دکتر راب Davidson گرفتن یک گزش در دریک کسی که شام میخورد در Des Moines, آیووا, در روز پنج شنبه زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس اتفاق افتاده است فقط به قدم زدن در. این مودب اما مصمم ارز که گرفت شد ویروسی تصویری — و اسیر چیزی عمیق در مورد وضعیت بهداشت و درمان بحث سیاست های رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است.

دیویدسون با این نسخهها کار به عنوان یک پزشک اورژانس در غرب میشیگان و مدیر اجرایی کمیته حفاظت از مدیکر. او گفت: Vox او در آیوا برای یک کنفرانس مطبوعاتی مربوط به کار خود را برای کمیته. بنابراین به عنوان پنس خوشحالم که دست در اطراف کسی که شام میخورد دیویدسون در زمان این فرصت را به مطبوعات او را در یک طرح جدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد قبل از آن که در همان روز که اجازه می دهد متحده به استفاده از چشم پوشی و جلوگیری از کمک های مالی به کاهش سرمایه گذاری فدرال پزشکی.

وقتی پنس راه می رفت تا به جدول دیویدسون خود را معرفی کرد و گفت: “من یک دکتر اورژانس. من نگران هستم در مورد برنامه های [تهمت] در مورد صحبت های هفته گذشته را شاید قطع مدیکر و سپس اجرای امروز از برش پزشکی. من در یکی از فقیرترین استان ها در میشیگان و بیماران بستگی دارد گسترش مدیکید پس چگونه است که رفتن به تحت تاثیر قرار بیماران من?”

پنس اما به نظر نمی رسد به آشنایی با برنامه دولت خود اعلام کرده بود.

“آه … من نشنیده بودم در مورد کاهش,” او گفت: باعث دیویدسون به توضیح بلوک پیشنهاد کمک مالی به او.

“برش پزشکی — آره” Davidson گفت. “سر از CMS [مراکز مدیکر و مدیکید خدمات] اعلام کرد که این طرح به اجازه متحده فایل برای چشم پوشی به طوری که آنها می تواند بلوک کمک های مالی به طوری که اساسا قطع مقدار زیادی از پول برای رفتن به متحده است. به طوری که با کاهش سرمایه گذاری فدرال پزشکی. این است که یک ایده خوب است؟”

به عنوان بورسی را Dylan اسکات توضیح داد, تصویب, بلوک, کمک های مالی, طولانی برگزار شد هدف از ایدئولوژیک محافظه کاران “را اساسا تغییر نحوه برنامه تامین مالی” و در نهایت منجر به کاهش بودجه و کمتر پوشش:

پزشکی خواهد پرداخت دیگر هر آنچه که لازم است به ارائه مراقبت های پزشکی به مردم در یا در نزدیکی فقر که واجد شرایط برای مزایای آن است. به جای صرف محدود خواهد شد و در ایالات متحده است که یک چشم پوشی از دولت فدرال و آنها می توانند اعمال کاهش در منافع.

به جای پرداختن به این سوال پنس منحرف با آوردن مدیکید توسعه رخ داده است که در ایندیانا در حالی که او فرماندار. اما دیویدسون فشرده او به واقع سوال خود را به آدرس.

“حق — اما در حال حاضر آنها در حال صحبت کردن در مورد پوسته پوسته شدن پشت گسترش مدیکید که ما رو با قانون مراقبت مقرون به صرفه. 680,000 Michiganders, 600,000 در آیووا — بسیاری از افراد بهداشت و درمان” Davidson گفت. “من فقط صحبت کردن در مورد رئیس جمهور و دولت خود را در حال حاضر.”

اما پنس هنوز هم به نظر می رسید به اشتباه گرفته شود.

“من فکر می کنم شما همه چیز را ساده انگاشت” او گفت:.

“من فکر می کنم آن را پایین می آید به آن برای مردم من مراقبت از تمام وقت” در پاسخ دیویدسون است. “مردم من در بخش اورژانس است که می تواند مراقبت های اولیه پزشکان [اما] هنگامی که آنها مدیکید آنها می تواند مراقبت های اولیه پزشکان. آنها اقامت در خارج از استروژن آنها در واقع کار بیشتر آنها در واقع کمک به جامعه ما بیشتر است.”

“حال اگر شما بگویید این افراد ‘ببخشید شما نمی مراقبت های بهداشتی خود را’ — که برای رفتن به یک واقعی منفی در زندگی خود” Davidson ادامه داد.

مکالمه طولانی به یک ویدئو دوم. پنس ادامه داد: برای منحرف با شعار سلامت خود مراقبت رکورد در ایندیانا و دیویدسون نگه داشته و فشار او را به آدرس چه برگ برنده دولت در حال انجام است در حال حاضر.

“من فکر می کنم اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اداره می خواستم به گسترش مدیکید که می تواند بزرگ. اما مشکل این است که آنها در حال پیمانکاری مدیکید” Davidson گفت: اشاره به تناقض درگیر در پنس لاف زدن در مورد گسترش مدیکید در حالی که او فرماندار ایندیانا در حالی که بخشی از ریاست جمهوری که به طور فعال در تلاش برای کاهش آن است.

تعامل به پایان رسید و با پنس گفتن دیویدسون “من با احترام مخالفم” — حتی اگر دیویدسون مشاهدات در مورد تهمت, دولت طرح جدید بودند نه یک ماده از نظر.

دیویدسون گفت: بورسی که بلوک-اعطای پزشکی شده است بخشی از جریان اصلی حزب جمهوری خواه فکر کردن در مورد مراقبت های بهداشتی برای دهه بنابراین او نمی خرید که پنس بود که نادان خود را در مورد دولت طرح جدید را به عنوان او به نظر می رسید. (کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

“من فکر می کنم او در انتظار به طور فشرده در آن نیست که او صحبت کردن در نقاط آماده شده تا او عقب نشینی به خود فضای امن,” Davidson گفت. “من معتقدم که او می داند که دقیقا چه دولت او انجام شده است.”

تعامل محصور پویا در هسته بحث فعلی در مورد مراقبت های بهداشتی سیاست: گزارش برنامه شامل منفور هزینه و پوشش کاهش, به طوری که آنها لباس آنها را با صدایی اصطلاحات مانند “مصرف کننده-کارگردانی است.”

“‘نوآوری’ ‘انعطاف پذیری’ — که همه کد برای کنترل هزینه ها و قرار دادن مطلب در این دور از مردم که نمی توانیم آن را” Davidson گفت. “این را بیشتر کاهش می دهد که کمک های مالی.”

او امیدوار است مردم به دور از تصویری که به اشتراک گذاشته شده است بیش از 20 ، 000 بار در توییتر و نزدیک به 1.5 میلیون بازدید این منتشر شده است — Davidson گفت که او امیدوار است آن افزایش آگاهی در مورد کار خود را با کمیته حمایت از مدیکر و تشویق پزشکان به احساس راحتی در فضای سیاست.

“همه ما باید توانایی ایستادن به هر سطح از مردمی که در حال آمدن است همراه و ارائه سیاست هایی که صدمه دیده ما بیماران” Davidson گفت. “من فکر می کنم آن زمان در حال حاضر برای پزشکان به گام از اتاق امتحان کنید و به فضای عمومی و مدافع در یک بزرگتر در راه است و من امیدوارم که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که شاهد این خواهید برای پیوستن به ما و یا در برخی از راه خود به خود تبدیل به طرفداران برای مراقبت های بهداشتی.”

“بیماران هم به اندازه کافی سخت scrounging به پوشش” Davidson اضافه شده است. “اگر ما نمی ایستادگی کردن برای آنها من مطمئن هستم که چه کسی خواهد شد.”


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی