وجود دارد یک خودنمایی گریز در دموکرات پلیس لایحه اصلاحات


Border Patrol members, wearing gear, gather in a group.

مسلح اعضای مرز ایالات متحده گشت جمع آوری به عنوان ادامه تظاهرات در سراسر شهر بود در برابر خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید روز چهارشنبه در سی

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

در سال 2010 گمرک و حفاظت مرزی عامل تیلور Poitevent شات 18 ساله شهروند آمریکایی دو بار در بازگشت او را به قتل. Poitevent ادعا کرد که نوجوان بوده است خشونت نسبت به او. دادستان بعدها مشخص شد که برتر به احتمال زیاد مربی Poitevent به تدبیر بهانه ای برای استفاده از نیروی کشنده. در واقع او ممکن است به سادگی به قتل قربانی. نه Poitevent و نه خود را برتر بودند و همیشه منظم و یا شارژ.

در پاسخ به اعتراضات بین المللی علیه خشونت پلیس در ایالات متحده دموکرات کنگره رونمایی عدالت کیفری لایحه اصلاحات در روز دوشنبه. یکی از عالی ارائه این قانون را لغو حمایتهای قانونی دولت برای مأموران اجرای قانون که نقض حقوق اساسی. اما نیز وجود دارد یک راه گریز: این لایحه نتواند به لغو حمایت های حقوقی برای فدرال افسران—از جمله CBP عوامل مانند Poitevent—که با استفاده از نیروی بیش از حد حتی اگر آنها در حال حاضر بیشتر گریز به نادیده گرفتن قانون اساسی است. در حالی که دموکرات ها به دنبال به تأخیر در اجرای قانون محلی آنها داده اند قدرتمند ترین و حداقل پاسخگو نیروی پلیس در این کشور یک پاس رایگان.

با توجه به سابق CBP مقامات آژانس است گرفتار “نرخ بالای فساد و سوء رفتار و نیروی بیش از حد.” افسران خود را تقریبا هرگز منظم حتی به صورت وحشتناک اعمال خشونت. عدالت Sonia Sotomayor است متنبه CBP از نیمکت sardonically توصیف آن به عنوان “یک بیت از یک ظرف غذا.” در حال حاضر به عنوان کنگره طول می کشد یک نگاه تازه در قانون اساسی پلیس است تا حد زیادی نادیده گرفتن بی قانون سازمان های فدرال مانند CBP.

در حال حاضر قربانیان سوء رفتار پلیس غالبا ممنوع از دنبال عدالت تحت یک دکترین به نام واجد شرایط ایمنی. یک قانون فدرال به نام بخش 1983 اجازه می دهد تا شما سو مقامات دولتی خسارت زمانی که آنها اجرا گرفتار و از حقوق اساسی خود را, اما دیوان عالی کشور تحمیل کرده است و سخت در حد قانون. برای دریافت پرونده شما قبل از هیئت منصفه شما می توانید به سادگی نشان می دهد نقض حقوق مدنی خود را. شما همچنین باید ثابت کند که حق در سوال “به وضوح تاسیس” به معنی یک دادگاه قبلا پیدا کردم که تقریبا یکسان جرم غیر قانونی بود. اگر شما نمی توانید شناسایی یک مورد مشابه افسر می شود واجد شرایط ایمنی و پرونده شما پرتاب می شود ،

چرا که در هر مورد متفاوت است دادگاه می تواند تقریبا همیشه استفاده واجد شرایط ایمنی برای محافظت پلیس از پرونده های حقوقی. یک دادگاه تجدید نظر فدرال به عنوان مثال نشان داده است که وجود ندارد “به وضوح تاسیس” حق به ضرب گلوله به مرگ توسط یک افسر پلیس در خانه خود را بدون هیچ دلیل. در سال های اخیر دادگاه عالی ساخته شده است آن را بیشتر و بیشتر دشوار است برای قربانیان برای غلبه بر واجد شرایط ایمنی هر چند بدون مخالفت: ستمیر انتقاد از همکاران خود را برای ایجاد “مطلق shield برای مأموران اجرای قانون” که پرورش “شلیک اول فکر می کنم بعد” policing.

خانه دموکراتها از لایحه عدالت در پلیس عمل از سال 2020 به پایان می رسد واجد شرایط ایمنی برای هر “مامور اجرای قانون محلی” و “دولت تادیبی افسر.” این اصلاحات کمک خواهد کرد که جبران افرادی که حقوق نقض شده توسط پلیس و یا اصلاح افسران شاغل دولت در شهرستان و یا شهرداری. این امر اما هیچ چیز برای هزاران نفر از قربانیان از اجرای قانون فدرال از جمله بدنام اجرایی سازمان است که باید به هر طریقی شگفت آور ظلم و ستم بر مهاجران تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

وجود دارد در واقع دو لایه برای حفاظت از ماموران فدرال که تجاوز به قانون اساسی و عدالت در پلیس عمل می کنند نه حذف آنها. وجود دارد واجد شرایط ایمنی است که توابع به همان شیوه هنگامی که به ایالت و یا فدرال افسران. اما نیز وجود دارد چیزی شناخته شده به عنوان Bivens مشکل است. بخش 1983 کمک های مالی افراد حق شکایت مقامات دولتی خسارت—نه ماموران فدرال. دهه پیش SCOTUS سعی کردم به کار در اطراف این عجیب و غریب در فاصله; راه حل آن است که در حال حاضر در معرض خطر است.

در سال 1971 را Bivens v. شش ناشناخته فدرال مبارزه با مواد مخدر عواملدیوان عالی کشور حکم داد که متمم چهارم ایجاد یک “خصوصی حق عمل” برای همه قربانیان جستجوهای غیر منطقی. مورد درگیر مواد مخدر فدرال عوامل که جستجو وبستر Bivens’ خانه و او را دستگیر کردند با هیچ حکم. حتی اگر کنگره هرگز به صراحت اجازه دهید افراد سو فدرال افسران دادگاه توضیح داد, متمم چهارم قانون اساسی خود را به قربانیان خود را حق به دست آوردن خسارت. SCOTUS سپس شروع به گسترش Bivens به دیگر حقوق اساسی مانند proscription در برابر بی رحمانه و غیر معمول می نامند. پس از دادگاه منتقل راست در 1980s هر چند اکثریت متوقف گسترش Bivens, scorning آن را به عنوان قضایی فعالیت.

امروز دادگاه عالی بسیار خصمانه به Bivens. آن را اعلام کرده است که این مورد اشتباه در تصمیم را محکوم کرد و آن را به عنوان نامشروع و خلاف قانون اساسی. در حالی که دادگاه هنوز به ابطال سابقه آشکار اکثریت قضات باید خفه و آن را به نقطه خفگی پرتاب کردن تمام ادعا می کند که شامل حقایق یکسان به عنوان Bivens. اخیرا در فوریه هرناندز v. مسامحافظه کاران کاهش یافته است به درخواست مورد به یک مرزی تیراندازی تکرار کرد که “گسترش Bivens است disfavored قضایی فعالیت است.” قضات کلارنس توماس و نیل Gorsuch اعلام کرد که آنها را واژگون سابقه در مجموع از آنجا که آن را “نمی توان دفاع کرد.” وجود دارد یک شانس بسیار واقعی است که خود را همکار محافظه کاران به زودی پیوستن به آنها در ترك Bivens در مجموع خروج از قربانیان فدرال سوء رفتار با هیچ درمان در همه.

این حمله در Bivens است به خصوص اخلال در داده های اخیر انجام فدرال اجرای قانون عوامل است. با مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق سازمان های مانند گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک باید وارد فاحش خشونت در مهاجران. هیچ مجازات برای بسیاری از افسران CBP که وقیحانه نقض قانون اساسی است. یخ به طور معمول ترساند مهاجر جوامع اسلامی غیر قانونی بازداشت و حتی ممکن شواهد به اخراج مهاجران مجاز. در عین حال در هرناندزدیوان عالی کشور تعطیل Bivens پرونده های حقوقی علیه ماموران اداره مهاجرت.

فدرال افسران نه تنها نقض حقوق اساسی از مهاجران است. آن را به عنوان گسترش یافته در اندازه ایالات متحده’ اجرای قانون بوروکراسی گرفته است فعال تر نقش پلیس جرم و جنایت به طور سنتی به کار گرفته شده توسط پلیس محلی. دفتر تحقیقات فدرال و اداره مبارزه با مواد مخدر, برای مثال, انجام تحقیقات و حملات در سراسر کشور است. FBI به تازگی درگیر یک رسوایی است که در آن عوامل به شهادت دروغ با استفاده از علم آشغال به محکوم کردن هزاران نفر بیش از دو دهه است; DEA به طور معمول انجام غیر قانونی جستجوهای; اداره زندانها مسئول بزرگترین زندان جمعیت در کشور است و احاطه شده توسط خشونت و فساد است. ایالات متحده در پارک پلیس و نگهبانان کاخ سفید علیه معترضان و اشک با گاز کشته مسالمت آمیز تظاهرات دوشنبه گذشته. هر شهروند آمریکایی در تعامل با اجرای قانون فدرال در برخی از نقطه آنها سزاوار همان حمایت های آنها را دریافت خواهید کرد هنگامی که در تعامل با خود county sheriff. آن را می سازد هیچ حس به رد خشونت آمیز و نژادپرستانه ماموران فدرال از پاسخگویی.

دموکرات ها نمی توانند اصلاحات در کل کشور اجرای قانون دستگاه در یک لایحه است. اما آنها می تواند یک راه گریز است که برای بیش از حد طولانی است و کاملا به معنای واقعی کلمه اجازه دهید فدرال عوامل قتل است. قانونگذاران می تواند به راحتی رفع Bivens مشکل با اصلاح بخش 1983 به اجازه دعاوی علیه دولت و مقامات فدرال و سپس سلب صلاحیت ایمنی از هر دو گروه. کنگره ساخته شده است ما وسیع پلیس فدرال نیروی آن در حال حاضر یک وظیفه برای مهار ایجاد آن در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی