ما در حال حاضر بیشتر تایید coronavirus موارد از هر جای دیگری در جهان

مارس 26 مشخص شده ناراضی نقطه عطف برای ایالات متحده: ما در حال حاضر شماره 1 در تایید coronavirus موارد است.

چین که در آن رمان coronavirus سرچشمه قبلی بود رهبر. کشور گزارش 81,782 موارد به عنوان پنج شنبه نزدیک به 6 ساعت در coronavirus مورد شمارنده توسط مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تا به حال مقام دوم برگزار شد ایتالیا که گزارش 80,589 موارد است.

در حال حاضر ما leapfrogged هر دو آنها را با 82,404 موارد است. و آن را تنها به بدتر از اینجا.

در اواخر ماه فوریه وجود دارد 80,000 موارد در چین و نوپای شیوع بیماری در ژاپن, کره جنوبی, ایران و ایتالیا. اما چیزهایی که در ما هنوز هم به دنبال بسیار خوب — حداقل در سطح. ایالات متحده در فوریه 20 گزارش تنها 15 موارد مربوط به سفر.

اما هنگامی که مقامات شروع تست به صورت جدی برای Covid-19 موارد شروع به آمدن و آمدن و آمدن. در تاریخ 1 مارس وجود دارد 75. در مارس 7, 435. در مارس 14, 2,770. در 21 مارس 24,192. در حال حاضر آن را در 82,404 — و تعداد کسانی که تنها برای رفتن تا در هفته های آینده.

اولین پاسخ دهندگان از IU سلامت بلومینگتون بیمارستان یک زن با Covid-19 علائم در بلومینگتون ایندیانا در 23 مارس سال 2020 است.
جرمی هوگان/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

چگونه همه چیز را خیلی سریع ؟ بسیار از پاسخ این است که زمانی که ما گزارش تعداد بسیار کمی از موارد چیزهایی که در حال حاضر گرفتن بد تحت رادار. یک فاجعه جناح فوریه طی آن مقامات دولتی در بسیاری از رسانه ها و حتی برخی از کارشناسان مطمئن باشید آمریکایی ها وجود دارد هیچ چیز به ترس اجازه دهید این ویروس گسترش تا زمانی که آن را بیش از حد بزرگ بود به چشم پوشی است. در آن زمان آن را نیز بیش از حد بزرگ برای جلوگیری از بدون دست سنگین اجتماعی فاصله اقدامات و خود را همراه و فاجعه بار اقتصادی و هزینه های.

خیلی از سرزنش نهفته است با رئیس جمهور که محروم بهداشت عمومی سازمان از نیروی انسانی و منابع و قدرت آنها نیاز به تابع و سپس خطاب به بحران در معمول خود مد: با اطلاعات غلط و هیاهو. آن را به خوبی کار می کرد برای او در برابر بسیاری از رسوایی دولت او اما این ویروس unimpressed.

اما شکست نبود فقط رئيس جمهور است. به عنوان Zeynep Tufekci است که اصرار ما را به انجام بیشتر برای ماه قرار داده و آن را “تسکین دهنده پیام رو گسترده کشش نه فقط با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مخاطبان خود را, اما در میان رسانه های سنتی در ایالات متحده که ترغیب ما به نگرانی در مورد آنفولانزا به جای هشدار داد ما در برابر واکنش افراطی.” حتی با دولت خواب در کار وجود دارد نشانه هایی از کشورهای دیگر است که یک فاجعه بود و پس از رسیدن بر روی سواحل ما. اما تعداد بسیار کمی از مردم گفت: آن را با صدای بلند و آنهایی که مطمئن شد آنها زیاده. اکثر مردم در زمان کارشناسان بهداشت عمومی’ اطمینان در ارزش اسمی و فرض کم تعداد موارد گزارش شده منعکس واقعیت است.

در ضمن این ویروس گسترش یافته است.

در حال حاضر قدرتمند ترین جهان کشور یکی از بدترین بلایای طبیعی در دست خود را. حال سؤال این است: آیا آن را بیش از حد دیر به نوبه خود چیزهایی در اطراف ؟

ما در بیشتر موارد تایید شده از هر جای دیگری در جهان است. این یک نشانه است که ما coronavirus وضعیت بسیار قبر واقع است. اما این لزوما به این معنا نیست که ما بدترین شیوع کروناویروس.

برای یک چیز, در حالی که ما هنوز undertesting (افراد مبتلا به موارد خفیف به طور معمول گفت: برای ماندن در خانه و نه آزمایش می شود) دیگر کشورهای در حال احتمالا undertesting حتی بیشتر. ایران بر اساس برخی برآوردها ممکن است میلیون ها نفر از coronavirus موارد بسیاری از آن دولت است نه گزارش.

پرسنل پزشکی انجام coronavirus تست های گرد در یک درایو از طریق تست ایستگاه در استمفورد ایالت کانکتیکات 23 مارس سال 2020 است.
جان مور/گتی ایماژ

دیگر نقاط که نگران توسعه جهانی محققان شامل هند و اندونزی — هر دو پرجمعیت کشور با بهداشت ضعیف و سیستم های بالا و فقر که به احتمال زیاد underreporting خود coronavirus شیوع قابل توجهی حاشیه. یک مطالعه نشان داد که اندونزی است که احتمالا گزارش حدود 10 درصد از آن علامتی موارد و هند بین 10 درصد و 30 درصد.

یکی دیگر از توجه مهم است جمعیت. آمریکا سومین کشور پرجمعیت ترین در جهان است. که بدان معنی است که در حالی که ما شیوع هنوز بدتر سرانه از بسیاری از شیوع بیماری در اروپا بالا-شماره خط نگاه بدتر است. ایتالیا مثلا گزارش یک مورد برای هر 750 شهروندان است. ایالات متحده گزارش کرده است یکی برای هر 4,000 (هر چند 1 در هر 400 نفر از ساکنان شهر نیویورک). سرانه اعداد ممکن است بهتر منعکس چگونه ضعف یک کشور در نظام سلامت است و چه بد آن نهفته است توسط ویروس.

اما به طور کلی تعداد ماده ، دهها هزار نفر از مردم رنج می برند و بسیاری از آنها در حال مرگ نیست کمتر غم انگیز اگر آن اتفاق می افتد در یک کشور بزرگ که در آن آنها یک سهم کوچک از جمعیت است.

بنابراین در حالی که ما در وضعیت بسیار بد و اخبار آن را ترکیبی از یک جمعیت یک فاجعه شیوع بالا و تست ظرفیت (در چند روز گذشته ما در نهایت — اگر دیر شروع آزمایش در مقیاس بزرگ) که امریکا رو به شماره 1 اسلات. ما باید وضعیت ما به طور جدی.

اما آن را یک سوء تعبیر به ادعا می کنند که امریکا بدترین شیوع در جهان فقط به خاطر اینکه ما بیشترین موارد گزارش شده در جهان است. (روشن ما هنوز هم می تواند تا پایان با بدترین شیوع در جهان است — اما ما هنوز وجود ندارد.) هنگامی که شما تست بیشتر شما دریافت بیشتر موارد — اما تست بیشتر چیز خوبی است و ایالات متحده با وجود این وضعیت ناامید است در یک موقعیت بسیار بهتر است به نوبه خود چیزهایی در اطراف به دلیل تمام آزمون که ما به اجرا در هفته گذشته است.

در اواخر ماه ژانویه چین قفل شده است و این کشور به عنوان بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه (Icu) در ووهان شد غرق coronavirus بیماران. در پاسخ ایالات متحده به اتباع خارجی ممنوع بود که به تازگی از سفر به چین است. که “منجر به تاخیر قابل توجهی در تعداد زیادی از مردم در آینده با عفونت” دکتر تام فریدن مدیر سابق مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) میگوید. “که خریداری شده در ایالات متحده برای بهتر آماده کند.”

سپس ما آن را حیف و میل. “هر مرحله از پاسخ دولت بود بد خرابکاری” فریدن به این نتیجه رسیدند.

کاهش بودجه و سوء مدیریت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال سوخته بسیاری از سازمان های که قرار بود برای رسیدگی به این بحران است. CDC شروع به کار در یک آزمون است که می تواند شناسایی رمان coronavirus اما حمل آزمون به آزمایشگاه با نادرست معرف معنی که تست کار نمی کند. راهنمایی در زمانی که وجود دارد می تواند یک آزمون جدید آهسته بود در آینده.

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus در کاخ سفید در 25 مارس سال 2020 است.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

محققان مستقل در سیاتل آنفولانزا مطالعه یک پروژه تحقیقاتی مطالعه آنفولانزا در سیاتل منطقه به دنبال کسب اجازه برای اجرا خود را تست. آنها آن را تکذیب کرد. “ما احساس ما نشسته بودند و منتظر همه گیر به ظهور, گفت:” دکتر هلن چو که رهبری این پروژه است. “ما می تواند کمک کند. ما می تواند هر چیزی را انجام دهید.” آزمایشگاه در سراسر کشور به دنبال غذا و داروی آمریکا تایید خود را برای آزمون و ملاقات به تاخیر می اندازد.

قوانین سختگیرانه در مورد کسی که می تواند آزمایش می شود برای این ویروس بودند به محل قرار داده. به آزمایش می شود کسی تا به حال به تازگی از سفر چین شده اند و یا در معرض کسی که تست مثبت است. در حقیقت, آن را آسان به نقطه Catch-22. اگر کسی رو coronavirus در حالی که سفر در کره جنوبی, ایران, ایتالیا, و یا هر یک از تعداد فزاینده ای از کشورها تجربه شیوع آنها نمی تواند آزمایش می شود. اگر آنها آلوده هر کسی که مردم نمی تواند آزمایش می شود یا نه. از آنجا که ما می خواهم ممنوع سفر از چین و تنها آزمون مسافران از چین (یا کسانی که در معرض شده بود به کسی که می خواهم آزمایش مثبت) ما تا به حال ارائه شده آن را غیر ممکن به اطلاع آیا ویروس پخش شد در امریکا است.

فلوچارت با سی دی راهنمای coronavirus تست توزیع شده در فوریه 1 و در اثر تا فوریه 28.
CDC

در آن بود. Virologist ترور برادفورد برآورد با مقایسه ژنوم بیمار که coronavirus شروع به گسترش در ایالت واشنگتن در اواسط ژانویه. تا پایان ماه فوریه آن معرفی شده بود به یک خانه سالمندان و بیماران آغاز شده به سرعت در حال مرگ.

در این میان حتی افرادی که باید بهتر شناخته شده اند در زمان CDC کم مورد اعداد در ارزش اسمی. هیچ جامعه گسترش در ایالات متحده آمریکا و مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور اطمینان ما است.

خطر ابتلا به کروناویروس در آمریکا “فقط کوچک” موسسه ملی سلامت رسمی Anthony Fauci, در حال حاضر یکی از مورد اعتماد ترین مقامات پیشرو در پاسخ گفت: در تاریخ 17 فوریه. “ما باید بیشتر کودکان و نوجوانان در حال مرگ از آنفولانزا در این سال در این زمان نسبت به دهه گذشته یا بیشتر,” او اضافه شده است.

به ما گفته شد که خطر در جوامع ما “باقی می ماند.” رسانه نوشت: مقاله در مورد چگونه ما در معرض خطر بیشتری از آنفولانزا — یک اشتباه جدی در حقیقت تا مطمئن شوید اما بازنمایی دقیق از آنچه که آنها شنیدن از امریکا بالای مقامات بهداشت عمومی.

بدفورد تخمین می زند که بیش از 7000 نفر در آمریکا در نزدیکی پایان ماه فوریه (به عنوان مخالف به 68 مورد تأیید) هنگامی که یک آزمایشگاه در کالیفرنیا برای اولین بار شناسایی یک جامعه به دست آورد coronavirus مورد. اگر ما می خواهم شناخته شده در مورد آنها ما می توانست گسترده اما نه اقتصاد خرد اقدامات است که کشورهایی مانند کره جنوبی و تایوان گرفته اند برای جلوگیری از این ویروس آزمایش گسترده به شدت ردیابی تماس از هر کسی که تست مثبت افزایش تولید ماسک و ساخت آنها به طور گسترده ای در دسترس است.

در عوض ما اقدام اگر ما به عنوان امن در حالی که حداقل تهاجمی راه به ضرب و شتم به این ویروس به طور پیوسته تضعیف ما برسد.

در ماه مارس آن بود آشکار است که وجود دارد جامعه انتقال در شهرهای متعدد در سراسر امریکا است. اما پاسخ ما بود و هنوز هم کند است. FDA تنها به آرامی مجاز بیشتر آزمایشگاه برای انجام آزمایش و تجدید نظر خود را از دستورالعمل ها سختگیرانه تر مجبور برخی از آزمایشگاه برای از بین بردن آزمون آنها در حال حاضر می خواهم جمع آوری شده است. ما تست افزایش یافته اما شیوع این ویروس در حال افزایش بود ،

متحده, استان ها و شهرستانها به حال به تصمیم می گیرید یکی یکی این که آیا به تعطیل مدارس خود اعلام وضعیت اضطراری اصرار اجتماعی فاصله اقدامات و یا رفتن به مستندات. آنها را به صورت اتفاقی و با داده های ناکافی چرا که هنوز هم وجود دارد محدود تست در جوامع خود. ایتالیا بسته تمام مدارس در مارس 4 و قفل شده است و این کشور زمانی که آنها تا به حال کمتر از 10000 موارد; از ما پیشی گرفته 10,000 مورد علامت گذاری (19 مارس) و 20,000 مورد علامت گذاری (21 مارس) و 50,000 مورد علامت گذاری (24 مارس) بدون هیچ گونه ملی به منظور کاهش فعالیت های غیر ضروری.

سان فرانسیسکو شده است تحت یک “پناهگاه در محل” فرمان از مارس 16.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

نزدیک به خیابان ها خلوت در دیتون اوهایو در مارس 24, 2020, یک روز پس از خارجه صادر شده “در خانه ماندن” سفارش.
مگان Jelinger/Anadolu Agency via Getty Images

برخی از محلی و مقامات دولتی مانند سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد و اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine — تبرئه خود را به خوبی در نظر گرفتن قوی اوایل اقدامات به منظور کاهش گسترش ویروس. برخی نمی مانند تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک که استدلال کرد که ما نباید از لحاظ اقتصادی صدمه زدن به اقدامات چرا که اگر پرسید: “آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوادگان ؟” پدربزرگ و مادربزرگ در سراسر کشور موافق به خطر اجازه دادن به این ویروس گسترش یافته است.

مستندات هستند و از لحاظ اقتصادی ویرانگر اما مرگ هزاران نفر از آمریکایی ها غرق در بیمارستان ها و نابودی از ما مراقبت از سلامت نیروی کار را نداشته باشد و کمتر اقتصادی ویرانگر برای کشورهای که را که در مسیر.

در نیویورک که کشف آنها به عنوان ramped تا تست که محلی موارد terrifyingly خارج از کنترل, شهردار, بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو sparred بر اینکه شهر را یک پناهگاه در محل سفارش مانند یکی از اجرا های قبلی در کالیفرنیا منطقه خلیج. اپیدیولوژی خواست ما را به استخدام های اجتماعی فاصله اما بهم ریختگی نامشخص ارتباطات از رهبران سیاسی و مداوم عدم تست احتمال کاهش نرخ انطباق.

گفت: این امر می تواند به اشتباه می گویند که ما گرفته اقدامات قوی برای جلوگیری از ویروس. تعطیلی مدارس دستور داده شد. آنها تمدید شده به رستوران ها و کافه ها. کالیفرنیا خانه را به 40 میلیون نفر و یک پنجم از تولید ناخالص داخلی این کشور دستور داد جمعیت آن به ماندن در خانه. نوزده کشورهای دیگر را دنبال کرد. هنگامی که تمام این اقدامات به اثر بیش از نیمی از کشور را دستور داده شده است به ماندن در خانه (و مشابه اقدامات ممکن است به اثر در بیشتر کشورهایی که وضعیت بدتر).

اما ما در زمان این مراحل را belatedly — دوباره, در بخشی به دلیل عدم تست ظرفیت. این بدان معنی است که هر اندازه کافی نبود خود را در, و ما تا به حال به نگه داشتن افزایش. هنوز معلوم نیست که ما انجام داده ایم به اندازه کافی برای شرایط ناامید مانند نیویورک و نیواورلئان و آتلانتا که در حال حاضر در حال اجرا از تخت ICU.

ما زشت شروع قرار داده و ما در یک نقطه ضعف برای مرحله بعدی coronavirus و ما صرف بیشتر مارس در دفاعی که مورد اعداد بزرگ شد و رشد کرد.

که هر روز اخبار بدتر می شود آن را آسان برای شروع به ناامیدی و یا شروع به فکر کردن ما باید به نوشتن سه درصد از جمعیت ما و سعی کنید به عنوان بیل گیتس را محکوم کرد ایده “را نادیده گرفت که توده ای از اجساد بیش در گوشه ای” را به عنوان ما به بازگشت به کار.

ما نباید فراموش که.

اما ما نباید خودمان را به یک سال و نیم دیگر در مستند یا هر چند این درست است که آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از کشور و یا جهان به حالت عادی بازگشت. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های امیدوار کننده در دسترس است و به دنبال برخی از ترکیبی از آنها خواهد شد به احتمال زیاد به ما اجازه می دهد به سهولت در برخی از پرهزينه ترين زمان محدودیت.

“سرکوب خواهد شد حداقل نیاز به یک ترکیب اجتماعی فاصله گرفتن از کل جمعیت, صفحه اصلی جداسازی موارد و خانواده قرنطینه از اعضای خانواده خود را” موثر گزارش از امپریال کالج لندن استدلال کرد و پس از آن بیش از یک سال و حفظ “این نوع فشرده مداخله بسته — یا چیزی equivalently موثر در کاهش انتقال است.” محققان دیگر را مورد انتقاد خاص مفروضات اساسی که مدل اما گسترده تر توافق بر فرض کلی است که ما نیاز به پیدا کردن یک “مداخله” بسته نگه می دارد که انتقال کم است.

کارشناسان می گویند یک ترکیب اجتماعی فاصله بهتر درمان و گسترده تر تست کمک خواهد کرد که کاهش گسترش coronavirus ما اجازه می دهد به منظور کاهش اتکا به مستندات طولانی مدت است.
جان Nacion/NurPhoto via Getty Images

اما جزئیات آن فشرده مداخله بسته هستند تا به ما و برخی امکانات می تواند بهبود در طول زمان مستندات. کشورهای در حال بررسی طیف گسترده ای از گزینه های برای کاهش انتقال با حداقل هزینه های انسانی.

یک گزینه در کره جنوبی بر اساس موفقیت در مدیریت این ویروس است که به نام “تست و ردیابی.” ایده این است که برای دریافت بسیار بسیار بهتر در تست به طوری که ما می تواند شناسایی افراد بیمار هر چه زودتر آنها را منزوی و تمام مخاطبین خود را و اجازه دهید افراد دیگر در مورد زندگی روزانه خود را.

این رویکرد مورد علاقه توسط سازمان بهداشت جهانی بر اساس چه کار می کرد تا کنون در کشورهایی که کنترل شیوع بیماری خود را. “به سرکوب و کنترل این بیماری همه گیر کشور باید جدا, آزمون, درمان و ردیابی” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus استدلال هفته گذشته است.

“هر کس ماندن در منزل و فقط یک بسیار بلانت اندازه گیری. که آنچه به شما می گویند زمانی که شما واقعا هیچ چیز دیگری” امیلی Gurley از Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health NPR گفت. “قادر بودن برای تست مردمی است که واقعا رکن اصلی در گرفتن فراتر از آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود.”

انجام این کار نیاز به ساخت تست بسیار گسترده تر. تاکتیک های مانند آزمون تجمع که به نبراسکا را آغاز کرده است و با استفاده از آن کشورهای دیگر را کپی می تواند به ما اجازه آزمون بیشتر بیماران با همان تعداد از آزمایشات است. آزمون در حال توسعه با چرخش سریع تر زمان به این معنی است که افراد بیمار دریافت پاسخ در عرض یک ساعت به جای انتظار برای هفته ها. ما یک راه طولانی به دور از این, اما این بدان معنا نیست که این اتفاق می افتد نمی تواند به اندازه کافی سریع با توجه متمرکز و بودجه.

یکی دیگر از گزینه آزمايشهاي خواهد اجازه دهید ما بررسی که در حال حاضر بهبود از ویروس بنابراین برخی از مردم خواهد می دانم که آنها در حال توسعه ایمنی و می تواند به حالت عادی بازگشت. انگلستان به شدت کاوش در این گزینه و می گوید آنها برنامه ریزی برای ایجاد میلیون ها نفر از آزمايشهاي موجود در “روز نه هفته و یا ماه می گوید:” شارون طاووس مدیر ملی عفونت خدمات در بهداشت عمومی انگلستان است.

مستندات را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم که می تواند در محل کار. هنگامی که ما بهتر تست ما می تواند قفل کردن تنها کسانی که در معرض شده برای دوره زمانی که آنها در معرض خطر از گسترش این ویروس (اغلب کشورها نیاز به 14 روز از خود قرنطینه).

بهتر است درمان هم ممکن است تغییر پویا ما مبارزه با کروناویروس. چند امیدوار کننده مواد مخدر هستند تحت محاکمه در حال حاضر از جمله چند کشور هزاران نفر از بیماران مبتلا به چند دارو تصادفی آزمایشی برگزار شده توسط سازمان بهداشت جهانی به نام همبستگی. رئیس جمهور است و بحث برانگیز برجسته کلروکين یک داروی ضد مالاریا اما دیگران نمایش امیدوار کننده نتایج اولیه شامل, ژاپنی, آنفولانزا مواد مخدر favipiravir HIV دارو remdesivir و دیگران. اگر یک درمان موفق است که باعث می شود این بیماری بسیار کمتر خطرناک کشف شده است, ما می تواند به بازگشت هر چه زودتر به زندگی عادی.

آن را یک اشتباه به اعتیاد به مواد مخدره هر یک از این داروها به عنوان درمان همه (و آیا ذخیره کردن آنها در صفحه اصلی). و رئیس جمهور قطعا کمک کنید با شعار آنها را به عنوان درمان معجزه مخلوط با وجود شواهد اولیه.

اما بعید نیست که ما گزینه های درمان را بهبود بخشد به طور چشمگیری به عنوان ما بیشتر بدانید. “ما نیاز به اطلاعات بیشتر در هر سطح” UCSF زیست شناس Nevan Krogan است که تحقیق در مورد مواد مخدر برای درمان این بیماری گفت: در ماه مارس است.

در نهایت ما تولید می تواند در مقیاس بالا تولید تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش و ما می توانیم به سرعت قطار بیشتر مردم برای مراقبت از coronavirus بیماران افزایش بیمارستان ما ظرفیت و توانایی ما برای مقابله با این ویروس.

“اجازه دهید بفهمند که تست بیایید به اندازه کافی PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] برای اولین پاسخ” تارا اسمیت است که به مطالعه بیماری های عفونی در دانشگاه ایالتی کنت گفت: من همکار برایان رزنیک. “بیایید به اندازه کافی سواب. اجازه دهید بیشتر و خرید پنکه ساخت هواکش — به این شانس دوم در نه خراب کردن همه چیز.”

در حالی که همه این اتفاق می افتد محققان مانند استفان Kissler از دانشگاه هاروارد پیشنهاد شده که ما ممکن است جایگزین دوره های اجتماعی فاصله تلاش برای نگه داشتن جامعه از عملکرد و سلامت روان ما قابل قبول نیست در حالی که سربار بیمارستان های ما. “متناوب اجتماعی فاصله — باعث شده روند بیماری نظارت — ممکن است اجازه می دهد مداخلات به آرامش موقت در زمان کوتاه نسبی ویندوز اما اقدامات لازم خواهد بود اگر دوباره به راه افتادند و یا زمانی که مورد اعداد تک به تک” امپریال کالج لندن گزارش به این نتیجه رسیدند.

بنابراین در حالی که زندگی به صورت عادی ممکن است یک راه طولانی کردن ما نباید به انتظار نشستن در مستند برای سال آینده. این دردناک است, موقت, هفته طولانی (شاید ماه-بلند) مرحله در حالی که ما در حال پیشرفت به عنوان سریع که ممکن است در همه این جبهه ها.

وجود دارد در حال حاضر دو ماه از coronavirus پاسخ پشت سر ما. ما صرف یکی از آنها غافل است که ما تحت حمله و دوم تلاش برای کشف کردن که چگونه به پاسخ. زمان ما تا به حال یک تصویر خوب از این مشکل در مقابل ما تا به حال یک مشکل در یک مقیاس بی سابقه است.

اما این همه نا امید کننده است. اگر جهان در جنگ است با coronavirus را تشویق به یاد داشته باشید که ما در طول تاریخ شده است بی کفایت در مراحل اولیه از یک جنگ جهانی — اما توقف هنگامی که ما خودمان را برای این کار در دست است. این نیست بیش از آن است که در واقع به سختی شروع به کار — و آن را تا به همه ما به تصمیم می گیرید که چگونه آن را به پایان می رسد.

ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>