کاخ سفید مسدود شده Anthony Fauci از شهادت در مقابل یک خانه کمیته

مقامات کاخ سفید مسدود کرده اند Dr. Anthony Fauci کاخ سفید را بالا بیماری های عفونی, متخصص از ظاهر شدن در مجلس نمایندگان شنوایی در امریکا coronavirus پاسخ. به نظر می رسد که او اجازه خواهد داشت به نظر می رسد در بعد سنا شنوایی.

پس از خانه تخصیص بودجه به دنبال Fauci شهادت برای یک مه 6 جلسه در coronavirus و تلاش های دولت برای مبارزه با آن, آنها رد شده توسط کاخ سفید یک سخنگوی کمیته گفت: Vox.

“کمیته تخصیص بودجه به دنبال Dr. Anthony Fauci به عنوان شاهد در هفته آینده کار HHS-آموزش و پرورش فرعی شنوایی در COVID-19 پاسخ. ما مطلع شده است توسط یک دولت رسمی که کاخ سفید را مسدود کرده است دکتر Fauci از شهادت,” سخنگوی کمیته اوان Hollander در بیانیه ای گفت.

در بیانیه ای به واشنگتن پست کاخ سفید گفت: این امر می تواند “معکوس” را به اجازه می دهد Fauci به شهادت در مقابل کنگره در میان تلاش های دولت برای مبارزه با کروناویروس.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان تمام-از-پاسخ دولت به COVID-19 از جمله با خیال راحت باز امریکا دوباره و تسریع توسعه واکسن آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere در بیانیه ای گفت:. “ما متعهد به همکاری با کنگره برای ارائه شهادت در زمان مناسب.”

همانطور که در حال حاضر Fauci هنوز میله میله به نظر می رسد در مقابل سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته مارس 12. نه شنیدن از یک زمان کاخ سفید رسمی, مجلس تخصیص بودجه کمیته را به جای شنیدن از دکتر تام فریدن مدیر سابق برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در دولت اوباما.

“کنگره و مردم آمریکا شایسته clear-eyed مشاهده مسیر رو به جلو برای پاسخ به COVID-19 pandemic” گفت: خانه تخصیص بودجه کمیته صندلی نیتا Lowey (D-NY) و کار-HHS-آموزش و پرورش تخصیص فرعی صندلی رزا DeLauro (D-CT) در بیانیه ای. “مردم این کشور شایسته یک دولت فدرال است که به تاریخ مدرن و آماده برای حفاظت از زندگی است.”

Fauci است که کاخ سفید را بالا بیماری های عفونی متخصص. اما او تبدیل به شناخته شده برای خود را ساده بدون رویکرد به بحث coronavirus — حتی اگر این بدان معناست که در تناقض با اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا گفت: دولت می تواند عمل کرده اند هر چه زودتر. این پذیرش البته پرواز در صورت از اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال می کنند که این عمل به سرعت و قاطعانه برای محدود کردن اثرات Covid-19.

مشخص نیست که آیا این نظرات بودند یک عامل در کاخ سفید تصمیم خود را اجازه می دهد Fauci به شهادت. با توجه به این موضوع از شنیدن آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسد سوال در مورد تهمت, دولت شکست در مقابله با کروناویروس خواهد بود مطرح کرد. آن نیز باقی مانده است دیده شود که آیا Fauci تلقی خواهد شد بیش از حد شلوغ به نظر می رسد قبل از جمهوریخواهان کنترل سنای آمریکا در مراحل بعدی ممکن است.

Fauci زمان بوده است در تقاضا بالا است. رای گیری عمومی خود را نشان می دهد تایید رتبه با آمریکا بسیار بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و او را تبدیل به یک پی رسمی هر دو برای مصاحبه با رسانه ها و کنگره شهادت.

Fauci ایستاده با مغلوب ساختن پیشی جستن خود را, اما سخت تر است به معلوم. مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار بازتوییت یک تماس را به آتش Fauci آمد که از یک محافظه کار سابق کالیفرنیا در کنگره نامزد به طور مستقیم و بدون انعکاس احساسات خود را.

به عنوان بورسی را Sean Collins نوشت و آن را سخت بدانید که چگونه جدی مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شلیک خود را فوق العاده محبوب top بهداشت عمومی رسمی در وسط یک بیماری همه گیر.

در این زمینه چه مغلوب ساختن پیشی جستن retweet معنی — اگر هر چیزی — نامشخص است. از یک طرف او یک تاریخچه از برقراری ارتباط با نارضایتی اعضای دولت او در توییتر قبل از شلیک آنها را پس از به tweeting به عنوان مثال در مورد نارضایتی خود را با بازرس کل سابق مایکل اتکینسون چهار ماه قبل به طور ناگهانی به او شلیک. از سوی دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است effusive با ستایش خود را از Fauci در تماس تلفنی با “فوق العاده” و یک “مرد خوب است.”

رئیس جمهور داده غیر قابل پیش بینی هر تعداد از توضیحات برای صدای جیر جیر هستند ممکن است از مغلوب ساختن پیشی جستن باد کردن بخار در یک لحظه نا امیدی بیش از سی ان ان مصاحبه به او retweeting قبل از خواندن کل لورن پست.

ممکن است کاخ سفید را معکوس تصمیم خود در مجلس شهادت — Fauci و کارشناسان بهداشت عمومی شد و گزارش ممنوع از انجام مصاحبه در سی ان ان برای یک زمان یک تصمیم گفت: به سرعت دور انداخته شود. و به عنوان کنگره رمپ تا نظارت آن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ادامه در پاسخ به coronavirus آنها ممکن است به دنبال جزئیات بیشتر در مورد چرا Fauci اجازه داده نمی شد به شهادت در مقابل اعضای.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>