وجود دارد چیزی است که آنها می گویند هرگز راست مردان در مورد باز کردن رابطه خود را


A man surrounded by male gender symbols.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس رافائل Guerra در Unsplash.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر پنج شنبه شب خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من به عنوان خوانده شده شما پاسخ اخیر به یک زن و شوهر کاوش غیر تک همسری با علاقه و در عین حال یک موضوع به طور معمول نتواند به خطاب: جنسيت نسبت. این عدم تعادل جنسیتی در حال حاضر در باز کردن حوادث و در نرم افزار دوستیابی شدید است. زوج کاوش غیر تک همسری نیاز به آماده شدن برای این واقعیت است که مردان به طور معمول تعداد زنان با نسبت 3:1 در بهترین حالت. اکثر NSA, هوسران, حوادث یا محدود و یا منع از مردان مجرد با توجه به جنس درجه اختلاف. در پلی حوادث که تمایل به بیشتر, باز, 4:1 نسبت است به خوبی به عنوان آن می شود به صورت غیر bi مردان مثل من.

من واقعا تعجب آنچه که شما فکر می کنم این به دلیل این موضوع است که به ندرت مورد بحث تا زمانی که یک مبتدی می یابد راه سخت است.

—Odd Man Out

Stoya: وجود مناطق بسیار کمی از زندگی که در آن زنان بهره مند شوند بیشتر از مردان است. اقتصاد جنسیت یکی از آنها است. در یک رویداد, بدسم, پارتی, یا پلی مونک ما باید گزینه های بیشتر از مردان انجام می دهند. و من فکر می کنم که خوب با توجه به تمام این بی عدالتی در جهت دیگر.

غنی: که یک نقطه بزرگ. شما می دانید ما برای حمایت اخلاقی و غیر تک همسری اما این طرح نه به طور کامل مبله McMansion. من فکر می کنم مردم حق دارند به دنبال لذت, اما آنها قطعا حق ندارد به ویدئو در تقاضا. آن را به نام یک رابطه باز, نه تحت عنوان ارتباط است. دفاع یکی نیست توزیع برخی جادویی نوش دارو.

Stoya: و وجود ریشه تحریک من: من احساس می کنم مانند “راه سخت” فریم برخوردار است.

سرشار: بله.

Stoya: مانند آنها, فانتزی, حرمسرا در سر خود را و ناراحت هستند که این مورد نیست.

غنی: در حالی که این نوع از چیزی که ممکن است بیشتر رایج در swinger/شگرد گروه او تلاش کرد و من درک اثر تجمعی از نا امیدی آن را به سختی به یک موضوع منحصر به فرد. اتصال یک چالش است. شما می دانید که من ممکن است به یک نوار (در غیر قرنطینه سن) و واقعا هیجان زده و به خانه می آیند و بدون شریک جنسی جدید. آه خوب, دوباره سعی کنید دفعه بعد.

Stoya: من با شما موافقم که پلی/swinger/xxx حوادث بیشتر استارک عدم تعادل جنسیتی. (شما می دانید با استفاده از باینری که من اساسا مخالف با.) اما مثل من هرگز اشاره کرد که به هر کسی دلیل آن را فقط به نظر می رسد بنابراین آشکار است. از دوره زنان بیشتر نادر در این فاصله زمانی که ما فراموش فشار با نوک انگشت سر ما به یک فضای ما swarmed توسط تشنه دیدن و تلاش خودرا برای امتحان اماده ما به توهمات خود را.

غنی: من قطعا می توانید ببینید که چگونه آن را می تواند ایجاد اصطکاک در یک رابطه باز, اگر یک شریک است که توجه بیشتر/فرصت/رابطه جنسی از دیگر. یک پسر من می دانستم که آغاز شده dabbling در polyamory صحنه پیدا کردم این بود دقیقا مورد دوست دختر خود را جذب راه بیشتر علاقه وجود دارد و افرادی که فقط می خواستم به دنبال او بدون او. آه خوب. این یک فرایند است. وجود دارد قطعا که شما پیدا کردن که نتیجه مورد نظر شما. که نیست غیر تک همسری تا آنجا که آن را فقط به زندگی است.

Stoya: احساس شانس در برابر شما می تواند ناراحت کننده و خسته کننده است. من یک فرصت برای نویسنده ما را به فکر می کنم در مورد مناطق که در آن آنها بهره مند شوند چرا که از هر جمعیتی جزئیات هستند. و من باید یک اصل سوال: آیا او ترجیح می دهند به یک سیستم که در آن وجود دارد 1 به 1 نسبت اما مردان نشستن در طولانی در لیست انتظار ؟

غنی: راست. وجود دارد هنوز به طور کامل مطابق با سیستم ابداع شده برای روابط انسانی. این بخشی از دلیل این ستون وجود دارد. و من همچنین می خواهم به ذکر است که نویسنده کانال های غیر تک همسری هستند که نه تنها آنهایی که این لزوما به معنای پیوستن به یک گروه و یا حضور در اجتماعات از افراد همفکر به عنوان مفید به عنوان آن می تواند باشد. آن را می توان در یک مطلب در یک پایه از طریق نرم افزار.

Stoya: او اشاره به برنامه های. من نمی دانم که چگونه آنها در حال اندازه گیری نسبت با این برنامه آشنایی, اما آنها ذکر آنها. من فکر می کنم او باید به بیشتر از این احزاب است. این هفته من به تماشای یک سفید-عبور متحد مرکز خود را در یک بحث بود که به معنای تمرکز بر تجارب زنان سیاه. بعد من متوجه شدم که تا به حال مفید بوده است چرا که من قادر به نقطه برخی از خود من مشکل ساز رفتارهای. من فکر می کنم رعایت مردان در این احزاب می تواند مفید باشد در یک روش مشابه.

غنی: “نمی شود که مرد”/”بود کهمرد.”

Stoya: بله. دقیقا. با برخی از بهبود مهارت معاشقه او ممکن است قادر به تا میزان موفقیت خود را به درجه ای که در آن جنسيت نسبت مهم نیست.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من رفت و در یک تاریخ با یک زن آشنا شدم در یک برنامه دوستیابی. آن را بسیار عادی—ما شاهد یک نمایشگاه و تا به حال یک زن و شوهر از نوشیدنی است. به عنوان ما ترک من تکیه به او بوسه. او دور کشیده شد و آشکارا مضطرب. من عذرخواهی کرد و گفت من بد تعبیر کردن وضعیت و او به سرعت ساخته شده بهانه ای برای ترک. آن را شرم آور و کمی deflating اما آن اتفاق می افتد. من نمیفهمد که بود که. من را نمی شنوند و از او برای چند روز هنگامی که او به طور ناگهانی texted me طولانی و مفصل پیام گفت: در میان چیزهای دیگر که من تا به حال نزدیک به او حمله و آن را هرگز OK برای رفتن برای یک بوسه بدون درخواست ، او درخواست یک مکالمه تلفنی به بحث از طریق آنچه که اتفاق افتاده است و من موافقت کرد. این خوب بود; او در واقع تکرار آنچه که او تا به حال پیامک و من عذرخواهی کرد و به او گفت که من به معنای هیچ بی احترامی. او گفت: من باید در درک من از رضایت. من وسوسه شد به او بگویم او بود که بیش از بالا, اما او ناراحت شد تا من سوار آن است. من درست فکر می کنم او بود که بیش از این بالا ؟ ما مست نیست و من نمی تهاجمی—من به معنای واقعی کلمه تکیه به او کشیده و دور آن بود. این خوب است اگر او می خواهد به او بپرسید قبل از آنها او را بوسه, اما من فکر نمی کنم که عمل استاندارد. آن است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی