وجود دارد هیچ دلفین ها در ونیز: اما چشم انداز جهانی بهتر ممکن است ما را حفظ کند

وجود دارد هیچ دلفین ها در کانال ونیز — و یا حداقل اگر وجود دارد ما را دیده اند هیچ مدرکی از آنها را بر روی اینترنت. و قوها ظاهرا نیست غیر معمول به خصوص در نور و روشنایی آبراه است که شهر تاریخی اگر چه آنها ممکن است بیشتر قابل توجه و گسترده تر در حال حاضر که کمی تجاری قایق ترافیک در حال حرکت در اطراف. آن است که ظاهرا درست است که کانال آب پاک و غیر منتظره به لطف نزدیک به خاموش کردن کل جامعه ایتالیایی و ونیزی گزارش دیدن ماهی, خرچنگ و پرندگان در قابل توجه اعداد — مسلما به این دلیل که آنها در حال حاضر وجود دارد اما بیش از حد به راحتی نادیده گرفته شود.

بنابراین یکی از مهمترین و به طور گسترده ای تکرار نقره ای-پوشش داستان از جهانی coronavirus همه گیر می شود — جعلی نیست دقیقا اما تا حدی افسانه ای نتیجه یک صدای جیر جیر کشیده شده از قطعات از قطع شواهد که رفت و در سراسر جهان با سرعت رعد و برق و راه اندازی ده ها تن از نازک-منابع مقالات. اسطوره ها شامل نوع خود را از دانش به عنوان هر folklorist یا انسان شناس را به شما بگویم و قلمرو دانش همیشه شامل بخشی از اسطوره ها است.

تبلیغات:

خیالی دلفین ها ونیز شد برای یک لحظه, یک راه از طرح خودمان را رو به جلو به جهان فراتر از coronavirus بحران — جهانی که در آن ما چیزی آموخته اند و تغییر کرده. ما همه می خواهم به تصور خودمان را به عنوان بازماندگان در پایان فیلم فاجعه جسارت خارج برای اولین بار در ماه به کشف درختان در حال رشد از طریق رها خیابان پرندگان و زنبورها ساخت موسیقی دلفین ها frolicking در کانال شیر دراز کشیده و با گوشت بره. این یک راه تصور که ما می تواند سبز جدید معامله در یک سکته مغزی فقط با خاموش کردن سوخت فسیلی اقتصاد (و نه همه آن) برای کمتر از یک هفته. آن را قرار داده راه دیگر آن بود میکروسکوپی اجتماعی-رسانه, دید از بهشت کلام برای سکولار در جهان است که تقریبا به طور کامل داده شده تا در چنین چیزهایی (هر چه پیروان ادیان مختلف ممکن است ادعا می کنند به این باور).

من متاسفم که دلفین ها از ونیز وجود ندارد — اگر چه دوباره با الف و اژدها, هیچ کس نمی تواند می گویند که برای برخی — اما واقعیت این است که ما می خواستیم آنها را به طوری بد است که بخش مهمی است. که مینی ناتالی ون چشم انداز و امیدواریم که این نشان دهنده واقعی هستند پس از مد خود را. امید است که به شدت مورد نیاز مردم است. ما یک راه طولانی برای رفتن با این بیماری همه گیر در همه جا در جهان غرب و به خصوص در ایالات متحده, که در آن هماهنگ و منسجم ملی و رهبری آن را به آرامی بوده است عظیم لعنتی شوخی و ما به نظر می رسد آماده بالا howling abyss با مرگ grinning در پایین.

چند روز اول نزدیک به کل مستند در بسیاری از مناطق شهری در حال حاضر احساس بسیار طولانی و همچنین نزدیک به اندازه کافی. جایی که من زندگی می کنند در یک تا حد زیادی از طبقه کارگر محله از شرق برانکس چند مایلی شمال شرقی منهتن بیش از حد بسیاری از مردم هنوز در خیابان. این anodyne صدای جرنگ جرنگ از آقای Softee بستنی کامیون نگه داشته و در تمام روز نقاشی نزدیکتر و دورتر دوباره راست به مهلت زمانی که همه غیر ضروری کسب و کار مجبور شدند به نزدیک است. (آسیا نرم-خدمت در هشدار دهنده طعم ممکن است Proustian انجمن برای بسیاری از نیویورکی اما آن را سازگار با زندگی تحت قرنطینه.) در همین حال COVID-19 caseload نگه می دارد در حال افزایش: از صبح روز یکشنبه بیش از 8000 در شهر نیویورک و 15000 در سطح ایالت. این اعداد بالاتر خواهد بود هنوز هم در زمانی که شما خواندن این.

تبلیغات:

وجود باور نکردنی است غم و اندوه و تراژدی هنوز هم جلوتر از ما همراه با دررفتگی اقتصادی به احتمال زیاد بیشتر از این سقوط مالی سال 2008 و شاید نزدیک در مقیاس بزرگ و افسردگی است. جمهوری خواهان می خواهند برای ما ارسال تمام چک و این که یک جمله من هرگز فکر نمی کردم خودم به احتمال زیاد برای نوشتن. در حال حاضر اجازه دهید روشن است: آنها تنها پیشنهاد است که به عنوان یک ریش خود را برای طرح واقعی است که شرکت های بزرگ سوسیالیسم در یک عظیم الجثه تقریبا غیر قابل تصور مقیاس عظیم کمکهای مالی برای شرکت های هواپیمایی, هتل, صنعت, مراکز خرید آبجو و مشروب صنایع و خدا می داند چه چیز دیگری — حتی برای بوئینگ که زیاده روی در سهام عمده buybacks کشته شدن صدها نفر از مردم با معیوب هواپیما و در حال حاضر whimpers که آن را نمی توانید اقامت در کسب و کار مگر اینکه من و شما زمین را به نگه داشتن آن شناور است. به عنوان من در اواخر عموی, فرد, قدیمی مدرسه دوبلین مرد را گفت: برو که به صورت یک بازی دارت.

هر چه جامعه آمریکا یا اقتصاد جهانی ظهور از این در تابستان یا پاییز یا سال آینده یا هر زمان که تحت رئیس جمهور شما می دانید که یا حاشیه کمتر مضحک رئیس جمهور جو بایدن — و چگونه ما زخم با که انتخاب طرح یک screechy, امیز پست مدرن, اپرا بدون قهرمانان — در حال رفتن به نگاه همه که مثل یکی از ما شده است استفاده می شود. که اجازه دهید صادقانه کار نمی کند خیلی خوب برای کسانی که خارج از جمعی وهم از کون-کون بالاترین دهم. بنابراین هیچ بی احترامی در تصور یک جهان برای بهتر تبدیل یک جهان که در آن ما دوباره به هم متصل با بهتر فرشتگان از طبیعت ما و یا با خود طبیعت است.

نشانه هایی وجود دارد که فقط احتمالا. اگر دلفین ها ونیز در حال chimerical پاک آب است. آواز در شهرستانها ایتالیایی (و در حال حاضر شهرهای آلمان) واقعی است بیش از حد. کیفیت هوا در بسیاری از مکان های قابل ملاحظه ای بهبود یافته بیش از چند هفته گذشته. روز یکشنبه نیویورک تایمز گزارش داد که داده های ماهواره ای “نشان می دهد بزرگ در کاهش آلودگی بیش از مناطق عمده شهری از جمله لس آنجلس و سیاتل نیویورک و شیکاگو و آتلانتا.” نه نیویورک و لس آنجلس به عنوان مثال تا به حال یک “فقیر” درجه با کیفیت روز تا کنون در ماه مارس و کسانی که در شهرستانها’ بهترین روز این ماه شده اند و نزدیک به پایین تاریخی در آلودگی خوانش. مونوکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای در نیویورک کاهش یافته است بیش از 50 درصد; L. A. را معروف متراکم عجله ترافیک یک ساعت همه اما ناپدید شد.

تبلیغات:

ما نمی خواهد آن را از طریق این — به عنوان یک جامعه به عنوان یک ملت به عنوان یک نفر — بدون شنیدن آواز و با توجه به خرچنگ و اردک و تمیز کننده هوا بدون رسیدن به برخی از حس مشترک از اتصال و بدون توجه به چگونگی این اجرا رکود اتحادش را تغییر ما است. من در مورد شما نمی دانم, اما من صرف زمان بیشتری را با تلفن به دوستان و خانواده در هفته گذشته از من در دو سال گذشته. البته من مشتاق برای پیدا کردن که مردم سالم و امن; من می دانم که دو نفر شخصا که به شدت مشکوک آنها COVID-19 و هر دو آنها خوب است. اما صادقانه میگویم: کسانی که تماس های تلفنی بیشتر در مورد من گیر کرده در آپارتمان من برای خدا می داند چه مدت تلاش برای اطمینان خودم از خودم بشریت و خود من احساس معنا در حال حاضر که به آمفتامین با سرعت از اطلاعات-مصرف اقتصاد شده است تا به طور چشمگیری کاهش یافته است.

فیلسوف فرانسوی Jean Baudrillard شد pilloried نشان می دهد که حملات تروریستی 9/11 در برخی از سطح به نمایندگی از جامعه غربی به راه انداختن جنگ در خود دارد و اقدام آن خود مخرب خواستار: “آنها را از آن” او نوشت: “اما ما آرزو برای آن است.” من درک می کنم که چرا بسیاری از مردم دریافتند که توهین آمیز و یا خونسرد اما در عمیق ترین و مبهم ترین سطح جمعی روانشناسی, من باور دارم که درست بود و درست است در حال حاضر. البته coronavirus بیماری همه گیر نیست و یک عمل عمدی وارده بر ما توسط بشر سازمان (هر چه سن. تام پنبه ممکن است ادعا می کنم) اما آن را مانع شده اند می تواند و یا کاهش و ساخته شده است بسیاری از بار بدتر خاص اختلال غربی مصرف کننده جامعه و دولت فاجعه دموکراسی آمریکایی.

تبلیغات:

ما نمی خواهیم این اتفاق می افتد; من ادعا نمی کنم که. اما ما می خواستیم چیزی اتفاق می افتد. همه ما درک آگاهانه و یا در غیر این صورت است که زندگی همه ما شده است زندگی این جهانی اقتصاد ما ایجاد کرده بود که پایدار نیست. بسیاری از ما می دانستم که آن را به یک بحران جهانی نسبت قبل از ما می تواند در نظر بگیرید که به طور جدی در سطح جمعی انسان. خوب در اینجا ما هستند. اگر دلفین ها ونیز واقعی نیستند ما آنها را اختراع برای یک دلیل. ما باید آنها را به ما نشان دادن راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>