“نمایش” فوران در یک درگیری پس از مگان مک کین را رد کرد و از سوی دیگر ، میت رامنی رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه.

یوتا جمهوری خواه تنها سناتور به عبور از خط حزب و رای به حذف رئیس جمهور و همه اعضا اما مک کین توافق کردند که در زمان شجاعت سیاسی.

تبلیغات:

“آره من تضاد در این یکی” مک کین گفت. “من می دانم که او یک فرد با ایمان چون من به تماشای مستند در Netflix بکشد. آنچه به من زده است که در مستند بود و او با وسواس و نه بازنده بودن پس از او از دست رفته در سال 2012 و گفت که او نمی خواست به قول مارک بازنده برای زندگی است. سپس او ملاقات با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ژان ژرژ و تا به حال شلاق زدن است.”

“او ماهیگیری به یک کابینه موقعیت و در نهایت داده نشده بود آن را,” او اضافه شده است. “من دوست دارم وقتی کسی دیگران ، من همیشه احترام به آن و من فکر می کنم آن زمان بزرگ cojones به انجام است که دیروز, اما آن را بسیار شجاعت در حال حاضر به انجام هر کاری است که قصد ندارم به هر گونه تاثیر است. رئیس جمهور تهمت تبرئه شد دیروز. من فقط فکر می کنم, میت رامنی, من می خواهم به او اعتماد, اما او هنوز هم احساس می کنید که راه اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به او داده بود او وزیر امور خارجه ،

البته وزیر امور خارجه نیست رای استیضاح اما میزبان گلدبرگ Whoopi گفت که او خوشحال بود که کسی که ایستاد در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن خطا — که مخاطب را تشویق می کردند.

تبلیغات:

“شما می دانید آنچه که من قصد دارم به او ایمان مانند من به پدر خود” گلدبرگ گفت: به مک کین که عقب کشیدم

“با تمام احترامی که میت رامنی است که هیچ چیز مانند پدر من” او گفت:.

گلدبرگ گفت: رامنی به او مانند جان مک کین سناتور. چرا که او معمولا مخالفت با او سیاسی است اما هنوز هم مورد احترام مواضع خود را.

تبلیغات:

“من گفت: قرار نیست همه شرط خود را بر رامنی در حال حاضر” مک کین اخراج بازگشت. “او را شکستن قلب خود را مانند او همیشه می کند.”

گلدبرگ تلاش برای قرار و موقعیت خود را به چشم انداز.

“من 63 سال,” او گفت:. “من شده اند از طریق این با این افراد برای سال.”

تبلیغات:

که به نظر می رسید به تحریک مک کین که با اشاره او 35 سال است.

“بله” گلدبرگ گفت: “و شما نیمی از سن و سال من پس از شنیدن آنچه که من می دانم.”

که واقعا مجموعه ای مک کین ،

“که بسیار بی اعتنا” او فریاد زد. “که بسیار بی اعتنا. من نمی دانم چه سن و سال من است که با من دیدگاه سیاسی در حال حاضر. من فقط فکر نمی کنم آن را بسیار خوب است.”

تبلیغات:

شما می توانید مطلب زیر را از طریق توییتر:

https://twitter.com/TheView/status/1225454405773922304

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی