سازمان بهداشت جهانی نیست در واقع به معنای بدون علامت گسترش است “بسیار نادر”


A protective face mask thrown in the street.

شما هنوز هم نیاز است که ماسک!

دامین مایر/گتی ایماژ

روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی در کنفرانس مطبوعاتی نشان می دهد که بدون علامت انتقال است “بسیار نادر” با توجه به بیماری های عفونی متخصص ماریا ون Kerkhove. آن را مانند به نظر می رسید ، سپس whiplash: روز سه شنبه که راه می رفت که برگشت. در این سوال که چگونه اغلب بدون علامت انتقال رخ می دهد “ما نمی در واقع این پاسخ در عین حال گفت:” ون Kerkhove.

اگر شما در حال طبعا اشتباه خط پایین در اینجا است: افراد بدون علائم واضح گسترش این ویروس, و آنها آن را انجام دهند. این است که چرا ما همه با پوشیدن ماسک و چرا ما باید در حفظ و انجام آن علاوه بر در نظر گرفتن دیگر اقدامات پیشگیرانه. اما شما همچنین ممکن است تعجب: چرا که به ظاهر معکوس البته بدون دیدن جدید داده ؟ دقیقا چه مشکلی پیش آمد ؟ جواب: چند چیز! آن را (بیشتر) جوش پایین به یک موضوع چه از نظر استفاده می شود.

برای اولین بار است که چگونه شما تعریف بدون علامت. در اولیه کنفرانس مطبوعاتی ون Kerkhove جلب تمایز بین افرادی که “واقعا بدون علامت” و کسانی که “آیا واقعا بیماری خفیف … آنها نقل قول را تمام کردن COVID علائم” مثل سرفه های شدید و تنگی نفس. او نمی روشن چه علائم کسانی که مردم را به جای آن اما به نظر می رسد مانند او تعریف مانع افرادی که در نزدیک بازرسی کمی بیمار است.

پس از آن وجود دارد سردرگمی از دسته بندی های بدون علامت و presymptomatic. اولین مشخصات فنی زبان, توصیف افرادی که هرگز نشان می دهد علائم این ویروس در حالی که دوم توصیف افرادی که نه فقط علائم نشان داده شده است. مشکل این است که در استفاده مشترک بدون علامت نیز می توانند با مراجعه به افرادی که به سادگی نمی در حال حاضر علائم (و بدیهی است که آن را دشوار است به دانستن آن خواهد بود که). این لود یک شنبه CNBC داستان خلاصه که اولیه اعلامیه به عنوان “coronavirus بیماران بدون علائم نیست رانندگی گسترش ویروس.” بقیه مقاله نیز نتواند به وضوح ترسیم بین بدون علامت و presymptomatic گسترش حتی در یک نقطه به صراحت اینکه این دو نظر با هم. این گیج کننده مقاله ویروسی رفت و با یک اوهایو نماینده tweeting لینک همراه با “بازگشایی امریکا!”

اما چگونه این دو گروه گسترش و یا نمی گسترش این ویروس ممکن است متفاوت باشد—ما به سادگی نمی دانم برای مطمئن. “وجود شواهد کافی که presymptomatic مردم معمولا آلوده دیگران” نوشته اریک Topol در یک موضوع در توییتر تجزیه تفاوت میان دو واژه. وی با اشاره به یک مطالعه 94 بيمار با متوسط موارد COVID-19. در مواردی که آنها گذشت coronavirus بر روی دیگران, حدود نیمی از زمان آن اتفاق افتاده است قبل از آنها تا به حال علائم محققان تخمین زده می شود.

ما می دانیم که کمتر در مورد چگونه بدون علامت مردم گسترش این بیماری است. هنگامی که ون Kerkhove گفت: این انتقال است “بسیار نادر” او ظاهرا با اشاره به “یک زیر مجموعه کوچک از مطالعات” که نگاهی به داده ها از تماس با ردیابی به عنوان CNBC روشن در پیگیری داستان. او با اشاره به مدل های تخمین می زند که چقدر بدون علامت گسترش می تواند اتفاق می افتد. این تمایز مسائل به دلیل تماس با ردیابی و داده ها در بیماران بدون علامت است و در واقع فاقد حتی اگر برخی از مدل تخمین می زنند که حامل بدون علامت ممکن است مسئول 40 درصد از انتقال. (همانطور که از نوشتن این است که داستان روشن است که بدون علامت در بيماران گسترش این ویروس نشسته زیر اولیه CNBC داستان در مورد بدون علامت بیماران به ندرت گسترش این ویروس در سایت “روند در حال حاضر” لیست.)

او می توانست املای این بسیار واضح تر بله. اما مشکل دیگر این است که اصلی سخنان به سرعت از متن گرفته شده. او نه گفتن مردم به عجله به میله چرا که آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد بدون علامت گسترش یافته است. او یک نکته در مورد جایی که او فکر مقیاس بزرگ در تلاش برای پیدا کردن و منزوی کردن مردم باید متمرکز شده است. در هر صورت آنچه او توصیف “به نظر می رسد بیشتر از علمی از عملی علاقه” biostatistician ناتالی دین اشاره کرد در توییتر. در سطح فردی ما نباید تغییر رفتار ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی