“وجود دارد هیچ انقلابی بدون هنر”: Kendrick Sampson در فعالیت & فیلم جدید خود “را از دست ندهید Juneteenth”

Kendrick Sampson کاملا قابل درک “خسته و تاکید جهنم.”

که ممکن است پاسخ این است که انتظار می رود برای 32 ساله بازیگر آشنا به “نا امنی” viwers به عنوان ناتان در غیر این صورت نام مستعار توسط رسانه های اجتماعی ستایشگران (و عیسی نشان می دهد شخصیت اصلی) به عنوان #LyftBae. میان جشن های اطراف خود را بازگشت به سری و تحسین برای فیلم مستقل “دست Juneteenth,” مخاطبان باید از این فرصت به دیدن او اشغال جهان و نقش بسیار متفاوت از مردان است.

تبلیغات:

او همچنین ساخته شده در اخبار, در حالی که در نظر گرفتن بخشی در سال های اخیر لس آنجلس تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و ساخت قدرت ابتکار خود را سازمان غیر حزبی اختصاص داده شده به کار در تقاطع های مردمی و روایت می برند. در یکی از این تظاهرات پلیس برخورد بازیگر با باتوم و گلوله او را هفت بار با گلوله های لاستیکی یک صحنه که در سی ان ان و شد ارسال شده در توییتر. در صحبت به Sampson, واضح است که خود را فعال ریشه اجرا می شود ،

“این بیماری همه گیر از خشونت پلیس از مردم سیاه و سفید بودن به قتل و سرکوب در خیابان و تلاش برای سازماندهی اطراف defunding پلیس و چه در هالیوود مسئولیت است که در آن – که خسته است,” او گفت: اخیرا در یک مکالمه تلفنی با سالن. “ما همچنین در وسط اقتصادی و بحران بهداشتی و آن را به طور نامتناسبی سیاه آمریکایی است.”

او ادامه داد: “تلاش برای حرکت به چگونه برای رفتن در مورد این مسئلهای است که روند و نحوه واقعا شکستن نما از incrementalism و اعتدال و واقعا حرکت رو به جلو به سمت لغو و آنچه ما واقعا نیاز و پرداخت غرامت و واقعی شفا برای جامعه ما است برای عدم وجود یک اصطلاح بهتر به حداقل می گویند . . . آن است که بسیار خسته کننده است.”

تبلیغات:

در همان زمان این زمان از حرکت رو به جلو در حقوق مدنی همزمان با انتشار “دست Juneteenth” این فوق العاده اولین ویژگی از مدیر Channing گادفری مردم. در آن Sampson نقش بی وقفه جذاب رونی, شوهر جدا به Nicole Beharie فیروزه یک مادر تنها که با این نسخهها کار و مشاغل متعدد برای حمایت از دخترش کای (الکسیس Chikaeze). رونی کمی در مشترک با LyftBae — او نوشیدنی ها, قمار بازی می کند و وعده او نمی تواند نگه داشتن. او همچنین اختصاص داده شده به کمک به بالا بردن خود تشویق او به عنوان بهترین او می تواند حتی اگر او می افتد کوتاه در چند نوبت از وقایع.

در اخیر ما چت با Sampson است که به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح Sampson در مورد راه هایی که “دست Juneteenth” تداعی بسیاری از همان مبارزات بازی کردن در خیابان ها و شهرهای سراسر کشور و با صراحت به اشتراک گذاشته شده نظر خود را در هالیوود به نمایش عمومی از allyship مقابل چگونه آن را در واقع رفتار نسبت به فعالان.

شما تا به حال enormous, دید از اواخر سال راه خود را بازگشت به “نا امنی” در این فصل از طریق یک داستان است که واقعا زیبا به شاهد. در حال حاضر وجود دارد “را از دست ندهید Juneteenth” و البته اگر مردم نگاه از نزدیک شما در ظاهر جدید YG “FTP” تصویری.

تبلیغات:

باید آن را جالب است که این همه طرف های مختلف از شما بر روی صفحه نمایش در حال حاضر.

این چیزی است که من نمی توانستم تا کنون برنامه ریزی شده و من خوشحالم که آنها به رهبری زنان – “Miss Juneteenth” و “نا امن.” و من خوشحالم که همه آنها را با علت و آنها در خیابان. کمی الکسیس که دختر ما رو با اسپری گاز اشک آور که دل من می شکند. اما همچنین شما می دانید, آن را به من الهام بخش است که او در خارج وجود دارد. کل بازیگران “ناامن” و بعد فورا رفت واز در خارج وجود دارد. ما در حال حمایت از این پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت و واقعا برای مبارزه بهتر برای جوامع ما به دلیل حل نشدنی از آن جنبش در حال حرکت است این بودجه از یک سرکوبگر سیستم که همچنان دچار روان زخم کردن ما و به شفا برای جامعه ما است. بخشی از آن شفا است – وجود دارد هیچ انقلابی بدون هنر, راست? این کمک می کند تا با ما ارتباط برقرار کنید بهتر است. که یکی از مورد علاقه من سخنان در جنبش وجود دارد: انقلاب بدون هنر است.

تبلیغات:

این واقعیت است که ما هنوز در اینجا است که بسیاری از ما پر رونق هستند اما بیش از حد بسیاری از ما نشان می دهد که ما هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام. Juneteenth روز بود که آخرین برده مطلع شدند که آنها دو سال پس از آزادی اعلام. که ثابت می کند این است که چیزی برای انجام با آن تکه کاغذ که در آن نیست کسی که امضا این مقاله که به ما آزادی ما هستیم که به ما آزادی – اطناب, هاردکور, رادیکال.

اجداد ما جنگیدند قرار داده و بدن خود را در خط کردم همدستان – نه متحدان اما همدستان – که در خارج وجود دارد قرار داده و بدن خود را در خط برای آزادی به مبارزه برای زندگی است. . . . است که در چارچوب لغو مبارزه برای ریشه کنی بد سیستم های سوزاندن کسانی که ریشه و کاشت چیزی جدید. در این زمان است که یک نقطه اوج که در آن ما می خواهند و ما نمی توانیم به عقب بروید. ما نمی توانیم به بازگشت به جهان ما می دانستیم که قبل از COVID.

امیدوارم شما می توانید ببینید که همان تم در “دست Juneteenth.” فیروزه در حال رفتن به جهان از او می دانستند. او به دنبال شخصی خود آزادی رونی است که به دنبال شخصی خود را با آزادی و کای است که به دنبال شخصی خود آزادی است. و آنها در مورد آن را به روش های مختلف و آنها را از اشتباهات و آنها ناقص هستند.

تبلیغات:

و آنها دست علامت گاهی اما . . . آنها برای پیدا کردن چه واقعی برنده شدن در زندگی خود را در روابط میان فردی. امیدوارم “ناامن” و “Juneteenth” ارائه برخی از احساسات برای برخی از مردمی و مردم اجازه را هم به تجربه شادی. به این دلیل است که بخشی از ما مقاومت بیش از حد, اما همچنین غمگین و درمان و انجام هر آنچه که آنها نیاز به انجام این کار در جامعه است.

رونی شخصیت خود را در “خانم Juneteenth” است مثل شما گفت, ناقص. او به من اعتصاب به عنوان یک شخصیت جالب بازی در متن این گفتگو در مورد چگونه آمریکایی ها در حال پردازش سیاهی در این لحظه در تاریخ, چرا که در این فیلم ما می بینیم او را شکست فیروزه در تعدادی از راه های. بنابراین من تعجب آنچه در آن بود در مورد این شخصیت به خود جلب کرد که شما به او و یا شاید آنچه شما می خواهید را در خود تجسم?

تبلیغات:

آره. بنابراین هنگامی که ما صحبت در مورد سرکوب زنان – مثلا 55 درصد از مردان در زندان باید مسائل مربوط به سلامت روان اما 73 درصد از زنان در مسائل بهداشت روان است که نشان می دهد که خود را در غم و اندوه و تروما است که بیشتر جرم است که وجود دارد لایه های اضافی از ظلم و ستم بر زنان است. و به طوری که آنها تجربه ظلم و ستم را از بیرون و درون جامعه است. اگر ما مبارزه برای آزادی و لغو نیست intersectional اگر ما در حال تلاش برای از بین بردن مردسالاری و تراجنسی و ableism و همه از این سازه های مختلف . . . از ظلم و ستم و سپس شما آن را انجام نمی دهد. از آنجا که به منظور آزادی آن فرد شما باید به ناچار از بین بردن تمام لایه ها از ظلم و ستم.

اما اگر شما فقط بر روی یک لایه مانند فقط رهایی بخش مردم سیاه و سفید در حالی که هنوز دست نخورده بگذارید زن ستیزی و تبعیض جنسی و نابرابری جنسی در بسیاری از چیزها است. بنابراین ما باید برای حمایت از ما زنان. بنابراین در این فیلم آنچه من در مورد آن را دوست دارم – در واقع من بیشتر به کشیده فیروزه و چگونه زندگی او تعریف نشده توسط یک رابطه, زندگی نبود تعریف شده توسط مردسالاری. حتی اگر گاهی اوقات به او تسلیم تب و تاب و از جمله آثار او برای آزادی خودش از آن است.

تا آنجا که چه کشید من به رونی من می دانم رونی و من دوست دارم رونی. من Ronnies در زندگی من و در من کار به از بین بردن مردسالاری و از بین بردن misogynoir و بسیاری از اشکال مختلف ظلم و ستم را ندارد من عشق مردان سیاه و سفید هر یک کمتر است. من نگه داشتن مردان سیاه پاسخگو نیست من آنها را دوست دارم هر کمتر است.

من می دانم که برادران و پدر من و پدر من بود نه یک نوع فرد است. وجود دارد که او بسیار توهین آمیز, اما من او را دوست دارم. و من مبارزه برای بهتر و من او را پاسخگو نگه دارید من همه پاسخگو باشد. این چیزی است که ما باید انجام دهید.

تبلیغات:

این رابطه بسیار نزدیک به روابطی که من می دانم از آنچه که ما دوست داریم به تصویر بکشد در تلویزیون یک مقدار زیادی از زمان. رونی دوست دارد سخت است. و به فرانک که می دانید اسکریپت است که ما تا به حال بسیاری از مسائل است که در سمت چپ ویرایش کف اتاق. که فقط بخشی از فیلم ساخت. اما وجود دارد برخی از لحظات زیبا بین رونی و دختر خود را و رونی و فیروزه که وقتی که من می گویند زیبا, آنها نیست لزوما همیشه کامل, اما آنها متنوع. و شما ببینید که چگونه سخت آنها را دوست دارم و چقدر سخت رونی را دوست دارد و چگونه او نتواند علامت. و همه ما می دانیم که مردم مانند آن. من رونی. و گاهی اوقات شما می دانید و من می دانم که رونی قلب بسیار خوب است و من او را دوست دارم که من خودم را دوست دارم.

در این موارد خاص, من یک مقدار زیادی از همدلی برای مردم سیاه و سفید به دلیل همه چیز را در چهره آنها به دلیل تمام ساختارهای مختلف که ما میآموزد که “بقای اصلح” و چشم پوشی جامعه و یا تلاش می شود به عنوان نزدیک در نزدیکی به سفیدی به عنوان ما می شود که ما باید به صحبت می کنند یک راه خاص نگاه یک روش خاص عمل می کنند یک راه خاص است که ما نمی توانیم نشان می دهد هر گونه ضعف است که ما نمی توانیم آسیب پذیر می شود. که آسیب پذیری است که ضعف هنگامی که آن را در واقع نه. ما در حال هدف همه این سیستم های ما نیست و تا به حال یک بار در تاریخ به آدرس ما تروما. تا کنون. آیا تا به حال این زیرساخت ها است. شما می توانید نتیجه را ببینید که در تمام شخصیت ها در “دست Juneteenth.”

یکی از چیزهایی که من می خواستم به اجرا گذشته می شد این فکر می کردم که آمد به تازگی زمانی که John Boyega, سخنرانی در یک تظاهرات در لندن در هاید پارک. یکی از چیزهایی که او گفت:, “شما می دانید, من ممکن است از دست دادن زندگی حرفه ای من بیش از این, اما شما می دانید چه, f••k آن است. من قصد دارم به این می گویند به هر حال.” مردم کف زدند و گفتند آه که نمی تواند اتفاق می افتد.

اما همانطور که می دانید هالیوود دارای سابقه اقامت آرام برای در حالی که کمی و پس از آن احتمالا به آینده و فقط به عنوان بی سر و صدا جلوگیری از بازیگران از نقش. صحبت من به جسی ویلیامز در این مورد چند سال پیش و بعد از صحبت او در مورد خشونت پلیس در سخنرانی پذیرش خود را در BET awards در سال 2016 و به او گفت: سخن گفتن در واقع تاثیر خود را حرفه ای. پس من می خواهم بدانم که آیا شما احساس می کنید همه چیز در حال تغییر به یک نقطه که در آن اجرا می شود بسیار آوازی در مورد فعالیت خود به خصوص مربوط به حقوق مدنی و سیاه زندگی مهم نیست و لازم نیست به نگرانی در مورد عواقب و با حرفه خود.

تبلیغات:

بنابراین قبل از COVID . . . خوب جواب کوتاه این است که آن را تشویق شود در حال حاضر به بخشی از فعالیت به عنوان یک بازیگر به عنوان یک هنرمند در هالیوود است. اما بسیاری از مردم نمی دانند که آنچه آنها در حال تشویق مردم به انجام. و آنها تنها راحت با انواع خاصی از فعالیت های که در سطح level – بیشتر انسان دوستی از هر چیز دیگری.

لغو متفاوت است. رادیکال فعالیت چیزی است که ما نیاز به یک رادیکال عشق از جوامع ما است که آنچه ما نیاز داریم. این جهان است بنابراین کاملا افتضاح نسبت به مردم ما و ضد سیاه و سفید. بنابراین لغو کاملا ضروری است. این این سیستم نیست همیشه رفتن به کار در راه است که ما می خواهیم به برخی از اصلاح طلب. آنها فاسد در هسته خود. آنها باید به جا و ریشه را به آتش کشیدند. و سپس شما باید به گیاه جدید از دانه ها می توانید جدید خاک بذر جدید و ساخت سیستم های جدید. که فعالیت تشویق نیست. بنابراین هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد راه حل های واقعی که تهدیدی برای قدرت از کسانی که ستمگران کسانی که ظالمانه آنها تنها اجازه خواهد داد که چه چیزی را تهدید نمی کند که قدرت. و وجود دارد بسیاری از انواع فعالیت و اصلاحات و اعتدال که نه تهدید قدرت خود را. و آنها را تشویق کنند که.

اما به طور خلاصه برخی از فعالیت های است که تشویق در راه است. ما شده اند آزاد به یک نقطه که در آن ما باید یک تماس از فرهنگ در حال حاضر. این انصراف از فرهنگ مردم به شما تماس بگیرید اگر شما در حال صحبت کردن در بی عدالتی – برخی بی عدالتی. بنابراین مردم می ترسند از آن و تلاش برای رسیدن به فعالیت.

صداقت در پشت این سوال برای بسیاری از مردم وجود دارد این است که هنوز هم یک تهدید به حرفه خود و زندگی شخصی خود را اگر شما واقعا در واقع تهدید قدرت و صرفه جویی در زندگی می کند. پس از آن است که حفظ لزوما اما ما یک امتیاز از دید و جامعه است. بنابراین اگر ما متصل به جامعه اگر ما متصل به جامعه سازمان ها و حرکات و ما آن را برای دلایل درست به اعتقاد من مهم تر برای ما به صرفه جویی در زندگی نسبت به صرفه جویی در حرفه ما.

تبلیغات:

اگر کسی نمیخواهد با من کار می کنند چرا که من مایل به صحبت کردن در برابر بی عدالتی و مبارزه برای آزادی و نجات جان, من نمی خواهم به کار با آن شخص.

“خانم Juneteenth” در حال حاضر در دسترس دیجیتالی و بر روی تقاضا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>