ممکن است اجرا شود بسیار murkier.

اگر این کاهش در خشونت آمیز آمریکا و طالبان می تواند نشانه یک توافق که منجر به کاهش تدریجی از 12,000 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا است که در کشور باقی می ماند که به نوبه خود خواهد رسوب طالبان و دولت افغانستان آغاز رسمی مذاکرات سیاسی حل و فصل است.

“اما چگونه تمام می شود با هم دوخته شده — آن — روشن نیست و” جیمز کانینگهام غیر ساکن ارشد شورای آتلانتیک و سفیر سابق در افغانستان گفت: Vox.

آمریکا و طالبان نزدیک به یک توافق صلح در سال 2019 که نیروهای نظامی آمریکا را از عراق خارج از کشور و مورد نیاز طالبان به عموم لغو حمایت خود را از گروه های تروریستی روابط و ورود به مذاکرات با دولت افغانستان بیش از قدرت-های. دولت افغانستان در اعتراض به سمت چپ تا حد زیادی از این بحث ها و می خواستم یک مطلب دائمی آتش بس با شرایط.

به طور ناگهانی در ماه سپتامبر رئیس جمهور تهمت و گفت: در توییتر که او متوقف مذاکرات صلح پس از یک حمله طالبان در کابل به چپ یکی از خدمات ما عضو و 11 نفر دیگر مرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال برنامه ریزی برای پرواز رهبران طالبان به کمپ دیوید برای امضای قبل از او در مورد چهره.

اما دولت آمریکا و طالبان تلاش های تازه را امتحان کنید برای رسیدن به یک توافق بالقوه برای پایان دادن به نزدیک به دو دهه جنگ در مغلوب ساختن پیشی جستن را تماشا کنید.

“ما گفت: در تمام طول که بهترین اگر نه تنها راه حل در افغانستان یک توافق سیاسی. پیشرفت است و ما باید بیشتر به گزارشی که به زودی امید دارم” وزیر دفاع علامت Esper گفت: پنج شنبه.

“این است که به نظر ما که هفت روز در حال حاضر کافی است اما در همه چیز رویکرد ما به این روند خواهد بود بر اساس شرایط,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید رو در شانس موفقیت گفت: در Geraldo ریورا پادکست پنج شنبه بود که “فرصت خوبی” برای رسیدگی کند.

در اوایل این هفته رئیس جمهور اشرف غنی گفت: وزیر امور خارجه مایک Pompeo به او گفته بود از “پیشرفت قابل توجه” در مذاکرات با طالبان. “این است که استقبال از توسعه و من خوشحال هستم که اصلی ما در صلح تا کنون شروع به عملکرد نتایج مثمر. هدف اصلی ما این است که برای پایان دادن به خونریزی بی معنی” او گفت:.

داده می شود که اشتهای کمی برای قرار دادن سربازان بیشتر در زمین حل و فصل مذاکره بین طالبان و مقامات افغان به احتمال زیاد خواهد بود که بهترین نتیجه ممکن پس از سال ها جنگ — اما آن است که هنوز یک راه طولانی به دور است.

در سال گذشته حتی به عنوان ما و طالبان در تلاش بودند به مذاکرات افغانستان شاهد فوق العاده خشونت که برخی را دیدم که طالبان را تلاش برای به دست آوردن اهرم.

طالبان تا به حال نیز قبلا رد کامل آتش بس در افغانستان پس این کاهش خشونت توافق به نظر می رسد به نزدیکترین تست که آیا طالبان قادر به حفظ کاهش خصومت و یا حداقل به اندازه کافی برای هموار کردن راه برای قوی تر مذاکرات را آغاز کند.

این دوباره رفتن به هیچ شاهکار آسان است. آخرین بار در اطراف دولت افغانستان در اعتراض به چپ از طالبان و مذاکرات است. و به عنوان NPR گزارش طالبان گفته است که می خواهد افغانستان را به شرکت به عنوان شهروندان از آن نیست و به طور رسمی به رسمیت شناختن دولت در کابل.

ایالات متحده شده است در جنگ در افغانستان برای 18 سال از آن هنوز هم در مورد 12,000 نیروهای متعهد وجود دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او می خواهد به جلو و نیروهای خارج از کشور چیزی دو روسای جمهور قبلی شکست خورده اند برای رسیدن به.

اما شورای آتلانتیک به امریکا هشدار می دهد که آن را خطرناک برای کاخ سفید برای مسابقه به یک معامله فقط به نیروهای نظامی ، “آمریکایی ها باید نمی خواهید برای دیدن عجله به عقب نشینی کامل و بدون حل و فصل سیاسی” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به خصوص با 2020 انتخابات بلندی ممکن است مشتاق به اعلام پیروزی با آوردن نیروهای نظامی از افغانستان و امضای برخی از مرتب کردن بر اساس معاهده صلح با طالبان. اما موفقیت — برای ایالات متحده برای افغانستان و مهمتر از همه برای مردم افغانستان است — به احتمال زیاد رفتن به نامشخص و متزلزل روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی