وجود دارد برخی از مشروع آهنگ خوب در مورد کوروناویروس


Gmac Cash, a character from the "Ghen Cô Vy" video, and Psychs.

تصویر عکس با تخته سنگ. تصاویر از طریق بانکی نقدی/YouTube حداقل رسمی/YouTube و Psychs/یوتیوب.

در حالی که مقاربتی-بیماری جوک همواره pleaser جمعیت مسری بیماری هرگز در غیر این صورت شده است به خصوص یک موضوع داغ در annals آهنگ محبوب. وجود دارد رواج سل آهنگ ها در دهه 1930 کشور و بلوز و موسیقی در بحران ایدز خود را از مورد خاص. اما در اکثر موارد بیماری نبوده است تا الهام بخش برای ترانه سرایان به عنوان مثلا فجایع در دریا (ارنست Stoneman را 1924 “غرق شدن کشتی تایتانیک” یکی از ضبط کسب و کار اولین فراری بازدید) یا در راه آهن و یا پایین در معادن.

شاید بیماری است که بیش از حد grindingly افسرده به خود وام (STIs گذشته) را با خیالبافی و یا اخلاق در مقایسه با جنگ و جنایت و یا heartsickness. و یا رفتن با شواهد جدید کروناویروس لیست پخش که در حال تدوین روزانه در Spotify شاید بیماری آهنگ ها همیشه اتفاق می افتد شده است اما نه گذشته فرهنگی gatekeepers. در حال حاضر با فن آوری های در دسترس برای آهنگ به گسترش به سیاره دستگاه های گوش دادن و بدون هر گونه مانع ما برای شنیدن چیزی مانند زمان واقعی صدا بشریت ناجور و goofing در اطراف در برابر تهدید جهانی و اجتماعی اختلال. اولین چیزی که شما یاد بگیرند این است که مردم جهان به نظر می رسد فکر می کنم آن را بسیار خنده دار خود را برای شروع آهنگ با سرفه.

بیشتر از آنچه به نظر می رسد در Spotify را “صدای ویروس” لیست پخش است چه جودی روزن به نام در لس آنجلس تایمز ستون در روز جمعه “pandemic پاپ” انسان outcries از جلال طعم بد مانند بروکلین تولید iMarkkeyz بسیار مشترک ریمیکس از یک اضطرارا جاذب Cardi B بیهوده گویی. این polyglot لیست است که توسط رپ و رقص های الکترونیکی آهنگ از سراسر جهان از جمله یک تن از اروپا و بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین میباشد. اما با این لیست در حال حاضر در مجموع حداقل 470 نوشته—در حال حاضر حدود 105 بیش از زمانی که من برای اولین بار گرفتار باد از آن یک زن و شوهر از سال پیش از آن شروع به ارائه چیزی برای همه. وجود دارد مومن معنوی درمان, خشن پانک و متال raves می شود “عجیب و غریب آل” آهنگ تقلید (“من Sharona” به “من تاج” برو به) و آکوستیک خواننده-ترانه سرایان (من گرفته شده با دانیل Quién را افسرده “No Me Quiero Morir de Coronavirus” یا “من نمی خواهم به مرگ از Coronavirus”). نیز وجود دارد یک کل بسیاری از یه چیزی برای هیچ کس به جز احتمالا آهنگ سازان و دوستان خود را.

تنها واقعا مطابق قاعده با توجه به لیست پخش را مخترع گلن مک دونالد? “وجود دارد به جاست بسیار چند آهنگ از ژانرهای که به طور سنتی شامل استودیو های ضبط صدا.”

خوشبختانه مک دونالد Spotify را “data کیمیاگر” است و در ابتدا آن را به مرتب سازی بر اساس محبوبیت بنابراین بیشتر از 30 آهنگ ها حداقل listenable با سنگهای پراکنده را از طریق حداقل بقیه بالای 100. به عنوان من کلیک-و-صرفنظر از طریق پایین 200 در ضمن من شروع به احساس می کنید نیاز به استراحت در بستر. پس از آن من تا به حال شنیده ام بیش از حد بسیاری از سرفه-سرفه ریتم تظاهر هراس (cloaking نوع واقعی) آبجو و کاغذ توالت, جوک, “fuck تاج!” exclamations (بسیار شایع عنوان انتخاب) و صوتی اخبار کلیپ بیش از موسیقی الکترونیک. نه به ذکر است راه بیش از حد بسیاری از نکات ضد چینی نژادپرستی و به مراتب بیش از حد بسیاری از عجیب و غریب بدن-ترسناک رپ آیات است که تبدیل به زن ستیز جنسی همه چیز.

اما بیش از همه که سر من بود فقط گیر یک حلقه که رفت “رونا-rona-rona-rona-rona-rona.” در بسیاری از زبان ها به محض آهنگی از ویروس را غیر رسمی نام وادار نوازندگان به شعار آن است. تعداد بسیار کمی تصمیم گرفتند برای “COVID-19” به جای.

کسانی هستند که اصلی دو گزینه به دلیل چگونه مک دونالد دارای تنظیم لیست پخش در حال انجام جستجو کلید واژه است که به طور خودکار کل آهنگ های. در اصل در کپسول توضیحات بر روی پلت فرم او شوخی که این به معنی پخش گلاب “دست نخورده توسط انسان نگهداری دست”—هر چند که همه چیز رفت و همراه مک دونالد آغاز بررسی صلاحیت انتخاب بیشتر برای ارتباط و اخیرا او آغاز شده و ترکیب آهنگ ها که او می یابد “در مورد ماندن در خانه” بعد از دیدن آنها به نوبه خود در کاربران جستجوهای مرتبط با مواد. بالاترین-رسم نمودار از کسانی که در این فهرست تا کنون است “Quédate en Casa (ماندن در خانه)” توسط reggaeton هنرمند آریل د کوبا. که بدان معنی است که یک تن از کمتر پرهیاهو و نام آهنگ در حال شکی نیست که از دست رفته, نه به ذکر است کسانی که با عنوان با املای کلمات در الفبای رومی از جمله از این بیماری همه گیر اصلی کانون در چین است.

به عنوان مثال وجود یک semiofficial coronavirus آهنگ شامل بسیاری از چینی مشاهیر نقاشی از “ما” موسسه خیریه آهنگ مدل از 1980s و 1990s به جای ضربه ویروسی قالب از امروز.

بونو از U2 ارسال شده یک آهنگ در یک روح شبیه به Instagram هفته گذشته است که دقیقا نمی یاد جهان به آواز خواندن در هماهنگی کامل هر چند رپر-تولید کننده خواهد شد.من.هستم در حال حاضر ریمیکس آن به یک تا حدودی خوش طعم تر, فرم اضافه کردن صدای خواننده از خودش جنیفر هادسون و Yokishi X ژاپن است. (در Gal Gadot–محور شادمهر-آواز-“تصور” تصویری در ضمن تشخیص نهایی در حال حاضر تحویل داده شده است.)

اما بسیار بزرگتر در سراسر جهان splash ساخته شده توسط “Ghen Cô Vy,” ویتنامی دست شستن آهنگ که جشن گرفته شد توسط John Oliver HBO را در هفته گذشته امشب. مک دونالد می گوید آن نشان نداده تا در Spotify در است.

برخی از محبوب ترین آهنگ تا به حال بسیاری از هفته برای ساخت چنین به عنوان لیست پخش را دائم الخمر “کرونا ویروس” توسط دومینیکن dembow هنرمند Yofrangel—تصویری خود را در ماه فوریه منتشر شد از او پس antics در پشت یک آمبولانس است که نمی شود از دست رفته—و آن No. 2 موزون “La Cumbia دلم کروناویروس” توسط آقای Cumbia که در ماه ژانویه است. دومی به دنبال موفقیت آن با “ال Reggaeton دلم کروناویروس” و “ال Huapango دلم Coronavirus” اگر چه مک دونالد محدود کرده است Spotify انتخاب برای هر هنرمند است.

در تاب خورده مقیاس زمانی در آورده با رشد همه گیر من dimly به یاد داشته باشید زمانی که موسیقی الگوی رفتاری بود که انحصار توجه من بود “خود را بشویید از آلبوم” سایت راه اندازی شده توسط یک 17 ساله در بریتانیا است که همسان متن آهنگ انتخاب خود را به دست شویی, پوستر. در حال حاضر بسیاری از قابل پیش بینی یورش به شدت مشکوک coronavirus محتوای Infinite شامل سرفه-و-شستشو mime رقص مجموعه به “کرونا ویروس” ترانه بچه ای به نام Lil هیچ کس یک Soundcloud رپ که به وضوح امیدوار است آن را به او Lil Nas X از خود میکرو-micro-نسل.

اما برخی از این اعداد واقعا ایستادگی کردن به عنوان آهنگ ها و همچنین حداقل برای این معلق لحظه پیدا کردن دقیقا همان دوز از طنز تلخ به ارائه تسکین موقت است. Psychs یک رپر از جنوب لندن واقع ممکن است تجربه حرفه ای افزایش Lil که هیچ کس از خواب است با آهنگ “Spreadin’ (Coronavirus)” اگر چه او به عنوان اظهار تاسف به نگهبان او را برای رفتن به باید صبر کنید تا زمانی که صنعت موسیقی لگد به دنده پست قرنطینه بسیار در مورد آن انجام.

دیترویت بانکی پول نقد در می آید نزدیک به عنوان قوی با خنده خنده دار—اما همچنین شما حس صمیمانه اضطراب—”کوروناویروس” که در آن او اعلام کرد که نه تنها او را “تقلا برای ماندن در گهواره برای حدود یک سال” است که اگر کسی او می داند که نگه داشتن خود را تشخیص تحت کاری ادامه داده اند و او با خوشحالی به کمک مقامات آنها پیگیری کردن. خوش آمدید به جدید snitching.

کمتر در مک دونالد لیست پخش است که ثروت ویروس-مضمون: آدرس رگی که گسترش از جامائیکا از هر دو تازه وارد و جانبازان مانند Sizzla. مورد علاقه من از کسانی است که “جدید تگرگ” با Zagga که copes با قوانین و مقررات موضوع مطرح شده که بهداشت دیکته شما نمی توانید از دست دادن و یا مشت دست انداز. پاسخ این است که پا به آن ضربه بزنید: “جدید تگرگ هنگامی که شما ببینید, mi, جدید تگرگ/ کشش yuh پا هنگامی که yuh دیدن من.” لغزنده راه Zagga مفصل آن خطوط و سنج از مصنوعی marimbas در زیر آنها را باعث می شود برای بسیاری جذاب امیلی پست به روز رسانی تا کنون.

آیا حتی به عنوان مسری یک تاج سرود به عنوان “جدید تگرگ” یاد می شود پس ما به عقب بروید (فرض کنید ما بازگشت!) به فشار دادن گوشت اجازه دهید به تنهایی به عنوان طولانی به عنوان Stoneman را “تایتانیک” است که به نظر می رسد یک پیشنهاد مشکوک. اما برای مک دونالد که اهمیت کمتری نسبت به آوردن همه واکنش ها با هم به شکل یک نوع از بایگانی. “من فکر می کنم عمدتا از آن به عنوان یک تاریخچه زندگی” او به من می گوید. “من حدس می زنم این یکی جالب تر به ما در حالی که ما در حال رفتن را از طریق این از آن خواهد شد با نگاهی به گذشته—اما خواهیم دید که چه “نگاه به گذشته” متشکل از.”

شاید اگر به این معنی است که از سال 2020—بر خلاف دوران مرگ سیاه یا مثلا لندن وبا شیوع 1830s—ما قادر خواهد بود به ترک نسل های آینده فولر تصویر از آنچه مردم عادی بودند در برشت Bertolt معروف 1939 خطوط “آواز/ در مورد زمان تاریک.” یا حداقل جعلی سرفه در مورد آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>