این 6 مکزیکی الهام گرفته از دستور العمل های شما را برآورده رستوران هوس در خانه

پس از رشد در آشپزی از من abuelaهیچ چیز ارضا من بیشتر از غذای بومی مکزیک است. که دلیل آن آشپزی من آشپزی اغلب در خانه. یکی از چیزهایی که من شنیدم از دوستان که خود را ناگهان در خانه است و چه مقدار از آنها دست خود را در محله cantinas و restaurantes.

آیا شما می دانید که آن را آسان تر از شما فکر می کنم به شلاق تا برخی از huevos rancheros برای صبحانه و یا دست ساز خود را سالسا و نان ذرت مکزیکی کودتا برای ناهار ؟ و آیا شما می دانید شما می توانید یک دسته از burritos و قرار دادن آنها در فریزر خود را بنابراین شما می توانید آنها را لذت بردن از تمام هفته ،

تبلیغات:

اگر شما در حال پخت و پز در خانه آخر این هفته سعی کنید یکی از این پنج مکزیک الهام گرفته از دستور العمل های از سالن غذا که مناسب و سرگرم کننده برای تمام سطوح مهارت است. تمام خانواده خود را در مورد به سقوط در عشق با جیک Smollett مرغ لازانیا تاکو است که مانند یک enchilada اما لایه لازانیا به سبک.

1. Huevos Rancheros

“همه تگرگ ملکه صبحانه جدول: huevos rancheros!” هانا Pemberton می نویسد: در کتاب آشپزی “Budda کاسه: دانه+ سبز + پروتئین است.” “این متعادل بودا-کاسه نسخه از این well-loved مکزیکی تخم مرغ ظرف عطر و طعم و مقدار زیادی از روزی به شما آماده برای به روز است.”

تبلیغات:

2. فریزر پسند صبحانه Burritos

این burritos بسته عظیم 20 گرم پروتئین در هر که سوخت شما نیاز به پرش شروع یک روز پر مشغله است. اگر شما دو ادویه مخلوط شما باید اضافی دسته ای در دست به ادویه تا سیب زمینی بو داده در هفته بعد. مخلوط آن را در پیش بنابراین شما صرفه جویی در وقت زمانی که شما آماده به طبخ.

3. دارای مزه تند سالسا

تبلیغات:

مطمئن شوید که آن را آسان به سقوط به عادت گرفتن یک شیشه کنسرو سالسا در سفر به فروشگاه مواد غذایی, اما آن یک چیز دیگر به طور کامل به احساس پس از موفقیت از ساخت خود را در خانه. و شما تفاوت طعم بیش از حد. این دستور دارای مزه تند تند است پس از آن خواهد شد لطفا به همه جوانه های چشایی.

4. سوپ ذرت مکزیکی

تبلیغات:

“من معمولا این سوپ در ساده به سمت استفاده از مرغ adriano-blanco, گشنیز و نان ذرت مکزیکی یک garnishes اما شما می توانید خلاق و دیوانه با تمام چیزهای اضافی شما می توانید در سوپ: آوکادو, خامه ترش یا پنیر” می نویسد: Leticia Moreinos شوارتز در گزیده ای از “لاتین خارق العاده” کتاب آشپزی. “شما می تواند در خدمت مخلفات در کاسه های کوچک و مردم می توانند با اضافه کردن هر آنچه که آنها می خواهند به سوپ. این یک بازی سرگرم کننده ظرف به غذا خوردن!”

5. مرغ لازانیا تاکو

“مرغ لازانیا تاکو می افتد جایی بین آبدار burrito و enchilada اما این لایه لازانیا به سبک” جیک Smollett میزبان “زندگی طراحی شده توسط” می نویسد: در “جدول خانواده” آشپزی که ویژگی های 100 غذاهای پاستا از “ریچل ری نشان می دهد” زاج سفید. “مواد غذایی مکزیکی بود در خانواده ما هنگامی که ما زندگی می کردند در جنوب کالیفرنیا به دلیل آن را آسان برای پیدا کردن واقعا بزرگ ادویه جات ترشی جات و مواد تازه در عالی مکزیکی فروشگاه های مواد غذایی در نزدیکی محله ما. این ظرف است که کل خانواده را دوست دارم و از آن می رود راه طولانی است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>