یک دلیل وجود دارد پاستا primavera شده در منو در آشپز لیدیا گل سرسبد رستوران از سال 1981

برای او آخرین کتاب آشپزی, جیمز ریش برنده لیدیا Bastianich تصمیم گرفت دوباره به ریشه های خود را. در Felidia: دستور العمل از من گل سرسبد رستوران, آشپز سهام غذاهای که به ضرب گلوله او را به شهرت آمریکایی آشپزی صحنه برای اولین بار.

“ما باز Felidia در سال 1981 و این جایی که من تبدیل به یک آشپز جوان. من از آنجا شروع شد” Bastianich به یاد می آورد در مصاحبه اخیر خود با سالن تلویزیون. “حتی اگر ما تا به حال رستوران ها قبل از من و نه آشپز.”

تبلیغات:

نزدیک به چهار دهه از یاد رستوران ایتالیایی از منهتن تونی بالایی طرف شرق محله برای اولین بار درهای خود را باز کرد. برای قرار دادن این موفقیت بی نظیر به چشم انداز اکثر رستوران ها در کشور رقابتی ترین مواد غذایی صحنه نزدیک در عرض پنج سال.

“ما هنوز هم بسیار قوی” آشپز گفت. “بنابراین من فکر کردم آن بود که شاید در مورد زمان که ما آن را کشیده و همه با هم. چرا ما هنوز هم وجود دارد ؟ آیا دستور العمل های که ما می توانیم را خاموش منو ؟ و در راه شما می گویند با تشکر از شما برای این تیم ساخته شده است که Felidia آنچه در آن است — از آنجا که آن را همه چیز در مورد تیم.”

تبلیغات:

یک دستور است که بخشی از Felidia از زمان آغاز آن است Bastianich را پاستا primavera که او خواستار “یک رستوران بزرگ ظرف.” سرآشپز اجرایی Fortunato Nicotra ادامه سنت در سال 2020 است.

“Primavera. اول از همه به این معنی بهار است. بنابراین فکر می کنم از تمام عناصر بهار است که نخود فرنگی و لوبیا سبز و کدو سبز و کدو سبز گل” Bastianich گفت: به عنوان او توضیح داد که چگونه این ظرف است که به طور سنتی آماده شده است. “پس شما را انتخاب کنید هر میوه از بهار بود. ما آنها را به primizia — اولین میوه.'”

تبلیغات:

بچه پسند دستور برنده قلب او دو فرزند. به عنوان Bastianich می نویسد: در کتاب جدید خود “این یک مورد علاقه تانیا و جو که در Felidia و صرف ساعت های بسیاری وجود دارد انجام تکالیف و داشتن وعده های غذایی را با خانواده و دوستان در حالی که من مشغول کار در آشپزخانه و یا تبریک مشتریان است.”

چه چیزی باعث این پاستا یک جمعیت pleaser? کمی سیر و روغن و کره و رنده شده grana padano پنیر.

تبلیغات:

“این یک راه برای گرفتن بچه ها به خوردن سبزیجات, چرا که اگر شما سرخ کرده و سبزیجات به اندازه کافی — و با پیاز — تبدیل شدن آنها شیرین است. و سپس البته ماکارونی است که حامل آن است. و شما می توانید آن را در تکه های کوچک به طوری که کودکان را به خوردن آن.”

در سفر خود به سالن studios, Bastianich لطف به اشتراک گذاشته شده در این دستور غذا را از Felidia:

دستور العمل: آشپز لیدیا فسیلی آلا Primavera

تبلیغات:

در خدمت 6

مواد لازم:

 • نمک حلال
 • 3 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق العاده خالص به علاوه موارد بیشتر برای نم نم باران
 • 4 حبه سیر خرد شده و پوست کنده
 • 4 اونس نازک لوبیا سبز کمرنگ و قطع به 1 اینچ طول
 • 8 اونس مارچوبه پوست کنده و برش را به 1 اینچ طول (حدود ½ دسته)
 • 1 فنجان نصف گوجه فرنگی انگور
 • 1 دسته پیازچه, سفید و سبز قطعات خرد شده (حدود 1 فنجان)
 • 1 فنجان نخود فرنگی منجمد آب
 • ½ فنجان خامه سنگین
 • 1 پوند خشک فسیلی
 • ½ فنجان شل بسته بندی شده برگ ریحان تازه خرد شده
 • ½ فنجان رنده شده تازه Grana Padano

جهت:

قابلمه بزرگ آب شور به جوش برای ماکارونی. گرما یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط به بالا و روغن زیتون اضافه کنید. هنگامی که روغن داغ است, اضافه کردن سیر و طبخ تا زمانی که بسیار گرم و در حدود 1 دقیقه. هنگامی که سیر است بسیار گرم و اضافه کردن لوبیا سبز و مارچوبه. فصل را با ½ قاشق چای خوری نمک. ملاقه در ½ فنجان آب پاستا, پوشش, کتری و طبخ تا زمانی که سبزیجات ترد-مناقصه حدود 2 تا 3 دقیقه است.

تبلیغات:

کشف دیگچه اضافه کردن گوجه فرنگی انگور و طبخ تا زمانی که آنها شروع به چروک حدود 3 تا 4 دقیقه. اضافه کردن پیازچه و نخود فرنگی و کرم و ½ فنجان آب پاستا. بجوش و خروش آمدن تا نصف کاهش می یابد در حدود 2 دقیقه است.

در ضمن اضافه کردن فسیلی به آب جوش و طبخ تا زمانی که فقط al dente. انتقال پاستا به سس نم نم با ریحان و بازی شیر یا خط به کت پاستا با سس اضافه کردن یک کمی بیشتر آب پاستا اگر آن خشک به نظر می رسد.

برداشتن کتری از گرما و سیر دور. نم نم با رنده Grana Padano بازی شیر یا خط و فورا سرو کنید.

تغییرات: حذف گوجه فرنگی. به جای خرد شده ریحان را سریع پستو در پردازنده مواد غذایی با 4 فنجان برگ ریحان تازه 3 قاشق غذا خوری آجیل کاج تست و ¼ فنجان روغن زیتون فوق العاده. اضافه کردن گوشت به سس هنگامی که شما اضافه کردن فسیلی و همچنین پرت کردن. (شما ممکن است نیاز به اضافه کردن یک کمی بیشتر آب ماکارونی در این مرحله نیز اگر این پستو غلیظ سس بیش از حد.)

تبلیغات:

مانند این دستور غذا را به عنوان آنجا که ما انجام دهید ؟ اینجا را کلیک کنید برای خرید یک کپی از Felidia: دستور العمل از من گل سرسبد رستوران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی