وجود دارد یک راه برای بازگشایی مدارس در این پاییز. ما را به آن اتفاق می افتد ؟


A person in a face mask and glove stands in a classroom.

یک معلم جمع آوری لوازم از Yung بال مدرسه P. S. 124 در 14 ماه مه در شهر نیویورک است.

مایکل Loccisano/گتی ایماژ

پدر و مادر همه حق است. “من می دانم که هر کس می داند که این, اما آن را در واقع ممکن است به کار در حالی که وجود دارد هیچ مدرسه و یا مهد کودک” تخته سنگ کمک کننده Rumaan علم نوشت: در یک صدای جیر جیر در ژوئن 11. “من آرزو می کنم کسی می گویند آرام بخش با صدای بلند: در COVID اقتصاد شما تنها مجاز یک بچه یا یک کار” دب پرلمن نوشت: روز چهارشنبه در یک موضوع در مورد پدر و مادر به فکر پاییز بیشتر مدارس بسته. بسیاری از کاربران توییتر که پاسخ خود را cris de coeur اشاره کرد که خود را در خرد کردن و احساس داشتن هیچ فضایی در خانه و هیچ وقت در روز در آمد همراه با یک حس غرق شدن که بچه ها نمی OK یا آنها بیمار بودن در خانه, گم, خود, دوستان, از دست دادن مهم یادگیری و مبارزه بدون ساختار و خدمات که در مدارس ارائه می کنند. “فقط آنها را به اپل” خوب است برای یک ماه یا حتی دو اما نیمی از یک سال—یک سال تمام? هیچ.

آن را برای تمام این دلایل است که مدرسه “reopeners” در سلامت عمومی جامعه فکر می کنم که ما باید مدرسه درهای باز—بدون توجه به آنچه. اما حتی بیشتر تاکید کرد و مشتاق پدر و مادر احساس عذاب در مورد آن بیش از حد. آن است که inarguable آن نیست که بچه ها کثیف هستند و اجتماعی و ناتوان ماندن از هم جدا ؟ و باریک بودجه مدرسه نمی خواهد اجازه می دهد برای کافی تمیز کردن ؟ و معلمان و اعضای دانش آموزان خانواده ها را در خطر است ؟ همه این ها درست است, پدر و مادر, mutter, اما آن را نیز غیر ممکن است برای نگه داشتن در انجام آنچه ما انجام می دهیم. ما نمی توانیم; ما باید بر روی بروید.

در اینجا یک راه فکر کردن در مورد بازگشایی مدرسه که به من داد اگر نه امیدوارم که یک خزنده احساس وضوح. “‘ما چگونه بازگشایی مدارس ؟ ‘است نه حق سوال” هلن Jenkins, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون در دانشکده بهداشت عمومی گفت: در توییتر موضوع در روز چهارشنبه که reframed این سوال به طور کامل. “ما نیاز به نگاه در تمام * * * * * چیزهایی که ما می خواهیم به بازگشایی و صورت این واقعیت است که اگر ما واقعا می خواهید به اولویت بندی مدارس باز و باز ماندن برخی از بخش های دیگر جامعه ما ممکن است فقط باید صبر کنید.”

جنکینز دارای دو فرزند در مدرسه ابتدایی. او گفت: بیش از این گوشی در روز پنج شنبه که او تا به حال فکر در مورد موضوع این راه را تا زمانی که به تازگی زمانی که وی چت با شوهر او همچنین یک متخصص بیماری های عفونی در مورد چگونه راحت آنها می توان به فرستادن کودکان خود را به کلاس درس. “انتقال در منطقه ما واقعا کم در حال حاضر و اگر مدارس افتتاح شد دوشنبه, ما می خواهم ارسال بچه های ما در یک ضربان قلب,” او گفت:. “اما البته مدارس باز نمی شود و تا زمانی که سقوط و ما ناگهان متوجه شدم که آنچه که ما در مورد مراقبت بود و کمتر به ماهیت اقدامات احتیاطی مدارس را ممکن است و بیشتر در سطح جامعه انتقال است. ما متوجه ما شده است می خواهم به دنبال در آن اشتباه راه را در اطراف. مدرسه است نه یک حباب.”

در تلاش برای درک این ایده از آن به من کمک کرد تا به فکر می کنم از یک دنیای ایده آل است که در آن جوامع در نگاه ویروسی خطر مانند خانواده budgeters با توجه به برنامه ریزی برای هزینه های ماهانه. من برای اولین بار شنیده ام در مورد این ایده از یک “قرار گرفتن در معرض بودجه” در تارا پارکر-پاپ ستون در نیویورک تایمز در اوایل این ماه و در زندگی خود من, من شروع به فکر می کنم در مورد خطر این راه—تصمیم گیری نیست برای رفتن به سالن ورزش, برای مثال, به طوری که من می تواند بیشتر conscionably اویختن با دوستان (گاهی اوقات! خارج! با خیال راحت دور البته). اگر شما فکر می کنم از یک شهر یا یک کشور به عنوان داشتن تنها یک مقدار مشخصی از خطر ابتلا به “صرف” در تلاش برای حفظ و انتقال پایین شما می توانید تصور کنید که با باز کردن برخی از فعالیت های شما هستند “صرف” که در خطر است.

حالا تصور کنید که در این دنیای ایده آل, نیازهای کودکان و پدر و مادر مشغول کار بودند اولیه در ذهن برنامه ریزان و سیاستمداران است. در این شهر کامل, کامل, دولت, آمریکا, کامل رهبران ممکن است می گویند “ما در حال رفتن به نگه داشتن مدارس باز تا زمانی که ما مطلقا نمی کنه. (یا اگر مدارس تعطیل هستند برای تابستان, ما قصد داریم به هدف به نرخ انتقال در یک محل که در آن ما می توانید آنها را باز کنید در پاییز.) به منظور انجام است که ما می رویم به انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ و انتقال کم است.” که رویکرد به آن معنا است که مواد ضد عفونی کننده, ماسک پوشیدن و دیگر اقدامات است که تکیه بر عمل فرد همراه با منابع خواهد بود نه یک مدرسه اول دفاع در برابر انتقال است. اگر یک مدرسه باز است در یک جامعه است که نگه داشته است چیزهای دیگر بسته این ویروس به سادگی می شود کمتر احتمال دارد به حضور در آن مدرسه. کامل اعدام این بهداشت و دورى برنامه ای که به نظر می رسد بسیار بعید است که شما فکر می کنم در مورد طبیعت کودکان خواهد بود کمتر حیاتی برای موفقیت است.

البته این راه آن را قاب شده به ما تا کنون. “اگر کسی به من گفت:” آیا شما می خواهید می شود قادر به رفتن و شام خوردن در رستوران مورد علاقه خود را در طول سال آینده در برخی از نقطه و یا آیا شما می خواهید به تضمین می کنند که بچه های خود را در حال رفتن به رفتن به مدرسه هر روز؟,’ این امر می تواند آسان تصمیم” جنکینز گفت. “من فکر می کنم سیاستمداران در حال تلاش به همه چیز. آنها در تلاش هستند تا همه خوشحال اما من گمان می کنم ما در حال رفتن به قادر به همه چیز است.”

ممکن است عملکرد بی فایده به تامل جایگزین این سناریو از آنجا که دولت را مجبور به backstop اقتصاد به منظور ایجاد این اتفاق می افتد (آن رستوران کارگران هنوز هم نیاز به یک درآمد). و همانطور که می دانیم, ما نمی در حال حاضر دولت در امریکا است که می خواهد به انجام این کار است. اما آن کمک می کند تا من حداقل به درک که ما مخمصه که به نظر می رسد “طبیعی” است و یک نتیجه از انتخاب ساخته شده و ساخته نشده است. همانطور که من نوشت: من خود را بیهوده گویی در مورد بسته-های مدارس/باز-شغل مشکل در اواخر آوریل, اگر آمریکا سیاستگذاران فکر می کنم آن را خوب است برای قرار دادن والدین در این موقعیت ممکن است چرا که آنها به مدت طولانی است که عادت کرده اند به papering بیش از کمبود در سیاست با فداکاری های پدر و مادر و کودکان را به خوبی بودن. هزینه های بالا و در دسترس نبودن مراقبت از شکاف ها در تابستان و بعد از مدرسه پوشش—در صورتی که برای ما قبل از سال 2020 سیستم گفت: به پدر و مادر, شاید شما باید با تامل به سادگی با داشتن پول کافی برای زندگی در یک درآمد ؟ (از دورهشما در حال بالا بردن بچه ها در دو پدر و مادر خانواده است. که می رود بدون گفت.)

کار پدر و مادر آمریکایی که قرار داده خواهد شد تا حد زیادی به کودکان نگه داشته است این سیستم شناور. و وجود دارد مقدار زیادی از شناور آزاد ایدئولوژی در خارج وجود دارد به ما فکر می کنم که ما استرس است که ما مشکل نه کشور. کسانی که به مردم نشان می دهد تا حتی در حال حاضر در smug پاسخ به توییت مانند پرلمن و علم را به ما یادآوری می کنند که “والدین قربانی.” اما جنکینز’ خطر-هزینه های reframing به ما یادآوری می کند—آن را نمی باید باشد. حداقل نه تا این حد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>