هیچ آخر هفته باکس آفیس به گزارش بنابراین در اینجا یک Box Office Report از سال 1922 به جای


A tinted black and white photo of Rudolph Valentino and Gloria Swanson, about to kiss; Swanson is swooning.

رودلف والنتینو و گلوریا سوانسون, هنوز هم از فراتر از سنگبود که بازی 98 سال پیش در Grauman را ریالتو.

پارامونت / تصویر متحرک جهان

Coronavirus همه گیر آورده پایان دادن به moviegoing و حتی بدتر—پایان دادن به تعطیلات آخر هفته باکس آفیس ، اما صرف هیچ ویروس می تواند به توقف فیلم عاشقان از نگرانی بیش از نتایج مالی غول سرگرمی رنگ, یک تفریح و سرگرمی است که به این روز باقی می ماند, تنها راه هدف را تعیین می کند که کدام فیلم خوب است و کدام فیلم بد هستند. بنابراین در حال حاضر که ما به پایان رسید سینمای ما در حال شروع در همان ابتدا که منظور ما از سال 1922 آغاز شده انواع ردیابی نتایج باکس آفیس فیلم و در زمان جای خود را در میان سودآور هنر. در اینجا این است که خود را در لس آنجلس, box office report برای 5 مه سال 1922 به عنوان اصل منتشر شده در انواع.

لس آنجلس کسب و کار همچنان تنبل

دو Holdovers سقوط هفته دوم—”جزیره Zorda” تعجب

لس آنجلس, آوریل 3. هیچ بهبود در کسب و کار در حوزه تصویر و تئاتر در هفته گذشته شرایط باقی مانده در مورد همتراز با آخرین سه یا چهار هفته است که تنبل شده اند. دو holdover, جاذبه های چاپلین در “روز پرداخت” در Kinema و “پیدا کردن زن” در Grauman را ریالتو هر دو سقوط قابل ملاحظه ای در برابر کسب و کار از هفته گذشته است. “روز پرداخت” را نسبتا خوب در هفته اول بود اما قطعا خاموش در هفته گذشته.

تعجب از این هفته آمد و در Clune است که در آن “جزیره Zorda” در یک مقیاس 25 سنت برای matinees و 35 در شب رو بهتر از 7000 دلار در یک خانه است که معمولا در اطراف $3,500. این ویژگی است که برگزار می شود بیش از, هر چند این هفته کسب و کار در حال سقوط است که در زیر انجام شده در هفته گذشته. “شیخ را همسر” در کالیفرنیا آغاز شده بزرگ هفته گذشته اما کسب و کار سقوط کرد و این جاذبه به پایان رسید و تنها در یک نمایشگاه به سرعت.

Grauman را—”در سراسر قاره” (پارامونت); صندلی 2,300. مقیاس تشک. 35c, eves. 55c. والاس رید, ستاره است. همچنین “خانم ها مرد” اولیه کمدی بازیگران Bull مونتانا. Bull مونتانا و چاک Reisner به نظر می رسد در فرد همه هفته. رید شده است یک شرط بندی خوبی در این شهرستان اگر چه برخی از ستاره های جدید در حال اثبات قوی تر در دفتر جعبه. این تصویر با همه بازیگران از جمله مریم MacLaren و تئودور رابرتز در نظر گرفته شد به اندازه کافی قوی به آمده در طول محلی تئاتر “وحشت.” کسب و کار شروع به پریدن کرد در این خانه با ناخالص رفتن به $16,000.

کالیفرنیا—”شیخ همسر” (Vitagraph); صندلی 2,000. مقیاس تشک 25–35c; eves 35–5c. الینور را پنجاه قطعه ارکستر همیشه یک قرعه کشی. کردم حدود 12000 دلار.

Kinema—”روز پرداخت” (ملی); صندلی 1,800. مقیاس تشک. 28c; eves. 40c. چارلی چاپلین ستاره. تصویر در هفته دوم خود را. هفته اول نشان داد که قدرت قابل توجهی در این خانه که هر چند به رسمیت شناخته شده در این شهر بزرگ “چهار” شده است در حال اجرا بر اساس سود برای برخی از زمان. ادی هورتون ارگان رسیتال اثبات محبوب است. کسب و کار کاهش قابل ملاحظه ای در هفته گذشته.

ماموریت—”یتیم از طوفان” (ایران و هنرمندان); صندلی 800. مقیاس تشک. 55c; eves. 55–80c; loges $1.50. D. W. Griffith همیشه مطمئن شوید که از پذیرایی گرم در اینجا; خاموش کردم بزرگ سه هفته اول اما در خط با تصویر دیگر خانه های این ماموریت است احساس کلی رکود این هفته است. تصویر این است کاری که با سهولت برای سه هفته با یک احتمال از ده هفته اجرا شود.

Grauman را ریالتو—”پیدا کردن زن” (پارامونت); صندلی 800. مقیاس تشک. 35c; eves. 55c. آلما روبنس ، کسب و کار در هفته دوم خود را در زمان فلاپ حتی اگر سید Grauman انجام هوشمندانه بهره برداری کمپین های مختلف مراکز خرید این شهر بسیار تبلیغ رایگان در روزنامه. جایگزین روز جمعه با “فراتر از سنگ است.”

میلر—”سکوت تماس” (ملی); صندلی 800. از هفته دوازدهم اعلام کرد به عنوان آخرین اما فرد میلر قصد دارد به آن را نگه دارید یک, ساخت یک رکورد اجرا از 13 هفته. کردم $5,800 یک دست از 700 دلار در طول هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>