Weinstein محاکمه نیست اول با مشخصات بالا مورد به ویژگی های گرافیک شرح متهم در ناحیه تناسلی


NEW YORK, NY - JANUARY 30: Film producer Harvey Weinstein departs his sexual assault trial at Manhattan Criminal Court on January 30, 2020 in New York City. Weinstein has pleaded not-guilty to five counts of rape and sexual assault against two unnamed women and faces a possible life sentence in prison. His trial opened January 6, and could last until early March. (Photo by David Dee Delgado/Getty Images)

Harvey Weinstein.

دیوید دی Delgado/گتی ایماژ

در شهر نیویورک دادگاه در جمعه سابق بازیگر جسیکا مان—که مدعی است که Harvey Weinstein مورد تجاوز جنسی و ضرب و شتم او در موارد متعدد در سال 2013 به شرح مفصلی از بدن و اندام تناسلی و مدعی است که او “مانند بوی گه” و “تا به حال تعداد زیادی از دانه های سرسیاه” در پشت او. بود اما این شهادت را به خود جلب کرد که بیشترین توجه: “این اولین بار من تو را دیدم او را کاملا برهنه, من فکر کردم که او ناقص و ابهام جنسی. او یک زخم شدید که من نمی دانم شاید [او] بود سوزاندن قربانی,” او گفت:. مان همچنین ادعا شده که Weinstein “ندارد بیضه ها, و به نظر می رسد که او تا به مهبل (واژن).”

گرافیک توصیف اندام تناسلی را با بازی در نقش های دیگر با مشخصات بالا اتهامات سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت. آنها معمولا معرفی شده در تلاش برای اثبات این ادعا قربانی ادعا می کنند که او و یا او را دیده است اندام تناسلی متهم کرده است. در طول یک سال 2009 رسوب جفری اپستاین پرسیده شد که آیا مرد شد “به شکل تخم مرغ” را به عنوان یک شاکی گفته بود. در سال 1993 زمانی که اداره پلیس لس آنجلس به دنبال اتهامات که مایکل جکسون به حال مورد آزار جنسی دختر 13 ساله اردن چندلر محققان به چندلر قرعه کشی یک عکس از جکسون آلت تناسلی مرد. Jackson ویتیلیگو یک بیماری پوستی است که باعث تغییر رنگ و چندلر نقشه کشی شامل برخی متمایز نشانه گذاری. بعد که پلیس مجبور جکسون به undress و در زمان عکس از آلت تناسلی خود باعث جکسون برای ارائه یک سخنرانی تلویزیونی انکار اتهامات که در آن او به نام نوار جستجو “تحقیر آمیز ترین مصیبت از زندگی من یکی که هیچ فرد همیشه باید به رنج می برند.” هر چند پلیس که چندلر نقشه کشی دقیق بود دادستان کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه جکسون زمانی که چندلر متوقف همکاری.

در سال 1994 Jackson حل و فصل کت و شلوار مدنی ظ توسط چندلر 23 میلیون دلار. همان سال پائولا جونز پرونده حقوقی شکایت وی از سوی مامورین که بیل کلینتون تا به حال در معرض خود را به او نوازش خود را در مقابل او و از او خواست به “بوسه” آلت تناسلی خود را. “وجود دارد ویژگی های متمایز در کلینتون در ناحیه تناسلی است که آشکار شد به جونز” این ادعا گفت. یک قاضی منع جونز از توضیح این ویژگی قبل از اینکه پرونده به دادگاه رفت (که آن را هرگز). هنوز جونز’ تیم مطرح است که ادعا می کنند از “ویژگی های متمایز” به عنوان اثبات این که کلینتون نشان داده بود او آلت تناسلی خود را.

در پاسخ کلینتون شخصی وکیل قسم خورده به دست آمده از اظهارات متعدد پزشکان که رد وجود هر گونه ناهنجاری و سپس تحویل یکی از ماندگار ترین خطوط کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری. “از نظر اندازه و شکل و جهت هر چه غیر مستقیم ذهن می خواهد برای درست کردن رئیس جمهور است که یک انسان عادی,” وکیل گفت. “وجود دارد هیچ لکه وجود ندارد مول وجود دارد مشخص شود.”

آن را بعد از آن آمد که جونز نبود با اشاره به یک بیماری پوستی است, اما به پیشنهاد هیلاری کلینتون که آلت تناسلی کج در یک زاویه. (در ضمن Monica Lewinsky—هر چند او نمی خواهید برای رفتن به هر گونه اطلاعات بیشتر خودش را—به اتهام مخالفت با جونز’ ارزیابی در گفتگو با دادستان قبل از او به نظر می رسد قبل از اینکه کن استار را به هیئت منصفه.) جونز’ برای اولین بار وکیل جونز گفت: هرگز از ذکر هر گونه “ویژگی های متمایز” به او—که آن را تا زمانی که او تغییر تیم حقوقی است که او ساخته شده است که ادعای خاص—که برخی از آنها استفاده می شود به استدلال می کنند که جونز اختراع یا تاب داستان او.

آن را به طور کامل روشن نیست چرا مان تصمیم به شامل یک شرح Weinstein بدن و اندام تناسلی در شهادت او. Weinstein دفاعی تیم نیست تلاش برای ثابت کند که این زنان را دیدم هرگز آلت تناسلی خود را و یا که آنها در حال ساخت این برخوردهای جنسی. خود را وکیل هستند با این استدلال که آنها اتفاق افتاده است اما آنها با رضایت طرفین. Weinstein وکیل دانا Rotunno مشخص است این برخورد به عنوان “پشیمانی ، “من فکر می کنم آن را آسان به نگاه به عقب و می گویند, “اوه, شما می دانید, شاید من دوست دارم که تجربه’,” او گفت: Vanity Fair. او گفت: زنانی که متهم Weinstein شد “با استفاده از” او به طور ضمنی تجارت جنسی برای پیشرفت حرفه ای: “آنها به نظر نمی آید در هاروی و بگو:” آه خدای من او را زرق و برق دار ترین پسر من تا کنون دیده ام و من می خواهم برای رفتن به اتاق هتل خود را.’ آنها در نگاه هاروی و گفت: “هاروی می توانید انجام دهید چیزی برای من.'”

حتی اگر مان حساب Weinstein تناسلی دقیق است Rotunno هنوز هم می تواند استدلال می کنند که آنچه مان تماس تجاوز واقع شد مبنی بر جنسیت که مان آمد به پشیمانی. مان ممکن است در تلاش برای استنباط احساس انزجار از داوران به تعصب آنها را در برابر Weinstein یا ایجاد ناباوری که یک زن زیبا در 20s خود را خواهد انتخاب به رضایت طرفین رابطه جنسی با یک مرد که با توضیحات او ارائه شده در دادگاه. اما Rotunno به نظر می رسد که پیش بینی مان آشکار نفرت با Weinstein بدن هم با به تصویر کشیدن این فیلم به عنوان معاملاتي.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی