آمریکا در حال حاضر کشور با تایید coronavirus مرگ و میر

مرگ و میر در ایالات متحده از رمان coronavirus پیشی گرفته است 19.400, معنی کشور است پیشی گیرد و ایتالیا برای بیشترین تعداد از تایید مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر.

این گریم نقطه عطف بود و انتظار می رود که ایالات متحده ثبت بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در یک روز جمعه. آن بود که بیشترین تعداد مرگ و میر در هر کشور ثبت کرده است در 24 ساعت پس از شروع شیوع.

جهانی تعداد تایید coronavirus موارد است که در حال حاضر بیشتر از 1.7 میلیون نفر و تعداد مرگ و میر در سراسر جهان در صدر 100,000 در آوریل 10, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

مقامات قبلا هشدار داد که ما باید بریس برای به شدت رو به افزایش مرگ و میر در چه بود به احتمال زیاد به خود سخت ترین هفته و در عین حال از coronavirus بیماری همه گیر. “این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” ما جراح عمومی جروم آدامز گفت: در هفته گذشته در فاکس نیوز یکشنبه.

قدر از بحران متفاوت در میان ایالت ها و محلات. نیویورک به تنهایی بیشتر موارد تایید شده از هر کشور دیگری در حال حاضر. دولت ثبت نام بیش از 8.600 مرگ و میر به عنوان از آوریل 11, از جمله 783 در 24 ساعت گذشته. این ارقام به احتمال زیاد یک undercount همانطور که مردم در حال مرگ هستند در صفحه اصلی بدون نیاز به حال coronavirus آزمون و طوری ساخته نشده و آن را به رسمی شمارش.

نیوجرسی و میشیگان دو دیگر آمریکا با مرگ و میر اعداد است که بیش از 1000. وایومینگ است که دولت تنها تا کنون بدون هیچ گونه گزارش coronavirus مرگ و میر.

“این است که تا پایان هفته, که معروف هفته است که ما صحبت در مورد هفته گذشته در آنچه پیش بینی شده بود به اتفاق می افتد, اتفاق افتاده است” دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: جمعه در کاخ سفید نشست خبری.

در پایان ماه مارس به کاخ سفید ارائه داده که پیشنهاد بين 100000 تا 200000 نفر می میرند از coronavirus. هر چند وجود داشته است برخی از سوالات در مورد مدل های آماری دولت استفاده می شود که برآورد Fauci و گفت: این برآورد در حال حاضر نزدیک به 60,000 — در بخشی به دلیل تهاجمی ماندن در خانه و اقدامات در حال کار است. که هنوز هم یک رقم حیرت انگیز.

هر چند ما در حال حاضر آگهی دنیا در تایید coronavirus تلفات دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار روز جمعه گفت این کشور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اوج این بیماری همه گیر.

“ما هنوز به قله” Birx گفت. “هر روز ما باید همچنان به انجام آنچه که ما دیروز و هفته قبل و هفته قبل از آن به دلیل این است که آنچه در پایان در حال رفتن به ما را در اوج و پایین طرف دیگر.”

کشورهای مختلف انتظار می رود به اوج در زمان های مختلف و با وجود این تکان دهنده مرگ عوارض وجود دارد برخی از glimmers از خوش بینی. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز جمعه گفت که به طور متوسط دولت است که شاهد کاهش در بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش. کارشناسان می گویند نشانه هایی وجود دارد که منحنی شروع به پهن کردن در دیگر سخت ضربه مکان مانند میشیگان.

Birx و Fauci ” تأکید کرد که با وجود برخی از نشانه های امیدوار کننده, حفظ, اجتماعی, فاصله اقدامات باقی مانده ضروری است. “این مهم است به یاد داشته باشید که این زمان به احساس می کنید که از ما ساخته اند از جمله مهم پیشرفت و موفقیت کاهش, که ما باید به عقب در همه” Fauci روز جمعه گفت.

این است برای رفتن به یک منبع به احتمال زیاد از تنش به عنوان ما شروع به دریافت یک دسته در این بیماری همه گیر. اقدامات شدید که در حال محدود کردن گسترش ویروس آورده اند که اقتصاد ایالات متحده به نزدیکی وقفه با کسب و کار توقیف و میلیون ها نفر از کارگران بیکار. تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 4 رسیده 6.6 میلیون; در سه هفته گذشته همراه تعداد ادعا می کند بیش از 16 میلیون.

چند هفته پیش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست برای دیدن کلیساها بسته بندی شده برای عید پاک, چشم انداز او به فسخ پس از آن مشخص شد که دور از بازگشت به حالت عادی در این کشور خواهد بود نیروبخش برای ویرانی اگر دولت نمی گسترش اجتماعی آن فاصله دستورالعمل.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که تصمیم به عقب زمانی که موارد و مرگ و میر افزایش دادند و افزایش روز به روز در حال حاضر اگر ما شروع به دیدن نشانه هایی که این ویروس را تحت کنترل و فشار ممکن است به شدت به تلاش برای کاهش محدودیت ها و بازگشایی بخش از اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که فشار برای بازگشایی خیلی از کشور ممکن است.

و که کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند به سرعت می تواند به معنای تجدید حیات coronavirus موارد اگر آن اتفاق می افتد بیش از حد به طور ناگهانی.

“اگر شما سهولت زودرس این بیماری همه گیر می تواند دوباره بجای اول برگشتن حق بازگشت به سطح ما در حال حاضر در یک ماده از هفته” کریس مورفی, یک پژوهشگر موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی است که مدل سازی Covid-19 پیش بینی برای آمریکا NPR گفت. “بنابراین پتانسیل ارتجاعی بسیار زیاد است و اگر ما اجازه دهید تا در اجتماعی فاصله.”

البته تهمت نیست فقط باید قدرت را به سادگی دوباره باز اقتصاد است. کسانی که تصمیم می گیرند به آمریکا و محلات که خود را تعیین زمانی که آن را امن برای سهولت محدودیت.

و این به معنی صرف نظر از آنچه توصیه دولت فدرال بخواهد به بازگشایی این کشور در مارس 1 است که به دنبال بعید است. لس آنجلس برای مثال فقط تمدید آن مستند حداقل تا آوریل 15. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: باز ممکن بود در ماه مه یا ژوئن اگر نیویورکی “واقعا کار سخت” و پایبند اجتماعی فاصله. روز شنبه, de Blasio گفت: مدارس خواهد بود بسته برای بقیه سال تحصیلی هر چند کومو فرماندار توصیف آن به عنوان یک “نظر” و می خواست به هماهنگی با دیگر محلات در منطقه شهری.

هر طرح به پایان زمان اجتماعی فاصله اقدامات — حتی اگر آنها در حال نورد در تابستان بستگی به داشتن یک مهاجم طرح برای نگه داشتن تعدادی از عفونت کم است. هر گونه طرح تقریبا قطعا نیاز گسترده و تست تماس با ما-ردیابی (شناسایی شده است و که آنها در تماس با آمده بنابراین هر کس می تواند به سرعت قرنطینه) دو چیز به ما نمی کند و در عین حال باید این ظرفیت و یا یک طرح روشن برای پیاده سازی در چنین مقیاس گسترده.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>