چیزی که من متوجه شدم در مورد مهاجم تبعیض جنسیتی در هالیوود به عنوان بسیاری از زنان دیگر متوجه شده اند قبل و بعد از من در یک سرگیجه تکان خوردن بود که کل صنعت می داند که دقیقا چه خبر است و تقریبا هیچ کس واقعا علاقه مند به بلند کردن انگشت به انجام هر چیزی در مورد آن. چگونه می تواند این باشد ؟ قطعا وجود دارد خوب مردم در هالیوود که می خواهید به انجام کار درست.

به نظر من ریشه این انفعال مزمن است که کل سیستم را از هالیوود عمل شدید سیستم طبقه از داخل و خارج. این کار مثل این:

تبلیغات:

در هر هالیوود جمع آوری آنچه—می شود آن را یک مراسم افتتاحیه یک رویداد شبکه های کسی جشن تولد یک جلسه کسب و کار وجود دارد که روشن شدن وضعیت طرح بین کسانی که در داخل هستند در مقابل کسانی که در خارج هستند. برای مثال اگر شما در خارج از, شما ممکن است دعوت به اکران یک فیلم شاید شما را کمی در آن و یا دوستان با نویسنده—اما شما دعوت می شود به پس از حزب. در واقع شما نمی خواهد بود آگاه است که پس از حزب تا یک وحشتناکی لحظه بی دست و پا میدوی را از طریق شب هنگامی که کسی در داخل می گوید: “آیا شما با رفتن به این مهمانی؟” که در آن نقطه شما تلاش خواهد کرد برای بازیابی به سرعت به اندازه کافی به هر دو موتر مبهم, “Nah, من فکر نمی کنم” را به عنوان اگر شما واقعا نمی تواند مراقبت یک راه یا دیگری. یا بهتر است اگر شما فکر می کنم به سرعت به اندازه کافی “نه نمی توانم. من برای رسیدن به رویداد دیگری در سراسر شهر توسط یازده.”

این سوال که آیا یا نه شما داخل است آمورف و وضعیت-وابسته است. یک بازیگر که ستاره نسبتا موفق تلویزیون نشان می دهد ممکن است بسیار در داخل یک صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران رویداد پر از کمتر-موفق بازیگران—او خواهد بود رفت طریق شب احاطه شده توسط خود راضی-به دنبال گرداننده که شغل تمام وقت است به اطمینان حاصل شود که هیچ “کمتر” بازیگر جرات او نزدیک است. اما همان بازیگر خواهد بود بصورتی پایدار و محکم در خارج اگر او به نحوی wrangled دعوت به اسکار. وجود آن خواهد بود او که صرف شب در تلاش قهرمانانه برای وانمود کند که این مهم نیست که او می خواهم قرار داده شده در یک صندلی واقع فقط در خارج از coatroom.

در داخل/خارج از جک چمباتمه زدن را با استعداد است. آن را نیز به طور کلی بسیار کمی برای انجام با شخصی مهربانی و صداقت و یا دیگر ویژگی های انسان است که ممکن است ارزش در عادی تر موقعیت های اجتماعی. آن را تا 100 درصد را با وضعیت—به عنوان alchemically تعریف شده توسط چگونه متقاعد کننده شما را در هاله ای از کسی نمی دهد گه در مورد هر چیزی و نیازی به + مجموع عدم ابراز نیاز برای هر چیزی + چگونه بسیاری از مردم دیگر در اتاق مخفیانه زمزمه به هر یک از دیگر در مورد چگونه یک معامله بزرگ شما هستند و یا در مورد تبدیل شدن + (بالاتر در ردیف شرایط) دقیقا چگونه بسیاری از اسکار/امی/گلدن گلوب/برنده شما تا به حال – تعداد سال پس شما اخیرا برنده یک.

تبلیغات:

به طور کلی طول می کشد حدود پنج دقیقه از بودن در یک اتاق به کار کردن که آیا شما در داخل و یا خارج در درجه اول به دلیل یک مقدار فوق العاده ای از انرژی است که صرف جمعی توسط صنعت فیلم در ساخت کسانی که خارج از درک کنند که آنها قطعا نه در داخل. داخل/خارج از بازی است addictively اغوا کننده به این دلیل که این بازی احساس وحشتناک تا دوم شما در داخل, که در آن نقطه آن را به طور ناگهانی احساس amaaaazzing و شما خودتان را تبدیل به انرژی و cultishly درگیر با حفظ دیوار که در حال حاضر نگه داشتن شما در داخل (از آنجا که شما بوده ام به خارج و نسبتا وحشتناک).

تمام چیزی که یک sillier و مجنون تر از نسخه دبیرستان, اجتماعی, سیاست, اما ریسک بسیار واقعی است. افرادی که در داخل را پیدا خواهد کرد خود را استخدام پیدا کردن بودجه برای فیلم های خود را دریافت جوایز و دعوت به احزاب راست جایی که آنها را ملاقات درست یک لیست استعداد به ستاره در پروژه های خود را و به نوبه خود, indie در, فیلم به اسکار طعمه در حالی که افرادی که در خارج هستند را کاملا به سادگی نیست و باید فرصت های شغلی در هالیوود است.

به عنوان یک نتیجه تقریبا هر فرد (با استثنای احتمالی Frances McDormand) ساخته شده است که آن را در داخل صرف نظر از دستاوردهای خود و یا تعدادی از اسکار وحشت زده است—و من به این معنی مرگباری وحشت زده—گرفتن و پرتاب می شود خارج.

تبلیغات:

که ترور نشسته در قلب و توضیح می دهد که بسیاری از تصمیم گیری است که می رود در هالیوود, و آن را قطعا توضیح می دهد که حداقل بخشی از جمعی عدم وجود اراده به صحبت کردن در برابر و یا اقدام به تغییر وضع موجود. چرا که هر کس می داند—و اگر شما نمی دانید که شما می تواند به سرعت مطلع شده بود که من—که در داخل مردم هستند و نوع افرادی که با نفس بریده بریده و جنباندن سر خود را و روان شدن با سپاسگزاری در مورد فرصت های آنها دریافت می کنند و تنها در خارج مردم را صحبت در مورد دلتنگ کننده, تحریک کننده چیزهایی مانند سیستمیک ظلم و ستم. من از دنیس دی نووی, مشهور تولید کننده “Heathers” و “اد وود” آیا او تعبیه شده است عمیقا در شکم هالیوود می دانست که آن را خطرناک بود به صحبت می کنند آشکارا در مورد تبعیض جنسیتی در صنعت فیلم حتی در 2010s. “اوه بله!” او بلافاصله پاسخ داد. “شما دیده می شد به عنوان یک whiner—شاکی—اگر شما صحبت کردن در مورد آن. جهانی نگرش بود که ” این تنها راه آن است. سخت.'”

هنگامی که من شروع به درک این پویا آن را در من dawned که اگر چه در اواسط 2010s, ما شروع به شنیدن یک لیست بازیگران صحبت کردن در مورد این مسائل مربوط به آن تمایل به تقریبا به طور انحصاری در سخنرانی پذیرش جایزه. شما می توانید استدلال می کنند که شاید این است که چرا این لحظات هستند که بازیگران باید بزرگترین مخاطبان ملی و هنگامی که چنین اظهاراتی را وسیع ترین تاثیر—آن است که قطعا درست است. اما شما نمی تواند چشم پوشی از این واقعیت است که آن نیز لحظاتی که هنرپیشه های ما حداقل در معرض انداخته بودن بیرون.

تبلیغات:

اکثریت قریب به اتفاق زنان در قوی ترین موقعیت خود را در هالیوود گفت:—و هنوز هم می گویند—هیچ چیز در همه.

این واقعا عادلانه برای من نشستن در پیش فرض زیرزمین آپارتمان در بروکلین به آنها بگویم: “کجا بودی ؟” و “چرا شما بیشتر است؟” از من تا کنون چندان مختصر زیرچشمی نگاه کردن در داخل من می توانید تصور کنید که این یک لیست بازیگران را به از دست دادن. اما اگر من صادق بودن خود را در سکوت و یا declawed تظاهرات همچنین احساس مطلق horseshit.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی