جهان بدون Shaq: نظری گاهشمار مشتق شده از سال 1997 فیلم جراحی


Still from the movie Steel of Shaquille O’Neal in his Steel armor saving a boy, with an explosion in the background
Warner Bros.

وقتی NBA فصل رسما “رزومه” در جولای 30, آن را داشته اند بیش از چهار ماه از من گذشته تماشا, LeBron James, Giannis Antetokounmpo و چند صد نفر دیگر از نزدیک ترین دوستان من بازی معنی دار بسکتبال. همه چیز در نظر گرفته, NBA شرایطی بوده است که نسبتا جزئی نگرانی در COVID-19 عصر. اما برای کسانی از ما عادت کرده اند به آزادانه ساختار هشت ماه از زندگی ما در اطراف این لیگ هر سال از درجه اعتبار ساقط شده است وهم آور و disorienting و من برای یکی باید بیش از یک بار در بر داشت من از hoops-addled مغز جسارت به مکان من نمی خواهد که تا کنون انتظار می رود آن را به رفتن.

یکی از این سرمایه گذاری باعث شده این بهار ورود WarnerMedia را HBO حداکثر خدمات که دارای چنین معشوق خواص به تمام هشت هری پاتر طرفداران پیتر جکسون ارباب حلقه ها فیلم های استودیو Ghibli و کامل اجرا از دوستان است. HBO حداکثر نیز ارائه می دهد یک کل “hub” اختصاص داده شده به کمیک DC از جمله تمام فیلم را تشکیل می دهند که آنچه آمده است به عنوان شناخته شده “DC تمدید جهان” یا DCEU. بیکار مرور این فیلم ها به هنگام راه اندازی در مه, من نمی تواند کمک کند اما متوجه گنجاندن جراحییک سال 1997 شکیل اونیل وسیله نقلیه که در آن Shaq دیزل نقش جان هنری آهن یک سلاح طراح که مبارزه با ستمگران تحت ابرقهرمان alter ego از فولاد است. (جراحی به تازگی از میان رفت HBO حداکثر به طور کامل اما اولیه آن ورود در سرویس DC کتابخانه است که به خوبی مستند شده است.)

در مواجهه با این اطلاعات ذهن من ساخته شده یک سری از جهش—بیا با من همراه خواننده عزیز. اگر در DCEU انسان است که ما می دانیم به عنوان شکیل اونیل وجود دارد به عنوان جان هنری آهن این به این معنی است که در گفت جهان انسان است که ما می دانیم به عنوان شکیل اونیل هرگز در NBA. فولاد/آهن/نه-Shaq وجود در DCEU از لحاظ فنی ممکن است “کانن” اما تا آنجا که من می دانم آن را نمی کانن و به عنوان نویسنده vulture به تازگی با اشاره به این DCEU مفهوم خود را در واقع آغاز شده به عنوان یک شوخی ساخته شده توسط یک منتقد.

پس در آن سنت من تصمیم به جمع آوری یک نظری تاریخ بسکتبال حرفه ای و فرهنگ جهانی به طور گسترده تر—یک جهان در DC تمدید جهان در آن چهار بار قهرمان NBA و غالب ترین مرد بزرگ از نسل او هرگز وجود نداشته است. آنچه در زیر یک جدول زمانی از چه اتفاقی می افتاد اگر Shaq واقعا جراحی.

ژوئن 1992: اورلاندو سحر و جادو, برندگان قرعه کشی درفت NBA انتخاب جورج تاون مرکز آلونزو عزاداری به طور گسترده ای در نظر گرفته شده بهترین مرکز چشم انداز برای ورود به لیگ پس از دیوید رابینسون. عزاداری می رود را به نفع خود Rookie از سال به اتفاق آرا.

آلونزو عزاداری را وابسته به دان کیشوت همکاری های موسیقی با فو-Schnickens و روش انسان موفق به فروش برساند.

ژوئن 1993: با راه پیش نویس-تجارت روز, سحر و جادو را انتخاب کنید Anfernee (پنی) Hardaway های خیره کننده گارد نقطه از ممفیس دولت است. عزاداری و Hardaway هستند یک لحظه احساس و بلافاصله ژل هر دو در و خارج از دادگاه با Hardaway را زرق و برق دار و بازی و دوربین آماده جاذبه کاملا تکمیل عزاداری درخشان اصول و دفاعی فکر رواقیون.

جولای 1996: عزاداری spurns یک پیشنهاد پر سود از لس آنجلس لیکرز به دوباره ثبت نام با اورلاندو و بعد از آن که در تابستان او تیم ایران یک مدال طلا در المپیک است. این کم حرف ستاره را در دادگاه نتواند موفقیت برای ترجمه به گسترده تجاری درخواست تجدید نظر. استادانه درست شده عزاداری محور کمپین های تبلیغاتی برای پپسی و Reebok به زودی ورشکسته هر دو شرکت و عزاداری را وابسته به دان کیشوت همکاری های موسیقی با فو-Schnickens و روش انسان موفق به فروش برساند.

مارس 1997: لس آنجلس لیکرز گارد کوبه برایانت به دست آورد و در پیش نویس یک روز تجارت با شارلوت در مقابل مرکز Vlade Divac می شود اولین بازیکن پیش نویس مستقیما از دبیرستان به پیروزی Rookie از سال به طور متوسط 22 امتیاز در هر بازی و شکستن NBA rookie رکورد برای هدف زمینه تلاش است. بدون یک سرویس بزرگ مرد اما برایانت لیکرز باقی می ماند و فرو رفته در قرعه کشی.

سپتامبر 1997: پپسی سقوط ساخته شده است که کوکا کولا یکی از قدرتمند ترین شرکت های, و, آن است که همیشه به دنبال گسترده تر از عبور از بازار ، سابق نوشابه پادشاه بدست اپل است که در تلاش برای رقابت با مایکروسافت است. (بنیانگذار اپل استیو جابز باقی می ماند به عنوان مدیر عامل.) این CokeMac آغاز بکار نمود و سال بعد جارو صنعت با آن طراحی های رنگارنگ و “فکر می کنم متفاوت (اما به خاطر نوشیدن کوکاکولا)” مبارزات انتخاباتی آگهی.

ژوئن 1998: پس از برنده شدن در ششمین قهرمانی NBA Gotham گاو گارد مایکل جردن بازنشسته برای بار دوم. (این برای اولین بار در پاییز سال 1993 در میان شایعاتی که اردن افتاده بود به بدهی پس از از دست دادن یک سری از پر مخاطره مسابقات گلف برای بدنام جنایی مترادف Lex Luthor.) گاو مربی فیل جکسون علائم با اورلاندو سحر و جادو.

ژوئن 1998: به امید پر کردن خود را از سوراخ در مرکز لیکرز پیش نویس مایکل Olowokandi با کلی برای اولین بار انتخاب کنید. پس از ناامید کننده rookie فصل مشخص تکرار درگیری با کوبه برایانت Olowokandi ناگهان واریز بسکتبال.

فوریه 1999: Nike داشتن gobbled بسیاری از Reebok را در سهم بازار به شرح زیر کوکا کولا منجر به فن آوری (persian) بدست می آورد و تازه بدوران رسیده موتور جستجو گوگل.

1999-2001: Jackson-مربی اورلاندو سحر و جادو رهبری عزاداری و Hardaway پیروزی متوالی سه NBA عناوین.

مارس 2000: نایک اولیه باقی مانده رقیب آدیداس اعلام ورشکستگی پس از شکست به موفقیت انتقال به رشد جهانی فروش آنلاین. حرکت ماه به شرح زیر آدیداس شکایت مشتریان در مورد اینکه قادر به پیدا کردن وب سایت این شرکت از طریق گوگل.

مارس 2001: Coca-Cola دگرگون قابل حمل گوش دادن به موسیقی با معرفی CokePod.

ژوئن 2001: به امید پر کردن خود را از سوراخ در مرکز لیکرز انتخاب Kwame قهوه ای با کلی برای اولین بار انتخاب کنید. پس از ناامید کننده rookie فصل مشخص تکرار درگیری با کوبه برایانت قهوه ای ناگهان واریز بسکتبال.

ژوئن 2002: ساکرامنتو کینگز از دست داده به سحر و جادو سال گذشته در حماسه هفت سری بازی در نهایت از طریق شکستن و شکست سحر و جادو در فینال بار دیگر در هفت بازی. نایک—امید synergize با محبوبیت جهانی “بزرگترین نشان می دهد در دادگاه” پادشاهان یک تیم به رهبری توسط Nike سیار و finals MVP کریس وبر—اعلام کرد قصد دارد به انتقال آن به سرعت در حال رشد گوگل عملیات به ساکرامنتو.

ژوئن 2003: به امید پر کردن خود را از سوراخ در مرکز لیکرز انتخاب Darko Milicic با کلی دوم انتخاب کنید. پس از ناامید کننده rookie فصل مشخص تکرار درگیری با کوبه برایانت Milicic ناگهان واریز بسکتبال, اگر چه نه قبل از اینکه الهام بخش با نفوذ وبلاگ.

اکتبر 2003: آلونزو عزاداری مجبور به بازنشستگی به علت بیماری کلیوی در موعد مقرر پایان دادن به زندگی حرفه ای از بزرگترین مرکز یک نسل است. سال بعد عزاداری دستخوش موفقیت آمیز پیوند کلیه می پیوندد و در داخل NBA, جایی که او میریزد خود خاردار شهرت و به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین تلویزیون تحلیلگران در تاریخ ورزش.

مارس 2005: Nike خرید Facebook و حرکت این شرکت به ساکرامنتو.

مارس 2005: شرکت آمازون جف بزوس تلاش را به نفع خود به نفع با نایک حرکت شرکت خود را به ساکرامنتو.

مارس 2005: کوکا کولا خرید آمازون است.

ژوئن 2005: اسپرز برنده شدن در این عنوان NBA.

جولای 2005: Miami Heat جمهور پت رایلی نا امید تیم خود را ناتوانی در به دست آوردن بیش حذفی قوز با وجود حضور با استعداد گارد Dwyane وید بازنشسته از بسکتبال. رایلی رنج می برد خجالت بعد از آن تابستان که روزانه بوق انتشار عکس های او را حلق آویز کردن در Lex Luthor قایق بادبانی.

ژانویه 2006: Kobe Bryant نمرات 81 امتیاز در برابر تورنتو رپتورز.

ژوئن 2006: اسپرز عنوان یکی دیگر برنده.

ژوئن 2008: سابق NBA All-Star کوین جانسون می شود انتخاب شهردار سان فرانسیسکو امیدوار به احیای این شهر مبارزه اقتصادی. جانسون بعد از استعفا در رسوایی پس از تلاش برای فروش این شهر مدارس دولتی به Lex Luthor.

ژوئن 2009: اسپرز به نوعی پیروزی دیگری عنوان شده است.

ژوئیه 2010: رایگان عوامل LeBron James و Dwyane Wade تلاش برای توافق با کلان شهر نیکز تنها به معاملات خود را سوراخ کردی در ساعت یازدهم توسط نیکز صاحب جیمز دولان که خواستار آن است که خود را مدیر کل به دست آوردن پیری ستاره های کوبه برایانت و استیو نش به جای. جیمز و وید به جای امضا با پادشاهان حفاری ساکرامنتو وضعیت امریکا به عنوان داغترین شهرستان.

برایانت هنوز مردد به بازنشسته به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین بازیکن از نسل او هرگز به نفع خود عنوان.

اوت 2010: Phil Jackson از بازنشستگی می آید برای یک ثانیه روی لئامت دادن از مربیگری پادشاهان.

2011-15: پادشاهان برنده پنج دوره متوالی به عنوان.

آوریل 2013: پادشاهان بزرگ کریس وبر انتخاب شده است به Basketball Hall of Fame در اولین رای گیری.

مارس 2016: نیکز گارد کوبه برایانت داشتن اعلام بازنشستگی خود را در شروع فصل و داشتن تلاش با آسیب های زیادی از خود را نهایی کمپین نمرات 60 امتیاز خود را در بازی نهایی تیراندازی 22-برای-50 از زمین و 6-برای-21 از 3. بعد از بازی دولان بلافاصله ارائه می دهد برایانت سه سال $120 میلیون فرمت. برایانت هنوز مردد به بازنشسته در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین بازیکن از نسل او هرگز به نفع خود عنوان.

مارس 2016: پادشاهان در حال سرنگون نهایی کنفرانس غرب با تازه بدوران رسیده رزمندگان طلایی امور خارجه. Dwyane Wade اعلام بازنشستگی خود را پس از سری.

ژوئن 2016: رزمندگان برنده شدن در این عنوان NBA ارائه یک افزایش بسیار مورد نیاز برای معروف down-and-out منطقه خلیج.

جولای 2016: مرکزی شهرستان تندر رو به جلو Kevin Durant علائم با پادشاهان. در یک پیام تایپ شده در امضای خود-مدل CokePhone 11 و تحویل در نایک متعلق به Instagram پلت فرم دورنت بیانگر تمایل به حرکت به ساکرامنتو به طوری که برای بیشتر کسب و کار خود و منافع “فناوری فضایی.” این حرکت به طور گسترده ای در تقبیح توسط طرفداران بسیاری از آنها امیدوار بودند دورنت ثبت خواهد با گلدن استیت.

مه 2017: Greta Gerwig را در تعجبم که زنbiopic از تعجب باز می شود به بررسی بیحوصلگی حرف زدن و رکورد-تنظیم دفتر جعبه را برمی گرداند. فیلم نشانه یک نقطه عطف در Gerwig حرفه ای پس از سالها نویسنده و کارگردان تلاش و شکست را به بانوی پرندهنیمه اتوبیوگرافیک فیلم در مورد تجارب خود را به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا در ساکرامنتو در مدت کوتاهی پس از پادشاهان تا به حال موفق به کسب اولین عنوان NBA. (با توجه به Gerwig, چند مدیران تمسخر او فیلمنامه را به تصویر از یک تلاش خانواده طبقه متوسط در یک اقتصادی لطمه زد ساکرامنتو به عنوان “فانتزی خالص” و “بیش از حد غیر قابل باور” و پیشنهاد او حرکت تنظیم به سان فرانسیسکو.)

جولای 2019: پس از پیروزی سه عنوان با پادشاهان دورنت برگ ساکرامنتو برای بازی با Kyrie Irving برای دلایل نامشخص. خبر خوب این است که آن را در سیاتل یک شهرستان بزرگ که دارای NBA حق رای دادن.

ممکن است در سال 2020: Gerwig را به شدت مورد پیش بینی در تعجبم که زن پيگيری جراحیbiopic از جراحی است که در ریگ اندازی مجدد سیستم از سال 1997 کلاسیک با همین نام آغاز بکار در Coca-Cola, جدید, جریان, خدمات, HBO حداکثر.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را از زمان-فضا-shenanigans فرهنگ پوشش گوش دادن به یک اسپویلر پر بحث فیلم پالم اسپرینگز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort