تنها یک راه وجود دارد از COVID-19 بحران اقتصادی


FDR seated on a sofa, looking at the hat he's holding in his right hand and smiling

تنها جایی برای نگاه در حال حاضر.

آرشیو ملی

با گذشت هر هفته و امریکا و مجموعه دردناک رکورد جدید: بیشترین تعداد شغل زیان پس از رکود بزرگ. همانطور که از هفته گذشته بیش از 30 میلیون نفر ادعا کرده بود واصل شده است. و در حالی که جوامع در سراسر کشور در حال درد و رنج ما رهبران در واشنگتن به نظر می رسد در گیر بحث در مورد امکان کافی “محرک” اقدامات به عنوان استعاره و مدل.

به عنوان آن می ایستد اولیه فدرال پاسخ شده است به ارائه بیمه بیکاری برای کسانی که از کار برای انگیزه دادن به کسب و کارهای کوچک برای حفظ کارکنان و تکیه بیشتری بر فدرال رزرو به عنوان ابزار سیاست های اجتماعی است. در حالی که ارزش این سیاست حرکت ما را ترک جمهوری در بسیار وخیم دولت است که COVID-19 دارای بیرحمانه در معرض: علنا آمادگی اجتماعی چیز ساییده و اقتصادی ناعادلانه و ساختاری پژمرده. ما به عنوان طرح جدید در سیاست کاغذ یک راه بهتر وجود دارد.

رکود اقتصادی فعلی است تند و شدید و حتی در خوش بینانه حالات میلیونها شغل در حال حاضر از دست داده و در حال و نه آینده را. در ضمن هر گونه موفقیت آمیز تست سوخت با عجله به “بازگشایی” در این کشور و بازگشت به آمریکا از ژانویه سال 2020 تنها بازگشت ما به یک جهان که در آن با وجود کم رسمی نرخ بیکاری چهار در 10 آمریکایی گزارش داد که آنها نمی تواند به آسانی ملاقات اضطراری 400 دلار هزینه میلیون ها نفر شد و متکی بر فرفره کار بدون مزایای زیرساخت های ما هم پاشیده و دولت ما گرفتار شد و پا به حالت صاف در مواجهه با بحران بهداشت عمومی. چنین راش نیز به احتمال زیاد منجر به جرم مرگ در مقیاس فراتر از آنچه ما در حال حاضر دیده می شود و به احتمال زیاد به سادگی غیر ممکن است برای موفقیت در بازگشت ما به حالت عادی. ژانویه 2020 است نه یک وضعیت موجود که ما می تواند و یا باید سعی کنید کورکورانه به بازگشت.

در عوض مانند رئیس جمهور فرانکلین روزولت را در 1940s تماس با ما برای فدرال گارانتی شغلی که ایجاد میلیون ها شغل, پایان بیکاری غیر ارادی و ساخت لازم و انعطاف پذیر زیرساخت های عمومی. بر خلاف محرک ایده هایی که باید تحت سلطه واشنگتن به, تاریخ, مستقیم دولت, استخدام ابتکار خواهد آدرس نابرابری; ساخت قوی ظرفیت در بهداشت عمومی و حفاظت از محیط زیست و آموزش و پرورش و زیرساخت ها و ارائه نه تنها شغل پایدار اما ظرفیت دولت برای دیدار با زمان همه گیر و بحران اقتصادی را به عنوان به خوبی به عنوان یک بعدی.

کشورهای دیگر نمی ریختن شغل به عنوان به سرعت به عنوان امریکا است, در بخشی به دلیل این کشورها به طور مستقیم حمایت از کسب و کار بلکه از آنجا که دولت خود را به طور مستقیم به کار سهم بیشتری از کارگران است. اگر امریکا افزایش آن در بخش دولتی نرخ اشتغال—در حال حاضر حدود 15 درصد از نیروی کار—به سطح بریتانیا حدود 17 درصد ما را ایجاد 4 میلیون شغل است. افزایش به کانادا سطح 19 درصد را یکی دیگر از 4 میلیون نفر است.

و منافع را فراتر از شغل است. بخش عمومی استخدام را ایجاد ظرفیت دولت برای کمک به ما در برابر هر دو لاغر و چاق. دولت های اروپایی می قیف پول به طور مستقیم به کسب و کار به دلیل ظرفیت اداری در حال حاضر ایجاد شده است. امریکا چیزی شبیه به این دلیل که ما نمی سیستماتیک استخدام کسی برای انجام آن است. در ضمن تماس به بیکاری دفاتر بدون جواب وجود دارد کافی نیست کارگران به آزمون آمریکایی ها کلا یا مانیتور آمریکایی’, بهداشت و درمان و دولت و دولت های محلی در حال تخمگذار کردن مهم کارگران است.

با ساخت در این مدل از قرارداد جدید واشنگتن هدف می تواند میلیون ها شغل جدید به طور مستقیم به سمت طبقه کارگر آمریکایی ها پشت در ناهموار رشد دهه گذشته—به خصوص سیاه و قهوه ای و روستایی آمریکایی است.

وجود دارد بسیاری از راه های این شغل می توان ایجاد کرد. جلوگيري از ما بیکاری دفاتر و مراکز آموزشی در حالی که گسترش فنی و حرفه ای و آموزش حرفه ای به “نمرات 13 و 14” را ایجاد صدها نفر از هزاران نفر از موقعیت های جدید. ساخت و نیروی انسانی جدید و کلینیک های بهداشتی و ایجاد تست جامع برای COVID-19 و پس از آن بیماری های همه گیر را یکی دیگر از 500 ، 000 یا بیشتر شغل. تبدیل انرژی زیرساخت های ایالات متحده از طریق یک سبز جدید مقابله—به کارگیری مردم در حفاظت کار refitting شهری و برون شهری و ساختمان و نصب پانل های خورشیدی و سقف سفید—ارائه می کنند میلیون ها شغل. و تبدیل آمریکایی پستی سیستم توسط اتصال بانکی و انتخابات ثبت نام خدمات به هر اداره پست ارائه می کنند تاسیسات مهم آمریکایی موسسه در بحران بهتر اتصال ما شهری و روستایی شهروندان به یکدیگر و به سایر نقاط کشور و ایجاد هزاران شغل جدید در حال حاضر از طریق حدود 35,000 دفاتر پست در سراسر ایالات متحده در نهایت مستقیم کمک های مالی به دولت های ایالتی و محلی را قادر می سازد جوامع خود را به ادرس بهداشت عمومی و اقتصادی و نیازهای زیرساخت در راه آنها بهترین می دانم.

تمرکز کنونی بر محرک عمیقا ناقص بازتولید نابرابری با کاهش مالیات برای کسب و کار و در نتیجه انتقال میلیاردها دلار به در حال حاضر ثروتمند. به عنوان محرک بودجه کار راه خود را از طریق شرکت ها و پیمانکاران و کسب و کار کوچک وام دهندگان کارگران همیشه کوچکتر از پای. برنامه های محرک اقتصادی نیز احاطه توسط لابی در بخشی به دلیل مزایای جریان نامتناسب به کسانی که در بالای توزیع درآمد. جوامع از رنگ در حال حاضر در حال چپ کردن از محرک و یا سود کمی از کوتاه مدت تزریق پول نقد.

مشاغل دولتی برنامه های از سوی دیگر ارائه سود به طور مستقیم به کارگران; به موضوع کمتر از لابی شرکت های بزرگ کمک مالی; و گسترش یک شغل تضمین ثبات بیشتر در امور مالی و کار معنی دار به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. توسط reinvesting در قوی و پر انرژی دولت که الکساندر همیلتون آرزو امریکا می تواند مد فقط و قوی جامعه است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر coronavirus گوش دادن به لوح پول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>