کاخ سفید پروژه های 100,000 تا 200,000 Covid-19 مرگ و میر

روز سه شنبه کاخ سفید را coronavirus نیروی کار ارائه آمار ترسناک: تحت بهترین سناریو برای کاهش از Covid-19 همه گیر ممکن است بين 100000 و 200000 مرگ و میر در ایالات متحده با تعداد مرگ و میر اوج در دو هفته آینده. کاخ سفید را به اعداد ارائه شده در جدی کنفرانس مطبوعاتی بر اساس مدلهای آماری نقشه کشی در بهترین اطلاعات در دسترس است که تلاش برای پیش بینی تعداد موارد و مرگ و میر.

“هنگامی که شما ببینید 100000 نفر — که حداقل تعداد” رئیس جمهور تهمت و گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی. که قابل توجه که از مغلوب ساختن پیشی جستن که در روزهای اولیه از شیوع عنوان تهدید و بارها و بارها آن را در مقایسه به آنفولانزا.

سه شنبه به نظر می رسید که شواهد فراوان است که Covid-19 بسیار بدتر از آنفولانزا در نهایت غرق در. “این آنفولانزا; آن باطل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز تاکید کرد که شیوع و عوارض خود را در حال رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است. “به عنوان جدی یک عدد به عنوان [100,000 مرگ و میر] است,” او گفت: “ما باید برای آن آماده شود. آیا رفتن به این حد ؟ من امیدوارم که نه … ما نیاز به آماده سازی خود را — این یک احتمال است که این چیزی است که ما را ببینید.”

Fauci گفت که این مدل که پیش بینی مرگ و میر را افزایش می بر اساس داده های در مورد چگونگی شیوع بیماری در حال وقوع است در نیویورک و در خارج از کشور. برآورد می تواند تغییر کند اگر وضعیت بر روی زمین شروع به نگاه متفاوت است. اما حقیقت این است که در حال حاضر وجود دارد بیش از 180,000 موارد Covid-19 در ایالات متحده وجود داشته است و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر. و گسترش آن به وضوح هنوز به اوج خود رسید.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ با استناد به پیش بینی از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن گفت: مرگ و میر انتظار می رود به اوج در دو هفته آینده. “این است که رفتن به بسیار دردناک بسیار بسیار دردناک دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دکتر دبورا Birx انتظار مرگ و میر ناشی از Covid-19 به اوج در بعد از 14 روز.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

اپیدمیولوژیک مدل سازی مفید در کمک به مردم فکر می کنم از طریق چه ممکن است با این بیماری است. آن را نیز می تواند کمک به بیمارستان ها درک چه مقدار نیروی انسانی و تجهیزات آنها نیاز (و جایی که آنها به احتمال زیاد به سقوط کوتاه).

کارشناسان مستقل می گویند که مدل های این نیروی کار است که با استفاده از صدا هستند. 100,000 تا 200,000 مرگ “قطعا به نظر می رسد در چارچوب معقول” گفت: لایحه Hanage دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت در تماس با خبرنگاران صبح روز سه شنبه. “من نمی خواهد را غافلگیر کرد و آنها را من نمی شود شگفت زده اگر آنها بيشتر از من نخواهد بود در واقع جای تعجب نیست اگر آنها پایین تر است. یکی از چیزهایی است که دشوار است برای کسانی از ما که درگیر شده ام با مدل سازی این است که برقراری ارتباط مقدار عدم قطعیت است که ما داریم.”

مدل سازی یک ironclad پیش بینی از آینده است. “بر خلاف آب و هوا که ما همه عادت کرده اند و پیش بینی ترکیب به تصمیم گیری با بیماری های همه گیر ما در واقع تحت تاثیر قرار نتیجه” کیتلین, رودخانه ها, یک استاد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: Vox. جمعی اقدامات — در ادامه به فاصله اجتماعی خود جدا اگر شما بیمار هستید, حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور افزایش ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از چند هفته آینده را تحت تاثیر قرار دهد که آیا این مدل در حال به روز برای بهتر یا بدتر.

“من فکر می کنم این کلید به تثبیت در تعداد دقیق” دومینیک Heinke متخصص اپیدمیولوژی که با این نسخهها کار با Massachusetts Department of Public Health (که نیست صحبت طرف گروه) به تازگی گفته Vox. “شما می توانید در طیف وسیعی از مدل ها و می گویند ما می توانید انتظار آن را به حداقل این بد است.”

و پایه شماره از کاخ سفید در حال جدی: 100,000-200,000 مرگ و میر افتضاح است به ویژه به دلیل بسیاری از مانع شده اند می تواند با بهتر غربالگری و تست در فوریه. همچنین شما لازم نیست مدل را ببینید که Covid-19 همه گیر است که یک بحران: هزاران نفر در ایالات متحده است. بحران اقتصادی در این بیماری همه گیر را از خواب بیدار فلج کننده است بیش از حد.

استارک اعداد نیز یک یادآوری است که ما نیاز به نگه داشتن ما مداخلات رفتن. آشکار مستندات جنبش در برخی از شهرستانها نیز کمتر شدید سیاست های در محل در سراسر کشور می تواند سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

اثرات اجتماعی فاصله تاخیر در صورتی که تعداد داده است و ممکن است چند هفته به نشان می دهد تا. در حال حاضر وجود دارد عفونت وجود دارد خارج وجود دارد در مکان های که کشت شد قبل از این سفارشات را به اثر. می توانید آن را 10 روز یا بیشتر بین زمانی که یک فرد آلوده است و زمانی که آنها نشان می دهد علائم — که در طی آن آنها می تواند گسترش ویروس به دیگران است.

“در چند روز آینده به یک هفته ما ادامه خواهد داد برای دیدن همه چیز به تا” Fauci روز سه شنبه گفت. “ما نمی توانیم منصرف شود که این کاهش در حال کار و آن کار خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>