وجود یک رهبری شکاف در بالا در coronavirus — اما متحده پله در

یکی از استدلال در حمایت از قانون مراقبت مقرون به صرفه است که قاضی جان رابرتز اشاره کرد زمانی که او طرفه با دادگاه اکثریت و رعایت قانون به عنوان قانون اساسی بود و این ایده که مراقبت های بهداشتی را نمی توان صرفا از چپ به ایالات متحده. یک بیماری بعد از همه احترام نمی کرد.

تا کنون همه چیز در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در حال پخش است را به عنوان پیش بینی کرد. اگر ایالات متحده تنها به دنبال محدود راهنمایی های داده شده توسط تهمت و دولت پس از آن زمان مسیر به احتمال زیاد منجر به بیش از 9 میلیون نفر آلوده و نزدیک به 1 میلیون مرگ و میر. به طور سنتی از بهداشت عمومی شده است از چپ به فرد متحده اما مبارزه با COVID-19 یک بحران جهانی است که خواستار یک تلاش هماهنگ شده. آن را به روشن ترین صورت در عین حال که دولت فدرال تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن addled رهبری است غم انگیز پیشرو از پشت.

تبلیغات:

در غیاب قاطع رهبری ملی فرمانداران و شهرداران به طور ناگهانی خود را پله به درجه اعتبار ساقط است.

“من آرزو می کنم” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: “در این کشور عمل کرده بود هر چه زودتر.”

در بالا از این هفته تمام شش شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو صادر پناهگاه-در-سفارش — اولین از نوع خود در کشور است. فرمانداران از, اورگان, واشنگتن, نیویورک, نیوجرسی و پنسیلوانیا دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به طور موقت تعطیل. روز جمعه حتی فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis موضوع انتقاد شدید برای نگه داشتن دولت در سواحل شلوغ باز در طول نوروزی به نام به حال برای ایالت بسته شدن رستوران ها, کافه ها و کاباره ها. با پایان هفته بیش از 75 میلیون آمریکایی خواهد بود زندگی تحت یک سفارش به باقی می ماند در داخل خانه به جز ورزش و یا خرید مواد غذایی.

تبلیغات:

“ما در حال گرفتن آنچه که ما نیاز به” نژاد گفت: در مورد کمک از دولت فدرال در مصاحبه با سی ان ان ولف بلیتزر “و بنابراین ما باید به اقدامات خود برای نجات زندگی می کند.”

پس از چند هفته از برکناری قریب الوقوع بیماری همه گیر به عنوان یک “جعل” به معنای صدمه دیده ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن است به آرامی در اطراف به ما را تصدیق گریم جدید واقعیت است. او مستقر آشنا استعارههای به رنگ خود را به عنوان یک رهبر زمان جنگ در حالی که به طور همزمان ناله که او داده نشده اعتبار کافی است. بنابراین به عنوان رئیس جمهور را نگه می دارد در عدم چشمگیری در این لحظه تاریخی از بحران و فلج قریب به اتفاق ناتوانی در عمل مسئولانه حتی با جان میلیون ها نفر در خط متحده درهم به ارائه مهم هدایت است.

این ابهام و عدم جهت خروج از کاخ سفید آن را ترک کرده است تا به دولت به اداره محدودیت استفاده از آنچه به نظر می رسد خودسرانه مهلت و خروج ادارات محلی پلیس به اجرای عمومی نداشته باشد. حتی مدیران در قرمز متحده از آلاباما به تگزاس به آیداهو ایالت کارولینای جنوبی نامیده اند و برای خویشتن داری به سرعت گسترش مرگبار پاتوژن — یک حرکت کارشناسان گفته اند که لازم است به “صاف منحنی” اما یک مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده است به عنوان یک دوره از عمل در سراسر کشور. دموکراتیک فرمانداران در ایلینوی نیویورک و کنتاکی به نظر می رسد در مقابل دوربین های روزانه به ارائه به روز رسانی به منظور اطمینان از تشکیل خود را. در مقابل تهمت به تازگی داستد کردن تریبون در کاخ سفید نشست خبری اتاق تنها به انتخاب دعوا با خبرنگاران در مورد صحت سیاسی برای منحرف کردن اذهان از خود را شکست. در حالی که خود بزرگترین sycophants در فاکس نیوز در نهایت درمان تهدید جدی متحده هنوز در انتظار برای آزمون بیش از یک ماه پس از درخواست دولت فدرال برای کمک به.

تبلیغات:

“من تماشای یک کنفرانس خبری و آنها به ما بگویید که ما تست ظرفیت, اما من به شما گفتن ما اصلا تست ظرفیت. آن است که در خارج وجود دارد در عین حال” مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک دموکرات گفت: در روز چهارشنبه. کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت همچنین یک دموکرات دستور داد تمام خصوصی labs برای ارسال تست منفی نتایج به دولت, یک حرکت است که مسائل از آنجا که داده ها در تعدادی از تست مثبت — بدون دانستن چگونه بسیاری از منفی بودند — می توانید رنگ یک تصویر گمراه کننده.

“من فکر می کنم این مهم فدرال حرکت خیلی سریع تر در این مسائل” ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر جمهوری شکایت این هفته است.

تبلیغات:

برای مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش است فرمانداران’ دست زدن به وضعیت هرج و مرج — حتی به عنوان او اذعان می کند دولت تنها آن را سخت تر برای آنها. دولت فدرال است نه “حمل و نقل کارمند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران به دنبال کمک با تهیه مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی. پس از تشویق متحده به دفع کردن برای خود او در ادامه اذعان کرد که دولت فدرال قدرت خرید کوتوله هر چیزی متحده حتی می توانید تلاش کنید.

و نه همه کشورها با هم برابر هستند که تنها نشان دهنده عمق مشکل است.

متحده مانند تنسی که در آن تعدادی از موارد مثبت شروع به پریدن کرد و 57% در این هفته تا کنون حاضر به اجرایی اقدام, تعویق انداختن, به جای شهرداری به مجموعه خود محدودیت. حتی بعد از تمام گرجستان مقننه دولت بود و تعطیل این هفته به دلیل یک جمهوری خواه عضو وارد اتاق در حالی که در انتظار نتایج آزمون رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه تا کنون حاضر به منظور هر ایالت بسته شدن. اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt نیز یک جمهوری خواه بود و هنوز هم تشویق ساکنان به مکرر رستوران ها و کافه های این هفته است.

تبلیغات:

اوهایو و لوئیزیانا خود را اعلام کرد اولین موارد COVID-19 در همان روز. رژیم صهیونیستی. مایک DeWine از اوهایو جمهوری در پاسخ به سرعت و به دستور مدارس بسته و بزرگ و حوادث لغو شد. در حال حاضر وزارت امور خارجه با جمعیت 11.6 میلیون دلار دیده می شود کمتر از 90 موارد و گزارش بدون مرگ. لوئیزیانا در ضمن صادر کرده است هیچ تعطیلی و گزارش شده بیش از 500 مورد و 14 مرگ و میر — با تنها 4.6 میلیون نفر.

“ما مسیر است که اساسا همان چیزی است که آنها تا به حال در ایتالیا گفت:” به لیبریا جان ادم ادواردز گفت: خواستار کمک از مقامات فدرال. ایتالیا COVID-19 کشته و بیش از 3400.

این چهل تکه پاسخ به جهانی همه گیر شدن مردم کشته شدند. ایالت ها و شهرداری ها رها شده بودند برای بیش از حد طولانی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. (ایالت نیویورک بود در نهایت تلقی فدرال منطقه فاجعه اواخر جمعه پس از گزارش تقریبا 8,000 موارد نزدیک به نیمی از کل ایالات متحده.) هنوز هم بسیاری از آنها انجام قهرمانانه کار و برداشتن گام های جسورانه مانند توقف تمام بازپرداخت بدهی برای ساکنان و reclassifying فروشگاه مواد غذایی کارکنان به عنوان اورژانس کارگران به طوری که آنها واجد شرایط برای دسترسی به, دولت حمایت و مراقبت از کودکان.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>