ما نیاز خارجی پزشکان و پرستاران برای مبارزه با کروناویروس. سیاست های مهاجرتی نیست کمک می کند.

در حال حاضر بزرگترین نگرانی این است که آیا سیستم پزشکی به اندازه کافی هواکش و تجهیزات حفاظتی برای درمان بیماران مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

اما دیگر نگران کمبود است در افق: پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل بهداشت و درمان.

به عنوان بیمار تقاضا همچنان به سطح شیب دار بالا در سراسر کشور و بیشتر در مراقبت های بهداشتی کارگران قادر به نشان می دهد تا برای کار یا به این دلیل که قرارداد این ویروس و یا اینکه آنها را به خود قرنطینه, دکتر, کمبود یک امکان واقعی سینتیا Cox, معاون رئیس جمهور از قیصر بنیاد خانواده گفت: Vox.

“وجود دارد یک خطر بسیار واقعی ارائه دهنده کمبود در مناطق ضربه سخت coronavirus هر دو به دلیل افزایش بیمار اعداد و پزشکان و پرستاران سقوط بیمار از یا بودن در معرض ویروس,” او گفت:.

یک راه حل این است به آن را آسان تر به پزشکان و پرستاران از خارج از کشور.

ما در نظام سلامت در حال حاضر به شدت متکی بر مهاجران که 17 درصد از تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیش از یک چهارم پزشکان. در زمانی که coronavirus است فشار متحده مانند واشنگتن و نیویورک به محدودیت های منابع خود را, کسانی که مراقبت های بهداشتی کارگران خواهد بود بیشتر از همه مهم است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در حال حاضر لغو مجوز مورد نیاز اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان پزشکی خارجی مدارس به منظور کمک به کروناویروس پاسخ پیش بینی چنین کمبود اما دیگر هیچ دولتی تا کنون به دنبال کت و شلوار.

اما حتی قبل از بحران کنونی سیستم مهاجرت آن را دشوار ساخته شده خارجی برای پزشکان و پرستاران به کار در ایالات متحده و رفتن به جایی که آنها مورد نیاز است. پزشکان ممکن است مدت زمان طولانی انتظار برای کارت سبز محدودیت های که در آن آنها می توانند حل و فصل جغرافیایی و محدودیت های که در آن آنها می توانند عمل در حالی که آنها در حال انتظار برای یک کارت سبز. پرستاران همچنین در صورت طولانی منتظر کارت سبز و نمی تواند به ما تحت موقت کارگر ماهر ویزا.

پیامدهای کمبود خواهد بود ویرانگر هر دو به overworked پرسنل و بیماران برای آنها دریافت مراقبت های پزشکی می تواند یک زندگی یا مرگ مهم است. اما این مشکلی است که بیشتر مهاجرت می تواند به راحتی تعمیر — اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر بودند.

اولویت برای بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر کمبود تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک N95 ماسک و لباس. پزشکی کارگران متوسل به استفاده مجدد از ماسک و محافظت از چشم هنگام درمان چند بيمار در برابر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه های, افزایش خطر که آنها آلوده شوند — و به عنوان کارولین هاپکینز می نویسد: برای بورسی که آنها گسترش آن را به بیماران خود را.

تجهیزات حفاظتی کمبود می تواند آن را حتی سخت تر برای درمان ورودی موج از بیماران مبتلا به ویروس است.

ده ها تن از کارگران بهداشت و درمان در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس و صدها نفر دیگر شده اند در معرض آنها را وادار به خود شده است. دو پزشک بودند که درمان بیماران در خط مقدم در نیویورک و واشنگتن در بیمارستان بستری شده است. و تحقیقات اولیه از چین نشان می دهد که آلوده مراقبت های بهداشتی کارگران تمایل به موارد جدی تر از این ویروس بیش از حد انتظار برای افراد از سن خود.

برخی از دولت های ایالتی و محلی در حال حاضر شروع به آماده شدن برای احتمال کمبود پرسنل. شهر نیویورک خواسته است سابق پزشکی کارگران برای بیرون آمدن از بازنشستگی برای مقابله با افزایش بیمار بارگذاری. بنابراین جانبازان امور پزشکی سیستم که در حال حاضر در مورد 44,000 پزشکی خالی است که از آن شده است در تلاش برای پر کردن در میان یک بازار رقابتی — یک مشکل است که معمولا می تواند حل شود با مهاجرت است. واشنگتن, DC, حتی شروع به داوطلبان استخدام و بدون هیچ گونه آموزش پزشکی.

ما پیش بینی شده بود به صورت یک کمبود پزشکان قبل از همه گیر آمار: انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی تا به حال تخمین زده می شود که این می تواند به 46,900 به 121,900 پزشکان توسط 2032. و در مناطق روستایی به ویژه در کشورهایی مانند می سی سی پی و آرکانزاس پزشکان در حال حاضر در تامین کوتاه مدت. بسیاری از ایالت ها نیز پیش بینی شده به صورت قابل توجهی پرستاری کمبود در سال آینده به خصوص در کالیفرنیا و تگزاس.

این بیماری همه گیر به طور بالقوه می تواند باعث تشدید این کمبود.

“ما می توانیم لنگی در طول زمان عادی,” گرگ Siskind یک وکیل مهاجرت که نشان دهنده پزشکان گفت: Vox. “اما آن را در حال حاضر شده است یک مشکل بزرگ در مناطق روستایی است. و در حال حاضر coronavirus دیده شده است به تأثیر مناطق شهری اما در نهایت آن را به کار راه خود را به جوامع روستایی.”

هر سال حدود 4,000 خارجی پزشکان به ما در J-1 ویزا برای اقامت در مراکز آموزشی که با تکیه بر مدیکر بودجه به پرداخت حقوق خود را. در حالی که بسیاری از این پزشکان می خواهم به ماندن در این کشور پس از تکمیل آموزش های خود را تنها در حدود 1500 نفر از آنها در نهایت قادر به انجام این کار Siskind گفت.

چرا که آنها نیاز به بازگشت به کشورهای خود را برای حداقل دو سال پس از تکمیل آموزش های خود را به منظور واجد شرایط برای H-1B کارگر ماهر ویزا و یا گرین کارت, مگر اینکه آنها می توانید بدست آوردن یکی از چند پس از چشم پوشی.

این کنراد 30 برنامه ارائه می دهد چشم پوشی به 30 پزشکان در هر دولتی که موافق به عمل که در آن دولت تعیین شده و مراقبت های بهداشتی کارگران کمبود عمدتا در مناطق روستایی است. پزشکان همچنین می توانید چشم پوشی از طریق وزارت بهداشت و خدمات انسانی با انجام تحقیقات پزشکی در این زمینه است که از علاقه به سازمان و یا با تمرین در مناطق محروم تعیین شده توسط آژانس.

اما حتی برای کسانی که قادر به دست آوردن چشم پوشی روند تقاضا برای یک کارت سبز می تواند شامل انتظار طولانی به ویژه برای مهاجران از هند که به تولید حدود یک سوم از تمام پزشکان خارجی آموزش در ایالات متحده است. که از آنجا که کلاه در هر کشور در تعداد کارت سبز صادر شده در سال و هند می شود به همان تعداد از کارت سبز به عنوان هر کشور دیگر با وجود اینکه در میان پرجمعیت ترین کشور در جهان است. (یک لایحه است که باید حذف شود و این کشور به تازگی کلاه نتوانست در مجلس سنا است.)

“هندی پزشکان به دنبال در 20 سال صبر برای یک کارت سبز” Siskind گفت. “هنگامی که این پزشکان هندی در حال اتمام تا آموزش خود را در ما می بینند که آنها می توانید یک کارت سبز در استرالیا و کانادا و انگلستان بلافاصله و به سرعت در مسیر به شهروندی. آن را میکشید.”

نه تنها این سیستم در حال حاضر آن را بسیار دشوار است برای پزشکان برای اقامت در ایالات متحده در دراز مدت, اما آن را نیز به شدت محدود که در ایالات متحده آنها می توانید بروید. تحت شرایط هر دو J-1 و ویزای H-1B, پزشکان نمی تواند فقط تغییر شغل. آنها معمولا نمی توانید حتی زیر نور مهتاب در بیمارستان دیگری را در ساعت اضافی. در زمانی که پزشکان نیاز به انعطاف پذیری برای رفتن به مناطقی از کشور که سخت-برخورد با کروناویروس که یک مانع است.

اکثر پرستاران آمدن به آمریکا گرین کارت, اما آنها بیش از حد صورت زمان انتظار طولانی به دلیل همان عقب که در حال صدمه زدن به پزشکان هندی. بسیاری از آنها نیز از هند و همچنین فیلیپین که آنها دریافت همان نوع از آموزش است که آنها را در ایالات متحده است.

نیز وجود دارد که تعداد قابل توجهی از پرستاران که می تواند به ایالات متحده از مکزیک و کانادا از طریق موافقت نامه های تجاری. در دیترویت به عنوان مثال حدود 1000 نفر از پرستاران عبور از مرز روزانه از ویندزور, کانادا Siskind گفت. اما که اغلب کمک می کند تا شهرهای مرزی — آن را کمی تحمل در کمبود پرسنل در بخش دیگر از ما.

وکلای مهاجرت در حال حاضر در حال کار بر روی ابداع روش هایی که دولت فدرال می تواند آن را آسان تر برای خارجی پزشکان و پرستاران برای کمک به کروناویروس پاسخ و را برای بیمارستان کمبود نیروی انسانی بدون تکیه بر کنگره برای تصویب قانون.

شده است وجود دارد یک فشار برای سال به حدود 16,000 به 18000 دارندگان روادید J-1 که در مراحل مختلف آموزش پزشکی در ایالات متحده در هر زمان قادر به گرفتن بر روی ساعت اضافی در بیمارستان ها هستند که خارج از برنامه آموزش. وزارت امور خارجه کمک می کند که اداره که برنامه ویزای نشده مجاز است که در عین حال اما آژانس می تواند تجدید نظر در سیاست های خود.

HHS همچنین می تواند اعلام کند کل کشور به عنوان یک زمان کمبود منطقه از پرسنل پزشکی که اجازه می دهد پزشکان خارجی برای تمرین در هر کجا وجود دارد نقاط داغ از عفونت است.

پزشکان همچنین موانع اداری که دولت می تواند از بین بردن: برای مثال این می تواند اجازه می دهد پزشکان به سرعت مسیر خود را برنامه های کاربردی ویزا برای مدت بحران و به طور موقت از بین بردن نیاز است که آنها به کنسولگری های خارج از کشور که در حال تعطیل در میان همه گیر به خود را انتخاب کنید تا ویزا.

موجود طرح قانونی نیز ممکن است مستحق یک نگاه دقیق تر به عنوان ما می خواهم برای بیشتر پرسنل پزشکی. سناتور. ctq برای مثال شده است هل دادن برای قانونی که گسترش کنراد 30 برنامه پس حداقل 2013. که لایحه ای که تایید شده توسط انجمن پزشکی آمریکا اجازه می دهد بیش از 30 پوشی به اعطا می شود به پزشکان در یک دولت وابسته به نیاز.

Siskind گفت که او امیدوار است که بیل می تواند گسترش به پزشکان اجازه می دهد به درخواست برای وضعیت حفاظت موقت است که اجازه می دهد آنها را به کار در هر کجا که هستید مورد نیاز برای 18 ماه در میان coronavirus بحران است. TPS است که در حال حاضر تنها اعطا شده به شهروندان کشورهای مبتلا به اشکال مختلف از بلایای طبیعی می شود آن را یک طوفان و یا جنگ داخلی. اما هیچ چیز وجود دارد precluding این برنامه را از استفاده از افراد در یک شغل خاص در این مورد حرفه پزشکی Siskind گفت.

برای مقابله با کمبود پرستاری در ضمن ما خدمات شهروندی و مهاجرت — آژانس که اداره ویزای کار — می تواند تغییر سیاست های خود را به پرستاران بیشتر مسیر برای رسیدن به ما. این می تواند اجازه می دهد پرستاران با مدرک کارشناسی را برای درخواست H-1B کارگر ماهر ویزا که در حال حاضر در دسترس به آنها.

مهاجر طرفداران در صدای آمریکا نیز پیشنهاد کرد که این سازمان در اعطای آزادی مشروط آنها وضعیت بر اساس بشردوستانه و یا منافع عمومی دلایل است که می تواند اجازه می دهد آنها را برای زندگی و کار در ایالات متحده به طور موقت.

این اقدامات فوری است که دولت فدرال می تواند به کارگران پزشکی خارجی در دسترس تر — اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به دنبال سیاست های طراحی شده برای نگه داشتن مهاجران را در طول زمان خود را در اتاق روشن نیست که آیا بحران کنونی خواهد بود به اندازه کافی برای تحریک او به عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>