The_Donald بود بیش از قبل از ق آن ممنوع


The Reddit logo displayed on a phone screen
این Snoo ممنوعیت عضو شورای نظارت مدت.
نیک Ansell/ایسنا

Reddit اعلام کرد روز دوشنبه که این ممنوعیت حدود 2000 subreddits از جمله r/The_Donald سایت بزرگترین pro-مغلوب ساختن پیشی جستن جامعه به عنوان یک نتیجه از به روز رسانی به سیاست ممنوعیت سخنرانی نفرت. این subreddit که تا به حال بیش از 790,000 اعضای بدنام شد برای میزبانی تهدیدات خشونت آمیز نژادپرستانه محتوای آزار و تئوری های توطئه است. “همه جوامع در ق باید رعایت محتوای ما سیاست در ایمان خوب است. ما ممنوع r/The_Donald چرا که آن را انجام داده است و نه با وجود هر فرصت” ق مدیر عامل شرکت استیو هافمن نوشت: در بیانیه ای.

ق است, معرفی هشت قوانین که بیشتر به وضوح و با زور و اجبار تعریف رفتارهایی که مجاز نیست در سایت. هافمن به طور خاص متهم r/The_Donald از نقض قوانین به هویت مبتنی بر آزار و اذیت اصیل رفتار (که هماهنگ ترول, کمپین) است که مختل دیگر ق جوامع و تداخل با سایت توابع. ق را دوشنبه پاکسازی همچنین شامل یک subreddit اختصاص داده شده به جناح چپ پادکست تجاري خانه دامکه تا به حال در مورد 160,000 کاربران به دلیل آن مدیران تا به حال گفته موفق به مهار قانون شکنی. بسیاری از دیگر ممنوع جوامع نسبتا مبهم و غیر فعال; فقط 200 نفر از آنها تا به حال بیش از 10 روزانه کاربران است.

در میان بزرگتر ممنوع subreddits بودند r/gendercritical که متمرکز بر trans-انحصاری فمینیسم و r/wojak که همراه بود با Wojak الگوی رفتاری محبوب در میان incels.

R/The_Donald subreddit تاسیس شد و در ژوئن 2015 درست در زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول خود را اعلام کرد اجرا برای ریاست جمهوری. از آن شده است به التهاب الگوهای رفتاری و حاشیه تئوری های توطئه مانند Pizzagate. هر چند آن را به طور مستقیم در ارتباط با رئیس جمهور تهمت دارای محتوای به اشتراک گذاشته است که سرچشمه در subreddit و پس از شرکت در یک “از من بپرسید هر چیزی” جلسه با اعضای آن در سال 2016. پس از رسانه ای مهم برای امریکا نشان داد که اعضای آن شده بود ارسال خشونت در برابر تهدیدات اورگان پلیس و مقامات در ماه ژوئن گذشته ق قرنطینه r/The_Donald معنی است که کاربران را به کلیک بر روی و از طریق یک پیام هشدار قبل از اینکه قادر به دسترسی به subreddit. این سایت همچنین حذف subreddit از نتایج جستجو و توصیه ها. هیچ تعجب: این روزها The_Donald است شهر ارواح.

ق ممنوعیت تنها در موج گیری توسط رسانه های اجتماعی شرکت های متوسط به مطالب قرار داده و با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خود و هواداران خود را. در توییتر شروع به چسباندن برچسب های هشدار دهنده و واقعیت-بررسی هشدار به توییتهایی که تهمت فرستاده بود در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری و خشونت پلیس تظاهرات در مینیاپولیس. از آن پس Facebook نیز غیر فعال مغلوب ساختن پیشی جستن در آگهی مبارزات انتخاباتی است که شامل یک نماد یک بار استفاده می شود توسط نازی ها و اجرا قوانین سختگیرانه تر برای آنچه که سیاستمداران مجاز به ارسال بر روی پلت فرم. و در روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از Reddit اعلام آمازون متعلق به جریان ویدئو سرویس Twitch به طور موقت به حالت تعلیق در حساب متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

جمهوری خواهان باید قابل پیش بینی chafed در این سیل از ممنوعیت. ایندیانا بهداشت ، جیم بانک گفت: به Axios از ق تصمیم “R/The_Donald بازی یک outsized نقش در کمک به تهمت پیروزی در انتخابات 2016. با 2020 سرعت در حال نزدیک شدن آنها فقط نمی تواند به خود کمک کند.” تهمت و دیگر محافظه کار مجلس را تهدید به هدف قرار دادن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت می دهد که حمایت های حقوقی به سیستم عامل است که وزش مطالب خود را. Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان نیز تعهد به کوچ کردن به سیستم عامل های دیگر. (این روزها بسیاری از راست کاربران اینترنت هجوم آوردند به جایگزین شبکه های رسانه های اجتماعی Parler که وانمود باید خیلی بیشتر قوانین سهل انگاری برای آنچه که کاربران می توانند پست.) اعضای r/The_Donald تا به حال در واقع در حال حاضر ایجاد یک انجمن جدید به نام thedonald.برنده سال گذشته و subreddit خود تبدیل شده است بسیار کمتر فعال—آن را تنها یک پست در گذشته 100 روز.

Future Tense یک همکاری از تخته سنگ, جدید امریکاو دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>