ما نه تنها نیاز به پهن کردن منحنی. به آن نیاز دارد به “بالا بردن خط.”

Covid-19 مرگ و میر در آمریکا به طور چشمگیری افزایش یافته است و کارشناسان هشدار می دهند در روزهای آینده و هفته خواهد بود بسیار ترسناک است. “این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” ما جراح عمومی جروم آدامز گفت: در فاکس نیوز یکشنبه.

پس از ناکامی در جلوگیری از Covid-19 بحران و یا ارائه منسجم پاسخ و یا برنامه ریزی برای پایان دادن به آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استعفا داد و به یک پیش بینی از 100 ، 000 یا بیشتر از مجموع مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

به عنوان از آوریل 7 وجود دارد حدود 11,000 گزارش مرگ و میر در سراسر کشور و بسیاری از کارشناسان می گویند که در واقع یک undercount. شیب افزایش است و در حال حاضر انتظار می رود به خصوص در نقاط گرم مانند نیویورک, نیوجرسی, لوئیزیانا و میشیگان.

بیمارستان ها در این کشورها به سرعت در حال نزدیک شدن به ظرفیت آنها به عنوان یک موج از بیمارانی که آلوده بودند هفته پیش قبل از اجتماعی فاصله اقدامات دستور داده شد و یا به دنبال. (داده ها از چین منتشر شده در مجله لانست نشان می دهد که برای کسانی که جانشان را از دست دادند به بیماری متوسط زمان بين شروع علائم و مرگ بود 18.5 روز با طیف وسیعی از 15 تا 22 روز.) برخی از بیمارستان ها در این نقاط داغ در حال حاضر در حال اجرا کوتاه در تجهیزات مهم و کارکنان برخی از آنها خانه بیمار پس از آلوده شدن.

در عین حال تمرکز بر روی زمان اعداد و دوربرد پیش بینی ممکن است مبهم چیز دیگری که ایالات متحده هنوز یک فرصت برای صرفه جویی در هزاران و حتی ده ها هزار نفر از زندگی در روزهای آینده و هفته و ماه.

برای انجام این کار, کارشناسان می گویند که ما برای ادامه به کم کردن سرعت نرخ انتقال ماندن صفحه اصلی: مسطح منحنی اجتماعی فاصله برای از بین بردن فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی. مسطح منحنی کاهش بار با نگه داشتن اوج بستری شدن در بیمارستان (و بالقوه مرگ و میر) و پایین تر گسترش یافته به طوری که منابع نیست غرق شده است. در واشنگتن و کالیفرنیا در حال حاضر وجود دارد برخی از نشانه های اولیه منحنی شده است پهن.

اما برای صرفه جویی در زندگی بیشتر در سراسر کشور کارشناسان می گویند آمریکا باید همچنین افزایش ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی در سرعت رعد و برق وجود دارد بیشتر نجات بخش مراقبت از بیماران خواهد شد که توسعه شدید Covid-19 بیماری در هفته های آینده و ماه. هر چند 42 از 50 ایالت در حال حاضر اقامت در خانه سفارشات کارشناسان نگران هستند که بسیاری از افراد آلوده قبل از آنها تحمیل شده بود و دیگران را آلوده شود چرا که آنها نمی تواند و یا نمی خواهد به دنبال هدایت است.

اکثر مردم در حال حاضر آشنا با نمودار که Vox (و دیگران) منتشر شده در اوایل ماه مارس مسطح منحنی. ما ایجاد یک های جدید برای نشان دادن “بالا بردن خط” با کمک کومار Rajaram استاد از عملیات و مدیریت فناوری در UCLA اندرسون دانشکده مدیریت:

کریستینا Animashaun/Vox

چند نفر دیگر باید به طور مستقل ساخته شده مشابه استدلال و ایجاد نمودار برای بالا بردن آگاهی از این مفهوم با استفاده از هشتگهای #raisethebar و #raisetheline:

افزایش ظرفیت بدان معنی نیست فقط بیشتر, ماسک, تخت, پنکه یا دارو برای 20 درصد از موارد انتظار می رود نیاز به بستری شدن در بیمارستان. این همچنین به معنای انحراف منابع به حداقل منابع مناطق آموزش بیشتر کارکنان به کار در ICU و ramping تا پزشکی از راه دور برای غیر Covid بیماران به صورت رایگان تا تخت. شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی که در آن بیمارستان ها و درمانگاه ها به مراتب کمتر از ظرفیت نیاز دارد و از این نوع پشتیبانی.

بالا بردن خط نیاز به فوق العاده سریع بسیج منابع (انسان پول و تجهیزات), ابتکار و خلاقیت و انعطاف پذیری و رهبری و هماهنگی است. آن را بر همه ما: فدرال و ایالتی و دولت محلی; ارتش; بیمارستان رهبران و کارکنان; بخش خصوصی و حتی عمومی برای حمایت از ما کارکنان بیمارستان در حال حاضر.

در حالی که برخی از بیمارستان ها مانند دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی را در بر داشت راه برای افزایش ظرفیت در زمان افزایش و صرفه جویی در زندگی در فرایند دیگران در حال رسیدن به بدترین سناریو از منابع کمیاب است که آنها را مجبور به جیره مراقبت. بیمارستان ها در آینده نقاط داغ به راحتی می تواند رسیدن به این مرحله بیش از حد — با بسیاری از زندگی از دست داده به عنوان یک نتیجه — بدون حمایت فوری و هماهنگی با دیگر نهادها و دولت است.

“موسسات هستند که واقعا متزلزل هستند و بیمارستان های شهرستان و شهرداری و بیمارستان” گفت: طب اورژانس در شهر نیویورک که خواست که نام او بود نکردن چون بیمارستان منع او از صحبت کردن با رسانه ها. “آنها ندارد و کمک های مالی از موسسات خصوصی برای افزایش ظرفیت است.” همان دکتر نیز به شدت نگران تعداد محدودی از تجربه pulmonologists برای درمان مهم ترین موارد است.

“وجود دارد بسیاری از بحث در مورد هواکش و من امیدوارم که وجود دارد حرکت به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا است. نگرانی من این است که ما نه با تمرکز بر دیگر nitty-ریگ دار اطلاعات بیشتر: کمبود ونتیلاتور داروها و مراقبت ويژه پرسنل,” او گفت:. “اگر تنها pulmonologists در بیمارستان مریض این است که هزینه های بسیاری از زندگی است.”

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در سیاتل را توسعه داده است یک سری از مدل برای ارزیابی ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی برای رسیدگی به افزایش موارد انتظار می رود در روزهای آینده و هفته. (IHME مدل یکی از بسیاری از مدل های تحصیلی در تلاش برای برآورد که چگونه این بیماری همه گیر را بازی; هیچ کدام می تواند آینده را پیش بینی همه باید خواندن با درک هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.)

یکی IHME مدل است که روزانه به روز با اطلاعات از سراسر کشور پیش بینی کرد که استفاده از منابع — زمانی که اکثر بیمارستان تخت ICU تخت و هواکش مورد نیاز خواهد بود — برای ایالت نیویورک را به اوج مارس 8 که در سراسر کشور اوج خواهد آمد در 15 آوریل. آن را نیز نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد مهم ملی کمبود: همانطور که از آوریل 7 وجود دارد کمبود 36,654 بیمارستان تخت 16,323 تخت ICU و 24,828 هواکش.

که بزرگ کمبود نیز تحت تاثیر مدل برآورد کل ما مرگ و میر در ماه اوت در مورد 82,000 از 7 آوریل. بنابراین ما خواسته علی Moktad استاد در IHME و رئیس استراتژی افسر برای سلامت جامعه در دانشگاه واشنگتن که در حال کار بر روی مدل های, آیا این به این معنی بسیاری از پزشکان را مجبور به انتخاب کنید که بیماران دریافت ونتیلاتور — در مرگبارتر بدترین سناریو — از آنجا که از منابع کمیاب است.

“من فکر می کنم ما می آمد تا با تخت و هواکش نیاز داریم و من فکر می کنم این کشور دارای منابع به آن را انجام دهد” Moktad گفت. “من می دانم که به عنوان مثال که همان دستگاه تنفس مصنوعی است استفاده می شود در چند بيمار. ما پزشکان در حال تبدیل شدن بسیار خلاق است. من واقعا امید ما هنوز هم می تواند جلوگیری از اوج با مردم بیشتر در خانه ماندن.”

اعضای FDNY اورژانس و تیم پزشکی مصرف بیمار در اتاق اورژانس المهرست بیمارستان در کوئینز نیویورک در مارس 6.
رابرت Nickelsberg/گتی ایماژ

وی افزود: بالا بردن خط به گسترش گذشته اوج. “ما همه نگران اوج در حال حاضر, اما ما نیز باید نگران پس از اوج, چگونه ما می توانیم دوباره اختصاص منابع,” او گفت:. “اجازه دهید برای جلوگیری از اوج اما همچنین یک هفته پس از اجازه دهید مطمئن شوید که ما می تواند ارائه بهترین مراقبت های پزشکی ممکن است پس از آن برای کسانی که به آن نیاز دارید.” که نه تنها شامل انتقال تجهیزات و لوازم در سراسر کشور بلکه حمل و نقل بیماران از غرق بیمارستان به آنهایی که با فضای بیشتر و کارکنان.

Moktad اشاره می کند که او با الهام از افزایش سریع ظرفیت او دیده می شود در خود بیمارستان در دانشگاه واشنگتن; دولت این کشور اولین نقطه داغ پس از اولین مورد مرگ گزارش شده وجود دارد. با زمان جنگ Covid-19 از هر جای دیگری در ایالات متحده آن درس از آماده شدن برای آن منابع استفاده قله می تواند کمک به دیگران بیش از حد.

بسیاری از بیمارستان ها به سرعت در حال تلاش برای ایجاد ظرفیت به طوری که آنها می تواند در آینده افزایش Covid-19 بيمار. آنها باید برای انجام این کار در حال حاضر به این دلیل که ما وارد این بحران را پشت سر بسیاری از کشورهای دیگر در برخی از مهم احترام می گذارد. ما کمتر تخت بیمارستان کمتر از پزشکان و پرستاران کمتر سرانه نسبت به دیگر کشورهای ثروتمند. آن را به سرعت اجرا پایین در ماسک محافظ و چرخ دنده است که کمک به حفظ سلامت کارکنان مراقبت ایمن و سالم و قادر به نگه داشتن کار.

متحده در حال حاضر راه اندازی بیمارستان (مانند چادر در پارک مرکزی) و تبدیل ساختمان های موجود (مانند خوابگاه) به طور موقت تجهیزات پزشکی. که لازم است مرحله فقط مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد تخت برای Covid-19 بيمار و نگه داشتن دیگر بیماران روت به دور از بیمارستان برای جلوگیری از عفونت است.

ایالت نیویورک گرفته شده فوق العاده مرحله از سازماندهی تمام بیمارستان های آن را به یکی از عظیم سیستم نظارت دولت. پزشکان و پرستاران کمتر از مناطق آسیب دیده شمال ایالت می توان به downstate بیمارستان. بیماران همچنین می تواند حوصلگی در اطراف نقل مکان کرد و از بیمارستان به سر می برند به کسانی که با باز کردن تخت. این طرح همراه با مقدار زیادی از چالش های لجستیکی — بودجه بیشتر از همه — اما هدف این است که برای بلند کردن خط برای نیویورک امکانات و سرعت شیوع وجود دارد به این امید که بیمارستان ها در جای دیگر در نیویورک را هرگز به عنوان بالا به عنوان اوج شهر نیویورک انجام داد.

“آن را به هر کس مند به کار با هم به سعی کنید به افراد سالم” کارن Joynt Maddox, co-مدیر مرکز سلامت اقتصاد و سیاست در موسسه بهداشت عمومی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس گفت. “این بد است برای هر کس دیگری در ایالت نیویورک اگر این بیماری همه گیر را دریافت نمی کند موجود در نیویورک از لحاظ اقتصادی و از دیدگاه سلامت. این در واقع بد برای کشور بیش از حد.”

بیمارستان ها نیز ساخت کلید تغییرات داخلی است. در دانشگاه واشنگتن Moktad گفت: آنها لغو اعمال جراحی الکتیو و نام پزشکان بازنشسته به کمک. بازیابی اتاق تبدیل شده اند به ICU اتاق و تخت آورده بودند را از ذخیره سازی.

“ما احساس می کنیم چنین طرح هایی باید واقعا به ما کمک کرد با پزشکی پاسخ” Moktad گفت. “و ما همین برای شهرستان و بعدی-درب شهرستان و همچنین منحرف منابع به Harbor View بیمارستان که ما نگران شده بودند. آن را در خدمت ما در زندان ها و بی خانمان ها.”

تولید تجهیزات بیشتری مانند هواکش و ماسک و دستکش — یکی دیگر از عنصر کلیدی در افزایش خط — آسان نیست دقیقا اما این هیچ راز که چگونه ما می توانید آن را انجام دهید: با مهندسی مجدد در امریکا بسیار زیاد تولید قدرت به تمرکز بر بحران کنونی است.

فورد است refitting آن ماشین مونتاژ خطوط تولید هواکش 3M است ramping تا تولید آن از ماسک محافظ و غیره. اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل سوء استفاده از قدرت دفاع تولید عمل راه به تجهیزات پزشکی بسیار روشن است. تا کنون او شده است عمدتا تمایلی اما او قدرت را به برخی از حرکت بزرگ اگر تنها او تا به حال خواهد شد.

اما ما نه تنها نیاز به لوازم آن نیاز به آنها را به کارگران که به آنها نیاز دارید. Ad hoc تلاش مانند پروژه N95 در حال تلاش برای هماهنگی بین کسانی که ماسک محافظ و دیگر نجات بخش تجهیزات را به کسانی که نیاز به چنین تقویت. به عنوان اینگرید Burrington اخیرا نوشت: برای بورسی, بازار خاکستری پزشکی دنده نشان دهنده شکست آمریکا در پزشکی زنجیره تامین و ناتوانی دولت تا کنون برای رفع آنها:

ممکن است این ad hoc بازار پراکنده خواهد به عنوان به سرعت به عنوان آن تشکیل شده که برای عرضه N95s براحتی; آن را نیز ممکن است که این خلاء اقدام دولت به جرم خرید و یا پرش به شروع تولید داخلی با استفاده از دفاع تولید عمل معنی خواهد بود که این تلاش های رسمی خواهد شد پر کردن یک جای خالی برای هفته ها یا حتی ماه ها آمده است. در حالی که توانائی سخاوت و تعیین بسیاری از این تلاش های فوق العاده الهام بخش این واقعیت است که چنین عظیم مردمی تلاش کرده است در همه وجود دارد صحبت می کند به چه ضعیف پزشکی زنجیره تامین در حال حاضر شد و قبل از این بحران و, مگر اینکه آنها در حال تغییر چگونه به احتمال زیاد آنها برای شکستن دوباره در آینده.

بنابراین آمریکا می ساخت هواکش و بیشتر ماسک محافظ. سپس آن را به توزیع آنها را به جایی که آنها مورد نیاز است. با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که گاهی اوقات به نظر می رسد کینه جو به سمت متحده که رهبران انتقاد از رئیس جمهور که آسان تر از انجام گفت.

برخی از ایالت ها گفته اند که آنها در حال گرفتن به اندازه کافی تجهیزات از دولت فدرال با نیویورک به تازگی با تکیه بر کمک های مالی از هواکش از دولت دیگر و عمده شرکت چینی است. واشنگتن پست گزارش می دهد که برگ برنده دولت می تواند در نهایت به فلوریدا و کشورهای دیگر به نفع او از لحاظ سیاسی هر چه آنها می گویند که آنها نیاز دارید.

اما گسترش بهداشت آمریکا ظرفیت سیستم نیز نیاز به افزایش تعداد افراد مشغول به کار برای حمایت از آن. امریکا نیاز به مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد متخصصان به درمان سخت ترین موارد در طول موج.

پزشکان و پرستاران در حال بیمار شدن. ما شاهد این اتفاق در ایتالیا و اسپانیا که در آن کارکنان پزشکی حساب برای 10 درصد یا بیشتر از خود Covid-19 موارد و ما در حال شروع به دیدن آن را در اینجا. این دو مسائل مربوط به نیروی انسانی و منابع مرتبط هستند. بیشتر دنده محافظ امیدوارم به معنی بیشتر پزشکان و پرستاران. هر یک نیاز به کسی آموزش دیده آن را به کار گیرند.

اما پزشکان و پرستاران در سراسر کشور احساس نمی مانند آنها در حال محافظت شده در حال حاضر با سهل انگاری از پروتکل های بالقوه در معرض آنها به عفونت و نیاز به آنها را به زمان هنگامی که آنها بیشتر مورد نیاز است. به عنوان یک طب داخلی پزشک در یکی از شهر نیویورک بیمارستان قبلا گفته بورسی:

“نا امیدی من این است که من هرگز احساس امنیت من مهم است” این پزشک گفت. “وقتی که من رفتن به محل کار من می تواند به خطر اندازد من و خانواده ام و احساس می کنم مثل من نهاد حتی نمی مراقبت در همه.”

“من فکر می کنم یکی از بزرگترین عوامل محدود کننده است نیروی انسانی” سینتیا کاکس که هدایت پترسون-قیصر سلامت سیستم ردیاب گفت: Vox. “ما ممکن است قادر به افزایش نیروی انسانی با بازگرداندن بازنشستگان و اجازه می دهد در اوایل فارغ التحصیلی از پزشکی و پرستاری در مدارس. اما آن را به همان اندازه احتمال دارد تعداد نیروی انسانی می تواند به عنوان پرستاران و پزشکان در معرض ویروس و سقوط بیمار و یا نیاز به قرنطینه شود.”

متحده در حال حاضر در حال اقدام است. نیویورک قرار دادن یک تماس برای بازنشسته پزشکان داوطلب خدمات خود را. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در تلاش است برای ایجاد یک کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه با دعوت از همه نوع از بازنشسته پزشکان و غیر پزشکان یا RNs که در کار سلامت فضا و یا در حال حاضر در حال آموزش آن — پزشکی ساکنان داروسازان دانشجويان پرستاری امدادگران EMTs و بیشتر — برای ثبت نام و قرار داده شده که در آن آنها مورد نیاز است به عنوان ویروس گسترش می یابد.

Newsom گفت: لس آنجلس تایمز که او فکر کرد که دولت می تواند جذب به عنوان بسیاری از 37,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی از طریق این برنامه است. اما سوال بزرگ است که خواهد بود به اندازه کافی است ؟

اجازه دهید برخی از نفت خام های ریاضی. اسپانیا حدود 450,000 پزشکان و پرستاران. از مارس 27 مورد 9,400 از آنها تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 یا حدود 2 درصد است. کالیفرنیا در مورد 1,670,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی; اگر 2 درصد از آنها بیمار شده و نمی تواند کار را برای چند هفته به طول معمول از عفونت برای کسی با Covid-19 که به معنی 33,400 پرسنل پزشکی از کمیسیون.

بنابراین Newsom بهداشت و درمان سپاه است که شاید به اندازه کافی — بر اساس آنچه که ما دیده ایم در کشورهای دیگر تا کنون. اما آن خواهد بود ،

مسائل پیچیده توسط این واقعیت است که بسیاری از بیمارستان ها نیز در نظر گرفتن بزرگ مالی ضربات لغو بسیاری از اعمال جراحی الکتیو یکی از بزرگترین منابع درآمد; رهبران صنعت در حال حاضر هشدار برخی از بیمارستان ها ممکن است نیاز به غیر روحانی کردن کارکنان و یا حتی نزدیک است. این روشن نیست که این پول در حال حاضر اختصاص داده شده توسط کنگره در coronavirus محرک لایحه به اندازه کافی خواهد بود و دیگر بودجه تزریق ممکن است به زودی مورد نیاز به عنوان استنفورد استاد Ciaran Phibbs نوشت: برای اتفاقی اقتصاددان.

سلامت اطلاعات عمومی افسر می ایستد در نزدیکی موقت بیمارستان راه اندازی توسط اعضای گارد ملی کالیفرنیا در Indio, California, مارس 29.
Apu گومز/خبرگزاری گتی ایماژ

آن هم نه به اندازه کافی برای آموزش پزشکان و پرستاران برای کمک به حمایت از بخش ICU و اورژانس پزشکی کارکنان گفت: نیویورک شهرستان, طب اورژانس دکتر. بیمارستان ها نیز نیاز به تجربه pulmonologists در دست برای درمان Covid-19 بيمار که شدید ریه آسیب و سرعت رو به وخامت از سندرم زجر تنفسی حاد.

“هر بیمار متفاوت است راه آنها واکنش نشان می دهند و بسیاری از ما نیست تخصص بدانید که بهترین راه برای درمان آنها,” او گفت:. اگر تجربه pulmonologists که ارائه می کنند که مراقبت از بیمار و یا اگر کوچک روستایی بیمارستان ندارد برای شروع وجود دارد بیشتر خواهد شد و با مرگ او گفت:. به همین دلیل است که بالا بردن این خط نیز باید شامل پرواز در pulmonologists از بخش هایی از ما که هنوز نمی باید افزایش (و یا گذشته خود را افزایش) به مکان های که در یک.

“در نبراسکا آنها یک تن از pulmonologists; چرا نمی تواند ما را به برخی از این پزشکان در اینجا در نیویورک ؟ دولت فدرال را مجبور به هماهنگ کردن اما از آن خواهد شد بسیار مفید به,” او گفت:.

بالا بردن خط است اثبات می شود از کوره در رفته, استرس زا, آزمایش برای ما. روشن نیست و در عین حال جامع آن خواهد بود و اینکه آیا آن را در رسیدن به بیمارستان ها و درمانگاه در مناطق روستایی است که نیاز به پشتیبانی می کند.

“دراز مدت درس این است که ما نظام سلامت نیاز به فکر می کنم در مورد شل و یا انعطاف پذیر ظرفیت” گفت: Kumar Rajaram از UCLA که به ما کمک کرد با نمودار بالا. “در حالی که این ممکن است هزینه این است که نیاز به رسیدگی پیش بینی نشده بهداشت عمومی در شرایط اضطراری در آینده است. اگر شما ارزش زندگی که همه شما نیاز به انجام است.”

برای بسیاری از مردم, مسطح منحنی و بلند کردن خط شروع با گام های مشابه: در خانه بماند. “آنچه که واقعا در کمک به ما برای کاهش تقاضا در ما بیمارستان ها و پزشکی ما عرضه شده است این واقعیت است که مردم در سیاتل و ایالت واشنگتن در حال اقامت در خانه” Moktad گفت. “آنچه ما در حال طرح ریزی در حال حاضر برای حداکثر نیاز ما می تواند جلوگیری از آن اگر مردم در خانه بمانند.”

شده اند وجود دارد در اوایل امیدوار کننده نشانه هایی از کالیفرنیا و واشنگتن, ایالات متحده است که در عمل زود و به شدت به قفل کردن جامعه و حفظ دقیق اجتماعی فاصله که چنین اقداماتی می تواند سریع و قابل توجهی تاثیر اگر آنها به دنبال آن هستند.

و حتی اگر شما نمی توانید کارکنان یک خط مونتاژ و یا داوطلب پزشکی و خدمات شما می تواند کمک به افزایش امریکا پزشکی ظرفیت. اگر شما یک کمی فریبنده شما می توانید ماسک برای کارگران خط مقدم. Vox را Alanna black crow یک راهنمای دستی. شما می توانید همچنین اهدای پول یا زمان برای تلاش های مانند پروژه N95 تهاتری برای اتصال کارکنان مراقبت های بهداشتی با تجهیزات.

اگر شما یک عمل جراحی برنامه ریزی شده و آن را فوری با پزشک خود مشورت کنید و فکر می کنم در مورد به تعویق انداختن آن تا سال آینده. بیمارستان خود را در حال حاضر احتمالا فکر کردن در مورد چگونه به تغییر آن برنامه ریزی روش برای آزاد کردن کارکنان و فضا; شما به عنوان بیمار باعث می شود که راحت تر بودن درک و انعطاف پذیر است.

Telehealth یک راه آسان برای افرادی که نیاز به روال پزشکی بررسی یو پی اس و یا دارای علائم خفیف به ماندن در تماس با دکتر خود را بدون افشای پزشکی کارکنان بالقوه عفونت است که می تواند آنها را از خدمات. مدیکر است که به طور موقت برای پرداخت بیشتر telehealth خدمات در پاسخ به Covid-19 و برخی از عمده بیمه سلامت باید چشم پوشی هزینه های برای telehealth بازدیدکننده داشته است به عنوان به خوبی.

همانطور که با مسطح منحنی ما می دانیم چه کاری انجام دهید برای بالا بردن خط و اجتماعی فاصله افزایش این کشور به نظام سلامت ظرفیت یک گروه تلاش است.


یادداشت سردبیر, آوریل 7: مقاله آپدیت شد به توجه داشته باشید از دیگر تلاش های مستقل به منظور بالا بردن آگاهی در اطراف افزایش ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>