ما نیاز بیشتر ضرورت در توسعه coronavirus واکسن

ارزش گرفتن یک coronavirus واکسن سرعت بالا است که ما باید اجازه داوطلبان خطر زندگی خود را برای علت و ما باید مایل به “زباله” میلیاردها دلار در ساخت کاندیدای واکسن که به نوبه خود به کار نمی کند.

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن با حمایت مالی از خیرین و دولت, اما ما نیاز به تفکر بسیار بزرگتر است. این یک وضعیت بی سابقه ای است که خواسته های به مراتب بزرگتر مبالغ از پول و جسورانه روش های تست و صدور مجوز.

Covid-19 در حال حاضر کشتار هزاران نفر از مردم در روز است. اکثریت قریب به اتفاق جمعیت جهان هیچ ایمنی اکتسابی به این بیماری است. و اقتصاد است و سنگ زنی به توقف برای جلوگیری از گسترش آن. با توجه به وضعیت وخیم ارزش حتی حاشیه بردن سرعت در دسترس بودن گسترده از واکسن فوق العاده بالا و حکم توجه بیشتر و بیشتر اقدامات شدید.

دولت فدرال باید دو چیز را بلافاصله: پرتاب مبالغ هنگفتی از پول را در تولید انبوه نامزد واکسن که ممکن است از تابه خارج و به صراحت اجازه بشر “چالش” محاکمه در جای معمولی FDA تایید روند.

روشن: انجام این کارها با مقدار صحیح از ضرورت خواهد اتلاف میلیاردها دلار بر تولید اثر دارو و تقریبا به ناچار برخی از مردم کشته شدند. اما جهان در حال حاضر نیست که گزینه های که نمی شامل ضرر و زیان قابل توجهی از هر دو پول و زندگی می کند. هزینه یک مسابقه به یک واکسن است اما این منافع در شرایط زندگی و پول ذخیره شده بسیار بالاتر خواهد بود.

NIH رسمی Anthony Fauci بارها ذکر شده یک جدول زمانی 12 تا 18 ماه برای ایجاد یک واکسن است که frustratingly آهسته به بخش عمده ای از مردم است. اما کارشناسان می گویند که آن را بسیار خوش بینانه نسبت به گذشته واکسن کار می کنند.

آن را نمی ممکن است به دانستن آنچه که پیشرفت های علمی خواهد یا نمی خواهد در آینده اتفاق می افتد و یا در چه زمانی. اما دلیل خودی اعتماد به نفس است که واکسن توسعه خواهد بود آهسته است که روند طبیعی طول می کشد زمان طولانی حتی هنگامی که شما توسعه واکسن است که با این نسخهها کار. که به دلیل وجود یک فرآیند چند مرحله ای است که ذاتا زمان مصرف:

FDA
  • برای اولین بار شما انجام آزمایشات در حیوانات به آزمون نامزد خود با حداقل خطر برای انسان است.
  • سپس فاز آزمایشات در یک گروه کوچک از انسان طراحی شده برای اطمینان از این واکسن بی خطر است.
  • و سپس شما انجام مرحله دوم مطالعات نیز با یک گروه کوچک متمرکز در بررسی که افرادی که آن را واقعا توسعه آنتی بادی مثل شما امیدوار بودند.
  • بعدی است و فاز سوم که در آن شما به واکسن به یک دسته از مردم و به افراد دیگر دارونما. سپس شما باید به دنبال تمام گروه برای مدت زمان طولانی به عنوان آنها در مورد زندگی خود را. که اجازه می دهد تا شما ببینید که آیا واکسن گروه کمتر احتمال دارد که بیمار نسبت به گروه دارونما در نظر آماری معنی دار راه.
  • پس اگر خود را فاز سوم آزمایش به خوبی به اندازه کافی برای دریافت مجوز آن زمان برای شروع در واقع راه اندازی کارخانه ساخت واکسن و حمل و نقل آنها ،

سریعترین است که این امر تا کنون انجام شده است چهار سال است اما کارشناسان در دولت آمریکا و سازمان بهداشت جهانی فکر می کنم که با توجه به فوریت وضعیت متعارف روند می تواند انجام شود در چیزی شبیه به 18 ماه می باشد. که هنوز هم بسیار سریع به دلیل فاز سوم دادگاه ویژه ذاتا کند.

در هر روز داده شده به هر فرد خاص شانس بیمار شدن نسبتا پایین که آیا یا نه آنها باید یک واکسن. به دست آوردن آماری معنی دار اطلاعات در مورد اینکه آیا یا نه این واکسن در حال کار نیاز به یک مطالعه با مقیاس بزرگ و مقدار زیادی از زمان.

ساخت واکسن نیز آهسته است. ما در حال رفتن به می خواهید به نقصان 200 میلیون یا بیشتر از آمریکایی ها است. و البته وجود خواهد داشت تقاضای جهانی برای واکسن. این یک بشردوستانه ضروری به فشار قابل اجرا coronavirus واکسن را در سطح جهان و آن را در منافع ایالات متحده و کشورهای دیگر انجام تحقیقات واکسن برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در کشورهای فقیر.

اما ما می توانید سعی کنید به سرعت روند ،

ساده ترین راه برای گرفتن در اطراف ذاتا وقت گیر طبیعت از فاز سوم این است که برای انجام یک “انسان چالش” محاکمه.

فقط می خواهم به طور منظم در یک فاز سوم شما را به برخی از افراد خود را واکسن و برخی دیگر یک دارونما. اما به جای فقط داشتن آنها در مورد زندگی روزانه خود را (در زندگی روزمره است که این روز را شامل اجتماعی فاصله و گام های دیگر طراحی شده برای به حداقل رساندن خطر عفونت) شما به عمد آنها را در معرض این بیماری است. حرکت نزولی این است که برخی از افراد مورد آزمایش در حال رفتن به مریض. این واکسن ممکن است کار نمی کند, بعد از همه, و حتی اگر آن را ندارد, بسیاری از در محاکمه شد عمدا دارونما. و اگر مردم بیمار برخی از آنها ممکن است بمیرد.

این نفرت به متعارف اخلاق پزشکی (“اولین do no harm”) است که نگه می دارد که شما باید انجام دهید چیزی عمدا مضر مانند کسی جعلی واکسن و سپس آنها را در معرض یک ویروس کشنده است که برای آن هیچ درمانی وجود دارد. بشر با چالش های استفاده می شود گاهی اوقات برای مالاریا واکسن نامزدها. اما پزشکان در نظر بگیرید که قابل قبول به دلیل کیفیت بالا مالاریا درمان بسیار موثر است در حالی که این مورد برای Covid-19 تا کنون.

کارشناسان دفاع از انسان چالش محاکمه — مانند نیر ایال مارک Lipsitch و Peter G. Smith در مؤثر مقاله در مجله بیماری های عفونی — توجه داشته باشید که آن را ممکن است برای به حداقل رساندن خطر. اگر شما فقط اجازه می دهد تا افراد جوان با هیچ شناخته شده عوامل خطر اصلی برای داوطلب بر اساس همه چیز ما در حال حاضر می دانم که در مورد Covid-19 خطر مرگ بسیار کم است. داوطلبان همچنین باید تفکیک از جمعیت به طور کلی در شرایط راحت و مطمئن باشید کاملا درجه یک مراقبت. بیشتر به ارام کردن نگرانی های اخلاقی داوطلبان می تواند کشیده شده از در معرض خطر مناطق جغرافیایی و یا حرفه ای.

معاصر اخلاق پزشکی است که خالی از سکنه شده توسط میراث تاسکیگی سفلیس آزمایش. یک گروه از به حاشیه رانده شده آمریکایی آفریقایی تبار بودند فریب توسط محققان به شرکت در یک مطالعه که در آن خود را سیفلیس عفونت رفت و تيمار نشده با وجود در دسترس بودن درمان موثر. هدف این بود که در درجه اول برای برآوردن محققان کنجکاوی در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد.

شما نمی نیاز به یک ویژه کانن اخلاق پزشکی به این را به عنوان یک اخلاقی عدم عمیق خیانت بیمارانی که قرار دادن خود را در پزشکان مراقبت.

جامعه پزشکی باید تشخیص دهد که وضعیت فعلی شامل برخی از خطرات مختلف. اجازه می دهد به خوبی به اطلاع داوطلبان برای قرار دادن زندگی خود را در خط برای کمک به جامعه در وضعیت بحران است که به ویژه در خارج از عادی. این است که کل اساس آتش بخش نظامی و در واقع روال جشن مراقبت های بهداشتی کارگران که در خط مقدم درمان Covid-19 قربانیان. به می گویند که یک دکتر یا پرستار باید مورد تحسین قرار گرفته برای به خطر انداختن زندگی خود برای کمک به یک تعداد انگشت شماری از Covid-19 بيمار اما ممنوع از خطر زندگی خود را برای کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر به طور کامل است که سخت به درک.

این سازمان یک روز دیر است که در تلاش برای جذب داوطلبان به صورت فرضی چالش مطالعات در حال حاضر بیش از 1700 ثبت نام بدون مقدار در راه رسمی تشویق. اما اجازه می دهد — و در واقع تشویق مردم به ثبت نام بدون brainer است.

کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید قاطعانه عمل کند روشن است که FDA خواهد خوش آمدید بشر چالش داده های آزمایشی به عنوان بخشی از یک شتاب واکسن فرآیند صدور مجوز. آنها باید پول مناسب برای کمک به جذب و به اطلاع داوطلبان بالقوه برای ایجاد امکانات مناسب و تگرگ داوطلبان به عنوان قهرمانان آنجا که آنها جشن اولین پاسخ دهندگان خط مقدم پزشکی کارگران و سربازان در زمان جنگ.

با وجود هشدارهای از دیوید بروکس و دیگران که یک بیماری همه گیر کوروناویروس احتمال کشتن انسان محبت در عمل همه گیر آورده جلو بسیاری از مثبت و رفتار اجتماعی. متاسفانه فرد معمولی بدون تخصص های پزشکی به سادگی نمی تواند انجام دهد که بسیار به کمک فراتر از اهدا به خیریه و دوخت پارچه ماسک صورت. تعداد نسبتا کمی از چالش آزمایشی داوطلب می تواند تاثیر بسیار زیادی در جهان و دولت باید آنها را تشویق به ثبت نام اگر ریسک تلقی می شود قابل قبول است.

یک کسب و کار معمولی مشاهده است که هیچ شرکت است که به تولید یک واکسن در مقیاس بزرگ تا زمانی که آن را تایید شده برای استفاده. تقاضا برای coronavirus واکسن خواهد بود خاموش نمودار, اما آن را ندارد یک تن از حس های اقتصادی برای سرمایه گذاری در ایجاد به اندازه کافی ظرفیت تولید برای دیدار با کل جهان واکسن تقاضا در یک زمان کوتاه و سپس به چپ با یک دسته از بیکار کارخانه. از لحاظ اقتصادی با رویکرد منطقی به عبارت دیگر منجر به یک وضعیت که در آن تنها بخشی از واکسن مورد نیاز در دسترس است در هر نقطه در زمان با مقدار زیادی از کشمکش بیش از قیمت پرداخت می شود و کسی که دقیقا می شود دارو است.

بیل گیتس دارای یک ایده بهتر به عنوان Kelsey پیپر را توضیح داد — فقط شروع به ساخت هر وعده نامزد قبل از آن مجوز:

گیتس پیشنهاد این است که برای ساخت هفت کارخانه برای همه پیشرو واکسن نامزدها و تولید مقدار زیادی از هر یک از آنها. این به این معنی برخی از پول هدر رفته, اما آن را به ارزش آن را به دریافت یک واکسن برای بیماران هر چه زودتر. او تخمین می زند این هزینه میلیاردها. اگر پایه و اساس ندارد فاش چه مقدار از آن را شخصا صرف پروژه ای با این عظمت نیاز به سایر ذینفعان — به عنوان بسیاری از دروازه های عمومی پروژه های بهداشت.

“میلیاردها دلار” است که بسیاری در جهان از فقر جهانی سلامت انسان دوستی است که به طور معمول تحت سلطه جدی مردم در کمک به مردم فقیر در کشورهای در حال توسعه. اما ما در حال حاضر زندگی در یک جهان که در آن کنگره هم قطراتش کوچک کسب و کار و حمایت از برنامه های است که هزینه صدها میلیارد دلار و هنوز هم ناکافی به اندازه نیاز. صرف پول اضافی در شتاب واکسن تولید خواهد بود “زباله” تنها اگر ما چشم پوشی واقعا خرد کردن هزینه داشتن یک واکسن.

که بار است که به درستی محاسبه می شود نه تنها از نظر (عظیم) اقتصادی هزینه افسرده شرایط کسب و کار بلکه به ظاهر بزرگ در دراز مدت آسیبی به کودکان آمریکایی از طولانی شدن تعطیلی مدارس.

در حال حاضر نرخ بهره در اوراق قرضه دولتی کمتر از نرخ تورم پس هر چیزی را با یک سود اقتصادی پایین جاده است که در اصل رایگان است. این فوق العاده است که گیتس ارائه شده است به پا زدن برخی از خود را قابل توجهی از ثروت شخصی برای کمک به این. اما کنگره باید فقط پرداخت هر آنچه در آن طول می کشد شاید اجازه دادن به دروازه خود را نجات دهد خیریه پول برای کار در کشورهای در حال توسعه که کنگره بعید است به صندوق.

آن زمان بحث بر سر “باز کردن” این کشور به طور فزاینده ای خارق العاده.

حتی اگر محدود بازگشایی کشیده شود می تواند در یک راه امن (بزرگ اگر) بزرگ بخش از اقتصاد عمدتا کسانی که به طور مستقیم مربوط به سفر و اسکان بلکه رسمی و غیر رسمی پشتیبانی برای یقه سفید دفتر کار — به احتمال زیاد خواهد آفلاین و کودکان خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند و خارج از مدرسه. “آسیب پذیر” جمعیت از جمله شهروندان ارشد و مهم swathes از غیر ارشد جمعیت را به باقی می ماند در حالت انزوا و حتی به عنوان همه چیز باز است.

به عنوان دور به عنوان بهترین سناریو این است که بسیار پر هزینه یکی. و در عین حال واقع بینانه ترین نتایج که شامل تناوبی موج در موارد و تمدید دوره نزدیک به کل خاموش شدن به طور قابل ملاحظه گریمر از آن است. وجود دارد در حال حاضر حدود 2000 نفر در حال مرگ در هر روز و در حالی که این تعداد ممکن است روند رو به پایین ضربه در چند کشور بزرگ شروع به بلند کردن محدودیت بدون هیچ گونه توانایی برای انجام گوشیهای تماس با ردیابی نشان می دهد آن را به افزایش دوباره در آینده.

تنها راه واقعی خروج از این اتصال به نظر می رسد مردم واکسینه شوند. سرعت این روند تا چند ماه یا حتی چند هفته خواهد بود — باور نکردنی مزیت برای کشور و جهان است. ایده هایی برای چگونه به انجام این کار در حال حاضر در حال لگد زدن در اطراف در یک داوطلبانه و بشردوستانه اساس اما شتاب ما راه برون رفت از این فاجعه رهبری از دولت فدرال است.

انجام آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به واکسیناسیون به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر خواهد شد که هزینه های واقعی اما هر روز تاخیر غیر قابل تصور گرانتر از قیمت بالا بردن سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>